טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן - כולל האיים שיקוקו ונאושימה | 1.4, 10.4 | 15/16 ימים

15/16 ימים 13 לילות

אתרים ואטרקציות

אוסקה:
תצפית על מבצר אוסקה, מגדל אומדה, מדרחוב דוטונבורי.
נסיעה ברכבת המהירה "שינקאנסן", ה"בולט".
האי שיקוקו:
גשר האקאשי העצום מפלאי ההנדסה של יפן. (ייחודי לדיסקברי!)
קוראשיקי:
עיר המסחר העתיקה. (ייחודי לדיסקברי!).
הירושימה:
פארק השלום ומוזיאון הפצצה, האי מיאג'מה, ה"שער הצף", מוזיאון השואה, סיור במפעל המכוניות 'מזדה' (במידה ויתאפשר).
האי נאושימה:
אי האומנויות של יפן (ייחודי לדיסקברי!).
נארה:
מקדש הבודהה הענק, מקדש אלפי פנסי האבן, פארק הצבאים.
קיוטו:
גן הזן - גן הסלעים, טירת השוגון ניג'ו, מקדש קיומיזו, פביליון הזהב, רובע גיון, היכל הקימונו.
קנאזאווה:
גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, בתי הקצינים הסמוראים, מוזיאון הזהב.
שיראקאווה-גו:
הכפר עם גגות הקש - אתר מורשת יפני, ביקור בבית יפני טיפוסי.
טאקאיימה:
מוזיאון מרכבות האלים ושוק הבוקר.
אזור האקונה:
שייט באגם אשי, עלייה להר פוג'י, מוזיאון האמנות הפתוח.
מאטסומוטו:
הטירה השחורה
ניקו:
קומפלקס מקדשי טושוגו , אגם צוזנגי , מפל קגון.
טוקיו:
האי המלאכותי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו, רובע שיבוייה, רובע גינזה, תצפית על בית הפרלמנט, שער ארמון הקיסר, מקדש אסקוסה, מוזיאון אדו עלייה לתצפית ממגדל המטרופולין, שוק הדגים צוקיג'י.

למה דיסקברי?

טיול מאורגן ליפן של דיסקברי טיול עולמי, הינו הטיול ליפן המקיף ביותר שתמצאו בשוק.

הטיול ליפן של דיסקברי הינו בתנאי חצי פנסיון וכולל אתרים ייחודיים שלא תמצאו באף חברה אחרת.

הטיול ליפן כולל ביקור באתרים ואטרקציות ייחודיים במינם כגון: ביקור באי האמנויות – האי נאושימה, ביקור באי הרביעי בגודלו באיי יפן – שיקוקו, סדנה להכנת סושי. 

בנוסף תחוו נסיעה ברכבת המהירה - "הבולט" וכמובן ביקור באתרים הקלאסיים: טוקיו, ניקו, האקונה, האלפים היפניים, טירת מטסומוטו, טאקאיימה,קנאזאווה, קיוטו, נארה, אוסקה, העיר קוראשיקי, הירושימה, האי מיאג'ימה ועוד אתרים רבים.

חברת דיסקברי מתמחה בשנים האחרונות בהוצאות טיולים מאורגנים ליפן. החברה מוציאה עשרות טיולים ומאות נוסעים ליפן מדי שנה.

תכנית הטיול ליפן של דיסקברי הינה ייחודית מבין התכניות של כלל החברות וכוללת בתוכה אתרים ואטרקציות רבים שלא תמצאו בשום חברה אחרת.

אם תתמחרו את המחיר שאתם מקבלים מחברות אחרות בתוספת עלות כל מה שתקבלו בדיסקברי, תקבלו את המחיר האמיתי שדורשים מכם בחברות אחרות ואז תוכלו להשוות.

הטיול ליפן הינו בתנאי חצי פנסיון.

כמעט כל חברות הטיולים ייקחו אתכם לטיול באי המרכזי הונשו בלבד. דיסקברי תיקח אתכם למקומות מיוחדים כמו אי האמנויות – נאושימה והאי שיקוקו, שהינו האי הרביעי בגודלו ביפן ואליו תיסעו על גבי מערכת גשרים מהארוכות בעולם – חוויה בפני עצמה.

והכי חשוב – בדיסקברי אין ימים חופשיים ואין תוספות בתשלום (אופשונאליים).


תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 01/04/2020
חזרה: 15/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 4,990
תוקף המבצע: 25.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.9.19
יציאה: 10/04/2020
חזרה: 24/04/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 4,990
תוקף המבצע: 25.9.2019
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $6090
הנחות לילדים:
הערות: מחיר מבצע להרשמה מוקדמת עד - 25.9.19

המסלול

יום 1 | תל אביב - אוסקה

נפגש בשעת בוקר מוקדמת בנמל התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לאוסקה ביפן.

יום 2 | אוסקה - הרכבת המהירה 'שינקאנסן'

בוקר טוב יפן! ננחת בשעה בוקר בנמל התעופה של Osaka העיר השלישית בגודלה ביפן השוכנת על גדת נהר היודו. אוסקה היא הבירה הכלכלית וההיסטורית של יפן ומרכז פיננסי חשוב. מיד עם ההגעה נתחיל את הטיול המאורגן המרתק שלנו. נצא לסיור פנורמי באוסקה ,נצפה במצודת אוסקה, אחד המבנים המרשימים ביותר של יפן הקלאסית ונעלה לתצפית מרהיבה מראש מגדל אומדה. נטייל במדרחוב דוטונבורי ההומה ונתחיל להתרגל אט אט אל המראות הצלילים והריחות שכה שונים מתרבותנו שלנו. בשעות אחר הצהריים נעלה על הרכבת המהירה בעולם - השינקאנסן ('בולט') שתיקח אותנו להירושימה. טכנולוגיית הרכבת הכה מיוחדת הזו, מדגימה אולי יותר מכל את עליונותה הטכנולוגית של יפן (הראשונה בעולם שפיתחה את הרכבת המהירה). נוסף להיותה המהירה ביותר בעולם, השינקאנסן 'בולט' היא גם המדויקת ביותר מבחינת זמניה, 'על הדקה' ככתוב על הכרטיס. הנסיעה עצמה עוברת בין רכסי הרים וגבעות, כפרים זעירים ושדות מעובדים שיעניקו לנו מראות נהדרים להשקיף עליהם, זאת בזמן שאנו "טסים" עם הרכבת אל עבר הירושימה במהירות של 340 קמ"ש (!). לינה בהירושימה.

יום 3 | סיור בהירושימה, הפלגה לאי מיאג'ימה - המקדש הצף.

היום נסייר בעיר הירושימה ובסביבתה. את העובדה המפורסמת על הירושימה כולם יודעים - זוהי העיר הראשונה בהיסטוריה עליה הוטלה פצצת אטום. אך מה שכן, מאז הירושימה פשוט לא הפסיקה להתחדש. הירושימה טובלת בטבע קסום הכולל נהרות רבים, עמקים ושדות, והיא שוכנת למרגלות רכסי ההרים של חבל 'צ'וגוקו' העצום ולחופי הים הפנימי סטו. לאחר ארוחת הבוקר נצא בהפלגה אל האי מיאג'ימה - אי מיוער ובו שוכן אחד המקדשים המפורסמים ביפן - "המקדש הצף", אשר בגלל תופעה של גאות ושפל, נראה כאילו צף על פני המים. בתום הביקור נחזור אל העיר הירושימה וניסע אל פארק השלום - פארק הנצחה וזיכרון בלב העיר לזכרם של קורבנות הפצצה הגרעינית שהוטלה על העיר באוגוסט 1945. נסייר בפארק ובו מספר אנדרטאות ומונומנטים ונבקר במוזיאון המרכזי בפארק שמטרתו אינה רק הנצחת הקורבנות אלא גם את זוועות המלחמה והזוועות של הנשק הגרעיני. אחר סיור מרגש זה נגיע למלוננו בהירושימה. בשעות הערב נוכל לצאת עם המדריך בתחבורה ציבורית אל מוקדי הבילוי של העיר. במידה ויתאפשר, נבקר במפעל המכוניות 'מזדה'. לינה בהירושימה.

