טיול מאורגן וכשר לדרום אמריקה - ארגנטינה, צ'ילה וברזיל | 16.2.20 | 17 ימים | כולל טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו וכרטיס לקרנבל

17 ימים 14 לילות

אתרים ואטרקציות

בואנוס איירס:
כיכר מאיו (כיכר האמהות), שדרות ה-9 ביולי, שכונות סן-טלמו ולה-בוקה, תאטרון קולון, גני פלרמו, רובע ריקולטה, ערב פולקלור: מופע טנגו.
ברילוצ'ה:
סיור עיר כולל עליה ברכבל להר קמפניירו, טיול לאורך חופי אגם נהואל הואפי, הר טרונדור, הקרחון השחור, ארוחה במסעדת בשרים.
צ'ילה:
שמורת טורס דל פיינה, פוארטו נטאלס.
אל קלפטה:
שייט לצפייה בקרחונים, קרחון פריטו מורנו.
איגואסו
טיסה בהליקופטר מעל המפלים.
שייט מתחת למפלים.
ריו דה ז'נרו:
סיור בעיר, עלייה ברכבל ל"הר הסוכר", עלייה להר קורקובדו, סיור ביער טיג'וקה, סיור בחופי איפנמה וקופה קבנה האקזוטיים, שייט מהנה אל האיים הטרופיים.
השתתפות ב-"מצעד המנצחות" המפורסם בריו (כרטיס כלול במחיר).

למה דיסקברי?

הטיול הכשר לדרום אמריקה בקרנבל הוא המקיף והמלא ביותר בשוק. טיול לדרום אמריקה של 'דיסקברי' כולל אתרים ואטרקציות שלא תמצאו בחברות אחרות, כגון: טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו, שייט אל האי מגדלנה, שייט בפטגוניה ארץ הקרחונים ועוד שלל אתרים בלתי נשכחים. הטיול של 'דיסקברי' כולל ימים מלאים, ללא סיורים בתשלום ובתנאי חצי פנסיון. שימו לב: בחברות אחרות פחות ארוחות יחולקו במהלך הטיול. המדריך המלווה את הטיול הוא מקצועי ועתיר בידע מעמיק וסיפורי פולקלור, הטיול מלא והמחיר אטרקטיבי ביחס לכל מה שאנו מעניקים בטיול ובהשוואה לחברות אחרות יקרות יותר. 

מה כולל מסלול הטיול של 'דיסקברי' לדרום אמריקה? 

  • טיסה בהליקופטר מעל מפלי איגואסו ושייט חווייתי מתחת למפלים
  • ערב פולקלור ברזילאי
  • ערב טנגו 
  • חצי פנסיון – כל הארוחות כשרות
  • סיורי טבע באתרים מרהיבים כגון: קרחון פריטו מורנו, טורס דל פיינה, הר קורקובדו, "הר הסוכר" וטיול ג'יפים ביער טיג'וקה
  • כרטיס ל-"מצעד המנצחות" בריו
  • שייט אל האיים הטרופיים בברזיל 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 16/02/2020
חזרה: 02/03/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 6,950
תוקף המבצע: 1.11.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $7500
הנחות לילדים:
הערות: כולל כרטיס כניסה למצעד המנצחות בקרנבל! ***מבצע מיוחד להרשמה מוקדמת עד ה - 1.11.19

המסלול

יום 1 | 16.2 | א' תל אביב – בואנוס איירס

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לבואנוס איירס. נחיתה בבואנוס איירס ביום למחרת.

