אנחנו מציגים כאן רשמים וחוויות של מטיילים מרוצים על הטיולים שלנו לסיציליה במהלך השנים. 

אנחנו מזמינים מטיילים נוספים  לשלוח אלינו פידבקים חיובים ואנחנו נשמח לפרסם אותם באתר שלנו. 

המלצות ורשמים מהטיול בנובמבר 2011

בהדרכת שרה אלפסי

 

 

לשרה היקרה,

 

פצצת אנרגיה מהלכת ומרקדת!
בעלת ידע מעמיק בכל רזי הטיול לסיציליה. בלטה ביחסה החם והלבבי לכל חברי הקבוצה. אנו מודים על כך שזכינו להיות תחת הדרכתך –  אין פרט, ולו הקטן ביותר, שחמק מעינייך
אנו מאחלים לך המשך הדרכה טובה ונעימה ומצפים לפגוש אותך בטיולים הבאים!

 

כל חברי הקבוצה

נובמבר 2011

 

 

המלצות ורשמים מהטיול באוקטובר 2011

בהדרכת שרה אלפסי

 

 

שרה היקרה

 

היה לי קשה להתעורר הבוקר בלי איזה הסבר מרתק או ספור נחמד מפיך.... 
החוויה שעברתי בסיציליה היתה עשירה מאד בזכותך. נועם הליכותיך,החיוך,המילה הטובה,החיבוק,האוזן הקשבת שלך למרות שלפעמים לא היה לך קל - עשו לי את הטיול
 
נוסיף לזה את חברי הקבוצה, שהיתה מצויינת, והתוצאה: כולנו יצאנו נשכרים.
הדבר הראשון שאמרתי לבעלי כשחזרתי היה - חבל שלא הצטרפת.
בדרך כלל בטיוליי האחרים עם בואי הביתה חזרתי לסדר היום העמוס שלי וזהו. אך לא הפעם - וזה כמובן בזכותך.  עדיין מהדהדים באוזני סיפוריך, עדיין שמורים אצלי סיפורי חיים ששמעתי מרוב חברי הקבוצה
אני מקוה שבעתיד אוכל להצטרף לעוד טיול בהדרכתך

 

חיבוק ענק בידידות כנה!


בת שבע נוימן

 

 

נאוה גאורי, שנסעה לראשונה בטיול מאורגן מצטרפת לברכות:

 

שרה היקרה
 
נרשמו לטיול לסיציליה בחששות כבדים ,לאור העובדה שזאת הפעם הראשונה שנרשמנו לטיול מאורגן . בזכותך היה לנו טיול קסום שענה על כל הציפיות ואף יותר , הניסיון הרב , שמחת החיים , הידע המקצועי ,היחס האישי החם ואוהב שהענקת לכל אחד ואחת תרם רבות להצלחת הטיול , למזלנו התברכנו בקבוצת אנשים נפלאה ללא יוצא מן הכלל .וברצוני להודות לכל אחד ואחת על חוויה מענגת , שמחתי מאוד להכירכם ואשמח מאוד לשמור על קשר .


נאוה גאורי

 

 

לשרה היקרה,


ברצוני להודות לך על ההדרכה הנפלאה והמקצועית לה זכינו במשך תשעת הימים המקסימים בהם בילינו יחד בטיול לסיציליה. ידעת להעניק לנו מידיעותיך המעמיקות בכל הקשור להיסטוריה, גאוגרפיה, אמנות, גסטרונומיה ופולקלור של סיציליה, כל זאת מלווה בחוש הומור ומתובל באמרות כנף ואנקדוטות מתאימות ובשעת הצורך באיטלקית שוטפת.
החיוך הגדול והלבבי שלך לווה אותנו משך כל הטיול ולא עזב אותנו גם במצבי לחץ או עייפות. השתדלת כמיטב יכולתך לספק כל בקשה או גחמה של כל אחד מהקבוצה.
תמיד היית בשבילינו לאורך כל הטיול, לדאוג לקבוצה, להמליץ על אוכל סיציליאני מיוחד,על אזור קניות מועדף, להזמין עבורנו מנה מיוחדת בחדר האוכל, ולא נחה לרגע, משתדלת להנעים ולהעשיר לנו את הטיול.
אין ספק שאת היית הגורם העיקרי בהצלחת הטיול הזה, שאכן היה מוצלח, ועל כך תודתנו לך, ומאחלים לפגוש אותך בטיולים נוספים.
שתמשיכי לחייך ושהחיים יחייכו אליך תמיד.

 

רנה עשת

 

שרה יקרה

 

במסמך הפרסום לטיול לסיצילה של חברת דיסקברי נכתב "הכל כלול" אין "ימים חופשיים" ואין טיולים אופציונאליים. מה שלא נכתב הוא ש"הכל כלול" כולל גם מדריכה מעולה שהגישה לנו את סיציליה על מגש של אהבה בו נכללו כל  מטעמי סיציליה מה מקורם וכיצד התחילו . כל זה מתובל בהיסטוריה של סיציליה , כיצד נולדה ה"קוזה נוסטרה " המכונה בפינו "מאפיה" . כל מקום אליו הגענו למדנו מה מאפיין אותו ומה מיוחד בו. שרנו ושמענו שירים באיטלקית שהזכירו לנו את  ימי בחרותנו וכדובדבן לעוגה למדנו שבעצם האיטלקית של היום היא שפה שנוצרה  מכורח השעה לאחד את כל התושבים בשפה אחת .  
כל אלה העניקה לנו מדריכה מיוחדת במינה שתקצר היריעה לפרט את מעלותיה , בזכותך כל אחד מאתנו המטיילים יזכור את "סיציליה שלו " כפי שקיבלנו מפיך.

שרה, אנו מצטרפים לכל מכתבי התודה וההערכה שקראנו במיילים השונים , את היית עמוד התווך שבזכותו היה זה טיול נהדר שלא במהרה יישכח.

אנא עדכני אותנו על טיולים נוספים בהדרכתך ואולי נוכל להצטרף אליך שוב !

 

בברכה,

 

שושי ואלי זילברברג

 


חברת דיסקברי טיול מאורגן מאפשרת לכם להנאות ממגוון רחב של  טיולים מאורגנים לסיציליה 

 

מעוניינים גם אתם בנסיעה לסיציליה?

תיצרו איתנו קשר בטלפון 03-5627248 

ונארגן לכם טיול נהדר לסיצליה בכל ימות השנה