דרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 25.2.20 , 28.2.20 | 16 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו וכרטיס לקרנבל

16 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר, עלייה ברכבל להר הסוכר, עלייה לקרוקובדו, סיור ביער טיז'וקה, סיור פאבלות, סיור חופים, כרטיס למצעד המנצחות של הקרנבל בריו.
האיים הטרופיים:
שיט מהנה, סיור באי כולל ארוחת צהריים.
איגואסו:
ביקור בשמורות הברזילאית והארגנטינאית, סכר איטאייפו, שייט חוויתי מתחת למפלים בצד הארגנטינאי, מופע פולקלור, טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו – ייחודי לדיסקברי!.
בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), שדרות ה-9 ביולי, השכונה הציורית לה בוקה ממנה יצאה בשורת הטנגו לעולם כולו, שכונת סן-טלמו, תיאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו.
אל קלפטה:
קרחון אופסולה ואגם אונלי, קרחון פריטו מורנו.
שמורת טורס דל פיינה:
סיור בשמורה ולינה בלודג'.
ברילוצ'ה:
סיור עיר כולל עליה ברכבל להר הקמפיניירו, טיול לאורך חופי אגם נואהל וואפי, הר טרונדור, הקרחון השחור, ארוחה במסעדת בשרים.
פטרופוליס:
סיור ב"עיר המלכים", הכנסייה המלכותית, ארמון המלכות.
כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" המפורסם בריו שיתקיים ביום שבת 29.2.2020 בשעות הערב. נצפה במצעד עד לאחר חצות ולאחר מכן נחזור למלון.

למה דיסקברי?

הטיול לדרום אמריקה בקרנבל כולל אתרים ואטרקציות שאין בחברות אחרות, כגון: טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שייט אל האי מגדלנה, צפייה במושבת פינגווינים, שייט בנהר הטיגרה בבואנוס אייריס, שמורת טורס דל פנייה ושייט בפטגוניה ארץ הקרחונים. הטיול כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום וכמובן הוא בתנאי חצי פנסיון. המדריך מצוות דיסקברי יעשיר את חווייתכם עם סיפורי פולקלור, הטיול מלא והמחיר אטרקטיבי ביחס לכל מה שאנחנו נותנים בטיול וביחס לחברות אחרות יקרות יותר. 

טיול מאורגן של 'דיסקברי' לדרום אמריקה כולל: 
 
 • חצי פנסיון
 • מדריך ישראלי צמוד מומחה לאזור
 • כרטיס כניסה למצעד המנצחות בריו
 • שייט חוויתי מתחת למפלי איגואסו
 • טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו - ייחודי לדיסקברי
 • ערבי פולקלור ברזילאי וארגנטינאי
 • ביקור בהר הטורנדור והקרחון השחור
 • שייט וביקור באיים הטרופיים
 • שייט קרחונים באגם ארגנטינה
 • ביקור בקרחון המתנפץ
 • ביקור בפארק הלאומי של צ'ילה: טורס דל פיינה 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 25/02/2020
חזרה: 11/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,190
תוקף המבצע: 1.10.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 6590$
הנחות לילדים:
הערות: כולל כרטיס למצעד המנצחות בקרנבל!
יציאה: 28/02/2020
חזרה: 14/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,190
תוקף המבצע: 1.10.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 6590$
הנחות לילדים:
הערות: כולל כרטיס למצעד המנצחות בקרנבל!

המסלול

יום 1 | תל אביב – ריו דה ז'נרו

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא לטיול המאורגן של 'דיסקברי' לדרום אמריקה דרך יעד ביניים לריו דה ז'נרו. לאחר ההגעה העברה אל המלון.

יום 2 | ריו דה ז'נרו : קורקובדו וסיור בעיר

רק שמה של העיר - ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. היום נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו החולש על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור ונצא לסיור בעיר. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון המרקנה שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו .

יום 3 | ריו דה ז'נרו - הר הסוכר - פאבלות - סיור בעיר

יום נוסף לביקור בעיר המופלאה. נצא לסיור ביער טיג'וקה– היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נלך בין מפלים בתוך ג'ונגל טרופי ונוכל להגיע לפינות החבויות, היפות והאהובות ביותר על המקומיים. ונלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. לאחר הביקור ביער טיג'וקה נצא לסיור בפאבלות – שכונות העוני של ריו בהן מתגוררים מאות אלפי תושבים שיצרו מעין "עיר בתוך עיר" . נתוודע מעט אל אורח החיים המקומי של רבים מתושבי העיר הידועים בשמחת החיים שלהם, למרות הדלות והעוני. מהפאבלות של ריו "המטפסות" על ההרים נשקף נוף עוצר נשימה ונוכל להתרשם מהדלות ומהיופי בעת ובעונה אחת. נסיים את היום בטיפוס (באמצעות רכבל) לאחד מסמליה המפורסמים של העיר- "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה.

יום 4 | פטרופוליס: "עיר המלכים"

היום ניסע אל מחוץ לעיר ריו ונגיע אל פטרופוליס - עיר המלכים! אחת הערים היפות שנבנו על ידי שושלת המלכים ששלטה בברזיל במאה ה19. עיר זו נחשבה לעיר הקיט של מלכי ברזיל והדרך אליה עוברת בנוף משכר, דרך הרי העוגב הנישאים, שגובהם מעל 2000 מטרים. פטרופוליס כיהנה כעיר מרכזית בתקופתה האימפריאלית של ברזיל, ובעיר נמצאות עדויות היסטוריות לכך בדמות ארכיטקטורה עתיקה ומשובבת עין. במהלך סיורנו בפטרופוליס הנהדרת, נבקר באחוזה המלכותית שהיום משמשת כמוזיאון למורשת המונרכיה הברזילאית. נבקר בכנסייה המלכותית שם קבור המלך דום פדרו השני ובגנים היפהפים שמסביב למתחם הכנסייה. בשעות הערב נחזור אל ריו.

יום 5 | שייט באיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב, לשתות פינה קולדה צוננת, משקה פירות אקזוטי או רום. נאכל גם ארוחת צהרים טיפוסית ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר.

יום 6 | מפלי איגואסו: הצד הברזילאי של המפלים + טיסה בהליקופטר מעל המפלים - מופע פולקלור ברזילאי (רפאין)

בבוקר נסיים את ביקורינו בריו ולאחר שנפרד מעיר מרהיבה זו, ניסע לשדה התעופה ונטוס לאזור הצד הברזילאי של מפלי האיגואסו שהם מהמקומות היפים ביותר בדרום אמריקה ונחשבים לאחד מאתרי הטבע היפים בעולם. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם מקנה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. לאחר שנסייר ונצפה במפלים של הצד הברזילאי, מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לטיול לדרום אמריקה של דיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת). הכינו את המצלמות! לעת ערב, נחתום את היום הקסום שלנו במפלי איגואסו עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מרהיב במועדון 'רפאין' - נהנה ממגוון מאכלים עצום ונצפה בהופעת ריקודים ומוזיקה צבעונית ותוססת כמו שרק דרום אמריקה יכולה להציע.

יום 7 | מפלי איגואסו: שייט בסירה מתחת למפלים בצד הארגנטינאי

היום נצא לסיור בצד הארגנטינאי של שמורת איגואסו שם נמצאים כ- 80% משטח המפלים. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עצי עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נלך בשבילי השמורה שיביאו אותנו לנקודות תצפית מרהיבות על אוסף המפלים הקסומים, ובהמשך נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' (del Diabl) ו - 'סן סימון' (San Simon), כמו גם דרך מפלים קטנים יותר עם שמות חביבים יותר גם כן כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. בשעות הערב נחזור למלוננו באיגואסו.

יום 8 | בואנוס איירס - מופע טנגו כולל ארוחת ערב!

