טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן 17.3.20, 18.3.20, 23.3.20 | 15/16 ימים

15/16 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

טוקיו - האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו (* המוזיאון יהיה סגור במהלך חודש מרץ), עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י. סדנת סושי (ייחודי לדיסקברי!!!)
ניקו - קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
אזור האקונה - שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח. האזור הגעשי (במידה ויתאפשר)
אזור מאטסומוטו - טירת מאטסומוטו
טאקאיימה - מוזיאון מרכבות האלים שמהוות פסטיבל המרכבות המפורסם של טאקאיימה, שוק הבוקר, רחוב סאנמאצ'י, .
שיראגאווה-גו - הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קנאזאווה - גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
קיוטו - גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, רובע הגיישות גיון, תצוגת אופנה של קימונו הלבוש המסורתי של נשות יפן.
נארה - מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
האי נאושימה - "כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי)
הירושימה - פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".
קוראשיקי - עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!!!)
האי שיקוקו - מעבר לאי על גבי מערכת הגשרים האדירה (בלעדי לדיסקברי) .גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים. (ייחודי לדיסקברי!!!)
אוסקה - תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" שנקראת גם ה"בולט".
שימו לב: יתכן שבחלק מהתאריכים המסלול הפוך, מתחיל באוסקה ומסתיים בטוקיו.

למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק.

הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.

הטיול ליפן כולל אתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי, תצוגת קימונו. בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן האתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מאטסומוטו, טאקאיימה,קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן. מדי שנה מוציאה החברה עשרות טיולים ומאות נוסעים.

 אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו בדיסקברי, תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות. כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. והכי חשוב – בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 17/03/2020
חזרה: 31/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 30.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $5990
הנחות לילדים:
הערות:
יציאה: 18/03/2020
חזרה: 01/04/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 30.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 5990$
הנחות לילדים:
הערות:
יציאה: 23/03/2019
חזרה: 06/04/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 30.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $5990
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1 | תל אביב - טוקיו

הטיול ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון. משם נטוס לטוקיו בירת יפן, דרך יעד ביניים. נחיתה למחרת בטוקיו בבוקר היום השני של הטיול.

יום 2 | טוקיו - האי אודאייבה, מקדש מיגי, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון, מוזיאון אדו

נחיתה בטוקיו. טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק, חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר הנחיתה ניכנס מיד אל החוויה היפנית ונתחיל בטיולינו. נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית, מאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, אמונה באלי הטבע, שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. לאלו שעוד רוח הטיולים פועמת בהם, נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר - חוויה יפנית בפני עצמה.

יום 3 | טוקיו - מקדש אסאקוסה קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר, מגדל המטרופולין

נבקר במקדש בודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט, בשער ארמון הקיסר, נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י, שמספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק מאות דוכנים ומסעדות. נתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. נשתתף בסדנה להכנת סושי - המאכל הלאומי של יפן והמזוהה עם יפן בכל העולם. כאן גם נכין ונאכל את ארוחת הצהרים. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו edo (שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה - 19. לסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן. בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה ציבורית אל אחד מאזורי הבילויים והמסחר של טוקיו. נבקר גם ברחוב אומוטסנדו היוקרתי צמוד להארג'וקו.

יום 4 | האקונה המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר הפוג'

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף ומודרך. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים). לאחר הביקור נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להשתתף במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים וגם יצירתו יגאל תומרקין הישראלי מוצג במוזיאון. בתוך המוזיאון יש גם פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בשעות הערב ניתן לצאת עם מדריך הקבוצה ובתחבורה הציבורית לטיול באחד ממרכזי הבילוי של העיר התוססת טוקיו.

יום 5 | טוקיו, המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, niko השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסוTokugawa Ieyasu . בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ליפן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות ומיוחדות. היער המקיף את המקדשים מוסיף לאווירתם המיוחדת. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ונראה את דמויות שלושת הקופים המוכרים. נראה את אגם צוזנג'י, tsulunji הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. לאחר מכן נמשיך לעבר מטסומוטו.

