טיול מאורגן לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל ופרו | 16.2 | 24 ימים

24 ימים 22 לילות

אתרים ואטרקציות

ארגנטינה:
בואנוס איירס - כיכר מאיו (כיכר האמהות), השכונה הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו , שכונת סן טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע ארגנטינאי של ריקודי טנגו, טיול ושייט ברובע ונהר הטיגרה.
ברילוצ'ה - סיור כולל עליה ברכבל להר הקמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נואהל וואפי, ארוחה במסעדת הבשרים המפורסמת "דון אלברטו", שייט וטיול בשמורת הטורנדור וצפיה בקרחון השחור.
פטגוניה ארץ הקרחונים - שייט לצפייה בקרחון אופסלה, "הקרחון המתנפץ" פריטו מורנו וסיור באל קלפטה.
מפלי איגואסו - ביקור בשמורה הארגנטינאית,שייט מתחת למפלים.
צ'ילה:
מושבת הפינגווינים באי מגדלנה – שייט וטיול בשמורה בין הפינגווינים, מעבר הרי האנדים כולל חציית אגמים ע"י שייט.
שמורת טורס דל פיינה - סיור בשמורה כולל אגם אוזול.
ברזיל:
סכר איטאייפו, מפלי איגואסו - הצד הברזילאי, מופע פולקלור ברזילאי - רפאין, טיסה בהליקופטר מעל המפלים (בלעדי לדיסקברי).
הג'ונגל האמזוני - מנאוס, סיור בג'ונגל, שייט לדייג פירנאות.
ריו דה ז'נרו - סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה להר קורקובדו, סיור ג'יפים ביער טיז'וקה, סיור פאבלות, סיור חופים.
האיים הטרופיים ליד ריו - שייט אל האיים, כולל ארוחת צהריים.
כרטיס לצפייה במצעד המנצחות של הקרנבל בריו.
פרו:
לימה - פרמידת פוקיינה, כיכר סן מרטין, ארמון הנשיא, ארמון הארכיבישוף, בניין העיריה והקתדרלה הגדולה, מנזר סן פרנסיסקו.
פוארטו מלדונדו - הג'ונגל האמזוני הפרואני והסביבה כולל שייט באמזונס וסיורי יום ולילה.
קוסקו -ככר הלוחמים, הקתדרלה הגדולה, מקדש הקוריקנצ'ה, אתרי פולחן, אתר המרחצאות, מבצר סאקסהואמאן.
העמק הקדוש (עמק האורובמבה), השוק הססגוני בפיסאק, מבצר אויינטייטמבו, העיירה אגווה קליינטס, מכרות המלח.
מאצו' פיצו'- סיור של יום מלא.

למה דיסקברי?

הטיול לדרום אמריקה בקרנבל הוא המקיף והמלא ביותר בשוק. טיול לדרום אמריקה של 'דיסקברי' כולל אתרים ואטרקציות שלא תמצאו בחברות אחרות, כגון: טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שייט אל האי מגדלנה, שמורת טורס דל פנייה, שייט בנהר הטיגרה בבואנוס אייריס, ביקור במושבת הפינגווינים, שייט בג'ונגל האמזונס, עלייה למאצ'ו פיצ'ו המפורסם, שייט אל האיים הטרופיים של ריו, שייט בפטגוניה ארץ הקרחונים ועוד שלל אתרים בלתי נשכחים. הטיול של 'דיסקברי' כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום וכמובן בתנאי חצי פנסיון. שימו לב: בחברות אחרות פחות ארוחות יחולקו במהלך הטיול. המדריך אשר ילווה אתכם בטיול הוא מקצועי ועתיר בידע מעמיק וסיפורי פולקלור, הטיול מלא והמחיר אטרקטיבי ביחס לכל מה שאנו מעניקים בטיול וביחס לחברות אחרות יקרות יותר. 

 מה כולל מסלול הטיול של 'דיסקברי' לדרום אמריקה? 

 מפלי איגואסו - טיסה בהליקופטר מעל המפלים (ייחודי ל'דיסקברי' וכלול במחיר) + שייט מתחת למפלים.

