טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה כשר, 19 ימים |
image descriprion
image descriprion
image descriprion

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה כשר, 19 ימים |

19 ימים
/
17 לילות

אתרים ואטרקציות

  טיולינו יכלול בין השאר ביקורים במקומות הבאים:

  ביקור בהאנוי כולל כניסות למקדש הספרות, אגם הואן קיאם, מקדש נגוק סון באמצעות רכבי באגי

  ביקור במחוז נין בין

  נבקר בקומפלקס המקדשים העתיק של שושלות דין ו-לי

  העיירה "טאם קוק" (שלושת המערות) כולל שייט

  ביקור בהר 'פאנסיפאן'

  ביקור בכפר "קאט קאט"

  השווקים הצבעוניים של סאפה

  מופע פולקלור ויאטנמי מסורתי

  שייט במפרץ האלונג, שייט על קיאקים למערת הנטיפים "לאון", האי סוי סים

  ביקור במערת סונג סוט

  ביקור בעיר הואי אן והכפרים באזור

  סיור בעיר הו צ'י מין (סייגון)

  מחילות קו צ'י - טאי-נין - הו צ'י מין

  שייט בנהר סייגון

  ביקור בדלתת המקונג-קאן טו

  סיור בסיאם ריפ

  השוק בעיר פנום פן

למה דיסקברי?

ויאטנם היא מדינה מדהימה ומרתקת בדרום מזרח אסיה. היא משלבת תרבות ואותנטיות מחד ואילו ניסיונות של מערביות מאידך. במהלך טיולינו ניחשף לויאטנם האמיתית, נטייל בין כפריה האותנטיים, ההיסטוריה המרתקת, התרבות העשירה, האוכל , המוזיקה ועוד. שנבקר במדינה נוכל לראות שרידים מתקופת מלחמת ויאטנם שהתרחשה במדינה. בטיולינו ניקח אותכם לנקודות מעניינות ומרתקות שלא ניתן למצוא בשום חברה אחרת, ושאין אפשרות להגיע אליהם לבד. ההנאה בטיול בחברת דיסקברי מובטחת!!!  
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
הערות
יציאה: 27/10/2024
חזרה: 14/11/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 4,590 $
מחיר לאדם יחיד 5,900 $
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 4,590 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 5,190 $
תוקף המבצע 1.5.2024 0 $
הערות 30.7.24 0 $

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב -האנוי

  נתאסף בנמל התעופה בן גוריון ומשם נתחיל את טיולנו המאורגן לוייטנאם וקמבודיה, כשנטוס דרך יעד ביניים להאנוי בירתה של וייטנאם.

 2. יום 2 | האנוי

   ננחת בעיר הבירה הווייטנאמית השוכנת על גדות הנהר האדום ופירושה, שלא במפתיע, הוא "העיר בעיקול הנהר". האנוי זוהי עיר נפלאה המציעה אווירה חגיגית של מושבה צרפתית, נוף אנושי חמים ובניינים מרהיבים ביופיים שחלקם בנויים בסגנון קולוניאליסטי ומכוסים בטיח צהוב. האנוי מכהנת כבירת וייטנאם הצפונית מאז 1954 וכבירתה של וייטנאם המאוחדת מאז 1976. העיר כולה היא תוססת ושוקקת חיים - בבואה לכלכלה הווייטנאמית המתפתחת בקצב מהיר. סיורנו בהאנוי יחל עם ביקור ב'מקדש הספרות', אולי האוניברסיטה העתיקה ביותר בכל העולם - כאן ניכרת השפעתה התרבותית של סין הגובלת עם וייטנאם ואף שלטה בשטחה לאורך מאות שנים. בהאנוי שוכנים מספר אגמים שמשרים אווירה פסטורלית קסומה. מתוך מכלול אגמים תכולים וצלולים שפזורים בעיר, אחד מהם, מצליח להתעלות ביופיו על כולם - אגם הואן קיאם (Hoan Kiem). פירוש שמו של אגם זה הוא "האגם של החרב שהושבה", זכר לאגדה המגוללת את סיפורו של קיסר, חרב שניתנה במתנה על ידי האלים וצב אחד ענק. במרכזו של האגם נמצא אי ועליו שוכן מקדש 'נגוק סון' (Ngoc Son), לתוכו אנו ניכנס דרך גשר עץ אדום החוצה את האגם. מדובר באחת מפינות החמד הנפלאות שקיימות בוייטנאם.