הבוקר ניסע לבקר בסכר איטייפו, אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לאחר מכן ניסע לשדה התעופה ומשם נטוס לעיר המכונה "פריז של דרום אמריקה", בואנוס איירס, בירת הנצח של ארגנטינה. ואכן העיר הבנויה בסגנון אירופאי ומזכירה בהחלט את פריז - היא נוצצת, נקייה, מכילה שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרשימים בסגנון צרפתי וספרדי וארכיטקטורה המשלבת אדריכלות נאו קלאסית ואר-נבו. בואנוס איירס משופעת בפארקים מוריקים, חנויות אופנה מעולות, בתי קפה טרנדיים ומסעדות בשר מהטובות בעולם. עם הגיענו לבירת ארגנטינה נצא לסיור פנורמי בעיר. תחילה נבקר בשדרות "ה-9 ביולי", השדרה הרחבה בעולם ששמה מסמל את תאריך קבלת עצמאותה של ארגנטינה. במהלך סיורנו בשדרה רחבת ידיים זו המקושטת בחורשות עצים גדולים ומבני מורשת יפהפים, נוכל לחזות בציור הקיר של אווה פרון, רעיית נשיא ארגנטינה שכבשה את לב התושבים בארגנטינה. הציור הענק והמרשים תופס שני חלקי בניין גבוה, בצד אחד דיוקנה של אווה ובצד השני דימוי שלה אוחזת מיקרופון. נוסף לכך, נחזה ב'אובליסק' העמוד של העיר הניצב במרכזה של כיכר הרפובליקה ומשמש כאחד מסמליה העתיקים של בואנוס איירס. בהמשך נראה את "הבית הוורוד", המעון הרשמי ומקום העבודה של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואווה פרון בימי שלטונם. נצפה בבניין הפרלמנט, תיאטרון קולון המפואר, והמדרחוב הציורי לאורך המזח שהפך לאתר תיירות שוקק. בשעות הערב נצא לבילוי ארגנטינאי טיפוסי שאף טיול בארגנטינה אינו שלם בלעדיו - מופע טנגו שכולל גם ארוחת ערב. לינה בבואנוס איירס.

יום 9 | ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לעיירת הקיט ברילוצ'ה שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות ביפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נאוול ואפי, וסביבה אגמים נוספים צלולים כבדולח והרים גבוהים, אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולאריים. מלבד יופייה של העיר, היא מוכרת בעולם בזכות מסעדות הבשר המעולות שלה והשוקולד האיכותי שלה. עם ההגעה לברילוצ'ה נצא לטיול לשמורת נהואל הואפי רחבת היידיים והמשופעת במים ונופים עוצרי נשימה. במהלך סיורנו נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפיניירו ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על האגם הגדול ועל הרי האנדים שפסגותיהם עטויות שלג נצחי בכל ימות השנה. בערב נסייר ברחובות העיירה השוקקת ואח"כ ניסע למלוננו בברילוצ'ה.

יום 10 | ברילוצ'ה - שמורת טבע, הר געש טורנדור והקרחון השחור וארוחה במסעדת בשרים "דון אלברטו"

יום שכולו טבע פראי ומרהיב לפנינו - מפגש עם הר טרונדור ("ההר הרועם") ועם הקרחון השחור. הטרונדור, הוא הר געש רדום ברכס האנדים הדרומיים השוכן על גבול צ'ילה-ארגנטינה ובקרבת העיר ברילוצ'ה. ההר המתנשא לגובה של 3.491 מטרים מזדקר גבוה מעל ההרים סביבו ושוכן מעל גבעות מכוסות חורש טבעי ואגמים בגווני כחול וטורקיז. ההר המכוסה בקרחונים מצדיק את שמו הציורי (פירוש השם טרונדור בספרדית הוא הרועם) בשל הרעש העז של גושי קרח הנופלים ממנו. הטרונדור נודע בקרחונים הרבים המכסים חלקים שונים שלו ואחד מהם והידוע מכולם הוא "הקרחון השחור" הנמצא בסמוך לבסיס ההר. לקרחון גוון שחור וזאת בשל גושי האדמה השחורה הנסחפים אליו באופן תמידי מהר הטרונדור "ומלכלכים" את צבעו הלבן הצחור והופכים אותו למעשה למלוכלך מבוץ ואדמה. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון ולאחר מכן צפים באגם קטן למרגלותיו, עד שהם נמסים. השילוב של ההר הגבוה, הקרחון בצבע הבלתי שגרתי והאגמים סביב יוצרים תמונת נוף בלתי נשכחת. נטייל בשמורת הטרונדור ונצא לתצפיות על ההר המרשים והקרחון השחור. בשעות הערב נחזור לברילוצ'ה ונצא לעוד אחת מחוויות הטיול המאורגן בדרום אמריקה -ארוחה במסעדת הבשרים הידועה "דון אלברטו". זוהי חוויה קולינרית ארגנטינאית אמיתית- מתנה מדיסקברי.