יום 6 | טירת מטסומוטו – matsamoto טאקאימה

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בטירת מטסומוטו המכונה גם המצודה השחורה, אשר נבנתה במאה ה -16 ושמשה את הסמוראים במשך מאות שנים. לאחר הביקור נמשיך בדרך נופית מיוחדת, בה נחצה את רכס האלפים היפניים לעבר בירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. העיר טאקאימה, שכמעט לא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מהכלל על צביונה היפני המסורתי. לאחר ההגעה נקיים טיול מהנה בעיר העתיקה - כאן יוכלו המעוניינים ליהנות מטעימות של חטיפים מסורתיים יפניים שמוצגים כאן לטועמים לינה וארוחת ערב במלון בטאקיימה.

יום 7 | שירקאווה-גו - קנאזאווה, שוק טאקיימה, מוזיאון 'מרכבות האלים', כפר אוגימצ'י ogimachi

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקיימה ,(Takayama) בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. בהמשך נערוך ביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'. מרכבות אלו מהוות את הפסטיבל המפורסם של טאקאיימה. לאחר הביקור בטקאיימה ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה" בבית אחר. לאחר סיום הביקור בכפר, נמשיך בנסיעה לקנזאווה, kanazawa היושבת בקרבת חופו של ים יפן. עיר עתיקה שפירוש שמה הוא ביצת זהב. נלון בעיר.

יום 8 | קנזאווה, גן קנראקואן, שכונת הסמוראיים, שוק אומיצ'ו

לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את ביקורנו בקנזאווה. נבקר בגן קנראקואן, kenrekuen הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן, נבקר בשכונת הסמוראיים לשעבר, נעבור בשוק אומיצ'ו. נבקר גם במוזיאון הזהב בו נראה מגוון של עיטורי זהב מיוחדים לתרבות היפנית. בתום הביקורים נצא דרומה לאורך קו החוף. בשעות הערב נגיע ללינה באוסקה. בערב ניתן לצאת בתחבורה ציבורית לאחד מאזורי הבילוי של העיר התוססת.

יום 9 | קיוטו, פביליון הזהב , "הגן היבש", טירת ניג'ו, במקדש קיומיזו-דרה

לאחר ארוחת הבוקר, נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נבקר באתרים מיוחדים וביניהם: "פביליון הזהב," kinkaku-ji "הגן היבש", טירת ניג'ו nijo שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסא) ובמקדש קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. בשעות הערב נצא שוב ביחד עם המדריך ובתחבורה הציבורית לסיור ובילוי באוסקה התוססת.

יום 10 | נארה - פארק צבאים ואיילות - קיוטו תצוגת קימונו מסורתית

הבוקר ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב בודהה הענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. לאחר מכן נחזור לקיוטו. נחזה בתצוגת קימונו צבעונית ונשלים ביקורינו בעיר. אחר הצהריים נסיים את הביקור בקיוטו "עיר הקיסרים" ברובע גיון gion הציורי.

יום 11 | אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו, טאקמצו

לאחר ארוחת הבוקר נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו chichu (אדמה) במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים אירופים ואמריקאים – ממיטב אמני העולם. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע את האי הרביעי בגודלו היפן – האי שיקוקו – אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה וגם הכפרי יותר מבניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר שהוא הגשר התלוי הארוך שבעולם (כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לאחר הביקור בגשר ניסע אל העיר טאקאמצו בשיקוקו, השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שוגונים ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. לינה בטאקמצו.

יום 12 | חזרה אל האי המרכזי הונשו - קוראשיקי – הירושימה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין, הממוקם ליד טאקמצו. לאחר הביקור ניסע אל האי המרכזי הונשו על גבי גשר סטו האשי האדיר. נתרשם שוב מנקודת התצפית מהיכולת הטכנולוגית המתוחכמת והמתקדמת של יפן. לאחר חזרתנו לאי הונשו, ניסע אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי, שגם היא נשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. לאחר ביקורנו בקוראשיקי, נמשיך בנסיעה לעבר הירושימה, במידת ויתאפשר,נבקר במוזיאון השואה שהוקם ע"י קהילת בית שלום - קהילת נוצרים פרוטסטנטים יפנים אוהבי ישראל. הירושימה מהווה נקודת מפנה בהיסטוריה העולמית, כאשר כאן לראשונה נעשה שימוש בפצצת אטום - אירוע ששינה לחלוטין את מאזן האסטרטגיה העולמית. בערב נצא עם המדריך בתחבורה ציבורית אל מרכזי הבילוי והקניות של העיר.