 3. יום 3 | האנוי - נין בין - טאם קוק-סאפה

  לאחר תפילה וארוחת הבוקר הכשרה , ניסע למחוז "נין בין" הידוע בכינויו "האלונג ביי שעל היבשה". אזור זה עמוס באטרקציות טבע ותצפיות על נופים מרהיבים, מלא בתצורות סלעי גיר עצומים הבולטים מבין שדות האורז ומזכירים במראם את הסלעים המזדקרים מהים במפרץ האלונג. נבקר בקומפלקס המקדשים העתיק של שושלות דין ו-לי, אבני החן של האדריכלות המקומית. זהו מתחם השוכן בין הרים ואגמים הכולל מבנה גדול ומרכזי, גנים מוריקים ושערים עתיקים. לאחר מכן נגיע אל העיירה "טאם קוק" (שלושת המערות), שם נשוט על הנהר הגדול באזור ונתענג ממראות הטבע הפראי שיקיף אותנו. לעת ערב נעשה דרכנו חזרה לעיר הבירה. נאכל ארוחת ערב ונסע ברכבת לילה אל סאפה.

 4. יום 4 | סאפה - רכבל להר פאנסיפאן- כפר קאט קאט

  הבוקר נעפיל אל ההר הגבוה בווייטנאם - הר 'פאנסיפאן' המתנשא לגובה של 3143 מטרים. תחילה נגיע למרגלות ההר ומשם נעלה באמצעות רכבל הישר אל פסגת הר 'פאנסיפאן', ממנה נשקף נוף מרהיב על העמק המתפרש אל האופק. נמשיך לטייל באזור מחוז לאו-צ'אי ונגיע אל אזור ירוק ויפהפה שם שוכן הכפר קאט קאט, כפר ציורי שבו חיים שבט ה"מונג השחור". באזור זה, הגבוה והקשה להגעה ולתנועה, התפתחו 54 שבטים להם מראה, שפה, מנהגים ואורח חיים שונים האחד מהשני - שבטי המונג השחור, הזאי הירוק, הזאו השחור, הזאו האדום, פרח המונג, התאי השחור והסאפו. סאפה ועמק המונג הואה הם מקום המפגש של אוסף השבטים המגוון שבו הם מנהלים חיי מסחר ביניהם. ואכן לצדי הדרך נבחין בדוכנים המוכרים שפע של פריטים ואף דוכני מזון המגישים תה, פירות ודברי מתיקה. בכפר קאט קאט נתוודע לאורח חייהם של השבטים, נטייל לאורך טרסות האורז, השדות הירוקים ומפלי המים הרבים. בשעות הערב נחזור למלוננו בסאפה לארוחת ערב ולינה.

 5. יום 5 | סאפה - שווקי המיעוטים- האנוי

  וייטנאם ידועה בשל הקשת האתנית הרחבה שבה ובמגוון התרבותי של תושביה, אחת הדרכים היותר מהנות שיאפשרו לנו להתוודע לכל אותן תרבויות מרתקות ושונות היא דרך ביקור בשווקים הצבעוניים של סאפה. בשווקי המיעוטים נחווה את ההוויי הכה ייחודי של השבטים, נאזין בסקרנות לשפתם המתגלגלת בדיקציה שונה, נחזה בתלבושות מסורתיות ונתפעל ממלאכות היד האותנטיות המוצעות למכירה. השווקים בסאפה יציגו בפנינו נוף אנושי מקסים ואווירה עליזה ותוססת, כמו גם מבחר מוצרים מקומיים שלא ניתן להשיג באזורים אחרים. ביקור מסוג זה מיועד לכל גיל ובמיוחד עבור 'ציידי התמונות' שבינינו. לקראת הערב ניסע בחזרה להאנוי (ברכבת לילה בתאים עם 4 נוסעים),  לקראת הבוקר נגיע להאנוי.

