טיול לשומרי מסורת ליפן כשר בפריחת הדובדבן | 18.3.20 | 16 ימים

16 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע שיבוייה, רובע האראג'וקו - 'רחוב הצעירים', תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו, עלייה לתצפית ממגדל טוקיו.
ניקו:
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
אזור האקונה:
שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר).
טאקאיימה:
מוזיאון מרכבות האלים, שוק הבוקר, רחוב סאנמצ'י.
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, תצוגת אופנה של קימונו הלבוש המסורתי של נשות יפן.
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
האי נאושימה:
כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי!).
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".
האי שיקוקו:
מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה, גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים (ייחודי לדיסקברי!).
אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי, נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" - ה"בולט".

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן והכשר ליפן של 'דיסקברי' תוכנן לפרטי פרטים על מנת לקיים עבורכם המטיילים, טיול מרתק, מקורי ועם שפע של אטרקציות. מסלול הטיול כולל אתרים ומקומות שלא תמצאו בחברות אחרות ומשלב בתוכו אתרי טבע, אתרי תרבות ואתרים היסטוריים באיזון הרמוני אשר משקף נאמנה את תרבותה ויופייה של יפן. לחברת 'דיסקברי' ניסיון רב ועשיר בארגון טיולים מאורגנים ליפן בכלל וטיולים עבור שומרי המסורת בפרט. המדריכים שלנו הם מומחים בתחומם, בעלי ניסיון עשיר וידע נרחב. 

הנה רק חלק מהאטרקציות הבולטות בטיול המאורגן והכשר ליפן:

  • ביקור באיים: אודאייבה, מיאג'מה, שיקוקו, נאושימה (ייחודי לדיסקברי!) 
  • עלייה ברכבל להר פוג'י 
  • ביקור בכמה מן המוזיאונים הבולטים ביותר ביפן
  • שייט על אגם האשי 
  • נסיעה ברכבת המהירה בעולם - השינקאנסן "בולט" 
  • ביקור במקדשים העתיקים והחשובים ביפן 
  • גשר האקאשי העצום - מפלאי ההנדסה של יפן (ייחודי לדיסקברי!)

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 17/03/2020
חזרה: 31/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,590
תוקף המבצע: 15.3.2020
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6990
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1 | 18.3 | יום רביעי תל אביב - טוקיו

הטיול המאורגן של דיסקברי ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס לטוקיו בירת יפן דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת (יום 2) בטוקיו.

יום 2 | 19.3 | יום חמישי האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון, מוזיאון אדו

טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות בטיול ליפן ואפילו במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר הנחיתה נצא לסיור היכרות בעיר. בהמשך נגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו. בתום הביקור נחזור אל בית המלון. בערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר- חוויה יפני בפני עצמה.

יום 3 | 20.3 | יום שישי מקדש אסאקוסה קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר, מגדל טוקיו

נבקר במקדש בודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט,בשער ארמון הקיסר, נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י, שמספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק מאות דוכנים ומסעדות. נתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו (שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה-19. לסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית של העיר ממרומי מגדל טוקיו. לאחר סיורינו נחזור אל המלון ונתכונן לקראת שבת.

יום 4 | 21.3 | יום שבת שבת מנוחה

שבת מנוחה. בצאת השבת יוכלו המעוניינים לצאת בלוויית המדריך בתחבורה ציבורית, אל אחד מאזורי הבילויים והמסחר של טוקיו.

יום 5 | 22.3 | יום ראשון המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. לאחר מכן נחזור לטוקיו.

יום 6 | 23.3 | יום שני האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר פוג'י

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף ומודרך. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים נכנס לאתר במידה ונקבל אישור מהרשויות). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להשתתף במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים וגם יצירתו יגאל תומרקין הישראלי מוצגת במוזיאון. בתוך המוזיאון יש גם פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם, ואף נעלה עד לנקודת תצפית מרהיבה על אווקודני - העמק "הרותח" - אזור שבו פעילות גאו-תרמית וסילוני גז אדירים שמדיפים ריח חזק של גופרית. נסיים עם ביקור במוזיאון הפתוח ולאחר מכן נחזור אל הכרך העצום, טוקיו לארוחת ערב לטוקיו ללינה במלון אותנטי בסגנון יפני.

