טיול לשומרי מסורת ליפן כשר בפריחת הדובדבן | 16.3.20 | 16 ימים - עם טיסות ישירות של 'אל-על'

16 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע שיבוייה, רובע האראג'וקו - 'רחוב הצעירים', תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו, עלייה לתצפית ממגדל טוקיו.
ניקו:
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
אזור האקונה:
שייט באגם האשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח, האזור הגעשי (במידה ויתאפשר).
טאקאימה:
מוזיאון מרכבות האלים, שוק הבוקר, רחוב סאנמצ'י.
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
קיוטו:
גן הזן היבש, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, תצוגת אופנה של קימונו - הלבוש המסורתי של נשות יפן.
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
האי נאושימה:
כפר האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי!).
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף".
האי שיקוקו:
מעבר לאי על גבי מערכת גשרים אדירה, גשר האקאשי ותצפית ממרכז המבקרים (ייחודי לדיסקברי!).
אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי, נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן" - ה"בולט".

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן והכשר ליפן של 'דיסקברי' הוא בתנאי חצי פנסיון ובנוסף ניתן יהיה להכין כריכים לארוחות הצהריים וארוחות הערב יוגשו בבתי חב"ד בערים השונות ביפן. טיול זה תוכנן לפרטי פרטים על מנת לקיים עבורכם המטיילים שומרי המסורת, טיול מרתק, מקורי ושופע באטרקציות. מסלול הטיול ליפן כולל בתוכו אתרים ומקומות שלא תמצאו בחברות אחרות ומשלב בתוכו אתרי טבע, אתרי תרבות ואתרים היסטוריים באיזון הרמוני אשר משקף נאמנה את תרבותה ויופייה של יפן. לחברת 'דיסקברי' ניסיון רב ועשיר בארגון טיולים מאורגנים ליפן בכלל וטיולים עבור שומרי המסורת בפרט. המדריכים שלנו מומחים בתחומם, בעלי ניסיון וידע נרחב והם יעשירו את הנאתכם מ"ארץ השמש העולה".  

הנה רק חלק מהאטרקציות הבולטות בטיול המאורגן והכשר ליפן:

  • ביקור באיים: אודאייבה, מיאג'ימה, שיקוקו ו'אי האמנויות' נאושימה (ייחודי לדיסקברי!) 
  • עלייה ברכבל להר פוג'י 
  • ביקור בכמה מן המוזיאונים הבולטים ביותר ביפן
  • שייט על אגם האשי 
  • נסיעה ברכבת המהירה בעולם - השינקאנסן "בולט" 
  • ביקור במקדשים העתיקים והיפים ביותר ביפן 
  • גשר האקאשי העצום - מפלאי ההנדסה של יפן (ייחודי לדיסקברי!)

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 16/03/2020
חזרה: 31/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,590
תוקף המבצע: 24.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6990
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1 | 16.3 | יום שני תל אביב - טוקיו

הטיול המאורגן של דיסקברי ליפן מתחיל במפגש בנמל התעופה בן גוריון, משם נטוס דרך יעד ביניים לטוקיו בירת יפן . נחיתה למחרת (יום 2) בטוקיו.

יום 2 | 17.3 | יום שלישי מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע גינזה, קאנון, מוזיאון אדו

טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות בטיול ליפן ואפילו במזרח הרחוק. חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, היא מנהטן, בטוקיו אפשר לראות גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. לאחר הנחיתה בטוקיו נצא לסיור היכרות בעיר. תחילה נבקר באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, שהוקם לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה צבאית וכלכלית. מקדש זה שייך לדת הרווחת ביפן, דת השינטו, הקוראת לאמונה באלי הטבע שנוכחים בכל מקום בו יופי הטבע הוא מיוחד. מקדש מייג'י ממוקם בלב יער ירוק ויפהפה של עצי מידות שמהווה את התפאורה המושלמת. בהמשך נטייל ב"רחוב הצעירים" הארג'קו וברחוב היוקרתי אומוטסנדו הנמצא בסמוך אליו. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו (שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה-19. בתום הביקור במוזיאון נחזור אל בית המלון, ובשעות הערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים בעיר. לינה בטוקיו.