 • שייט אל האי מגדלנה וביקור בשמורת הפינגווינים.
 • ביקור בשמורת הטרונדור בסמוך לברילוצ'ה וצפייה בקרחון השחור
 • חצי פנסיון לאורך כל הטיול. כולל ארוחה במסעדה בשרים מפורסמת "דון אלברטו" בברילוצ'ה
 • ערבי פולקלור: ברזילאי (רפאין) וארגנטינאי (טנגו)
 • ביקור בארץ הקרחונים, שייט לקרחון אופסלה וביקור בקרחון פריטו מורנו
 • מעבר בהרי האנדים בשילוב שייט באגמים
 • שייט לאיים הטרופיים ליד ריו
 • ביקור באמזונס ושייט לאורך הנהרות ובתוך הג'ונגל
 • ביקור בשכונת 'טיגרה' בבואנוס אייריס ושייט חווייתי בנהר הטיגרה
 • ביקור בשמורת טורס דל פיינה - כולל ימת אוזול
 • עלייה למאצ'ו פיצ'ו

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 16/02/2020
חזרה: 09/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 8,200
תוקף המבצע: 30.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $8700
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1 | תל אביב – בואנוס איירס

ניפגש בשדה התעופה ונטוס לטיול המאורגן של 'דיסקברי' בדרום אמריקה דרך יעד ביניים לבואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה. לאחר הנחיתה ניסע למלוננו.

יום 2 | בואנוס איירס

בואנוס איירס, עיר הבירה של ארגנטינה אשר מכונה גם "פריס של דרום אמריקה". ואכן, העיר הבנויה בסגנון אירופאי בהחלט מזכירה את פריז. היא נוצצת, נקייה, יש בה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. העיר משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. הבוקר נבקר בין השאר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות", זאת בשל הפגנת האימהות בכיכר בימי הדיקטטורה הצבאית ששלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. האימהות הרבות שהתאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם נעלמו ולא השאירו עקבות, היו אחד הגורמים שהביאו להפלת המשטר הרצחני. כיום הכיכר היא אתר זיכרון לתקופה חשוכה זו. נראה גם את שדרות ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה בעולם, את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם, נצפה על בניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. בסיום יום הטיול נעשה דרכנו למלון.

יום 3 | טיסה לברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו

הבוקר נטוס לברילוצ'ה שבדרום ארגנטינה. ברילוצ'ה היא עיר קיט ארגנטינאית שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות היפים בדרום אמריקה, לא מעט בזכות נופיה הציוריים ואגמי הטורקיז. העיר שוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי כשמסביבה אגמים נוספים לצד רכסי הרים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות והשוקולד האיכותי שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול בשמורת נהואל הואפי המשופעת אגמים ונופים. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו, ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על הימה ונופי האנדים המקיפים אותה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת. לינה בברילוצ'ה.

יום 4 | ברילוצ'ה - סיור בשמורת טרונדור ותצפית על הקרחון השחור, ארוחה במסעדת בשרים "דון אלברטו"

יום שכולו טבע פראי ומרהיב לפנינו - מפגש עם ההר הרועם - הר טרונדור ועם הקרחון השחור. הטרונדור, הוא הר געש רדום השוכן ברכס האנדים הדרומיים על גבול צ'ילה-ארגנטינה ובקרבת העיר ברילוצ'ה. ההר המתנשא לגובה של 3.491 מטרים מזדקר גבוה מעל ההרים סביבו ושוכן מעל גבעות מכוסות חורש טבעי ואגמים בגווני כחול וטורקיז. ההר המכוסה בקרחונים מצדיק את שמו הציורי (פירוש השם טרונדור בספרדית הוא הרועם), הודות לרעש העז של גושי הקרח שנופלים ממנו. הטרונדור נודע בקרחונים הרבים המכסים חלקים שונים שלו, אחד מהם והידוע מכולם הוא "הקרחון השחור" הנמצא בסמוך לבסיס ההר. לקרחון גוון שחור וזאת בשל גושי האדמה השחורה הנסחפים אליו באופן תמידי מהר הטרונדור "ומלכלכים" את צבעו הלבן הצחור והופכים אותו למעשה למלוכלך מבוץ ואדמה. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון ולאחר מכן צפים באגם קטן למרגלותיו, עד שהם נמסים. השילוב של ההר הגבוה, הקרחון בצבע הבלתי שגרתי והאגמים סביב יוצרים תמונת נוף בלתי נשכחת. נטייל בשמורת הטרונדור ונצא לתצפיות על ההר המרשים והקרחון השחור. בשעות הערב נחזור לברילוצ'ה ונסיים בארוחה במסעדת הבשרים הידועה "דון אלברטו". זוהי חוויה קולינרית ארגנטינאית אמיתית- מתנה מדיסקברי.