יום 7 | 24.3 | יום שלישי טירת מטסומוטו – טאקאימה

הבוקר ניפרד מהבירה טוקיו וניסע אל העיר טאקאימה. העיר טאקאימה, שכמעט לא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מהכלל על צביונה היפני המסורתי. לאחר ההגעה נקיים טיול מהנה בעיר העתיקה - כאן יוכלו המעוניינים ליהנות מטעימות של חטיפים מסורתיים יפניים. בדרכנו נבקר בעיר מטסומוטו, שם נמצאת טירת מטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה. טירת מטסומוטו נבנתה במאה ה -16 ושמשה את הסמוראים במשך מאות שנים. הטירה היפהפייה לא נחברה בימי מלחמת האזרחים ביפן והשתמרה במלואה עד לימינו. הטירה מוקפת בבריכות, תעלות, גני חבצלות ועצים מלבלבים. לאחר הביקור נמשיך בדרך נופית מיוחדת, בה נחצה את רכס האלפים היפניים לעבר בירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. טאקאימה השוכנת באזור ההררי "הידה", היא בגדר יעד חובה למי שרוצה לספוג חוויה כפרית-אותנטית. נסייר בין הבתים העתיקים שברובע סנמצ'י שם נמצאות חנויות מסורתיות רבות וגם רחוב הונמאצ'י, רחוב מרכזי שבו מרכז שופינג אטרקטיבי. נטייל באזור ה'סטורי' של העיר, שם השתמרו מספר רחובות מימי תקופת אדו. לעת ערב נגיע למלוננו בעיר לארוחת ערב ולינה.

יום 8 | 25.3 | יום רביעי שוק טאקאימה, שירקאווה-גו , מוזיאון 'מרכבות האלים', כפר אוגימצ'י

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקאימה, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, -מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. בהמשך נערוך ביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'. המרכבות אשר עשויות עץ ומקושטות בזהב, מהוות חלק בלתי נפרד ממסורת יפנית עתיקת יומין. פעמיים בשנה, בפסטיבלי האביב והסתיו, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר בתהלוכה ססגונית. לאחר הביקור בטקאיימה ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה" בבית אחר. לאחר סיום הביקור בכפר, נמשיך בנסיעה אל העיר קיוטו, מי שהייתה בירתה של יפן במשך אלף שנים.

יום 9 | 26.3 | יום חמישי קיוטו

הבוקר נערוך סיור בעיר קיוטו, בירתה של יפן החל מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. קיוטו נוסדה במאה ה-8 לספירה במטרה לשמש כעיר הבירה של הקיסר קאמו, שחיפש להרחיק מהתושבים את השפעת הכמורה הבודהיסטית. קיוטו נחשבת למרכז התרבות של יפן כמו גם למרכזה האינטלקטואלי. לא בכדי שמה המקורי של קיוטו היה 'הייאנקיו' (פירוש ביפנית: בירת הרוגע והשלווה). זאת ועוד, בקיוטו קיימים כ-2000 מבני דת ומלוכה היסטוריים כמו מקדשים בודהיסטים, ארמונות קיסרים, מקדשי שינטו, גני מלוכה ועוד. במהלך סיורנו בעיקר קיוטו, נגיע לביקור ב"היכל הקימונו" ונחזה בתצוגה מרשימה של פריט לבוש יפני מסורתי זה ונבין את חשיבותו הרבה בתרבות היפנית. בהמשך נבקר "פביליון הזהב", "הגן היבש", טירת ניג'ו שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. נמשיך את סיורנו ונתפעל ממקדש הזן ריואנג'י. בסיום יום הטיול נעשה דרכנו למלוננו בעיר.

יום 10 | 27.3 | יום שישי קיוטו - קובה

הבוקר נשלים את סיורנו בעיר קיוטו היפה ובהמשך היום ניסע לאראשיאמה, עיירת זן ציורית שם נבקר ב"יער הבמבוק" בו גדלים קני במבוק המתנשאים לגובה של עשרות מטרים - מקום נפלא וסוריאליסטי. יער הבמבוק, שהיפנים מיחסים לו חשיבות רוחנית מיוחדת, הוא מקום מופלא ושופע בקסם מיוחד במינו. במהלך חודשי הסתיו צבעי השלכת עוטפים את היער ובחודשי האביב פריחת הדובדבן מעניקה לו נופך ציורי ויוצא דופן. בהמשך היום ניסע אל העיר קובה החמישית בגודלה של יפן. זוהי עיר נמל מקסימה הטובלת בנופים ירוקים ורכסי הרים גבוהים במיוחד שמספקים תמונת נוף נפלאה. בנוסף, בקובה ישנה קהילה יהודית קטנה שלה בית כנסת פעיל. מיד לאחר שנגיע לעיר נתכנס לארוחת שישי משותפת בבית חב"ד. לינה בקובה.

