טיול מאורגן לדרום אמריקה בקרנבל: ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 17 יום, תאריך יציאה: 6.3

17 ימים 15 לילות

אתרים ואטרקציות

ריו דה ז'ניירו: סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ביער טיז'וקה, סיור פאבלות, סיור חופים
האיים הטרופיים: שיט מהנה, סיור באי כולל ארוחת צהריים
איגוואסו: ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור, טיסה במסוק מעל מפלי איגוואסו – ייחודי לדיסקברי!
בואנוס איירס: כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונות הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו, שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו
קלפטה: קרחון אופסולה ואגם אונלי, קרחון פריטו מורנו
שמורת טורס דל פיינה: סיור בשמורה ולינה בלודג'
ברילוצ'ה: סיור עיר כולל עליה ברכבל להר הקמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נואהל וואפי, הר טרונדור, הקרחון השחור, ארוחה במסעדת בשרים

למה דיסקברי?

חצי פנסיון מדריך ישראלי צמוד מומחה לאזור כרטיס כניסה למצעד המנצחות בריו שייט חוויתי מתחת למפלי האיגוואסו טיסה במסוק מעל מפלי האיגואסו - ייחודי לדיסקברי ערבי פולקלור ברזילאי וארגנטינאי ביקור בהר הטורנדור והקרחון השחור שייט וביקור באיים הטרופיים שייט קרחונים באגם ארגנטינה ביקור בקרחון המתנפץ ביקור בפארק הלאומי של צ'ילה: טורס דל פיינה

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 06/03/2019
חזרה: 22/03/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,090
תוקף המבצע: 30.9.18
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 6490$
הנחות לילדים:
הערות: כולל מצעד המנצחות בקרנבל!

המסלול

יום 1 | 6.3 יום רביעי | תל אביב – ריו דה ז'יינרו

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא לריו דרך יעד ביניים.

יום 2 | 7.3 יום חמישי | ריו דה ז'ניירו – פאבלות - קורקובדו - יער טיג'וקה -

רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. היום נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור ונצא לסיור בעיר. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו . נצא לסיור ביער טיג'וקה – יער הגשם העירוני המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי קצר ביער ענק זה ונלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה.

יום 3 | 8.3 יום שישי | ריו דה ז'ניירו - הר הסוכר - אצטדיון המקרנה - סיור בעיר

יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. נצא לסיור ביער טיג'וקה– היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה בין מפלים וג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות, היפות והאהובות ביותר על המקומיים. ונלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. לאחר הביקור ביער טיג'וקה נצא לסיור בפאבלות – שכונות העוני של ריו בהן מתגוררים מאות אלפי תושבים שיצרו מעין "עיר בתוך עיר" . נתוודע מעט אל אורח החיים המקומי של רבים מתושבי העיר הידועים בשמחת החיים שלהם, למרות הדלות והעוני. מהפאבלות של ריו "המטפסות" על ההרים נשקף נוף עוצר נשימה ונוכל להתרשם מהדלות ומהיופי בעת ובעונה אחת. נסיים את היום בטיפוס (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר- "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה.