יום 11 | אל קלפטה - פורטו נטאלס

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל שדה התעופה. ונטוס לאל קלפטה – עיירה פטגונית זעירה השוכנת בסמוך לגדה הדרומית של אגם ארחנטינו. העיירה השלווה והציורית אל קלפטה מפורסמת בעיקר בשל היותה "בירת ארץ הקרחונים של ארגנטינה". עם נחיתתנו ניסע אל פורטו נטאלס העיירה הצ'יליאנית, המשמשת כשער הכניסה לפארק המפורסם טורס דל פיינה, הממוקם כ50 ק"מ מהעיר. פורטו נטאלס גם היא נחשבת לעיירה שקטה כמו השכנה הארגנטינאית אל קלפטה, מוקפת באוצרות טבע נהדרים ואוסף נופים ציוריים. לאחר הגעתנו אל העיירה נעשה דרכנו למלוננו בעיירה. לינה בפורטו נטאלס,

יום 12 | שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לחוות את אחד משיאי הטיול בדרום אמריקה של 'דיסקברי' - שמורת הטבע המופלאה טורס דל פיינה או בתרגום מספרדית ,מגדלי הפיינה". השמורה היא אחת מהפארקים הלאומיים היפים בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים "העמוד המרכזי (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte) המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות אם יתמזל מזלנו, עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, פלמינגו צ'ילאני, יונקים רבים ובהם גואנקו (יונק הדומה ללמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. בתום הסיור בשמורה, נחזור למלוננו בפורטו נטאלס.

יום 13 | אופסלה - אל קלפטה, שייט באגם ארגנטינו

עם בוקר ניסע ניפרד מהעיירה הצ'יליאנית פורטו נטאלס ונעשה דרכנו חזרה לאל קלפטה שבארגנטינה, שם נעלה על ספינה שתשיט אותנו בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala), הקרחון אשר נחשב לגדול בדרום אמריקה. הקרחון כשלעצמו הוא בגדר תופעת טבע עוצרת נשימה - הוא מגיע לגובה של 70 מטרים מעל פני האגם ולעתים אף מתנתקים ממנו גושי קרח בקול נפץ עז. ננוע בין גושי קרח צפים ולמרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט החווייתי. באם יתאפשר נעצור גם ב"לגונת אונלי" ונוכל ללכת רגלית כדי לצפות בקרחונים מקרוב. בתום הסיור ניסע למלוננו באל קלפטה.

יום 14 | אל קלפטה, קרחון פריטו מורנו, "הקרחון המתנפץ"