יום 11 | 28.3 | יום שבת שבת מנוחה

שבת מנוחה בקובה. המעוניינים יוכלו לצאת לסיור רגלי בסביבת המלון. בשעות הערב כאשר תצא השבת, ניסע בתחבורה ציבורית למרכז העיר ונחווה את סצנת הלילה של קובה.

יום 12 | 29.3 | יום ראשון אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו, טאקאמצו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל נמל אונו, נקודת המוצא שלנו ממנה נצא בהפלגה לעבר 'אי האמנויות' נאושימה, אי שבשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו (אדמה) במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים אירופים ואמריקאים - ממיטב אמני העולם. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע את האי הרביעי בגודלו היפן - האי שיקוקו - אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה וגם הכפרי יותר מבניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם (כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. בהמשך היום ניסע אל העיר טאקאמצו בשיקוקו, עיר נמל מקסימה השוכנת לחוף הים הפנימי ושמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. בטאקאמצו נבקר באחד הגנים הגדולים והיפים ביפן, פארק ריצורין. הגן שנוסד במאה ה-17, משתלב בטבע שסביבו בצורה שכנראה רק היפנים יודעים לעשות, ומהגן נשקף מראהו המיוחד של הר שיאון. בגן גשרים, בתי תה ובריכות, ואווירת קסם ושלווה אופפות את המקום. בסיום יום הטיול נעשה דרכנו בחזרה למלוננו בקובה. לינה בקובה.

יום 13 | 30.3 | יום שני הירושימה - האי מיאג'ימה - קובה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל תחנת הרכבת ומשם נעלה על הרכבת המהירה - השינקאנסן "בולט", שתיקח אותנו להירושימה. טכנולוגיית הרכבת הכה מיוחדת הזו, מדגימה אולי יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). נוסף להיותה הרכבת המהירה ביותר בעולם, השינקאנסן "בולט" היא גם המדויקת ביותר מבחינת זמנים, 'על הדקה' ככתוב על הכרטיס. את העובדה המפורסמת על הירושימה כולם יודעים - זוהי העיר הראשונה בהיסטוריה עליה הוטלה פצצת אטום שהחריבה את העיר כליל. אלה שמאז, הירושימה לא מפסיקה להתחדש. הירושימה שוכנת למרגלות רכסי ההרים של חבל 'צ'וגוקו' העצום ולחופי הים הפנימי סטו. העיר שופעת טבע קסום הכולל נהרות רבים, עמקים ושדות. כשנגיע להירושימה נערוך סיור בעיר ונבקר במקומות ואתרים בולטים דוגמת הארמון המואר, מקדשים ומנזרים עתיקים ועוד. בהמשך ניסע למעגן ממנו נצא לשייט אל האי מיאג'מה - אי הררי ומיוער הנמצא בסמוך להירושימה ומאכלס כ-2000 תושבים בסך הכול, כולם מתגוררים בעיירה היחידה שהוקמה על האי. על האי מאג'מה שוכן הר מיסן המתנשא לגובה של כ-540 מטרים, אל פסגתו ניתן להגיע באמצעות רכבל. בנוסף, האי מקושט ברובו בעצי האדר שמפורסמים ביפן בשל צבע הארגמן שלהם בתקופת השלכת. באי מיאג'מה מסתובבים בחופשיות קופי מקוק ואיילים. במהלך סיורנו באי, נבקר באחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נוצרת אשליה אופטית כאילו צף המקדש על פני המים. בהמשך נבקר ב'פארק השלום' - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני. במידה ויתאפשר, נערוך גם סיור מרתק במפעל המכוניות של 'מאזדה'. לעת ערב, כשנסיים את סיורנו בהירושימה, נעשה דרכנו בחזרה אל מלוננו בקובה.