יום 4 | קוראשיקי - אי האמנויות נאושימה

יום גדוש לפנינו. בבוקר נשלים את הביקורים בהירושימה ואז ניסע אל עיר המסחר העתיקה קוראשיקי, עיר שהשתמרה להפליא ומדגימה ארכיטקטורה יפנית אותנטית מלפני 400 שנה. במידה והזמן יאפשר, נעצור בדרך לקוראשיקי, לביקור במוזיאון השואה שהוקם ע"י קהילת בית שלום - קהילת נוצרים פרוטסטנטים יפנים אוהבי ישראל. לאחר סיורנו בקוראשיקי נצא בהפלגה לעבר אי האמנויות נאושימה, אשר בשנים האחרונות נחשב לאתר תיירות ותרבות מהמעלה הראשונה. באי נבנו מוזיאונים לאמנות מודרנית ובהם מוצגים יצירותיהם של גדולי האמנים של יפן. ניסע לאורך החוף שלצדיו פיסול סביבתי מרהיב ביופיו ובחדשנותו. נבקר במוזיאון בנסה, אחד המוזיאונים המרכזיים באי. בתום סיורנו באי האומנויות נפליג בחזרה אל קוראשיקי. שם נלון.

יום 5 | פארק ריצורין בטקמאצו - גשר אקאשי - אוסקה

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל העיר טקמאצו השוכנת באי שיקוקו, האי הקטן מבין 4 האיים המרכזיים של יפן. בדרך נוכל לצפות בגשר סטו האשי האדיר והמרשים. טקמאצו היא עיר נמל השוכנת לחוף הים הפנימי ששמרה על צביונה העתיק במשך מאות שנים. מיד עם הגיענו לטאקמצו נצא לביקור באחד הגנים היפים ביפן, פארק ריצורין. לאחר הביקור נחזור אל האי המרכזי הונשו ונעבור על גשר אקאשי העצום בגודלו שהוא הגשר התלוי הארוך בעולם (כ 4000 מטרים) המהווה חלק ממערכת גשרים ומנהרות המקשרת בין האי המרכזי הונשו לאי שיקוקו. נבקר במרכז המבקרים של הגשר ונלמד על העליונות הטכנולוגית וההנדסית של יפן. ניסע אל אוסקה אליה נגיע לעת ערב.

יום 6 | קיוטו, טירת ניג'ו, היכל הקימונו, מקדש קיומיזו-דרה, שוק נישיקי ורובע גיון.

ניסע בבוקר אל העיר קיוטו הנחשבת ליפה בערי יפן ולמרכז התרבותי של המדינה. נערוך טיול מודרך בקיוטו שהייתה בירת יפן במשך אלף שנים: מהמאה ה - 9 ועד המאה ה – 19. נסייר בטירת ניג'ו סמל העיר, שהייתה מושבו ומבצרו של השוגון (השליט רב העוצמה ששלט ביפן בחסות הקיסר). נגיע לביקור ב"היכל הקימונו" ונחזה בתצוגה מרשימה של פריט לבוש יפני מסורתי זה ונבין את חשיבותו הרבה בתרבות היפנית. נגיע גם למקדש המפורסם קיומיזו-דרה, החולש על העיר ממרומי גבעה. לאחר הביקור במקדש נסייר בגיון –הרובע העתיק של קיוטו הנמצא למרגלות המקדש ונטייל בסמטאותיו הצרות, עם חנויות הקרמיקה ובתי התה המסורתיים שלו נגיע למלוננו בעיר לעת ערב ונוכל לצאת עם המדריך לחקור את חיי הלילה של העיר התוססת.

יום 7 | קיוטו - פביליון הזהב ומקדש האבן. אראשיאמה - יער הבמבוק - נארה - מתחם המקדשים - סדנת סושי וקיוטו .

את הבוקר נקדיש להמשך הסיור בקיוטו המרתקת. נבקר במתחם ובו שני מקדשים מפורסמים: פביליון הזהב ומקדש האבן, שם שוכן גן סלעים מיוחד במינו. בתום הביקור ניסע לנארה, בירתה הראשונה של יפן לפני קיוטו וטוקיו. נראה את הצבאים והאיילות המשוטטים בפארק סביב שני מקדשים חשובים ביותר, האחד בודהיסטי בו יושב פסל של בודהה ענק והשני מקדש שינטו אליו מובילים אלפי פנסי אבן. לאחר הסיור מצפה לנו חוויה קולינרית יפנית אותנטית: סדנת סושי. לאחר שנלמד את רזי הכנת הסושי ונטעם את מעשי ידינו נחזור אל קיוטו היפה.