יום 4 | 9.3 יום שבת חוף קופה קבנה וחוף איפנמה| מצעד המנצחות – הקרנבל הגדול

נצא לחוש שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף קופה קבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחוק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים, והאווירה המיוחדת. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג משהו מאווירת החופים המיוחדת.. בערב מצפה לנו היום חוויה מיוחדת במינה: ניסע במשותף לסמבודרומו - המסלול שנבנה במיוחד לקרנבל, לצפייה במצעד המנצחות, המהווה את גולת הכותרת של הקרנבל בריו. אלפי חוגגים וחוגגות באים לקחת חלק בחגיגה הפרועה בעולם שמגיעה לשיאה בערב זה. מוסיקה קצבית נשמעת כאן, שם ובכל מקום, האלכוהול נשפך כמים ומלהיט את האווירה החושנית והסוערת - חוויה חד פעמית לכל החושים! למטיילים הנוסעים בתקופת הקרנבל הכרטיס למצעד כלול במחיר הטיול! שימו לב: בחלק מהחברות האחרות יבקשו מכם תוספת תשלום. הקרנבל בברזיל נמשך 4 ימים, נערך מדי שנה ארבעים יום לפני הפסחא ולמעשה הוא הגרסה של ברזיל לחגיגות החג הקרנבל שנחגג בעולם הנוצרי. החגיגה הברזילאית התפתחה משורשים עממית שאינם קשורים לחג הנוצרי. בקרנבל של ברזיל משתתפים אלפי רקדנים ורקדניות, מבתי הספר לסמבה של ברזיל, שמתחרים ביניהם גם במסגרת ה"סמבודרומו" לעיני מאות אלפים נוכחים. התהלוכות כוללות לבוש ססגוני, מוזיקה ברזילאית טיפוסית, מסיבות אוכל והרבה אלכוהול טוב.

יום 5 | 10.3 יום ראשון | האיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 6 | 11.3 יום שני ריו | מפלי איגוואסו , טיסה במסוק מעל המפלים בצד הברזילאי

בבוקר נסיים את ביקורינו בריו. נטוס אל מפלי האיגוואסו, המכונים בפי בני שבט הגוארני "המים הגדולים". נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים משתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. המים הנופלים יוצרים עשרות מפלים מרהיבים. שאון המים, האוויר הצלול והנקי והמופע המרשים בחסות אמא אדמה, מושכים אליהם מטיילים רבים מכל העולם. ***ייחודי ובלעדי לדיסקברי: לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגוואסו - חוויה בלתי נשכחת! שימו לב: בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת. בשעות הערב נצפה במופע ברזילאי עממי ונאכל ארוחת ערב.

יום 7 | 12.3 יום שלישי | מפלי האיגואסו – שייט בסירה מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, סכר אייטיפו

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שלה שייכים 80% משטח המפלים. נצא לשייט מסעיר ומהנה אל מתחת המפלים ובדרך זו נוכל לחוש את עוצמתם. לאחר חוויה זו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופרגוואי. לאחר הביקור נשוב למלון להתרעננות ובערב נצא לחזות במופע פולקלור ברזילאי טיפוסי וססגוני (רפאין) הכולל מוסיקה, תלבושות וכמובן ארוחת ערב עשירה .

יום 8 | 13.3 יום רביעי הצד הברזילאי של מפלי איגוואסו | בואנוס איירס

היום נסע לשדה התעופה ומשם נטוס לבואנוס איירס ונערוך תצפית פנורמית על העיר. בשעות הערב נאכל ארוחת ערב ונצפה בהופעת טנגו.

יום 9 | 14.3 יום חמישי | ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו

ברילוצ'ה היא עיר קיט ארגנטינאית שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות ביפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי, וסביבה אגמים נוספים לצד הרים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות שלה והשוקולד האיכותי שלה. נטוס לעיירת הקיט ברילוצ'ה הנחשבת לאחת העיירות היפות באזור לא מעט בזכות נופיה הציוריים ואגמי הטורקיז. העיירה מפורסמת גם בתעשיית השוקולד שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול לשמורת נהואל הואפי המשופעת במים ונופים . במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על הימה ונופי האנדים המקיפים אותה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת, לינה בברילוצ'ה.

יום 10 | 15.3 יום שישי | ברילוצ'ה - שמורת טבע, הר געש טורנדור והקרחון השחור

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול מרתק של יום שלם להר הגעש טרונדור והקרחון השחור. שמורה זאת מאופיינת בנופי טבע מרהיבים, ימות, אגמים וצמחיה אלפינית. במהלך הטיול נגיע לתצפית מיוחדת אל הקרחון השחור- המהווה נהר קרח בצבעי שחור-חום – מראה מרתק ומיוחד. .בתום יום מדהים של טבע פראי ובתולי, נשוב לברילוצ'ה. בשעות הערב נצא לארוחת בשרים במסעדת הבשרים הידועה דון אלברטו – חוויה קולינרית ייחודית!