יום 14 | 31.3 | יום שלישי נארה - אוסקה - קובה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לנארה, העיר שכיהנה כבירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נארה, הממוקמת בחצי האי קיאי, היא מקום משכנם של 8 מקדשים בודהיסטים שלכל אחד אופי וקסם אחר משלו. בנארה נמצאים גם המוני איילים אשר מסתובבים בחופשיות. עבור המקומיים, הם נתפשים כנושאי מסרים מהאלים ובשל כך נחשבים לבעלי חיים קדושים בהם אסור לפגוע. אך כן מותר להאכיל את האיילים היפהפים בקרקרים מאורז אשר נמכרים בכל האי. נבקר בשני מקדשים חשובים ביותר בנארה, האחד בודהיסטי בו יושב פסל של בודהה ענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. בשעות הצהריים כשנסיים את ביקורנו בנארה, ניסע אל אוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי בולט בחשיבותו. זוהי עיר יפנית-מודרנית, יפהפייה וגדולה בשטחה. רבים מחשיבים את אוסקה ל'אחות הקטנה' של טוקיו, רק פחות צפופה ויותר זולה. מיד עם הגעתנו, נצא לסיור פנורמי בעיר שם נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית ושריד היסטורי מתקופת שושלת שוגון. אחר כך נבקר במגדל אומדה ונעלה אל עמדת תצפית נהדרת ממנה נוכל לשטוף את עינינו בנוף הפתוח של אוסקה. בשעות הערב, נגיע אל אחד ממוקדי התיירות הבולטים שבאוסקה - מדרחוב דוטונבורי, הלב הפועם של חיי הלילה בעיר. בסמוך לתעלת דוטונבורי, עמוק בתוך מחוז נאמבה שברובע צ'ואו, נמצא מדרחוב דוטונבורי, אזור בילוי פופולרי עם אווירה אקסצנטרית, צבעונית ויוצאת דופן: שלטי נאון בוהקים מכל עבר חולשים על האזור ומיצגים של יצורי ענק הנתלים מהבניינים הגבוהים, דוגמת דגי אבו-נפחא, סרטנים, דרקונים ועוד, שמוסיפים נופך נוסף לאווירה החגיגית של המדרחוב הכי תוסס באוסקה. בסיום יום הטיול נחזור למלוננו בקובה.

יום 15 | 1.4 | יום רביעי חזרה לישראל

היום מגיע לסיומו המסע המרתק שלנו ליפן. לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לנמל התעופה באוסקה ומשם נמריא בחזרה לישראל.

יום 16 | 2.4 | יום חמישי נחיתה בתל אביב

נחיתה בתל אביב לפנות בוקר. תם ונשלם טיולנו גדוש החוויות אותו נזכור לעוד שנים רבות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל- 1.3.2020 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.3.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.:

SHERATON MIYAKO HOTEL

Uehonmachi, Tennoji-ku, Osaka  543-0001 Japan  

GRAND PRINCE HOTEL

Motoujina-machi, Minami-ku, Hiroshima Hiroshima   

SETOUCHI KOJIMA HOTEL

Fukiage, Shimotsui, Kurashiki City, Okayama 

RIHGA ROYAL HOTEL OSAKA

Nakanoshima, Kita-ku 

RIHGA ROYAL HOTEL KYOTO

Taimatsu-cho, Shiokoji-sagaru, Higashihorikawa-dori  

KANAZAWA TOKYU HOTEL

Korinbo, Kanazawa-shi, 

HOTEL ASSOCIA TAKAYAMA RESORT

Echigo-cho, Takayama-shi

 

PRINCE HOTEL KARUIZAWA WEST

Karuizawa-machi, Kitasaku-gun Nagano 

SUNSHINE CITY PRINCE

Higashi-Ikebukuro, Toshima-ku 

 

טיסות

18/03/2020 - 02/04/2020
הלוך:
המראה בתאריך 18/03/20 מנתב"ג בשעה 07:30, נחיתה ביעד ביניים בצרפת בשעה 11:40.
המראה מצרפת בשעה 13:15 , נחיתה בטוקיו בשעה 09:10 בבוקר למחרת.
חזור:
המראה בתאריך 01/04/20 מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה באמסטרדם בשעה 15:05.
המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 02:35 לפנות בוקר.

 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.