יום 8 | קנאזאווה - מוזיאון עלי הזהב, ביקור באזור הסמוראים.

הבוקר נשלים את סיורינו בקיוטו ונראה את תחנת הרכבת של קיוטו- משיאי האדריכלות המודרנית. ניסע לקנאזאווה היושבת בקרבת החוף ופירוש שמה הוא ביצת זהב. נערוך סיור בעיר ונבקר במוזיאון עלי הזהב בו נראה מגוון של עיטורי זהב דקיקים וייחודיים לתרבות היפנית. נסייר גם ברובע העתיק של העיר (higashi chaya ) שבעברו אכלס גיישות ו ונסייר באזור בתי הסמוראים המשוחזרים. לינה בקנאזאווה.

יום 9 | קנאזאווה, גן קנראקואן, שוק אומיצ'ו, כפר אוגימצ'י וטאקאימה

נקדיש את הבוקר להמשך הסיור בקנאזאווה. נבקר בגן קנראקואן הנחשב לאחד משלושת הגנים היפים ביפן. נסייר בשוק אומיצ'ו –השוק המרכזי של העיר. נפרד מהעיר וניסע אל הכפר אוגימצ'י הנמצא בלב עמק שיראקאווה-גו, שם נעלה לתצפית מרהיבה על הכפר. הכפר מפורסם בזכות בתיו בעלי גגות קש ענקיים ונבקר במוזיאון הנמצא באחד הבתים ונלמד על אורחות המשפחה היפנית. נמשיך בנסיעה בדרך נופית הררית אל טאקאימה, בירת האלפים היפנים. העיר טאקאימה שכמעט ולא נפגעה במלחמות, שימרה בצורה יוצאת מן הכלל על צביונה היפני המסורתי. נסייר בעיר העתיקה של טאקאימה ובתום הסיור נגיע למלוננו בעיר.

יום 10 | טאקאימה -מוזיאון מרכבות האלים, העיירה מטסומוטו - הטירה השחורה וקארואיזווה.

נפתח את הבוקר בחוויה יפנית אותנטית ונבקר בשוק הבוקר מיאג'וואה המגוון וההומה. משם, ניסע לבקר במוזאון מרכבות האלים בו המרכבות עשויות עץ ומקושטות בזהב. המרכבות הן חלק ממסורת יפנית עתיקת יומין. פעמיים בשנה, בפסטיבלי האביב והסתיו, מוציאים את המרכבות לרחובות העיר בתהלוכה ססגונית. משם, נמשיך אל שוק העיר, בו נמכרת תוצרת כפרית משובחת, מזכרות, מלאכות יד, אלכוהול, ממתקים ועוד. ניסע אל העיירה מטסומוטו (matsamoto) המפורסמת בשל הטירה השחורה שנבנתה במאה ה 16 ושימשה את הסמוראים במשך מאות שנים. נערוך סיור בטירה שהיפנים מכנים אותה בחיבה "העורב השחור" שהיא אחת הטירות השמורות ביותר ביפן ואחת הגדולות שבהן. בתום סיורנו נגיע למלון בסגנון יפני באזור האקונה, שם נלון.

יום 11 | הר הפוג'י, המוזיאון הפתוח של האקונה, אגם האשי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול מקיף בטבע היפני. ניסע לעבר הר פוג'י - "האייקון של יפן". הפוג'י הוא הר געש פעיל, שהתפרץ לאחרונה ב - 1770 ומתנשא לגובה 3700 מטרים. כיפתו המושלגת נראית למרחוק. ההר תופס מקום חשוב בתרבות ובדת השינטו היפנית. במידה ותנאי מזג האוויר יאפשרו ובמידה ויתאפשר, נגיע עד לתחנה מספר 5 שלמרגלות הכיפה המושלגת. לאחר מכן נגיע אל המוזיאון הפתוח לפיסול של האקונה. המוזיאון שוכן בין הרים מיוערים ובנוף מרהיב. לאחר מלחמת העולם השניה, ביוזמת פסלים יפניים, הוזמנו פסלים מכל העולם להציג את יצירותיהם במוזיאון. ביניהם, גם האמן הישראלי יגאל תומרקין הוזמן לקחת חלק בפרוייקט ויצירתו מוצגת במוזיאון. במוזיאון מוצגים גם ציורים של ציירים ידועי שם ובהם פאבלו פיקאסו. לאחר הביקור במוזיאון ניסע אל אחד מחמשת האגמים שמסביב להר פוג'י: אגם האשי. נשוט באגם המוקף גבעות מיוערות, כאשר הר פוג'י המושלג נשקף מרחוק. במהלך השיט נראה גם את שער המקדש הצבוע אדום על רקע היער ומי האגם. בסיום יום הסיור ניסע לבירתה של יפן, טוקיו, שם נלון.