יום 2 | 17.2 | ב' בואנוס איירס - יום סיור - ארוחת ערב חגיגית עם מופע טנגו

בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, רכשה לעצמה את הכינוי "פריז של דרום אמריקה". ואכן, לעיר המעוטרת בסגנון בנייה אירופאי ישנו דמיון רב לפריז - זוהי עיר נוצצת, נקייה ומטופחת, שופעת שדרות רחבות ועצומות בגודלן, מבני ציבור מרהיבים בסגנון ארכיטקטורה צרפתי וספרדי וכן סגנון נאו קלאסי וארט-נבו. בבואנוס איירס פזורים המוני פארקים ירוקים, חנויות אופנה נהדרות, שלל בתי קפה טרנדיים וכמובן גם מסעדות בשר מהטובות בעולם. זאת ועוד, בעיר בולטים פסלים ואנדרטאות רבים שמציינים תקופות שונות בהיסטוריה של העיר. בשעות הבוקר, לאחר שננחת בבואנוס איירס נצא לסיור מקיף בעיר שבו נבקר באתרים המרכזיים: תחילה נבקר בכיכר מאיו המכונה "כיכר האימהות" - שם זה ניתן לכיכר בשל הפגנת האימהות שהתקיימה שם בימי החונטה הצבאית אשר שלטה בארגנטינה בין השנים 1976-1983. המוני אמהות כואבות התאספו בכיכר לאחר שילדיהם ויקיריהם "הועלמו" (לא פחות מ-30 אלף אנשים נלקחו מיקיריהם בידי המשטר הרודני שרדף את כל מתנגדיו). ההפגנה העצומה של האמהות בכיכר מאיו היותה את אחד מהגורמים הבולטים שהביאו להפלת הדיקטטורה. כיום כיכר זה הפך לאתר זיכרון המנציח את התקופה החשוכה ההיא. נמשיך את סיורנו כשנטייל לאורך שדרת ה- 9 ביולי – השדרה הרחבה ביותר באמריקה הדרומית ששמה מסמל את יום העצמאות הארגנטינאי אשר חל בתאריך זה. בשדרת ה-9 ביולי מוצב האובליסק המתנשא לגובה של 64 מטרים שהוקם בשנת 1936 על מנת לציין 400 שנים להיווסדה של העיר. נצפה על "הבית הוורוד" ששימש כמעונם הרשמי ומקום עבודתם של נשיאי ארגנטינה, ממנו נאמו חואן ואוויטה פרון בימי שלטונם. נחלוף גם ליד בניין הפרלמנט, תאטרון קולון המפואר ונטייל במדרחוב הציורי של העיר הנמצא לאורך המזח והפך לאתר תיירות שוקק ומלא חיים. בשעות הערב, נצא לבילוי אותנטי ברוח הלטינית התוססת - מופע טנגו מרהיב לצד ארוחת ערב. בתום הערב נחזור למלוננו בעיר, לינה בבואנוס איירס.

יום 3 | 18.2 | ג' אל קלפטה, פוארטו נטאלס, ארץ הקרחונים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ומשם נמריא לאל קלפטה – עיירה פטגונית זעירה השוכנת בסמוך לגדה הדרומית של אגם ארחנטינו. העיירה השלווה והציורית אל קלפטה מפורסמת בעיקר בשל היותה "בירת ארץ הקרחונים של ארגנטינה". אל קלפטה תשמש כנקודת המוצא שלנו ממנה נצא אל פארק הקרחונים שבאזור, ביתם של אינספור קרחונים גדולים וקטנים שיותירו אותנו פעורי פה אל מול כוחותיו האדירים של הטבע. בפארק זה שוכן קרחון ענק ששמו 'אוֹנֶלי'. מסביב לקרחון זה נמצאים אגם קטן ונהר קצר אשר מוליך את מימיו אל ימת ארגנטינה הגדולה. מן הקרחון ניתקים מפעם לפעם גושי קרח גדולים וגם קטנים ומתרסקים אל האגם הקטן (המכונה גם הוא 'אונלי'), בקול עוצמתי ומעורר התפעלות. לאחר שהתמוגגנו מהמראות והקולות של הקרחונים, ניסע אל פוארטו נטאלס, עיירה שלווה נוספת בדרום פטגוניה הצ'יליאנית המשמשת כשער הכניסה לפארק הלאומי המפורסם - טורס דל פיינה.

יום 4 | 19.2 | ד' שמורת טורס דל פיינה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע מפוארטו נטאלס לביקור בשמורת הטבע הנפלאה טורס דל פיינה. שמורה זו נמנית עם הפארקים הלאומיים היפים ביותר בעולם! היא ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" ומשתרעת על פני שטח של מאות קילומטרים רבועים. הפארק הוקם בסוף שנות ה-50 ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק (טורס דל פיינה בתרגום מספרדית: 'מגדלי הפיינה'). שלושת פסגות הסלע שהעניקו לרכס את שמו הם "העמוד הדרומי" (Torre Sur) המתנשא לגובה של 2850 מטרים, "העמוד המרכזי" (Torre Central) המתנשא לגובה של 2800 מטרים ו"העמוד הצפוני" (Torre Norte), המתנשא לגובה של 2600 מטרים. אולם הפסגה הגבוהה ביותר בפארק שייכת ל"הר הפיינה הגדול" שפסגתו מתנשאת לגובה של 3300 מטרים. הפארק עצמו הוא עולם ומלואו ויופיו הנשגב לנצח נצרב בזיכרונם של כל מטייל ומטיילת. בפארק נסייר בין אוסף קרחונים עצומים, כאשר המפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי", קיר קרח עצום בגוונים כחולים מהפנטים השוכן במעמקי הרים מושלגים. נתצפת על אגם דיקסון ועל העמק הצרפתי שמחלק שני עמודי קרחונים, נתענג על מראות של לגונות ואגמים ונטייל בין שלל מסלולי הטיול שבפארק. בנוסף, נשקיף על עשרות מיני ציפורים ובהם הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם! פלמינגו צ'ילאני והרבה ציפורי מים אחרות, יונקים רבים ובהם גואנקו (הדומה ללאמה), שועלים וארנבות בר ענקיות. עם סיום החוויה הנהדרת בחיק הטבע של טורס דל פיינה, נעשה דרכנו אל מלוננו בפוארטו נטאלס.