 6. יום 6 | האנוי

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר האנוי   באמצעות רכבי 'באגי' שייקחו אותנו לאורך הרחובות הישר אל הרובע העתיק, שם נתרשם מקרוב מאורח החיים התוסס ומהאופי המיוחד של הרובע, שבו אינספור חנויות, בתי מלאכה, מסעדות ובתי הקפה. . אחר הצהרים נגיע אל מלוננו להכנות לקראת שבת.

 7. יום 7 | האנוי - יום מנוחה

  לאחר התפילה וארוחת שבת, נערוך סיור רגלי באזור המלון. בערב  נצא  למופע פולקלור וייטנאמי מסורתי – "תאטרון בובות המים" – מופע אשר נולד אל אוויר העולם אי שם במאה ה-10 לספירה ומתאר את החיים בשדות האורז המוצפים מים. בסיום הערב נגיע למלוננו בעיר, לינה בהאנוי.

 8. יום 8 | האנוי-האלונג ביי

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר באחד מאוצרות הטבע הנהדרים בוייטנאם בפרט ובעולם בכלל - האלונגי ביי. מפרץ זה משתרע משפך הנהר האדום ומזרחה, לאורך חופי מפרץ טונקין, והוא ללא ספק אחד מהמקומות המרשימים ביותר בטיולנו, מקום שזכה למעמד של אתר מורשת עולמי בשל מראות הנוף והטבע הקסומים שלו. כשנגיע להאלונג ביי נעלה אל רציף טואן צ'או (Tuan Chau Wharf), נקבל תדרוך קצר ולאחר מכן נעלה על ספינה ונשוט לאורך המפרץ. במהלך השייט נחזה בסלעים הקרסטיים המזדקרים ממי המפרץ הצלולים - תופעת טבע יחידה במינה. נאכל ארוחת צהריים על סיפון הספינה ובהמשך נשוט על גביי קיאקים עד למערת הנטיפים 'לאון', מערה אשר צורתה עוצבה על ידי המים והרוח. נשוט אל האי "סוי סים" (soi sim), שם יהיה זמן לשחות בים ולנוח על החוף המרגיע. בנוסף, נוכל אפילו לטפס עד החלק העליון של האי ולהתענג על מראה הנוף המתפרש אל האופק של מפרץ האלונג ביי. בסיום היום נהנה מארוחת ערב על סיפון האונייה שתעגון במפרץ. לינה בחדרי האונייה.  

 9. יום 9 | האלונג ביי - האנוי

  נשכים עם בוקר כדי לצאת לסיפון ולחזות בזריחה המדהימה מעל למפרץ, מחזה נפלא איתו נפתח את יום הטיול האחרון שלנו. נמשיך בשייט החוויתי ונבקר במערה היפה ביותר של מפרץ האלונג ביי - "סונג סוט", (sung sot), כאשר כבר בכניסתה ניתן לחזות באוסף הנטיפים והזקיפים היפהפים שמעטרים את המערה. נמשיך בשייט על המפרץ ואחר כך נחזור אל הספינה ונהנה מארוחת צהריים לאחריה נרד מהספינה ונעשה דרכנו חזרה להאנוי. בשעות הערב נוכל לצאת עם המדריך לבילוי  בעיר הבירה הווייטנאמית ,לינה בהאנוי.