יום 12 | טוקיו – מגדל מטרופוליס,האי אודאייבה, מקדש מייג'י, רובע הארג'וקו

בוקר טוב Tokyo! טוקיו העיר הגדולה ביותר בעולם היא כרך אדיר ומרתק . חרף היותה עיר עולם תוססת ומודרנית עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה מחד למסורת מאידך. לצד הבניינים העצומים עטורי הפלדה והזכוכית המזכירים במידה רבה את האחות מהמערב, מנהטן, ניתן לראות בטוקיו גם בתי עץ, חנויות לממכר מזכרות מיוחדות, ומסעדות קטנות וצנועות המגישות אוכל יפני מסורתי. התוצאה: עיר גדולה ומודרנית בניחוח יפני אוריינטלי. את היומיים הקרובים נקדיש לביקור בטוקיו המרתקת ומיד לאחר ארוחת הבוקר ניכנס אל החוויה של בירת יפן . נעלה לתצפית על העיר ממרומי מגדל מטרופוליטן וכך נוכל להבין מה עצום הוא גודלו של כרך זה. בתום ביקורנו במגדל, נחצה את העיר ההומה ונגיע אל האי המלאכותי, אודאיבה. השטח הנרחב נכבש כולו מן הים ונבנה כאן רובע חדש של בנייני משרדים ומסחר. נערוך סיור פנורמי, נתרשם מקו הרקיע של העיר הענקית ונחלוף על פני דגם מוקטן של פסל החרות שהוענק על ידי עיריית ניו יורק כמחווה של פיוס לאחר מלחמת העולם. לאחר ארוחת הצהרים נצא לביקור באחד המקדשים החשובים ביותר ביפן: מקדש מייג'י, לזכרו של הקיסר שאיחד את יפן ב - 1860 ופתח את המדינה להשפעה וטכנולוגיה מערבית - תהליך שתוך זמן קצר הביא את יפן למעמד של מעצמה כלכלית. המקדש הוא של דת השינטו, הדת הרווחת ביפן, שבמרכזה נמצאת סגידה ל"קאמי "- אלים פשוטים, רוחות טבע והיופי האלוהי. המקדש ממוקם בלב יער של עצי מידות בלב העיר. נבקר ב"רחוב הצעירים" הסמוך - הארג'קו ברחוב אומוטסנדו היוקרתי הצמוד אליו. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. בשעות הערב נצא עם מדריך הקבוצה בתחבורה ציבורית אל אחד ממוקדי הבילויים הבולטים בעיר , רובע שיבויה, הרובע החביב ביותר על הצעירים שבעיר הודות למרכזי הקניות ומתחמי הבילוי התוססים שבאזור. לינה בטוקיו.

יום 13 | טוקיו - מקדש אסאקוסה, קאנון, שוק הדגים, ארמון הקיסר

יום נוסף לסיור בעיר העולם טוקיו. נבקר במקדש הבודהיסטי אסאקוסה קאנון ובשוק הנמצא בסמוך לו, בו נוכל לקנות מזכרות. נצפה בבית הפרלמנט ובשער ארמון הקיסר. נבקר בשוק הדגים המפורסם של טוקיו - צוקיג'י ובו מאות דוכנים ומסעדות ונתרשם מהפעילות הסואנת ומלאת החיים שמסביב לשוק. בשעות הצהריים מחכה לנו הפתעה מיוחדת מתנת 'דיסקברי' - סדנה להכנת סושי, בה נלמד על רזי המאכל היפני המסורתי ונטעם ממעשה ידינו. לאחר מכן נבקר במוזיאון אדו (אדו הוא שמה הקודם של טוקיו) ונתרשם מהחיים והתרבות היפנית במאה ה - 19. נראה גם את אחד הפארקים החשובים ביותר של טוקיו- פארק אואנו בו שוכנים מוזאונים ומבני ציבור רבים. בשעות הערב נצא עם מדריך הטיול בתחבורה ציבורית לטיול רגלי ברובע גינזה, המקביל במראהו ובהיצע הרב שבאזור לשדרה החמישית של ניו-יורק. רובע גינזה זהו הרובע היוקרתי של טוקיו שבו אזורי קניות גדולים ומפורסמים. לינה בטוקיו.

