טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן | 1.4, 10.4 | 15/16 ימים - כולל האיים שיקוקו ונאושימה

15/16 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה - השינקאנסן "בולט".
האי שיקוקו:
גשר האקאשי העצום - מפלאי ההנדסה של יפן (ייחודי לדיסקברי!).
קוראשיקי:
עיר המסחר העתיקה המכונה גם: "ונציה היפנית" (ייחודי לדיסקברי!).
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף", מוזיאון השואה, סיור במפעל המכוניות 'מזדה' (במידה ויתאפשר).
האי נאושימה:
אי האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי!).
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
קיוטו:
גן הזן - גן הסלעים, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו-דרה, פביליון הזהב, רובע גיון, היכל הקימונו.
קנאזאווה:
גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
טאקאימה:
מוזיאון מרכבות האלים ושוק הבוקר.
אזור האקונה:
שייט באגם האשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח.
מאטסומוטו:
הטירה השחורה.
ניקו:
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבויה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה קאנון, מוזיאון אדו עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י.

למה דיסקברי?

ברוכים הבאים לארץ הנוחות, ארץ המאכלים המיוחדים, הפרדוקסים הארכיטקטוניים, המקום בו למילים כמו תרבות, כבוד ומסורת יש מקום קדוש בכל חלקי החברה. יפן היא מדינה מרתקת ויפהפייה המשלבת בין היסטוריה עתיקה לבין טכנולוגיה מתקדמת, שביחד יעניקו לכם מבט אל העתיד ומסע אל העבר. לא תמצאו זמן נכון יותר לטיול ליפן מאשר בתקופת פריחת הדובדבן, הפריחה הלבנה-ורודה המפורסמת עליה התפייטו אינספור משוררים. 

טיול מאורגן ליפן של 'דיסקברי טיול עולמי' הינו הטיול המקיף ביותר ליפן שתמצאו בשוק. הטיול בתנאי חצי פנסיון ואורז בתוכו אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת: ביקור באי האמנויות - נאושימה, סיור בכמה מהמוזיאונים הבולטים ביפן, סדנה מיוחדת להכנת סושי (מתנת דיסקברי!), נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן הערים והאתרים הקלאסים והיפים ביותר של "ארץ השמש העולה". 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 01/04/2020
חזרה: 15/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 25.11.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.11.19
יציאה: 10/04/2020
חזרה: 24/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 5,590
תוקף המבצע: 25.11.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.11.19

המסלול

יום 1 | תל אביב - אוסקה

נפגש בשעת בוקר מוקדמת בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לאוסקה ביפן.

יום 2 | אוסקה - הרכבת המהירה 'שינקאנסן'

בוקר טוב יפן! בשעות הבוקר ננחת בנמל התעופה של אוסקה (אשר בנוי על אי מלאכותי ונחשב לאחד מנמלי התעופה המרשימים בעולם). אוסקה ההשוכנת על גדת נהר היודו, היא העיר השנייה בגודלה ביפן ומכהנת כבירתה הכלכלית וההיסטורית, נוסף להיותה מרכז פיננסי בולט בחשיבותו. כמו כן, העיר מציעה מגוון קולינרי רב תרבותי משובח ואותנטי לכל המחפשים מאכלים שונים מהמוכר. הגעתנו לאוסקה תזניק את הטיול המאורגן המרתק שלנו לדרכו - תחילה נצא לסיור פנורמי בעיר שבו נצפה בטירת אוסקה, אחד מהמבנים האייקונים ביותר של יפן הקלאסית. הטירה מוקפת במצודות הבנויות מקירות אבן מרשימים, צריחים גבוהים ושערים מסוגננים. באזור הטירה נעלה לתצפית מרהיבה מראש מגדל אומדה שם נזכה להשקיף על הנוף הפתוח של אוסקה הפרושה תחתינו. בהמשך נטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה ונתחיל להתרגל אט אט אל המראות, הצלילים והריחות מסעירי הדמיון אשר כה שונים מתרבותנו. בשעות אחר הצהריים נעלה על הרכבת המהירה בעולם - השינקאנסן "בולט" איתה ניסע במהירות רבה להירושימה. טכנולוגיית הרכבת הזו, מדגימה יותר מכל את הטכנולוגיה המהפכנית והמתקדמת של יפן ( היא זו שהכירה לעולם את הרכבת המהירה). נוסף להיותה המהירה בעולם, השינקאנסן מתפארת גם ברמת הדיוק בזמנים שלה - 'על הדקה' כפי שכתוב על גביי הכרטיס. במהלך הנסיעה עצמה נביט מהחלון ונבחין ברכסי הרים וגבעות, כפרים ציוריים ושדות ירוקים, כולם יעניקו לנו מראות נפלאים לצפייה בזמן שאנו "טסים" עם השינקאנסן "בולט"במהירות מדהימה של 340 קמ"ש (!). בשעות הערב נגיע ליעד הטיול הבא שלנו בהירושימה, שם נלון.

