טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן - כולל האיים שיקוקו ונאושימה | 17.3, 23.3 | 15/16 ימים

15 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו, עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י, סדנת סושי - מתנת דיסקברי!.
ניקו:
קומפלקס מקדש טושוגו, אגם צוזנגי, מפל קגון.
אזור האקונה:
שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח.
אזור מטסומוטו - טירת מטסומוטו.
טאקאימה:
מוזיאון מרכבות האלים שמהוות פסטיבל המרכבות המפורסם של טאקאיימה, שוק הבוקר, רובע נגמצ'י, מרכז יטאי-קאיקאן.
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קנאזאווה:
הגן הבוטני קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, הרובע העתיק גיון.
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
האי נאושימה:
"כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי)!!!
הירושימה:
מוזיאון השלום, פארק השלום ומוזיאון הפצצה, שייט אל האי מיאג'מה, מקדש ה"שער הצף", ביקור במוזיאון השואה, ביקור במפעל המכוניות 'מזדה' (במידה ויתאפשר).
קוראשיקי:
עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!!!)
האיש שיקוקו:
מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה (בלעדי לדיסקברי). גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים (ייחודי לדיסקברי!!!)
אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" שנקראת גם ה"בולט".

למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק. הטיול הינו בתנאי חצי פנסיון כולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת. הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות - נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן - שיקוקו, סיור בכמה מהמוזיאונים הבולטים ביפן, סדנה להכנת סושי - מתנת דיסקברי!, נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן האתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מטסומוטו, טאקאימה, קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה,קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

 הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.

כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות - נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תיסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם - חוויה בפני עצמה.

בטיול תיסעו ברכבת המהירה - השינקאנסן "בולט". 

והכי חשוב- בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופציונאלים).

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 17/03/2020
חזרה: 31/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 4,990
תוקף המבצע: 25.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.9.19
יציאה: 23/03/2020
חזרה: 06/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 4,990
תוקף המבצע: 25.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.9.19

המסלול

יום 1 תל אביב - טוקיו

הטיול המאורגן של דיסקברי ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס לטוקיו בירת יפן דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת בטוקיו.

יום 2 טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון, מוזיאון אדו

טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות בטיול ליפן ואפילו במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות בעיר. בהמשך נגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו. בתום הביקור נחזור אל בית המלון. בערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אזור גינזה, רובע יוקרתי שבו אזורי קניות גדולים ומפורסמים. לינה בטוקיו.

יום 3 טוקיו - מקדש אסאקוסה קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר, מגדל המטרופולין

נבקר במקדש בודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט,בשער ארמון הקיסר, נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י, שמספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק מאות דוכנים ומסעדות. נתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. בשעות הצהריים מחכה לנו חוויה קולינרית מעשירה ומרתקת - סדנה להכנת סושי - מתנה מיוחדת מחברת 'דיסקברי'. במהלך הסדנה תלמדו על רזי המאכל היפני המסורתי, תבחנו את יכולות גלגול הסושי שלכם ותטעמו ממעשה ידיכם. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו (שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה-19. לסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית של העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן. בשעות הערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל רובע שיבויה, הרובע החביב ביותר על הצעירים שבעיר הודות למרכזי הקניות ומתחמי הבילוי התוססים שבאזור. לינה בטוקיו.

יום 4 טוקיו, המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. לאחר מכן נחזור לטוקיו ובשעות הערב נצא שוב בתחבורה ציבורית לבילוי בעיר ביחד עם מדריך הטיול. לינה בטוקיו.

יום 5 הר פוג'י - אגם האשי - האקונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף ומודרך. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. לאחר מכן נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה השוכן בין הרים מיוערים, עמוק בתוך נוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להשתתף במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים וגם יצירתו יגאל תומרקין הישראלי מוצגת במוזיאון. בתוך המוזיאון יש גם פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בסיום היום נלון במלון אותנטי בסגנון יפני הנמצא באזור.

יום 6 טירת מטסומוטו - טאקאימה

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בטירת מטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה, אשר נבנתה במאה ה -16 ושמשה את הסמוראים במשך מאות שנים. לאחר הביקור בטירה נמשיך בדרך נופית מיוחדת, בה נחצה את רכס האלפים היפניים לעבר בירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. העיר טאקאימה, שכמעט לא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מהכלל על צביונה היפני המסורתי. לאחר ההגעה נקיים טיול מהנה בעיר העתיקה - כאן יוכלו המעוניינים ליהנות מטעימות של חטיפים מסורתיים יפניים. נסייר בין בתים עתיקים ברובע סנמצ'י ובסיום הערב נגיע למלוננו בעיר לארוחת ערב ולינה.