יום 5 | חציית הרי האנדים לצ'ילה - פוארטו מונט - שייט באגם כל הקדושים

היום נעבור אל המדינה השניה בטיול לדרום אמריקה – צ'ילה. לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע מרתק שכולו טבע במיטבו, במהלכו נחצה ברכב ובספינות את שרשרת הרי האנדים כשאנו מוקפים בנופי מים תכולים, צמחיה עשירה ועבותה ופסגות נישאות של רכס הרי האנדים. ניסע למעגן שליד ברילוצ'ה ממנו נצא בשייט דרך האגם השקט והפסטורלי לפורטו בלסט. משם ניסע באוטובוס לאגם פריאס ונחצה את הגבול בפאוג'ה לצ'ילה. בהמשך נחצה במעבורת את אגם כל הקדושים (Todos los Santos), שנוצר מתהליכים וולקנים, כשאנו מוקפים בהרי געש מושלגים. נמשיך בנסיעה ולעת ערב נגיע לאזור העיר פוארטו מונט. לינה בפוארטו מונט או בפוארטו וארס.

יום 6 | פוארטו מונט, פונטה ארנס, פוארטו נטאלס

הבוקר נטוס לפונטה ארנס, שהיא אחת מהערים הדרומיות ביותר בכדור הארץ וגם עיר הנמל שמחבר בין נתיבי האוקיינוס האטלנטי והשקט. פונטה ארנס שופעת בטבע פראי סביבה, מושבות בעלי חיים וגם אזור קניות אטרקטיבי. עם הגיענו ניסע דרך אזור תעלת מגלן לעיירה הקטנה הפסטורלית פוארטו נטאלס המשמשת לשער הכניסה לפארק הלאומי המפורסם טורס דל פיינה ולשמורת מגדלנה, שם נבקר בהמשך הטיול שלנו ונהנה מהטבע הקסום שלהם. לינה בפונטה ארנס או בפוארטו נטאלס.

יום 7 | שייט למושבת הפינגווינים באי מגדלנה

מתי בפעם האחרונה פגשתם פינגווין??? הבוקר נצא לשייט אל האי מגדלנה הממוקם במרכז מיצר מגלן, 35 ק'מ צפונית לעיר פונטה ארנס, האי מגדלנה הוכרז כפארק לאומי ע"י ממשלת צ'ילה ומטרתו היא להגן על בעלי החיים המיוחדים החיים באי וביניהם פינגווינים, קורומרנים ,שחפים ועוד.. במגדלנה נמצאות אחת מושבות הפינגווינים הגדולות ביותר מחוץ לאנטרקטיקה ואוכלוסייתה נאמדת ב -60,000 זוגות של פינגווינים מגלן (Sphenicus Magallanicus) מסלול השייט זהה למסלול אותו עברו הנווטים הגדולים והנועזים ביותר של ההיסטוריה, כגון הרננדו דה מגאלאנס וצ'ארלס דרווין. עם הגיענו לאי נוכל לסייר בין מאות הפינגווינים המתוקים (ויש יאמרו מצחיקים) להפליא, תוך הקפדה שלא להפריע ליצורים מופלאים אלו. המעוניינים יוכלו להגיע אל המגדלור של האי, שממנו נשקף נוף על האי כולו . לאחר סיור ייחודי זה, ניסע אל פוארטו נטאלס.