יום 3 | 18.3 | יום רביעי המאוזוליאום של שוגון, אייסו, מקדשי טושוגו, מפלי קגון

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים, ביניהם נבנה המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו. בראשית המאה ה -17, איחד השוגון את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. מכלול המקדשים גדול ומפואר באופן יוצא דופן ועבודות גילוף העץ שבו מרשימות למדי. נערוך ביקור בקומפלקס מקדשי טושוגו ואף נחזה בדמויות שלושת הקופים המוכרים. נצפה על אגם צוזנג'י הממוקם בלוע הר געש כבוי ונבקר במפלי קגון. לאחר מכן נחזור לטוקיו לארוחת ערב ולינה.

יום 4 | 19.3 | יום חמישי האקונה - המוזיאון הפתוח - אגם האשי - הר פוג'י

לאחר ארוחת הבוקר מחכה לנו יום קסום בחיק הטבע של "ארץ השמש העולה". תחילה ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הר פוג'י הוא הר געש פעיל שהתפרץ לאחרונה ב - 1770. ההר מתנשא לגובה 3700 מטרים, וכיפתו המושלגת נראית למרחק. הר פוג'י תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר מבחינת השלטונות, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. נמשיך לעבר האזור הגעשי, בו מבעבעים מעיינות וקיטור על צלע ההר, (ביפן עשרות הרי געש רובם פעילים - נכנס לאתר במידה ונקבל אישור מהרשויות). לאחר מכן נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה השוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם כדי להציג את יצירותיהם במוזיאון: הנרי מור, פסלים איטלקים, סקנדינבים ואף האמן הישראלי יגאל תומרקין. בתוך המוזיאון קיים פביליון ובו ציורים ידועים של פאבלו פיקאסו. נמשיך בנסיעה אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י - אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השייט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם, ואף נעלה עד לנקודת תצפית מרהיבה על אווקודני - העמק "הרותח" - אזור שבו פעילות גאו-תרמית וסילוני גז אדירים מדיפים ריח חזק של גופרית. בסיום הערב נעשה דרכנו חזרה אל בירתה של יפן, לינה בטוקיו.

יום 5 | 20.3 | יום שישי מקדש אסאקוסה קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר, מגדל טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון, מקדש אשר הוקם עבור אל הרחמים, קאנון. מקדש זה הוא העתיק ביותר בטוקיו (בנייתו הושלמה בשנת 645) וגם אחד מהמקדשים הצבעוניים והפופולריים ביותר. נבקר בשוק הנמצא בסמוך למקדש שם נוכל לקנות שלל מזכרות ולשוטט בין הדוכנים הרבים. בהמשך נצפה על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, ונבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י - שוק המספק סיטונאית אוכלוסייה בת מיליונים רבים, שעיקר תפריטם הוא דגים ופירות ים. בשוק פועלים מאות דוכנים ומסעדות שיאפשרו לנו להתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים סביבם. בסיומו של יום מרתק, נעלה לתצפית עוצרת נשימה על העיר ממרומי מגדל המטרופוליטן. לעת ערב נחזור אל המלון ולאחר מכן נערוך ארוחת שישי וקבלת שבת. לינה בטוקיו.

יום 6 | 21.3 | יום שבת שבת מנוחה בטוקיו

היום כולו יוקדש לתפילות ולמנוחה. המעוניינים יוכלו לצאת לסיור רגלי בסביבת המלון.

יום 7 | 22.3 | יום ראשון טירת מטסומוטו – טאקאימה

הבוקר ניפרד מהבירה טוקיו וניסע אל העיר טאקאימה. העיר טאקאימה, שכמעט לא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מהכלל על צביונה היפני המסורתי. לאחר ההגעה נקיים טיול מהנה בעיר העתיקה - כאן יוכלו המעוניינים ליהנות מטעימות של חטיפים מסורתיים יפניים. בדרכנו נעצור לביקור בעיר מטסומוטו, העיר השנייה בגודלה של מחוז 'נגאנו'. מטסומוטו היא עיר קלה ונעימה לטיול, רחובותיה ציוריים ומבניה העתיקים בוהקים מצבע לבן ונקי. כשנגיע לעיר נבקר בטירת מטסומוטו המכונה גם "המצודה השחורה". הטירה נבנתה במאה ה -16 ושימשה כמעון מגורים עבור הסמוראים במשך מאות שנים. הטירה היפהפייה לא נפגעה כלל בימי מלחמת האזרחים ביפן והשתמרה במלואה עד לימינו. טירת מטסומוטו מוקפת בבריכות, תעלות, גני חבצלות ועצים מלבלבים שיחד מעניקים נופך קסום לטירה. נמשיך בנסיעה דרך מסלול מיוחד החוצה נופים מרהיבים ואת רכס האלפים היפניים ונגיע לבירת האלפים היפניים טאקאימה - עיר פסטיבלי מרכבות אלי השינטו. טאקאימה השוכנת באזור ההררי "הידה", היא בגדר יעד חובה למי שרוצה להתענג על חוויה כפרית-אותנטית. נסייר בין הבתים העתיקים שברובע סנמצ'י שם נמצאות חנויות מסורתיות רבות וגם רחוב הונמאצ'י, רחוב מרכזי שבו מרכז שופינג אטרקטיבי. נטייל באזור ה'סטורי' של העיר ונתרשם מהרחובות הקלאסיים המשומרים מימי תקופת אדו. לעת ערב נגיע למלוננו בעיר. לינה בטאקאימה.