יום 5 | 20.2 | ה' אל קלפטה - קרחון אופסלה

עם בוקר ניסע לנמל "פונטה בנדירה" ונעלה על ספינה עמה נשייט בין גושי הקרח הגולשים מקרחון ה"אופסלה" (Upsala), הממוקם במרכז הפארק הלאומי 'לוס גלסיירס' (בתרגום לעברית: פארק הקרחונים) . קרחון "אופסלה" נחשב לשני בגודלו בדרום אמריקה (אורכו כ-53 ק"מ!). הקרחון הוא לא פחות מתופעת טבע מדהימה - מתנשא לגובה של כ-70 מטרים מעל פני האגם ולעתים מתנער מגושי קרח הנופלים ממנו בקול נפץ עז ושטים באופן עצמאי לאורך האגם. ננוע בין גושי קרח צפים למרגלות קרחונים ענקיים שיקיפו אותנו לכל אורך השייט, עליהם מכים קרני השמש וביחד יוצרים השניים גוונים מרהיבים של כחול-טורקיז. באם יתאפשר, נעצור גם בלגונת אונלי ונערוך טיול רגלי שבו נוכל לצפות מקרוב באוסף הקרחונים. בהמשך נפגוש בעוד אחד מהקרחונים המפורסמים בעולם - קרחון 'פריטו מורנו', או בשמו המוכר יותר - "הקרחון המתנפץ". פריטו מורנו הוא קרחון ענק ממדים שחלקיו ניתקים ממנו לעתים קרובות ומתרסקים אל המים בקול רעם עז, כזה שמהווה הדגמה מושלמת לאיתני הטבע האדירים. אם יתמזל מזלנו, נוכל לראות במו עינינו את המחזה העצמתי הזה ולזכות לרגע סוריאליסטי בלתי נשכח. בשעות הערב לאחר היום הסוער שלנו בסביבת הקרחונים, נעשה דרכנו חזרה למלוננו באל קלפטה.

יום 6 | 21.2 | ו' ברילוצ'ה – עליה ברכבל להר קמפיינרו

לאחר ארוחת הבוקר, נטוס לעיר הקיט ברילוצ'ה שלדעת רבים נחשבת לאחד המקומות היפים בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופו של אגם נהואל הואפי המוכר, וסביבה שוכנים להם אגמים נוספים צלולים כבדולח, והרים גבוהים אשר חלקם מהווים אתרי סקי פופולריים. מלבד יופייה של העיר, ברילוצ'ה מוכרת בעולם הודות לפועלה בתחום השוקולד האיכותי המיוצר בעיר . עם הגעתנו לברילוצ'ה נצא לטיול לשמורת נהואל הואפי, שמורה רחבת ידיים ומשופעת במים ונופים עוצרי נשימה. בהמשך היום נעפיל ברכבל לפסגת הר קמפניירו, ממנו נערוך תצפית פנורמית מרהיבה על האגם הגדול ועל הרי האנדים שפסגותיהם עטויות שלג נצחי בכל ימות השנה. בערב נסייר ברחובות העיירה המקסימה ואח"כ ניסע למלוננו בברילוצ'ה, שם נתכונן לקראת ארוחת שישי בערב. לינה בברילוצ'ה.

יום 7 | 22.2 | שבת ברילוצ'ה - שבת מנוחה

שבת מנוחה בברילוצ'ה. המעוניינים יוכלו לצאת לסיורים רגליים עם המדריך בסביבת העיירה.

יום 8 | 23.2 | א' שמורת טרונדור ותצפית על הקרחון השחור

היום מחכה לנו יום טיול מרתק בטבע פראי. תחילה נפגוש את ה"הר הרועם" - הר טרונדור ואת הקרחון השחור הממוקם בסמוך אליו. הר טרונדור זהו הר געש רדום השוכן באזור רכס האנדים הדרומיים, ממש על גבול צ'ילה-ארגנטינה ובקרבת העיר ברילוצ'ה. הר זה מתנשא לגובה של 3.491 מטרים, ומזדקר גבוה מעל שאר ההרים המקיפים אותו. ממרומי פסגתו המכוסה בקרחונים , צופה הר טרונדור על גבעות מכוסות חורש טבעי ואגמים בגווני כחול וטורקיז. הודות לרעש העז של גושי הקרח הנופלים ממנו, מצדיק "ההר הרועם" את שמו הציורי. אחד הקרחונים הללו והמפורסם ביותר מביניהם, הוא "הקרחון השחור", הנמצא בסמוך לבסיס ההר. לקרחון גוון בצבע שחור עז שנוצר מגושי אדמה שחורה הנסחפים אליו באופן תמידי מהר הטרונדור, "מלכלכים" את צבעו הלבן הצחור ועוטפים אותו בבוץ ואדמה. גושי קרח חומים מתנתקים מהקרחון כדי לצוף באגם קטן תחתיו, עד שהם נמסים. השילוב של ההר הגבוה, הקרחון בעל הצבע יוצא הדופן ואוסף האגמים סביב - יוצרים מחזה משובב עין ובלתי נשכח עבור כל אחד ואחת. בשעות הערב, לאחר שספגנו מהיופי של שמורת הטרונדור, נחזור אל מלוננו בברילוצ'ה שם נלון.