 10. יום 10 | האנוי -הואי אן

  לאחר תפילה  וארוחת הבוקר  נגיע לשדה התעופה שבעיר ומשם נמריא אל דה נאנג, העיר החמישית בגודלה בווייטנאם הנמנית עם ערי הנמל העיקריות שלה. מדה נאנג ניסע אל העיר הוי-אן הממוקמת בסמוך לים סין הדרומי, בשפך הנהר ט'ו בון. ניסע אל גבעות באנה, שם נעלה אל עמדת תצפית ממרום גובהו של אחד הרכבלים המפורסמים בעולם, שחרט את שמו על שיא עולם של גינס בתור הרכבל הארוך ביותר בעולם (5042 מ'). נשב בתוך תאי הרכבל המפואר, גבוה בשחקים על כיסא נוח באמצע השמיים ונביט מטה אל הרים ופסגות, מפלים ונהרות, ג'ונגלים ויערות – אוסף יוצא דופן של אוצרות טבע וייטנאמיים. נעבור דרך 'לה ז'רדן', כפר צרפתי עתיק שבתוכו נמצאת פגודת "לינג הונג" ובה פסל בודהה עצום ממדים שגובהו 27 מ'. נמשיך ברכבל נוסף שייקח אותנו אל פסגת הר "צ'ואה" שגובהו כ-1487 מ', לעוד אחת מנקודות השיא של הטיול, "מעבר העננים" של דה נאנג. מפסגת הר צ'ואה' נביט דרך אינספור העננים תחתינו, אל עבר הנוף המרהיב של כל רצועת החוף והרי המרכז. נצעד בשבילי ההר ואם יתמזל מזלנו נפגוש בקופי הפרא המקומיים איתם נוכל לשחק ולהצטלם. נעבור דרך הגשר הפופולרי שמכונה "יד האלוהים", גשר שהפך לאטרקציה כלל עולמית מהרגע הראשון שבנייתו הושלמה. הגשר מעוטר כולו בזהב, "מוחזק" על ידי שתי ידיים עצומות שהודות לעיצוב המתוחכם שלהן מקנות את התחושה ש"מרימות" את הגשר אל מעל לקרקע, במעין אשליה אופטית של ידי אלים קדמוניות. בהמשך היום נעלה שוב על הרכבל ונגיע למרגלות הר באנה, משם ניסע בחזרה אל הוי-אן. לאחר שנגענו בשמיים הגיע הזמן להתחבר שוב לאדמה, זאת נעשה בסיור רגלי מהנה שבו נגלה את עיר הנמל העתיקה והציורית הוי-אן, אשר השתמרה היטב ואף הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. בהוי-אן בולטת צורת האדריכלות המעורבת ובה ניכרות השפעות יפניות, סיניות ואף אירופאיות. נבקר ב"גשר היפני" הנפלא וגם בבית סוחרים עתיק מתקופת השגשוג של העיר. נטייל בסמטאות המתפתלות של הוי-אן, בין שלל חנויות ובתי קפה. אם יתמזל מזלנו, נכיר גם את תושבי העיר החמימים שישלימו עבורנו את תמונת הפולקלור המקומי. בסיומו של עוד יום חווייתי נגיע למלוננו בעיר, לינה בהוי-אן.

 11. יום 11 | הוי אן

  לאחר ארוחת הבוקר נעשה סיור רגלי מהנה בעיר  שבו נגלה את עיר הנמל העתיקה והציורית הוי-אן, אשר השתמרה היטב ואף הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. בהוי-אן בולטת צורת האדריכלות המעורבת ובה ניכרות השפעות יפניות, סיניות ואף אירופאיות. נבקר ב"גשר היפני" הנפלא וגם בבית סוחרים עתיק מתקופת השגשוג של העיר. נטייל בסמטאות המתפתלות של הוי-אן, בין שלל חנויות ובתי קפה. אם יתמזל מזלנו, נכיר גם את תושבי העיר החמימים שישלימו עבורנו את תמונת הפולקלור המקומי. בסיומו של עוד יום חווייתי נגיע למלוננו בעיר, לינה בהוי-אן.

 12. יום 12 | הואי אן - הו צ'י מין (סייגון)