יום 8 | 23.3 | יום שני שוק טאקאימה, שיראקאווה-גו, מוזיאון 'מרכבות האלים', כפר אוגימצ'י

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לשוק הבוקר של העיר טאקאימה, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת -מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. בהמשך נערוך ביקור במוזיאון 'מרכבות האלים'. המרכבות אשר עשויות עץ ומקושטות בזהב, מהוות חלק בלתי נפרד ממסורת יפנית עתיקת יומין. פעמיים בשנה, בפסטיבלי האביב והסתיו, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר בתהלוכה ססגונית. לאחר הביקור בטאקאימה ניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בשירקאווה-גו, אתר מורשת יפני, הידוע בבתים בעלי גגות הקש הענקיים המסורתיים. נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית המתגוררת במעין "חמולה". לאחר סיום הביקור בכפר, נמשיך בנסיעה אל העיר קיוטו, מי שהייתה בירתה של יפן במשך אלף שנים. לינה בקיוטו.

יום 9 | 24.3 | יום שלישי קיוטו

הבוקר נערוך סיור בעיר קיוטו, בירתה של יפן החל מהמאה ה-9 ועד המאה ה-19. קיוטו נוסדה במאה ה-8 לספירה במטרה לשמש כעיר הבירה של הקיסר קאמו, שחיפש להרחיק מהתושבים את השפעת הכמורה הבודהיסטית. קיוטו נחשבת למרכז התרבות של יפן כמו גם למרכזה האינטלקטואלי. לא בכדי שמה המקורי של קיוטו היה 'הייאנקיו' (פירוש ביפנית: בירת הרוגע והשלווה). זאת ועוד, בקיוטו קיימים כ-2000 מבני דת ומלוכה היסטוריים כמו מקדשים בודהיסטים, ארמונות קיסרים, מקדשי שינטו, גני מלוכה ועוד. במהלך סיורנו בעיקר קיוטו, נגיע לביקור ב"היכל הקימונו" ונחזה בתצוגה מרשימה של פריט לבוש יפני מסורתי זה ונבין את חשיבותו הרבה בתרבות היפנית. בהמשך נבקר "פביליון הזהב", "הגן היבש", טירת ניג'ו שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר) ובמקדש קיומיזו-דרה, הצופה על העיר ממרומי גבעה גדולה ותלולה. מתחתיו משתרע הרובע העתיק של קיוטו, על סמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו. נמשיך את סיורנו ונתפעל ממקדש הזן ריואנג'י שבו גן סלעים עתיק המושך אליו המוני תיירים. בסיום יום הטיול נעשה דרכנו חזרה למלון בעיר, לינה בקיוטו.

יום 10 | 25.3 | יום רביעי קיוטו - קובה

הבוקר נשלים את סיורנו בעיר קיוטו היפה ובהמשך היום ניסע לאראשיאמה, עיירת זן ציורית שם נבקר ב"יער הבמבוק" בו גדלים קני במבוק המתנשאים לגובה של עשרות מטרים - מקום נפלא וסוריאליסטי. יער הבמבוק, שהיפנים מיחסים לו חשיבות רוחנית מיוחדת, הוא מקום מופלא ושופע בקסם מיוחד במינו. במהלך חודשי הסתיו צבעי השלכת עוטפים את היער ובחודשי האביב פריחת הדובדבן מעניקה לו נופך ציורי יוצא דופן. בהמשך היום ניסע אל העיר קובה, החמישית בגודלה של יפן. זוהי עיר נמל מקסימה הטובלת בנופים ירוקים ורכסי הרים גבוהים שמשלימים תמונת נוף נפלאה. בנוסף, בקובה ישנה קהילה יהודית קטנה שלה בית כנסת פעיל. לינה בקובה.