יום 3 | סיור בהירושימה, הפלגה לאי מיאג'ימה - המקדש הצף.

היום נסייר בעיר הירושימה ובסביבתה. את העובדה הנודעת על העיר יודעים כולם - הירושימה זו העיר הראשונה בהיסטוריה שספגה פצצת אטום. אולם באופן מפתיע, הירושימה פשוט לא חדלה מלהתחדש מאז אותו אסון. העיר כולה טובלת בטבע קסום ושופע בנהרות, עמקים ושדות ירוקים שמעניקים לה נופך יפהפה של טבע פורה. העיר שוכנת למרגלות רכסי ההרים של חבל 'צ'וגוקו' העצום ולחופי הים הפנימי סטו. לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור היכרות בעיר ואחר כך נפליג אל האי מיאג'ימה, אי מקדשים הנמנה עם המקומות היפים ביותר ביפן. האי מיאג'ימה מצמיח מתוכו צמחייה ירוקה ושופעת, בעיקר בעצי אדר. במרכז האי ממוקם אחד מהמקדשים המפורסמים של יפן - "המקדש הצף", מקדש נדיר ביופיו אשר בשל תופעה של גאות ושפל, נדמה כאילו ממש צף על פני המים. עם סיום הביקור נחזור במעבורת אל הירושימה וניסע לסייר ב"פארק השלום" - פארק שהוקם בלב העיר בכדי להנציח את זכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית. בפארק נתרשם משלל אנדרטאות ומונומנטים מיוחדים ואף נבקר במוזיאון המרכזי שבפארק, מוזיאון אשר מעבר להיותו בימת הנצחה נוספת עבור הקורבנות, הוקם במטרה להוקיע את זוועות המלחמה והנשק הגרעיני. בתום סיור מרגש ושוקק היסטוריה בפארק השלום, נחזור למלוננו בהירושימה (במידה ויתאפשר, נבקר במפעל המכוניות 'מזדה'). בשעות הערב יוכלו המעוניינים לצאת עם המדריך באמצעות תחבורה ציבורית כדי לחקור את מוקדי הבילוי המהנים שבעיר. לינה בהירושימה.

יום 4 | קוראשיקי - אי האמנויות נאושימה

יום גדוש ומלא בהנאה לפנינו. בשעות הבוקר נשלים את סיורנו בהירושימה ולאחר מכן נשים פעמינו אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי (במידה והזמן יאפשר, נעצור לביקור במוזיאון השואה שהוקם ע"י קהילת בית שלום - קהילת נוצרים פרוטסטנטים יפנים אוהבי ישראל). קוראשיקי הינה עיר היסטורית ושמורה היטב המדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית בת 400 שנים. העיר מרושתת בתעלות מים ועליהן גשרי עץ עתיקים, עיר שלווה ונינוחה המקנה תחושה של חזרה אחורה בזמן אל תקופה עתיקה ופשוטה יותר. לאחר שנסייר בקוראשיקי, נפליג אל עבר "אי האמנויות" נאושימה, אי אשר בשנים האחרונות רכש לעצמו מוניטין של מוקד תיירות ותרבות מהשורה הראשונה. באי נאושימה נבנו מספר מוזיאונים לאמנות מודרנית ובתוכם יצירות רבות של האמנים המוכשרים ביותר של יפן. ניסע לאורך החוף ונהנה ממראות הפיסול הסביבתי, פיסול מקורי וייחודי ביותר. בהמשך נבקר במוזיאון בנסה - מעבר לכך שמבנה המוזיאון עצמו הוא לא פחות ממופת ארכיטקטונית, מדובר בבית לכמה מהיצירות המעניינות ביותר שנפגוש בטיולנו. בתום סיורנו באי האומנויות נפליג בחזרה אל קוראשיקי. שם נלון.