  היום נעתיק את טיולנו אל הצד הדרומי של וייטנאם. לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לנמל התעופה בעיר דה נאנג  ונמריא אל העיר הו צ'י מין (סייגון) - בירתה של דרום וייטנאם עד לאיחוד הרשמי והמוכר בעקבות תבוסת צבא הדרום ב – 1975. העיר מונה למעלה מ-10 מיליון תושבים והיא המרכז הפיננסי והעסקי של הארץ המתפתחת במהירות רבה. הו צ'י מין מאופיינת בסגנונות בנייה רבים מהתקופה הצרפתית והאמריקאית. בעיר ישנם שווקים מקומיים ססגוניים וציוריים, לצד מרכזי קניות ובתי כלבו מודרניים שלא היו מביישים ערים רבות במערב. לאחר ההגעה, נצא לסיור בעיר ששמרה על צביונה הסיני האותנטי יותר מאשר בסין עצמה. נבקר בבית הממשל ממנו נוהלה המלחמה כנגד כוחות הוויאטקונג וצפון וייטנאם. נצפה בארמון הנשיאות שבכניסה אליו ניצב הטנק אשר פרץ את השער באקט שלמעשה חתם את מלחמת וייטנאם. מגג הבניין המריא ההליקופטר שהבריח את הנשיא אל נושאת מטוסים אמריקאית אשר עגנה מול חופי העיר. נבקר ב"מוזיאון המלחמה" המגולל באמצעות מייצגים רבים מעללי מלחמת וייטנאם. נחזה באוסף גדול של אמצעי לחימה מאותה התקופה, כלובים שנועדו לכלוא שבויי מלחמה, גיליוטינה בה הוצאו להורג השבויים ותמונות מצמררות של ההפצצות הקשות במלחמה. המייצגים והתמונות של מוזיאון המלחמה הם קשים לעיכול והמבקרים בו נותרים פעורי פה ועם רושם עמוק. בהמשך היום נצפה על קתדרלת נוטרדאם הקתולית שנבנתה בידי הצרפתים בשנת 1880 והפכה לכור ההיתוך הרוחני והתרבותי של הנוכחות הצרפתית במזרח, נצפה על אולם הדואר המרכזי שעוצב על ידי גוסטב אייפל בסגנון אירופאי מסורתי, נחלוף ליד מלון רקס המפואר ונגיע אל השוק המקורה הענק 'בין טאי' - עיר בפני עצמה. נתבשם בריחות התבלינים האותנטיים, נשוטט בין דוכני מזכרות, פירות, בגדים ועבודות יד. כשתשקע השמש על הו צ'י מין, נצא לחוות את סצנת הלילה של העיר. לינה בהו צ'י מין.

 13. יום 13 | מחילות קו צ'י - טאי-נין - הו צ'י מין

  אחת החוויות בטיול המאורגן לוייטנאם הוא ביקור באתרים ששרדו את המלחמה והשתמרו עד לתקופתנו. היום מחכה לנו יום מרתק בו נוכל לאמוד מקרוב את מאורעות מלחמת וייטנאם ולקינוח להתרשם ממוזרויות הקשורות בדת ה'קאו-דאי'. עם שחר נצא לסיור בלתי נשכח באתר המפורסם ביותר של המלחמה - מחילות קו צ'י. פסיפס נהדר של מערות תת-קרקעיות המשתרעות על פני שטח של מאות קמ"ר ומקושרות על ידי מערכת מחילות מסועפת. כאן, מתחת לאדמה ניהלו כוחות הוויאטקונג את מלחמתם כנגד האמריקאים. כך הצליחו לקיים שגרת חיים ומלחמה תחת הפצצות מסיביות של חיל האוויר האמריקאי. נבקר באתר ונראה את תכסיסי לוחמת הג'ונגל של המקומיים. נלך בתוך המנהרות ובהן אולמות לבתי חולים ובתי מלאכה לנשק, ואף נוכל לזחול בקטעים מסוימים שבמחילות ולחוש על בשרנו את אותן תחושות של הוויאטקונג בזמן המלחמה. בתום הסיור במחילות קו צ'י, ניסע אל האזור הכפרי טאי-נין כדי לנער מעלינו את תחושות המלחמה ולהחליף אותן בנוף קסום של כפרים חקלאיים שופעי אווזים נודדים ושדות אורז. בכפר טאי-נין נבקר במקדש של בני דת 'קאו דאי', דת המשלבת יסודות אמונה מהנצרות, מהקונפוציוניזם והבודהיזם שבין קדושיה נמצאים דוד המלך, ישו ו-ויקטור הוגו. במקדש זה נחזה בטקס יוצא דופן שבו משתתפים מאות מתפללים וכוהנים. בשעות אחה"צ נעשה דרכנו בחזרה אל הו צ'י מין למלוננו להתכונן לקראת שבת.