יום 14 | ניקו - המאוזוליאום של שוגון, מקדשי טושוגו, אגם צוזנג'י, מפלי קגון, וטוקיו

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לניקו, השוכנת בלב נופי הרים, יערות ומפלים והיא אחת הערים המפורסמות והמתויירות ביפן. באזור העיר שוכן המאוזוליאום המפואר של השוגון טוקוגווה אייסו אשר בראשית המאה ה -17, איחד את יפן וקבע את בירתו באדו, היא טוקיו של היום. המזולואום הוא חלק ממכלול מקדשי טושוגו המפוארים והגדולים יחסית למקובל ביפן,ועבודות גילוף העץ שבמקדשים הן מרשימות ביותר. בלב מתחם המקדשים הגדול במקדש ניצב פסל שלושת הקופים החכמים שהפך לסמל מוכר בעולם כולו. נבקר במתחם המקדשים אשר יער העבות המקיף אותם מוסיף לאווירתם המיוחדת ונראה גם את אגם צוזנג'י, השוכן למרגלות הר געש רדום ונבקר במפלי קגון השוצפים. בתום יום טיול יפה זה, נחזור אל טוקיו בירת יפן ונשתתף בארוחה חגיגית לסיום וסיכום הטיול שלנו ליפן. לינה בטוקיו.

יום 15 | טוקיו - תל אביב

עם בוקר נצא אל שדה התעופה נריטה ונטוס דרך יעד ביניים לתל אביב.

יום 16 | תל אביב

נחיתה בתל אביב. תם ונשלם טיולנו המאורגן ליפן.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון - *נכון ל-1.4.2020* מלונות מדרגת תיירות טובה ארוחות הטיול בתנאי חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר 1.4.2020 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות המחיר כפוף לשינויים בשערי המטבעות/ JPY $/ ₪ המחיר מחושב לפי שעה דולר ליין של 112 ל $1 תוספת ליחיד בחדר – $890 (דולר ארה"ב)

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים .רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול:

טוקיו:

Akasaka Excel Hotel Tokyu, or similar

טאקאימה:

BEST WESTERN HOTEL TAKAYAMA, ASSOCIA TAKAYAMA

קאנזאווה:

HOTEL RESOL TRINITY KANAZAWA

הירושימה:

MITSUI GARDEN HOTEL, WASHINGTON HOTEL

אוסקה:

OSAKA BAY TOWER, PLAZA OSAKA HOTEL, MONTEREY HOT

קיוטו:

Mitsui Garden Hotel Kyoto Station, or similar 

האקונה: 

Kohu Kinenbi Hotel, or similer 

טיסות

תאריך יציאה : 1.4.2020 
 
טיסות הלוך וחזור דרך חברת התעופה "לופטהנזה"

הלוך: 1.4 

המראה מנתב"ג בשעה 06:55, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 09:50.
המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 06:20 בוקר למחרת . 
 
חזור: 15.4 

המראה מטוקיו בשעה 12:35, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 17:15.
המראה ממינכן בשעה 22:55, נחיתה בנתב"ג בשעה 03:35 לפנות בוקר.  
 
תאריך יציאה : 10.4.2020 
 
טיסה הלוך דרך חברת התעופה "לופטהנזה", טיסה חזור דרך חברת התעופה "אוסטריאן איירליינס"
 
הלוך
המראה מתל אביב בשעה 06:55, נחיתה ביעד הביניים מינכן בשעה 09:50.
המראה ממינכן בשעה 12:15, נחיתה באוסקה בשעה 06:20 בוקר למחרת. 
 
חזור
המראה מנמל התעופה נריטה בשעה 13:35, נחיתה ביעד הביניים וינה בשעה 18:35. 
המראה מוינה בשעה 20:15, נחיתה בנתב"ג בשעה 00:40.  


הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.