יום 13 | הירושימה - האי מיאג'ימה –מוזיאון הפצצה

הבוקר נצא לביקור באתרי העיר הירושימה. נצא בהפלגה אל האי מיאג'מה - אי מיוער ואחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, כאילו צף המקדש על פני המים. בתום הביקור נחזור אל העיר הירושימה לביקור באתר ההנצחה לפצצת האטום, נתרשם מפארק השלום ובו פיסול סביבתי מרשים שהנושא המרכזי הוא זוועות המלחמה. נבקר במוזיאון ההפצצה. בשעות הערב נצא לטיול בתחבורה הציבורית אל אחד מאזורי הבילוי התוססים של העיר המודרנית .

יום 14 | הרכבת המהירה השינקאנסן - "הבולט" לאוסקה - ביקור בעיר

אחר ארוחת הבוקר, נצא אל תחנת הרכבת לנסיעה לאוסקה ברכבת המהירה "שינקאנסן" – "הבולט", זוהי יא אחת האטרקציות המרתקות של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). לאחר ההגעה לאוסקה, נקיים ביקור באוסקה, נצפה במצודת אוסקה - אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית. נצפה על העיר ממגדל אומדה ונטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה. לקראת ערב נערוך באוסקה וארוחת ערב חגיגית לסיום.

יום 15/16 | אוסקה – תל אביב

בסיום ארוחת הבוקר ובהתאם לשעת הטיסה, נשלים ביקורים וסיורים באוסקה. לאחר מכן נצא אל שדה התעופה לטיסה הביתה - תל אביב. נחיתה ביום ה-15 בלילה או ביום ה-16, לאחר חצות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל- 1.1.2019 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.19 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול. 

 

SHERATON MIYAKO HOTEL

Uehonmachi, Tennoji-ku, Osaka  543-0001 Japan  

GRAND PRINCE HOTEL

Motoujina-machi, Minami-ku, Hiroshima Hiroshima   

SETOUCHI KOJIMA HOTEL

Fukiage, Shimotsui, Kurashiki City, Okayama 

RIHGA ROYAL HOTEL OSAKA

Nakanoshima, Kita-ku 

RIHGA ROYAL HOTEL KYOTO

Taimatsu-cho, Shiokoji-sagaru, Higashihorikawa-dori  

KANAZAWA TOKYU HOTEL

Korinbo, Kanazawa-shi, 

HOTEL ASSOCIA TAKAYAMA RESORT

Echigo-cho, Takayama-shi

 

PRINCE HOTEL KARUIZAWA WEST

Karuizawa-machi, Kitasaku-gun Nagano 

SUNSHINE CITY PRINCE

Higashi-Ikebukuro, Toshima-ku 

 

טיסות

17/03/2020 - 31/03/2020
הלוך:
המראה בתאריך 17/03/20 מתל אביב בשעה 05:20, נחיתה בציריך בשעה 08:40.
המראה מציריך בשעה 13:00, נחיתה בטוקיו בשעה 08:55 למחרת.
חזור:
המראה בתאריך 31/03/20 מאוסקה בשעה 09:30, נחיתה במינכן בשעה 14:20.
המראה ממינכן בשעה 22:55, נחיתה בתל אביב בשעה 03:35 למחרת.

18/03/2020 - 01/04/2020
הלוך:
המראה בתאריך 18/03/20 מתל אביב בשעה 07:30, נחיתה בפריז בשעה 11:40.
המראה מפריז בשעה 13:15, נחיתה בטוקיו בשעה 09:10 למחרת.
חזור:
המראה בתאריך 01/04/20 מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה באמסטרדם בשעה 15:05.
המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בתל אביב בשעה 02:35 למחרת.

23/03/2020 - 06/04/2020
הלוך:
המראה בתאריך 23/03/20 מתל אביב בשעה 07:30, נחיתה בפריז בשעה 11:40.
המראה מפריז בשעה 13:15, נחיתה בטוקיו בשעה 09:10 למחרת.
חזור:
המראה בתאריך 06/04/20 מאוסקה בשעה 10:25, נחיתה באמסטרדם בשעה 15:05.
המראה מאמסטרדם בשעה 21:05, נחיתה בתל אביב בשעה 02:35 למחרת.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.