יום 8 | שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור באחד משיאי הטיול - שמורת הטבע המופלאה טורס דל פיינה או בתרגום מספרדית מגדלי הפיינה. השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים, "העמוד המרכזי" (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte), המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם!, פלמינגו צ'ילאני והרבה ציפורי מים אחרות, יונקים רבים ובהם גואנקו (הדומה ללאמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. לאחר מכן נחזור אל מלוננו בפוארטו נטאלס. .

יום 9 | לגונה אזול (האגם הכחול), אל קלפטה

נצא היום לסיור בנוף קרחונים ובמהלכו נחצה את הגבול ונעבור לארגנטינה. נצפה בלגונה אוזול (האגם הכחול),לגונה המוקפת צוקים תלולים ומפלים רבים על רקע מגדלי הגרניט. בהמשך, ננוע לכיוון העיר אל קלפטה - שער הכניסה לארץ הקרחונים. זוהי עיירה זעירה וטיפוסית שבעשורים האחרונים נהייתה למוקד תיירותי מבוקש, הרבה בזכות המחזה המרשים ביופיו של קרחון 'פריטו מרינו'. לאחר הגעה נערוך סיור בעיר ונגיע אל מלוננו.

יום 10 | שייט באגם ארגטינו וצפייה בקרחון אופסלה

עם בוקר ניסע נצא לנמל פונטה בנדירה ונעלה על ספינה בה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala) הנחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון - תופעת טבע מדהימה, מגיע לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם ולעיתים מתנתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט. באם יתאפשר נעצור גם ב"לגונת אונלי" ונוכל ללכת רגלית כדי לצפות בקרחונים מקרוב. לינה בקלפטה.

יום 11 | קלפטה, קרחון פריטו מורנו, ה"קרחון המתנפץ", טיסה לבואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נבקר באחד הקרחונים היפים בעולם: קרחון פריטו מורנו המכונה גם "הקרחון המתנפץ" על שום קולות הנפץ הבוקעים ממנו כאשר גושי קרח ענקיים נושרים ממנו ונופלים בקול רעש אדיר לימת ארגנטינו. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מראה מרגש זה המדגיש את עוצמת הטבע. בתום ביקורנו בקרחון נסע לשדה התעופה ונטוס לבואנוס איירס.

יום 12 | מפלי איגואסו – סיור בצד הברזילאי- טיסת הליקופטר מעל המפלים, מופע פולקלור

טיסת בוקר למפלי איגואסו הממוקמים במשולש הגבולות ברזיל, ארגנטינה ופראגוואי. מפלים אלו נחשבים לאחד מאתרי הטבע היפים בעולם, וארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים לאורך של כ-3 ק"מ. לקראת סוף היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). בערב נצא לחזות במופע פולקלור רפאין כולל ארוחת ערב עשירה. לינה באזור מפלי איגואסו.

יום 13 | שייט צד ארגנטינאי , שייט בסירה מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, סכר אייטיפו, טיסה לריו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' ו - 'סן סימון' כמו גם דרך מפלים קטנים יותר כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, (אם יוותר זמן) אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. בתום סיורנו נטוס לריו. לינה בחוף קופהקבנה.

יום 14 | ריו דה ז'נרו, הר הקורקובדו, הקרנבל הגדול

רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור ונצא לסיור בעיר. בערב, נצא לצפות בקרנבל הגדול בעולם כשלפנינו יעברו להקות הריקוד המובילות על שלל התלבושות, התפאורה המדהימה ועל רקע מוסיקת הסמבה הסוחפת. לפנות בוקר נשוב למלוננו.