יום 5 | פארק ריצורין בטקמאצו - גשר אקאשי - אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר טקאמאצו השוכנת באי שיקוקו, האי הקטן מבין ארבעת האיים המרכזיים ביפן. בדרכנו אל האי נחזה בגשר סטו האשי הנפלא . טקאמאצו זו עיר נמל השוכנת לחוף הים הפנימי, עיר שגם היא צלחה בשמירת צביונה העתיק במשך מאות שנים. מיד עם הגעתנו לטאקמצו נפקוד את אחד הפארקים הקסומים ביותר ביפן ויש שיגידו גם בכל העולם - פארק ריצורין. פארק זה טומן בחובו אוסף של אגמים וגבעות מלאכותיות, על רקע הר גדול שצופה מעל. בפארק נהלך בשבילי הליכה מיועדים בין צמחייה טבעית ירוקה ושופעת ונהנה משלווה פסטורלית שאין דומה לה. לאחר שנהנינו מהטבע של פארק ריצורין, נחזור אל האי המרכזי הונשו ונטייל על גשר אקאשי העצום בגודלו - הגשר התלוי הארוך בכל העולם (אורכו כ - 4000 מטרים). גשר אקאשי מהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המחברת בין האי הונשו לבין האי שיקוקו. נסייר במרכז המבקרים שהוקם על הגשר ושם נלמד על העליונות הטכנולוגית וההנדסית יוצאת הדופן של יפן. משם נחזור אל העיר אוסקה ממנה התחלנו את טיולנו ונגיע אליה בשעות הערב. לינה באוסקה.

יום 6 | קיוטו, טירת ניג'ו, היכל הקימונו, מקדש קיומיזו-דרה, שוק נישיקי ורובע גיון.

הבוקר ניסע אל העיר קיוטו, מי שנחשבת לעיר היפה מבין ערי יפן ולמרכז תרבותי בולט בחשיבותו ב"ארץ השמש העולה". מיד כשנגיע אל קיוטו נערוך טיול מודרך בעיר היפהפייה ששימשה כבירתה של יפן במשך לא פחות מאלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד למאה ה – 19. תחילה נסייר בטירת ניג'ו, הסמל של העיר, מי שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (שליט רב עוצמה אשר שלט ביפן בחסותו של הקיסר). בהמשך נגיע לביקור ב"היכל הקימונו" ונצפה בתצוגה צבעונית של פריט הלבוש היפני המסורתי שלו חשיבות רבה בתרבות היפנית. נגיע גם למקדש המפורסם קיומיזו-דרה, הצופה על העיר ממרומי גבעה גבוהה. מקדש קיומיזו-דרה (ביפנית: "מים טהורים") שוכן מעל למפל מים טבעי, על צלעו של הר אוטאווה. אמונת המקומיים קובעת כי מי ששותה מהמים הקדושים של קיומיזו-דרה זוכה להגשים משאלת לב פנימימת. כשנסיים את ביקורנו במקדש קיומיזו-דרה נערוך סייר ברובע גיון העתיק של קיוטו, רובע הנמצא בסמוך למקדש ובו סמטאות רבות וצרות שמכילות חנויות קרמיקה רבות ובתי תה מסורתיים. עם סיום טיולנו ברובע גיון נגיע אל מלוננו בעיר. המעוניינים יוכלו לצאת יחד עם המדריך ליהנות מסצנת חיי הלילה התוססת בקיוטו.

יום 7 | קיוטו - פביליון הזהב ומקדש האבן. אראשיאמה - יער הבמבוק - נארה - מתחם המקדשים - סדנת סושי וקיוטו .