יום 11 | 26.3 | יום חמישי אי האמנויות נאושימה, מעבר אל האי שיקוקו, גשר היקאשי קאיקו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל נמל אונו, נקודת המוצא ממנה מפליגים אל 'אי האמנויות' נאושימה, אי שבשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מובחר. באי נבנו מוזיאונים מודרניים ובהם יצירותיהם של גדולי הארכיטקטים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון המרכזי שהוא אטרקציה ארכיטקטונית מיוחדת במינה - מוזיאון צ'יצו (אדמה). במוזיאון נראה יצירות של אמנים יפנים, אירופאים ואמריקאים - ממיטב אמני העולם. לאחר סיום הביקור באי נאושימה, נחזור אל האי המרכזי ומשם ניסע אל האי הרביעי בגודלו היפן - האי שיקוקו - אי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים של יפן, הן בשטחו והן בגודל האוכלוסייה. האי שיקוקו הוא גם בעל המראה הכפרי יותר מביניהם. נעבור על גשר היקאשי קאיקו האדיר - הגשר התלוי הארוך שבעולם (אורכו כ-4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על המורכבות ההנדסית הייחודית כל כך ליפן. לעת ערב נחזור אל האי הונשו ומשם ניסע בחזרה אל העיר קובה, שם נלון.

יום 12 | 27.3 | יום שישי נארה - אוסקה - קובה

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לנארה, העיר שכיהנה כבירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נארה, הממוקמת בחצי האי קיאי, היא מקום משכנם של 8 מקדשים בודהיסטים שלכל אחד אופי וקסם אחר משלו. בנארה נמצאים גם המוני איילים אשר מסתובבים בחופשיות. עבור המקומיים, הם נתפשים כנושאי מסרים מהאלים ובשל כך נחשבים לבעלי חיים קדושים בהם אסור לפגוע. אך כן מותר להאכיל את האיילים היפהפים בקרקרים מאורז אשר נמכרים בכל האי. נבקר בשני מקדשים חשובים ביותר בנארה, האחד בודהיסטי בו יושב פסל של בודהה ענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. בשעות הצהריים כשנסיים את ביקורנו בנארה, ניסע אל אוסקה, העיר השלישית בגודלה ביפן השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי בולט בחשיבותו. זוהי עיר יפנית-מודרנית, יפהפייה וגדולה בשטחה. רבים מחשיבים את אוסקה ל'אחות הקטנה' של טוקיו, רק פחות צפופה ויותר זולה. מיד עם הגעתנו, נצא לסיור פנורמי בעיר שם נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית ושריד היסטורי מתקופת שושלת שוגון. אחר כך נבקר במגדל אומדה ונעלה אל עמדת תצפית נהדרת ממנה נוכל לשטוף את עינינו בנוף הפתוח של אוסקה. בשעות הערב, נגיע אל אחד ממוקדי התיירות הבולטים שבאוסקה - מדרחוב דוטונבורי, הלב הפועם של חיי הלילה בעיר. בסמוך לתעלת דוטונבורי, עמוק בתוך מחוז נאמבה שברובע צ'ואו, נמצא מדרחוב דוטונבורי, אזור בילוי פופולרי שלו אווירה אקסצנטרית, צבעונית ויוצאת דופן: שלטי נאון בוהקים מכל עבר חולשים על האזור ומיצגים של יצורי ענק הנתלים מהבניינים הגבוהים, דוגמת דגי אבו-נפחא, סרטנים, דרקונים ועוד, שמוסיפים נופך נוסף לאווירה החגיגית של המדרחוב הכי תוסס באוסקה. בסיום יום הטיול נחזור למלוננו בקובה ונערוך סעודת שישי וקבלת שבת.

יום 13 | 28.3 | יום שבת שבת מנוחה בקובה

היום כולו יוקדש לתפילות ולמנוחה. המעוניינים יוכלו לצאת לסיור רגלי בסביבת המלון.