יום 11 | 16.3 יום שבת | קלפטה - פורטו נטלס

הבוקר נטוס לקלפטה, שמשמשת כבסיס יציאה לפארק הקרחונים טורס דל פיינה שנמצא 50 ק"מ מהעיר. משם נצא לפורטו נטלס ונלון בעיירה הציורית.

יום 12| 17.3 יום ראשון | שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר, נצא לביקור בטורס דל פיינה, בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה - אחד משיאי הטיול. שמורת טבע מופלאה ומיוחדת. ניסע בדרך נופית מרשימה העוברת במישורי פטגוניה, כשברקע הרי האנדים העצומים. עם קצת מזל ניתקל גם בעדרי הננדו – עופות ממשפחת היענים ואולי נראה גם את הקונדור המלכותי. נצפה בקרחונים ובבעלי חיים ייחודיים שבשמורה, באגם פואהה, במפל הגדול, בנהר הסרנו,ב אגם גריי, בלגונה הכחולה ובעוד אתרים, אגמים ומפלים ככול שהזמן יותיר לנו. טורס דל פיינה - אחד מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! השמורה ממוקמת בצדו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו -"העמוד הצפוני" (Torre Norte), המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל "הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם! ניתן לראות גם פלמינגו צ'ילאני והרבה ציפורי מים אחרות, יונקים רבים, בהם גואנקו (הדומה ללאמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. בתום הסיור ניסע אל קלפטה.

יום 13 | 18.3 יום שני | אופסלה - קלפטה

עם בוקר ניסע נצא לנמל פונטה בנדירה ונעלה על ספינה נוחה בה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala) הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון - תופעת טבע מדהימה, מגיע לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם ולעיתים מתנתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט. באם יתאפשר נעצור גם ב"לגונת אונלי" ונוכל ללכת רגלית כדי לצפות בקרחונים מקרוב.

יום 14| 19.3 יום שלישי | קלפטה, קרחון פריטו מורנו, "הקרחון המתנפץ"

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לאחד הקרחונים היפים בעולם: קרחון פריטו מורנו המכונה גם "הקרחון המתנפץ", על שום קולות הנפץ הבוקעים ממנו כאשר גושי קרח ענקיים נושרים ממנו ונופלים בקול רעש אדיר לימת ארגנטינו. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מראה מרגש זה, המדגיש את עוצמת הטבע. . שמורת הטבע שמכילה שבילים רבים, קרויה על שם החוקר בן המאה ה-19,פרנסיסקו מורנו, שהקדיש את רוב שנותיו לחקר המחוז (בספרדית המילה Perito משמעותה "מומחה"), ופעל והשפיע רבות במחלוקת בין ארגנטינה לצ'ילה על מיקום הגבול באזור בין שתי המדינות. נטוס לבואנוס איירס בסיום היום. בתום ביקורנו בקרחון נטוס לבואנוס איירס

יום 15 | 20.3 יום רביעי | בואנוס איירס – תל אביב

נשלים את הביקור והקניות בבואנוס אירס. נסע לשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים באירופה בדרכנו חזרה לתל אביב .

יום 16- 17 | 21.3, 22.3 יום חמישי ויום שישי |בואנוס איירס, תל אביב

ננחת בנמל התעופה בן גוריון ונסיים את הטיול המאורגן לדרום אמריקה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים: *פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 7.6.2017. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון ויותר במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של $50+ תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 7.6.2017 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: $1250 ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

הערות

שימו לב והשוו היטב את הטיול לעומת טיולים בחברות אחרות לפעמים הזול יקר והיקר זול !בקשו מחברות אחרות את דף האופשונאליים (סיורים נוספים בתשלום) בדקו היטב מה אתם מקבלים. לכל טיול\תאריך המסלול שלו. בעת ההרשמה בקשו את המסלול המתאים\רלוונטי למועד שלכם ותגלו שחברת דיסקברי נותנת לכם יותר מכל חברה אחרת! בדיסקברי כל הסיורים הכתובים כלולים במחיר הטיול ללא תוספת תשלום

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.