יום 15 | ריו דה ז'נרו- הר הסוכר- אצטדיון המרקנה- סיור בפאבלות , חוף קופהקבנה וחוף איפנמה

יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. נצא לסיור בפאבלות – שכונות העוני המפורסמות של ריו בהן מתגוררים מאות אלפי תושבים שיצרו מעין "עיר בתוך עיר". נתוודע מעט אל אורח החיים המקומי של רבים מתושבי העיר הידועים בשמחת החיים שלהם, למרות הדלות והעוני. מהפאבלות של ריו "המטפסות" על ההרים נשקף נוף עוצר נשימה ונוכל להתרשם מהדלות ומהיופי בעת ובעונה אחת. נמשיך לאתר מפורסם נוסף, הר הסוכר אליו נעפיל ברכבל לצפיה פנורמית מרהיבה על ריו וחופיה המפורסמים. נמשיך לצפייה על אצטדיון 'המרקנה' המפורסם שאירח את נבחרות הכדורגל החשובות בעולם,ולבסוף נצא לחוש שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף קופהקבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחק ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים, והאווירה המיוחדת. נתערבב בין המקומיים על מנת לספוג משהו מאווירת החופים המיוחדת. נבקר גם בשכונת איפנמה המפורסמת ונוכל לזמזם במקצב הבוסה נובה את השיר היפיפה של אנטוניו קרלוס ז'ובים, "הנערה מאיפנמה".

יום 16 | ריו דה ז'נרו- טיסה ללימה, סיור ערב

נטוס ללימה בירת פרו. לאחר ההגעה נערוך סיור פנורמי להכרת העיר ונמשיך למלוננו. בערב נצא לפארק המזרקות היחודי והגדול מסוגו בעולם בו נוכל לחזות במזרקות מים בשלל צבעים וצורות. חוויה לכל החושים. לינה בלימה.

יום 17 | לימה, סיור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף בלימה בירת פרו ונראה את שלוש תקופותיה ההיסטוריות: לפני הגעת הספרדים, התקופה הקולוניאלית והתקופה המודרנית. ניסע לראות את פירמידת פוקיינה (Pucllana Pyramid), אתר ארכיאולוגי מרשים שנתגלה בלב לימה והיווה מרכז שלטוני חשוב לאידיאנים בני "תרבות לימה" ששלטה במקום החל מראשית הספירה לפני בו האינקה ונודעה ביכולת הבניה ועבודות הקרמיקה שלה. בתום סיורנו באתר נמשיך ונטייל באתרי לימה הקולוניאלית ובמיוחד במרכז ההיסטורי הכולל מעל 50 מבנים ואתרים בעלי חשיבות יחודית והוכרז אתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בין השאר נראה את ככר סן מרטין, הככר המרכזית, ארמון הנשיא, ארמון הארכיבישוף, בנין העיריה והקתדרלה הגדולה בה קבור גם פרנסיסקו פיסרו, הכובש הספרדי הגדול שכבש את פרו מידי בני האינקה. בהמשך היום נסייר במנזר סן פרנסיסקו המחזיק באוסף האמנות הדתית הגדול ביותר באמריקה ונבקר כמובן במרתף ה"קטקומבות" בו נמצאים אלפי שלדי אדם. בשעות אחר הצהרים נטייל בשכונותיה המודרניות של לימה ובהן מירפלורס, סן איסידרו ולרקומר. לינה בלימה.

יום 18 | טיסה לפוארטו מלדונדו - הג'ונגל האמזוני

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לשדה התעופה בלימה ונטוס לפוארטו מלדונדו (Puerto Maldonado) שבמזרח פרו השוכנת בלב הג'ונגל האמזוני הפרואני. לאחר הנחיתה העברה ללודג' שבלב יער הגשם למנוחה. אחר הצהרים סיור ראשון בג'ונגל האמזוני ברכב ובסירות קאנו. לינה באקו לודג'.

יום 19 | ג'ונגל האמזונס

נתעורר בלב יער הגשם האמזוני- הריאה הירוקה הגדולה והחשובה בעולם. זהו גם המקום העשיר בעולם במספר מיני הצמחים ובעלי החיים השוכנים בו. במהלך היום נצא לסיורים ברגל ובשייט בליווית מדריכים מקומיים המומחים לאזור במהלכם נכיר את היער, צמחי המרפה המסורתיים ובעלי החיים הצבעוניים שבו. בערב נצא לסיור מיוחד להכרת הפעילות הלילית ביער הגשם האמזוני. לינה באקו לודג'.