את הבוקר נקדיש להשלמת סיורנו בקיוטו. נבקר במתחם רחב ידיים ובו שני מקדשים בעלי שם עולמי: "פביליון הזהב" ו"מקדש האבן". הראשון נחשב ליצירת פאר מהפנטת, שכן מבנה המקדש כולו מכוסה בזהב טהור המשתקף על מימי אגם צלול. המקדש השני, מרהיב לא פחות ובו גן סלעים שליו המקדש את תרבות הזן. בתום הביקור נשים פעמינו אל עבר נארה - בירתה הקדומה של יפן. בנראה נהנה מצפייה בלהקות צבאים ואיילות המשוטטות בפארק סביב שני מקדשים בולטים בחשיבותם, האחד בודהיסטי בו פסל עצום של בודהה והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. עם סיום הסיור מחכה לנו חוויה קולינרית יפנית אמיתית: סדנת סושי (מתנת דיסקברי) - בסדנה זו נלמד כיצד להכין את הסושי המושלם וכמובן שגם נטעם ממעשי ידינו ונתענג על טעמיו של המאכל היפני המפורסם. לאחר מכן נחזור ללינה בקיוטו.

יום 8 | קנאזאווה - מוזיאון עלי הזהב, ביקור באזור הסמוראים.

הבוקר נשלים את סיורינו בקיוטו כשנצפה על תחנת הרכבת שבעיר- מבנה מרהיב המייצג את אחד משיאי האדריכלות המודרנית. ניפרד מקיוטו וניסע לעיר קנאזאווה היושבת בקרבת החוף ופירוש שמה הוא "ביצת זהב" - כינוי אשר נולד מאגדה אורבנית המספרת על איכר שחפר באדמה אחרי תפוחי אדמה ובמקום זאת מצא ערימות של זהב. בקנאזאווה נבקר במוזיאון עלי הזהב ונתרשם ממגוון עיטורי זהב מיוחדים בסימן התרבות היפנית. נסייר ברובע העתיק ביותר של העיר - היגאשי חיה - רובע שאכלס בעברו גיישות וסמוראים בהמוניהם. נסייר לאורך אזור מפורסם שבו השבילים מרוצפים ולאורכם פזורים בתי סמוראים משוחזרים. בשעות הערב נגיע למלוננו בעיר. לינה בקנאזאווה.

יום 9 | קנאזאווה, גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, כפר אוגימצ'י וטאקאימה

הבוקר כולו יוקדש להמשך הסיור בקנאזאווה: נבקר בגן קנראקואן, אחד משלושת הגנים האטרקטיביים והמטופחים ביפן. בגן זה נמצאים המוני גשרים, בריכות מים צלולות, גבעות ירוקות ואוסף מרתק של עצים עתיקים. נסייר בשוק האוכל 'אומיצ'ו' – השוק המרכזי של העיר המציע מאכלים יפניים מכל טוב באופן נקי ואסתטי. לאחר מכן נפרד מהעיר וניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בלב עמק שיראקאווה-גו, שם נעלה לתצפית מרהיבה על הכפר. הכפר מפורסם בזכות אוסף הבתים שבמקום להם גגות קש ענקיים. באוגימצ'י נבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים שם נלמד על אורח חייהם של המקומיים. נמשיך במסלול נסיעה החוצה נופים ורכסי הרים עד שנגיע אל העיר טאקאימה, בירת האלפים היפנים. טאקאימה כמעט ולא נפגעה במלחמות הרבות שפקדו את יפן ושימרה בצורה יוצאת מן הכלל את צביונה היפני המסורתי. העיר כולה מעוטרת בבתי עץ נמוכי קומה, כמו גם במקדשים ושווקים רבים. טאקאימה זוהי עיר שבה נערכים מדי שנה פסטיבלים רבים הכוללים תהלוכות של בובות מכאניות ומקדשים ניידים וצובעים את העיר בשלל גוונים. נסייר ברובע העתיק של טאקאימה ונספוג מהמורשת ההיסטורית המאפיינת אותה. בתום הסיור, נגיע למלוננו בעיר. לינה בטאקאימה

יום 10 | טאקאימה -מוזיאון מרכבות האלים, העיירה מטסומוטו - הטירה השחורה וקארואיזווה.