 14. יום 14 | הו צ'י מין -שבת מנוחה

  לאחר התפילה וארוחת שבת, נערוך סיור רגלי באזור המלון , לאחר צאת השבת נצא לשייט מהנה בנהר סייגון.

 15. יום 15 | הו צ'י מין - דלתת המקונג-קאן טו

  הבוקר ניפרד מהו צ'י מין וניסע דרומה אל עבר דלתת המקונג ("נהר תשעת הדרקונים") שבשנת 1997 הוכרז כ"אוצר ביולוגי של הטבע". דלתת המקונג הוא עורק החיים של וייטנאם, במקום הזה שוכנים לא פחות מ-1000 מינים שונים של בעלי חיים. זהו אזור פשוט מרתק שאימץ לחובו תרבויות חובקות עולם, והוא ישאב אותנו למסע אל תוך כפרים צפים השוכנים על נהרות וביצות. נתחיל עם שייט בסירות לאורך הנהר העצום, שמתחיל בטיבט ונמשך כ-4000 ק"מ העוברים גם דרך דרום וייטנאם. נשוט בתעלות הצרות בסירות עץ וננסה להבין מדוע נאלצו האמריקאים להפציץ את הדלתה של מקונג הסבוכה. נבקר בפגודת 'וינה טראנג', נראה את אחד מהשווקים הצפים ונעצור ב"אי הפיניקס" שם המקומיים משתמשים בקוקוס על מנת להפיק ממנו מאכלים מתוקים לצד יצירות אמנות מעוררות השראה. נבקר במפעל קטן המייצר את אותם חפצים מקוקוס. לאחר השייט בנהר, נעבור לעגלה רתומה שתרכיב אותנו אל 'גן הפרחים' המפורסם, שבו כל שנתיים מתקיים פסטיבל פרחים צבעוני. נקפיץ מעט את הסוכר בדם עם טעימות דבש מתוקות תוצרת המקום, ונמשיך לשייט הרפתקני בסירות קטנות בין עצי דקל לתוך "אי הצבים". בתום הביקור ניסע למלוננו בעיר הו צ'י מין.

 16. יום 16 | הו צ'י מין - סיאם ריפ

  הבוקר נטוס מהו צ'י מין  בטיסה נוחה ונעימה לסיאם ריפ . העיר סיאם ריפ כיהנה בעבר כבירת ממלכת קהמר הקדומה, עד שנבלעה בנבכי הג'ונגלים לפני כ- 750 שנה. עם נחיתתנו בסיאם ריפ נצא לטייל באזור הכפרים הצפים המרוחקים כ-10 ק"מ בלבד מהעיר. נשוט בסירת עץ מסורתית לאורך תעלת סאפ, "האגם הגדול" של קמבודיה ושל כל יבשת אסיה. נבקר ב"ואט בו", פגודה אשר נוסדה בשלהי המאה ה-18 ועל קירותיה ציורים מדהימים המגוללים את אפוס ראמאיאנה הנודע ברחבי אסיה. נמשיך לביקור במקדש 'פרה רפ' ממנו נזכה להשקיף על שקיעת השמש המרהיבה שממול. בתום יום הטיול נגיע למלוננו בסיאם ריפ לארוחת ערב ולינה.