יום 7 שירקאווה-גו - קאנזאווה, שוק טאקאימה, מוזיאון 'מרכבות האלים', כפר אוגימצ'י

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקאימה, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. בהמשך נערוך ביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'. מרכבות אלו מהוות את הפסטיבל המפורסם של טאקאימה. לאחר הביקור בטקאיימה ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה" בבית אחר. לאחר סיום הביקור בכפר, נמשיך בנסיעה לקאנזאווה, היושבת בקרבת חופו של ים יפן. עיר עתיקה שפירוש שמה הוא ביצת זהב. נלון בעיר.

יום 8 קאנזאווה, גן קנראקואן, רובע הסמוראים, שוק אומיצ'ו

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את ביקורנו בקאנזאווה. נבקר בגן קנראקואן, הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן. גן קנראקואן הוא גן יפני יפהפה המוקף עצי אורן, צמחיה ומקורות מים. בהמשך נתרשם גם משוק אומיצ'ו הציורי (Omicho Market) שהוא מעין גן עדן קולינרי המציע את כל הטוב מהמטבח היפני ובאופן הכי נקי ואסתטי שאפשר. לאחר מכן נטייל בסמטאות המפותלות של רובע נאגאמאצ'י, או בשמו המוכר יותר - רובע הסמוראים. בהמשך נבקר גם במוזיאון הזהב בו נראה מגוון של עיטורי זהב מיוחדים לתרבות היפנית. לקראת ערב ניסע דרומה לאורך קו החוף עד שנגיע לקיוטו, אחת מהערים היפות ביותר של יפן ומי שכיהנה כעיר הבירה במשך אלף שנים. לינה בקיוטו

יום 9 קיוטו, פביליון הזהב , "הגן היבש", טירת ניג'ו, במקדש קיומיזו-דרה

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך טיול מודרך בקיוטו בו נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: "פביליון הזהב", "הגן היבש", טירת השוגון ניג'ו שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. נמשיך את סיורנו ונתפעל ממקדש הזן ריואנג'י, בשעות הערב נצא ביחד עם המדריך בתחבורה ציבורית לסיור ובילוי בעיר. לינה בקיוטו.

יום 10 נארה - פארק צבאים ואיילות - אוסקה - רובע דוטנבורי

הבוקר ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נארה ממוקמת בחצי האי קיאי ובתוכה 8 מקדשים שלכל אחד מהם אופי שונה וקסם ייחודי משלו. בנוסף, בנראה נמצאים המוני איילים אשר מסתובבים בחופשיות. עבור המקומיים, הם נתפשים כנושאי מסרים מהאלים ובשל כך נחשבים לבעלי חיים קדושים בהם אסור לפגוע. אך כן מותר להאכיל את האיילים היפהפים בקרקרים מאורז אשר נמכרים בכל האי. נבקר בשני מקדשים מרהיבים שבולטים בחשיבותם - הראשון הוא מקדש בודהיסטי שבו יושב פסל של בודהה ענק ובשער הכניסה 2 שומרי סף ענקיים מאבן. המקדש השני אותו נבקר הוא מקדש שינטו, אליו מובילים אלפי פנסי אבן ויוצרים מחזה נדיר ביופיו. לאחר מכן ניסע לאוסקה העיר השלישית בגודלה של יפן, עיר מודרנית מקסימה שבה נוח לטייל בכל עונות השנה. כשנגיע לאוסקה נצא לסיור היכרות בעיר ונבקר ברובע דוטנבורי - אזור האקשן ההומה של אוסקה. ברובע דוטנבורי המקורה נמצאים המוני חנויות, מסעדות ודוכני מזון, פאבים ומועדונים ועוד. הסמטאות המסתעפות מכיוון המדרחוב שוקק החיים גם הן שופעות במסעדות מיוחדות, רובן ככולן מעוטרות בדגלי ענק ושולחות אל הרחוב אור פנסים יפהפה ובוהק. לינה באוסקה.

יום 11 אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו, טאקמצו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל נמל אונו, נקודת המוצא שלנו ממנה נצא בהפלגה לעבר 'אי האמנויות' נאושימה, אי שבשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו (אדמה) במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים אירופים ואמריקאים - ממיטב אמני העולם. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע את האי הרביעי בגודלו היפן - האי שיקוקו - אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה וגם הכפרי יותר מבניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם (כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לאחר הביקור בגשר ניסע אל העיר טאקאמצו בשיקוקו, השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שוגונים ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. לינה בטאקמצו.

יום 12 חזרה אל האי המרכזי הונשו - קוראשיקי - הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין, הממוקם ליד טאקמצו. לאחר הביקור ניסע אל האי המרכזי הונשו על גבי גשר סטו האשי האדיר. נתרשם שוב מנקודת התצפית מהיכולת הטכנולוגית המתוחכמת והמתקדמת של יפן. לאחר חזרתנו לאי הונשו, ניסע אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי, שגם היא נשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. לאחר ביקורנו בקוראשיקי, נמשיך בנסיעה לעבר הירושימה שם נלון.