הבוקר מחכה לנו חוויה יפנית אותנטית בשוק הבוקר "מיאג'וואה" המגוון וההומה. שוק מיאג'וואה יושב במיקום יפהפה על גדת נהר, והוא מציע תבלינים מיוחדים, ממתקים, פרחים ועוד. לאחר שנהנה משוק הבוקר ניסע לבקר במוזיאון "מרכבות האלים" שבו אוסף מרכבות עץ המקושטות כולן בזהב. מרכבות אלה הן חלק ממסורת יפנית עתיקת יומין: פעמיים בשנה, בפסטיבלי האביב והסתיו, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר כדי לככב בתהלוכה ססגונית. נמשיך לביקור בשוק העיר בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול ומתוקים. לאחר מכן ניסע אל העיר מטסומוטו, העיר השנייה בגודלה של מחוז 'נגאנו'. מטסומוטו היא עיר קלה ונעימה לטיול, רחובותיה ציוריים ומבניה העתיקים בוהקים מצבע לבן ונקי. העיר היא ביתה של הטירה השחורה המפורסמת שנבנתה במאה ה 16 ושימשה כמבצר עבור הסמוראים במשך מאות שנים, אחת הטירות השמורות ביותר ביפן וגם אחת הגדולות מביניהן. עם הגיענו למטסומוטו נערוך סיור בטירה אותה מכנים בחיבה היפנים "העורב השחור". בתום סיורנו נגיע למלון בסגנון יפני באזור האקונה, שם נלון.

יום 11 | הר הפוג'י, המוזיאון הפתוח של האקונה, אגם האשי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. תחילה ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הר פוג'י הינו הר געש פעיל, מרהיב ביופיו הנמתח לגובה של 3700 מטרים. כיפתו המושלגת של הר פוג'י נראית כמעט מכל מרחק וההר האייקוני תופס מקום חסר תחליף הן בתרבות והן בדת השינטו היפנית. כמו כן, במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו זאת, נוכל לטפס עד לתחנה מספר 5 הסמוכה לפסגתו המושלגת של הר פוג'י. בהמשך היום נבקר במוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה השוכן בין הרים מיוערים על רקע נוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השנייה, ביוזמתם של פסלים יפניים, הוזמנו המוני פסלים מוכשרים מכל קצוות העולם בכדי להציג את יצירותיהם במוזיאון. בין האמנים הללו נמצא גם האמן הישראלי יגאל תומרקין אשר לקח חלק בפרויקט. במוזיאון האקונה תלויים גם ציורים נהדרים של ציירים מוכרים ובהם פאבלו פיקאסו. בתום הביקור במוזיאון נעשה דרכנו אל אחד מחמשת האגמים המקיפים את הר פוג'י: אגם האשי. נשוט על מימי האגם ונתענג על מראות הגבעות המיוערות סביב, בעוד הר פוג'י המושלג צופה מעל. במהלך השייט החוויתי על אגם האשי נחזה בשער המקדש הצבוע כולו באדום על רקע היער והאגם. בסיום השייט ניסע אל בירת יפן, טוקיו, שם נלון.

יום 12 | טוקיו – מגדל מטרופוליטן,האי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו

בוקר טוב Tokyo! טוקיו העיר הגדולה ביותר בעולם היא כרך אדיר ומרתק . חרף היותה עיר עולם תוססת ומודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, מנהטן, ניתן לראות בטוקיו גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. את היומיים הקרובים נקדיש לביקור בטוקיו המרתקת ומיד לאחר ארוחת הבוקר ניכנס אל החוויה של בירת יפן . נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן וכך נוכל להבין מה עצום הוא גודלו של כרך זה. בתום ביקורנו במגדל, נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה כלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, שבמרכזה נמצאת סגידה ל"קאמי "- אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו ברחוב אומוטסנדו היוקרתי הצמוד אליו. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. בשעות הערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים הבולטים בעיר , רובע שיבויה, הרובע החביב ביותר על הצעירים שבעיר הודות למרכזי הקניות ומתחמי הבילוי התוססים שבאזור. לינה בטוקיו.