 17. יום 17 | סיאם ריפ - אנגקור וואט

  לאחר ארוחת הבוקר במלון, נצא לחקור את אחד מפלאי תבל: מקדשי אנגקור - קומפלקס מקדשים וארמונות המכיל למעלה מ-1000 מבנים עטופים דמיון ויצירתיות, במעמקי יער גשם שופע, בין עצי מידות המטפסים על המבנים. יש הטוענים, כי זוהי למעשה העיר המקודשת ביותר בכל העולם כולו. נצא למסע אל העבר בין פסלי בודהה מדהימים, דמויות אבן קפואות, סטופות וצריחים הטובלים ביערות הגשם של קמבודיה. נבקר בשער העיר הידוע בכינויו 'האנגקור הגדול' 3 קמ"ר של קירות המייצגים את הממלכה הקדומה. נחזה במקדש 'בא- יון' בעל הארכיטקטורה הכה מקורית, אחד מאתרי התיירות המבוקשים בקמבודיה. נמשיך אל עבר 'טרסת הפילים' הענקית שעליה פסלים וחצובות דמויי פילים. נחלוף על פני 'טרסת המלך המצורע' שתציג בפנינו שורה של יצירות דמויי שדים ויצורים מיתולוגיים. בהמשך היום נגיע אל המקדש הגדול מכולם באנגקור – מקדש 'טה פרום' המציג תמהיל מיוחד של גאונות אנושית לצד קסם של טבע. מראה העצים האדירים שמתמזג עם המקדש הססגוני מבטיח לרתק כל אחד ואחת מאיתנו. בשעות אחר הצהריים נבקר ב'אנגקור ואט', מקדש יוצא דופן שהוא לא פחות מפלא ארכיטקטוני בעל סימטריה ייחודית. את חומתו החיצונית מקיף חפיר עמוק ואותו סובבים חמישה מגדלים הבנויים לפי צורתו של ניצן הלוטוס, ביטוי מייצג לארכיטקטורה ולדמיון המהפנטים אשר מאירים את קמבודיה. אחרי ששאבנו מכל הקסם הנפלא של אנגקור, בתום יום סיור נחזור למלוננו בעיר סיאם ריפ.

 18. יום 18 | סיאם ריפ - פנום פן

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר פנום פן, בעיר הבירה הקמבודית נשמרה לאורך השנים רוח הקולוניות הצרפתיות, העיר כולה מקושטת במבנים מיוחדים עשויי חימר, ביניהם חוצים שבילי הליכה בסמוך לעצים עצומים בגודלם. נטייל לאורך השדרות הארוכות בפנום פן ונבקר בארמון המלוכה המרשים, הסמל הבולט של העיר. ארמון זה נבנה בשנת 1866 על ידי צאצאיו של המלך נורודום, ובו ניתן לחזות באוסף נרחב של ממצאים עתיקים. בסמוך לארמון, נמצא את 'פגודת הכסף', עליה בולטים פסלי בודהה המפוסלים בזהב, אבני חושן ויהלומים. נצפה ב'מונומנט העצמאות' המעוצב בסגנון קמרי עתיק, ונחקור את המוזיאון הלאומי של קמבודיה; מבנה מרהיב עשוי חימר האוצר בתוכו למעלה מ-5000 פרטי עתיקות מברונזה, עץ, זהב, אבני זכוכית, חול אדום ועוד. נחלוף ליד הפארק המהווה צומת דרכים ללא פחות מ-4 נהרות שונים, כולל אותו נהר מקונג מסתורי. נבקר במקדשו"ואט פנום דון פן", מקדש נפלא שהוקם ב-1373 על גבעה גדולה, ומאכלס בתוכו חמישה פסלי בודהה בגובה של 27 מטרים. 

 19. יום 19 | פנום פן-האנוי טיסה חזרה לישראל

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור רגלי  בעיר פנום פן ,נבקר בשוק המרכזי אשר הוקם ב-1937 בהשראתו של אחד הארכיטקטים הגדולים שפעלו במאה ה-20. השוק של פנום פן הינו שוק ענק ומקורה בסגנון ארט-דקו, ומעליו כיפה גדולה. בשוק זה נמצא הכול מהכול. לאחר ששוטטנו לאורכו של השוק רחב הממדים בשעות הערב נטוס ליעדנו האחרון האנוי , ומשם נמריא בטיסה חזרה לישראל.

טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה כשר, 19 ימים |

המחיר כולל

 טיסות בחברה סדירה

 מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.6.23

 כלכלה- חצי פנסיון : ארוחות בוקר וערב

 דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול

 תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי).

 מדריך ישראלי מצוות דיסקברי.

 אוטובוס תיירים ממוזג.

המחיר אינו כולל

 תוספת לחדר יחיד

 טיפ למדריך הישראלי (5$ לאדם ליום טיול) ובסה"כ – 60$ לנוסע.

 כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל"

 ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה.

 שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.6.23

 דמי סבלות

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה 

טיסות

טיסות דרך יעד ביניים 

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.