יום 20 | טיסה לקוסקו- סיור בעיר וסביבתה

הבוקר נשוב לפוארטו מלדונדו ונטוס לקוסקו (Cusco ) בירת ממלכת האינקה. לאחר מנוחה קצרה במלון, נצא לסיור רגלי קצר במרכז קוסקו הממוקם בגובה 3500 מטר מעל פני הים. נתרשם מהבניה האינקאית המפורסמת הנכרת בכל רחוב וננסה להבין כיצד היא השתמרה כה יפה עד עצם ימינו אלה. במהלך סיורנו שיחל בצהריים נבקר בככר המרכזית של העיר הידועה בשמה האינקאי Huaycapata (ככר הלוחמים) ונסייר בקתדרלה הגדולה שנבנתה באמצע המאה ה-16 מאבני גרניט מסותתות שנלקחו ממבנים של בני האינקה זמן קצר לאחר הכיבוש הספרדי, ואוצרת בתוכה עבודות זהב, כסף, גילופי עץ וציורים. הקתדרלה נבנתה מעל מקדש הקוריקנצ'ה- האתר המקודש ביותר לאינקה בו נערך הפולחן לאל השמש. מכאן נמשיך ל- Kenko , אתר פולחן אינקאי חשוב בו נערכו טקסי מוות כולל הקרבת קרבנות (אולי גם של בני אדם...). האתר חצוב באבן גיר ובו מחילות תת קרקעיות חצובות רבות , מזבחות פולחן ואמפיתאטרון שנחצב בנוף הטבעי. נסייר מעל ומתחת לאדמה ונלמד על מנהגי האינקה ויכולת הבניה המדהימה שלהם. מכאן נמשיך לאתר המרחצאות האינקאי המפורסם Tambomachay המורכב מאקוודוקט, תעלות ומפלים ושימש כספא לעיליתה של בני האינקה. בהמשך נסייר באתר Puka Pukara - המצודה האדומה שהיוותה חלק ממערך ההגנה על קוסקו. לבסוף, נגיע לאתר המרשים מכולם, מצודת Sacsayhuaman הממוקמת על גבעה השולטת על קוסקו ומהווה דוגמה מאלפת ליכולת הבניה והתפיסה הצבאית האינקאית. בתום הסיור המרתק נשוב לקוסקו לארוחת ערב ולינה. **השלמת הסיורים באתרים שהוזכרו מותנית בזמן שיוותר.

יום 21 | קוסקו- העמק הקדוש- השוק בפיסק- מצודת אויינטייטמבו

הבוקר נעזוב את קוסקו וננוע בדרך הררית יפה המתפתלת בלב האנדים בין כפרים חקלאיים מסורתיים שהשתנו מעט במאות השנים האחרונות. נגיע ל"עמק הקדוש", הלב הכלכלי של ממלכת האינקה ואחד האזורים הפוריים ביותר בממלכה. נגיע לעיירה הקולוניאלית פיסאק (Pisac ) בה מתקיים שוק ססגוני ציורי שבו ניתן לראות מוצרי טקסטיל, עץ, תכשיטים ועוד הנמכרים על ידי אינדיאנים מקומיים מכפרי הסביבה. בתום הסיור בשוק וארוחת צהריים במסעדה מקומית, נמשיך בנסיעה בלב העמק לאורך נהר האורובמבה המקודש עד הגיענו לאויינטייטמבו (Ollantaytambo), מבצר ענקי ומרשים הבנוי על גבי טראסות לאורך מדרון צלע הר. המבצר שימש כאחוזה מלכותית בתקופת השליט האינקאי המפורסם פאצ'קוטי ולאחר מכן היווה את אחד מאיי ההתנגדות המרכזיים לספרדים שניסו, אך לא הצליחו לכבשו מידי המורדים בראשות המלך האינקאי Manco Inca Yupanqui .נעפיל במעלה המצודה ונבקר במקדש השמש הענקי ובמזרקות שב"מרחצאות הנסיכה". בתום סיורנו נערוך סיור קצר בכפר השומר על ארכיטקטורה ומסורת אינקאית. ארוחת ערב ולינה בעמק הקדוש.