יום 13 הירושימה - האי מיאג'מה - מוזיאון הפצצה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'מה - אי מיוער ובו אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, כאילו צף המקדש על פני המים. נמשיך לביקור במוזיאון השלום, אתר ההנצחה לפצצת האטום. בסמוך למוזיאון נמצא פארק השלום שבו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם ה-2. בפארק השלום נוכל להתרשם מפיסול סביבתי יפהפה שהנושא המרכזי שלו הוא זוועות המלחמה. במידה ויתאפשר, נבקר במפעל המכוניות 'מזדה'. בשעות הערב נצא עם המדריך בתחבורה ציבורית לבילוי בעיר. לינה בהירושימה.

יום 14 הירושימה - הרכבת המהירה שינקאנסן "בולט" - אוסקה

בשעות הבוקר נבקר במוזיאון השואה המשתרע על מספר קומות בהן מייצגים היסטוריים רבים ושונים, כולם נשמרו בקפידה. מוזיאון זה הוקם לאחר מפגש אקראי בין אוטו פרנק, אביה של אנה פרנק לבין שני נוצרים פרוטסטנטים מיפן שביקרו בישראל. יחד השלושה החליטו להקים את המוזיאון במטרה לספר את סיפורם של הקורבנות. בהמשך היום ניסע אל תחנת הרכבת של הירושימה ומשם נעלה על הרכבת המהירה - השינקאנסן "בולט", שתיקח אותנו לאוסקה. טכנולוגיית הרכבת הכה מיוחדת הזו, מדגימה אולי יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). נוסף להיותה הרכבת המהירה ביותר בעולם, השינקאנסן "בולט" היא גם המדויקת ביותר מבחינת זמנים, 'על הדקה' ככתוב על הכרטיס. הנסיעה עצמה עוברת בין רכסי הרים וגבעות, כפרים זעירים ושדות מעובדים שיעניקו לנו מראות נהדרים להשקיף עליהם, זאת בזמן שאנו "טסים" עם הרכבת אל עבר אוסקה במהירות של 340 קמ"ש (!) . כשנגיע לאוסקה נעלה לעמדת תצפית עוצרת נשימה ממגדל אומדה. בסיום הערב נשתתף בארוחה חגיגית שתחתום את טיולנו החווייתי ביפן. לינה באוסקה.

יום 15 אוסקה - תל אביב

בשעות הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה נצא אל שדה התעופה באוסקה ונמריא בחזרה לישראל דרך יעד ביניים.

יום 16 תל אביב

נחיתה בתל אביב לפנות בוקר. תם ונשלם טיולנו גדוש החוויות אותו נזכור לעוד שנים רבות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-1.3.2020* מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.3.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר - $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין
בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.
 

טוקיו:

Akasaka Excel Hotel Tokyu, or similar

טאקאימה:

BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA, ASSOCIA TAKAYAMA

קאנזאווה:

HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA

הירושימה:

MITSUI GARDEN HOTEL, WASHINGTON HOTEL

אוסקה:

OSAKA BAY TOWER, PLAZA OSAKA HOTEL, MONTEREY HOT

קיוטו:

Mitsui Garden Hotel Kyoto Station, or similar 

האקונה: 

Kohu Kinenbi Hotel, or similer 


הערות


טיסות

תאריך יציאה: 17.3.2020
 
טיסה הלוך דרך חברת התעופה "סוויס אינטרנשיונל איירליינס", טיסה חזור דרך חברת התעופה "לופטהנזה". 
 
הלוך: 17.3

המראה מנתב"ג בשעה 05:20, נחיתה ביעד הביניים ציריך בשעה 08:40.
המראה מציריך בשעה 13:00, נחיתה בנמל התעופה נריטה שבסמוך לטוקיו בשעה 08:30 בוקר למחרת.  
חזור: 31.3

המראה מאוסקה בשעה 09:30, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 14:20. 
המראה ממינכן בשעה 22:55, נחיתה בנתב"ג בשעה 03:35 לפנות בוקר. 
 
תאריך יציאה: 18.3.2020
 
טיסה הלוך דרך חברת התעופה "אייר פרנס", טיסה חזור דרך חברת התעופה "KLM". 
 
הלוך: 18.3

המראה מנתב"ג בשעה 07:30, נחיתה ביעד ביניים בצרפת בשעה 11:40.
המראה מצרפת בשעה 13:15, נחיתה בנמל התעופה נריטה שבסמוך לטוקיו בשעה 09:10 בוקר למחרת. 
 
חזור: 1.4 

המראה מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה ביעד הביניים אמסטרדם בשעה 15:05. 
המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:35 לפנות בוקר. 
 
 
תאריך יציאה: 23.3.2020
 
טיסה הלוך דרך חברת התעופה "אייר פרנס", טיסה חזור דרך חברת התעופה "KLM". 
 
הלוך: 23.3  

המראה מנתב"ג בשעה 07:30, נחיתה ביעד ביניים בצרפת בשעה 11:40.
המראה מצרפת בשעה 13:15, נחיתה בנמל התעופה נריטה שבסמוך לטוקיו בשעה 09:10 בוקר למחרת.  
 
חזור: 6.4
 
המראה מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה ביעד הביניים אמסטרדם בשעה 15:05.  
המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:35 לפנות בוקר. 


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים - הכל בהתאם ללוח הזמנים .
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר.
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה - אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.