יום 14 | 29.3 | יום ראשון הירושימה - האי מיאג'ימה - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע אל תחנת הרכבת ומשם נעלה על הרכבת המהירה - השינקאנסן "בולט", שתיקח אותנו להירושימה. טכנולוגיית הרכבת הכה מיוחדת הזו, מדגימה אולי יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (יפן הייתה הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). נוסף להיותה הרכבת המהירה ביותר בעולם, השינקאנסן "בולט" היא גם המדויקת ביותר מבחינת זמנים, 'על הדקה' ככתוב על הכרטיס. את העובדה המפורסמת על הירושימה כולם יודעים - זוהי העיר הראשונה בהיסטוריה עליה הוטלה פצצת אטום שהחריבה את העיר כליל. אלא שמאז, הירושימה לא מפסיקה להתחדש. הירושימה שוכנת למרגלות רכסי ההרים של חבל 'צ'וגוקו' העצום ולחופי הים הפנימי סטו. העיר שופעת טבע קסום הכולל נהרות רבים, עמקים ושדות ירוקים. כשנגיע להירושימה נערוך סיור בעיר ונבקר במקומות ואתרים בולטים דוגמת הארמון המואר, מקדשים ומנזרים עתיקים ועוד. בהמשך נצא לשייט אל האי מיאג'ימה - אי הררי ומיוער הנמצא בסמוך להירושימה ומאכלס כ-2000 תושבים בסך הכול, כולם מתגוררים בעיירה היחידה שהוקמה על האי. על האי מיאג'ימה נמצא את הר 'מיסן' המתנשא לגובה של כ-540 מטרים, אל פסגתו ניתן להגיע באמצעות רכבל. האי מקושט ברובו בעצי האדר אשר מפורסמים ביפן בשל צבעי הארגמן העוטפים אותם בתקופת השלכת. באי מיאג'ימה מסתובבים בחופשיות קופי מקוק ואיילים. במהלך סיורנו באי, נבקר באחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, מקנה אשליה אופטית קסומה כצף על פני המים. בהמשך נבקר ב'פארק השלום' - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני. לעת ערב, כשנסיים את סיורנו בהירושימה, ניסע אל העיר קיוטו ושם נלון.

יום 15 | 30.3 | יום שני טוקיו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע שוב ברכבת המהירה שינקאנסן "בולט" שתסיע אותנו לטוקיו במהירות מסחררת. כשנגיע לעיר הבירה, נעשה דרכנו אל האי המלאכותי אודאייבה - השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ומאתר פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. בשעות הערב נצא עם מדריך הטיול בתחבורה ציבורית לטיול רגלי ברובע גינזה, המקביל במראהו ובהיצע הרב שבאזור לשדרה החמישית של ניו-יורק. רובע גינזה זהו הרובע היוקרתי של טוקיו ובו אזורי קניות גדולים ומפורסמים. לינה בטוקיו.

יום 16 | 31.3 | יום שלישי נחיתה בתל אביב

בשעות הבוקר נשלים ביקורנו בעיר טוקיו, לאחר מכן ניסע אל שדה התעופה ומשם נטוס בחזרה לישראל. נחיתה בארץ לקראת חצות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל- 1.3.2020 מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון - ארוחות ערב ושבת בבתי חב"ד מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.3.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול:

SHERATON MIYAKO HOTEL

Uehonmachi, Tennoji-ku, Osaka  543-0001 Japan  

GRAND PRINCE HOTEL

Motoujina-machi, Minami-ku, Hiroshima Hiroshima   

SETOUCHI KOJIMA HOTEL

Fukiage, Shimotsui, Kurashiki City, Okayama 

RIHGA ROYAL HOTEL OSAKA

Nakanoshima, Kita-ku 

RIHGA ROYAL HOTEL KYOTO

Taimatsu-cho, Shiokoji-sagaru, Higashihorikawa-dori  

KANAZAWA TOKYU HOTEL

Korinbo, Kanazawa-shi, 

HOTEL ASSOCIA TAKAYAMA RESORT

Echigo-cho, Takayama-shi

 

PRINCE HOTEL KARUIZAWA WEST

Karuizawa-machi, Kitasaku-gun Nagano 

SUNSHINE CITY PRINCE

Higashi-Ikebukuro, Toshima-ku 

 

טיסות

הלוך: 16.3.20
 
המראה מנתב"ג בשעה 17:30, נחיתה בטוקיו בשעה 11:40 ביום למחרת. 
 
חזור: 31.3.20 
 
המראה מטוקיו בשעה 16:15, נחיתה בנתב"ג בשעה 22:45. 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.