השכם בבוקר ניסע לאחד הקרחונים היפים בעולם: קרחון פריטו מורנו שבפארק הלאומי לוס גלאסיארס. הקרחון מכונה גם "הקרחון המתנפץ" על שום קולות הנפץ הבוקעים ממנו כאשר גושי קרח ענקיים נושרים ממנו ונופלים בקול רעש אדיר לימת ארגנטינו. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מראה מרגש זה המדגיש את עוצמת הטבע. שטחו של הקרחון הוא 250 קמ"ר, אורכו כ-30 ק"מ ועומקו מגיע עד לכ-700 מטר. הקרחון מתקדם לכיוון אגם ארגנטינו (Lago Argentino) במהירות של שני מטר ליום (כ-700 מטר בשנה). בחזיתו אל האגם רוחבו מגיע ל-5 ק"מ, גובהו הממוצע 60 מטר מעל פני הים, ועומק הקרח הכולל הוא 170 מטר. שמורת הטבע שמכילה שבילים רבים, קרויה על שם החוקר בן המאה ה-19,פרנסיסקו מורנו, שהקדיש את רוב שנותיו לחקר המחוז (בספרדית המילה Perito משמעותה "מומחה"), ופעל והשפיע רבות במחלוקת בין ארגנטינה לצ'ילה על מיקום הגבול באזור בין שתי המדינות. לאחר הביקור בשמורה נטוס לבואנוס איירס .

יום 15 | בואנוס איירס - תל אביב

נשלים ביקורינו בבואנוס איירס ולאחר מכן ניסע לנמל התעופה ונעלה לטיסה חזרה ארצה דרך יעד ביניים.

יום 16 | תל אביב

בשעות הערב ננחת בנמל התעופה בן גוריון - תם ונשלם טיולנו לדרום אמריקה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות: טיסות בינלאומיות טיסות פנים: פרטי הטיסות כפופים לשינויים של חברת התעופה במקום ועשויים להיות דרך יעד ביניים. חברת דיסקברי אינה אחראית לשינויים שיעשו בטיסות על ידי חברת התעופה והשינויים שיגרמו לטיול כתוצאה מכך מלונות: בתי מלון בדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה, (לפי הרשימה המצורפת או דומים להם ברמתם), כפוף לאישורים בעת אישור ההצעה, בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.2020. במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה, תתווסף התוספת על מחיר הטיול כלכלה: חצי פנסיון ויותר במהלך הטיול בילויים, ביקורים וכניסות לאתרים כמפורט במסלול תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטען. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר ) דרכון: דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי, יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של $50+ תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.2020 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: $1250 ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים, ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות או דומים להם, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה הטיול לדרום אמריקה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים. המלונות בדרגת תיירות טובה. רשימת המלונות הסופית תימסר בהמשך:

BUENOS AIRES

NH BUENOS AIRES CRILLON

Bariloche

kenton palace

Puerto Varas

Cabaña del Lago

puerto natales

weskar patagonian lodge

EL CALAFATE

HOTEL UNIQUE CALAFATE

IGUASSU 

 MABU INTERLUDIUM

RIO DE JANEIRO

AMERICAS COPACABANA

 

הערות

***2 הטיולים כוללים כרטיס כניסה ל"מצעד המנצחות" של הקרנבל בריו אשר מתקיים במוצאי שבת 29.2.2020 - נשב באחד מהיציעים, נצפה במצעד ונבלה בקרנבל עד לאחר חצות. לאחר מכן נחזור אל המלון. ***

טיסות

תאריך יציאה: 25.2.2020 

הלוך: 25.2

המראה מנתב"ג בשעה 05:20 ונחיתה בציריך בשעה 08:40. 

המראה מציריך בשעה 12:15 ונחיתה בריו דה ז'נרו בשעה 20:10.

 חזור: 11.3

המראה מבואנוס איירס בשעה 18:05  ונחיתה בפרנקפורט ביום למחרת בשעה 11:15. 

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05 ונחיתה בנתב"ג בשעה 19:10.

 

תאריך יציאה: 28.2.2020 

הלוך: 28.2

המראה מנתב"ג בשעה 05:20 ונחיתה בציריך בשעה 08:40. 

המראה מציריך בשעה 09:45 ונחיתה בריו דה ז'נרו בשעה 17:45. 

חזור: 14.3

המראה מבואנוס איירס בשעה 18:05 ונחיתה בפרנקפורט בשעה 11:15 ביום למחרת.

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05 ונחיתה בנתב"ג בשעה 19:10.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה. יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מכך.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.