יום 22 | מאצו' פיצו'- "העיר האבודה" של האינקה

הגענו לשיאו של הטיול בפרו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לתחנת הרכבת באוינטייטמבו ונעלה על רכבת ה"ויסטה" המפורסמת בה ניסע עד לעיירה אגווה קליינטס ממנה נמשיך ברכבים קטנים שיעלו אותנו בדרך מתפתלת למאצו' פיצו', (Machu Picchu) אחד האתרים היפים, המעניינים והמרשימים בעולם וללא ספק האתר המפורסם ביותר בדרום אמריקה! האתר "נתגלה" מחדש בשנת 1911 ע"י המגלה האמריקאי חיראם בינגהם ונחשב בעיני רבים כשיא ההישגים הארכיטקטוניים של בני האינקה. המיקום המיוחד של האתר הצופה על עמק האורובמבה בלב יער סבוך, יחד עם המסתורין שעדיין שורר סביב ייעודו, מוסיפים נופך ייחודי למקום. ככל הנראה שימש המקום כאחוזה לבני המעמד העליון של האינקה בתקופת השליט פאצ'קוטק ומורכב משני אזורים: חקלאי ששימש לגידול מזון עבור בני האצולה שהתגוררו בו ובו גם מחסני אגירה רבים, ואילו השני שימש למגורים ולפולחן ובו מקדשים, מזבחות וקברים מלכותיים. נסייר רגלית במתחם ונלמד מקרוב על אורח חייהם של בני האינקה שזכו לגור במקום מדהים זה. נערוך תצפיות על עמק האורובמבה ונתרשם מהיער העוטף את האתר. בתום יום סיור מרתק נוסף, נשוב לאגווס קליינטס ונאכל ארוחת צהרים במסעדה מקומית ולאחריה נצא ברכבת ל- Poroy ומשם באוטובוס לקוסקו. לינה בקוסקו.

יום 23+24 | קוסקו- לימה- טיסה לארץ

נסיים את שהותנו בפרו. נצא לשדה התעופה ונטוס ללימה. לאחר הנחיתה נצא לסיור במוזיאון המפורסם על שם לארקו הררה ולאחר הביקור נצא לשדה התעופה ונטוס לתל אביב דרך יעד ביניים באירופה. נחיתה צפויה ביום 24 לטיול בשעות הערב. אנו מקווים שנהניתם מהטיול שהרכיב עבורכם צוות 'דיסקברי' ואספתם חוויות וזיכרונות נעימים!

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים : *פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים* - חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.20. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1890$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

 להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך.

 

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

Bariloche

kenton palace

Puerto Varas

Cabaña del Lago

puerto natales

weskar patagonian lodge

EL CALAFATE

HOTEL UNIQUE CALAFATE

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

MANAUS

GO INN HOTEL

AMAZONAS

AMAZON VILLAGE LODG

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

הערות

שימו לב והשוו היטב את הטיול לעומת טיולים בחברות אחרות לפעמים הזול יקר והיקר זול !

בקשו מחברות אחרות את דף האופשונאליים (סיורים נוספים בתשלום) בדקו היטב מה אתם מקבלים. לכל טיול\תאריך המסלול שלו.
בעת ההרשמה בקשו את המסלול המתאים\רלוונטי למועד שלכם ותגלו שחברת דיסקברי נותנת לכם יותר מכל חברה אחרת!
בדיסקברי כל הסיורים הכתובים כלולים במחיר הטיול ללא תוספת תשלום

טיסות

הלוך: 16.2 

המראה מנתב"ג בשעה 05:45 ונחיתה במדריד בשעה 10:10.

המראה ממדריד בשעה 12:05 ונחיתה בבואנוס איירס בשעה 21:00.

חזור: 9.3 

המראה מלימה בשעה 20:40 ונחיתה במדריד ביום למחרת בשעה 14:05.

המראה ממדריד בשעה 16:15 ונחיתה בנתב"ג בשעה 21:50.


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.