יום 13 | טוקיו - מקדש אסאקוסה, קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר

יום נוסף לסיור בעיר העולם טוקיו. נבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט ובשער ארמון הקיסר. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י ובו מאות דוכנים ומסעדות ונתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. בשעות הצהריים מחכה לנו הפתעה מיוחדת מתנת 'דיסקברי' - סדנה להכנת סושי, בה נלמד על רזי המאכל היפני המסורתי ונטעם ממעשה ידינו. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו (אדו הוא שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה - 19. נראה גם את אחד הפארקים החשובים ביותר של טוקיו- פארק אואנו בו שוכנים מוזאונים ומבני ציבור רבים. בשעות הערב נצא עם מדריך הטיול בתחבורה ציבורית לטיול רגלי ברובע גינזה, המקביל במראהו ובהיצע הרב שבאזור לשדרה החמישית של ניו-יורק. רובע גינזה זהו הרובע היוקרתי של טוקיו שבו אזורי קניות גדולים ומפורסמים. לינה בטוקיו.

יום 14 | ניקו - המאוזוליאום של שוגון, מקדשי טושוגו, אגם צוזנג'י, מפלי קגון, וטוקיו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים והיא אחת הערים המפורסמות והמתויירות ביפן. באזור העיר שוכן המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו אשר בראשית המאה ה -17, איחד את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. המזולואום הוא חלק ממכלול מקדשי טושוגו המפוארים והגדולים יחסית למקובל ביפן,ועבודות גילוף העץ שבמקדשים הן מרשימות ביותר. בלב מתחם המקדשים הגדול במקדש ניצב פסל שלושת הקופים החכמים שהפך לסמל מוכר בעולם כולו. נבקר במתחם המקדשים אשר יער העבות המקיף אותם מוסיף לאווירתם המיוחדת ונראה גם את אגם צוזנג'י, השוכן למרגלות הר געש רדום ונבקר במפלי קגון השוצפים. בתום יום טיול יפה זה, נחזור אל טוקיו בירת יפן ונשתתף בארוחה חגיגית לסיום וסיכום הטיול שלנו ליפן. לינה בטוקיו.

יום 15 | טוקיו - תל אביב

עם בוקר נצא אל שדה התעופה נריטה ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב.

יום 16 | תל אביב

נחיתה בתל אביב. תם ונשלם טיולנו המאורגן ליפן.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון - *נכון ל-1.4.2020* מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.4.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול:

טוקיו:

Akasaka Excel Hotel Tokyu, or similar

טאקאימה:

BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA, ASSOCIA TAKAYAMA

קאנזאווה:

HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA

הירושימה:

MITSUI GARDEN HOTEL, WASHINGTON HOTEL

אוסקה:

OSAKA BAY TOWER, PLAZA OSAKA HOTEL, MONTEREY HOT

קיוטו:

Mitsui Garden Hotel Kyoto Station, or similar 

האקונה: 

Kohu Kinenbi Hotel, or similer 

טיסות

תאריך יציאה : 1.4.2020 
 
טיסות הלוך וחזור דרך חברת התעופה "לופטהנזה"

הלוך: 1.4 

המראה מנתב"ג בשעה 06:55, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 09:50.
המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 06:20 בוקר למחרת . 
 
חזור: 15.4 

המראה מטוקיו בשעה 12:35, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 17:15.
המראה ממינכן בשעה 22:55, נחיתה בנתב"ג בשעה 03:35 לפנות בוקר.  
 
תאריך יציאה : 10.4.2020 
 
טיסה הלוך דרך חברת התעופה "לופטהנזה", טיסה חזור דרך חברת התעופה "אוסטריאן איירליינס"
 
הלוך
המראה מתל אביב בשעה 06:55, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 09:50.
המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 06:20 בוקר למחרת. 
 
חזור
המראה מנמל התעופה נריטה בשעה 13:35, נחיתה ביעד הביניים וינה בשעה 18:35. 
המראה מוינה בשעה 20:15, נחיתה בנתב"ג בשעה 00:40.  


הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.