יום 9 | 24.2 | ב' בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר נטוס לבואנוס איירס ולאחר הגעתנו נערוך סיור לאורך חלקו הדרומי של הכרך הענק - רבעי סן טלמו ולה בוקה. רובע סן טלמו, מעוז הצעירים, האמנים וההיפסטרים, זהו הרובע הוותיק ביותר בבואנוס איירס ובו מבנים קולוניאליים רבים, בתי קפה, סלוני טנגו וחנויות עתיקות הממוקמות בשורות לאורך רחובות מרוצפים. לעתים קרובות ניתן למצוא באזור גם אמנים ורקדנים רבים. בכיכר הציבורית הראשית, פלאזה דורגו, ישנן שפע של פעילויות הקשורות לטנגו עבור האוכלוסייה המקומית ועבור התיירים. נמשיך את סיורנו ונגיע אל רובע לה-בוקה, הרובע השוכן בסמוך לנמל ומסמל במידה רבה את האלמנט האורבני שוקק החיים של אמריקה הלטינית. ההליכה ברחובות לה-בוקה מקנה תחושות משכרות חושים מכל עבר. ריחות תבשילים, סצנות אמנות מקומית, בתים צבעוניים שעליהם ציורי קיר, מוזיקה מתנגנת ושירים אותנטיים בשפה הספרדית המתגלגלת, אווירה קוסמופוליטית צבעונית שמכתיבה את קצב החיים בבואנוס איירס. ברובע לה בוקה נצפה באצטדיון "לה בומבנרה" המפואר של מועדון הכדורגל המקומי 'בוקה ג'וניורס', המקדש המקומי של התושבים המקומיים. נטייל ברחוב המרכזי קמיניטו המפורסם שבו חנויות רבות ומסעדות מגוונות שלצידן מתקיימים מופעי רחוב תוססים. בשעות הערב נעשה דרכנו למלוננו בעיר. לינה בבואנוס איירס.

יום 10 | 25.2 | ג' מפלי איגואסו: הצד הברזילאי- טיסה במסוק מעל המפלים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל שמורת איגואסו - המקום אשר נבחר לאחד מפלאי עולם הטבע. בתוך שמורה טרופית זו ובה צמחייה נדירה ובעלי חיים אקזוטיים, נמצאת מערכת מפלים אדירה המשתרעת על פני ברזיל וארגנטינה. מפלי איגואסו מונים כ-270 מפלים נהדרים המתפרשים לאורך של 20 ק"מ ומספקים מחזה מרהיב של עוצמות הטבע. לא בכדי ארגון אונסק"ו הכריז עליהם כאתר מורשת עולמי. השילוב של שאון המים, העוצמה והמראה של כמויות המים שנשפכות לכל עבר, יחד עם התפאורה הטרופית ,הצמחייה והקשת שכמעט תמיד נמצאת שם משווה למקום מראה של גן-עדן. מדובר במופע מרהיב של הטבע שאין להחמיצו. כשנגיע לשמורת הטבע הקסומה נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים המשתרעים על פני שטח עצום של כ-3 ק"מ. אמנם חלקם הגדול של המפלים אכן שוכן בצד הארגנטינאי, יחד עם זאת, הברזילאים יאמרו כי האיכות עולה על הכמות, וכי הנוף אשר נשקף מהצד הברזילאי שלהם הוא מרשים אף יותר. בשטח הברזילאי נמצא Iguacu National Park – הפארק הלאומי עתיר הממדים והפראי יותר. פארק זה ממוקם במרחק של כ- 30 ק”מ מהעיר פוז דו-איגואסו, עיר המארחת מדי שנה כמויות אדירות של תיירים. בהמשך היום מצפה לנו חוויה מיוחדת במינה: טיסה במסוק מעל מפלי איגואסו! (ייחודי ובלעדי לדיסקברי - שימו לב בחלק מהחברות יבקשו מכם תוספת תשלום על השתתפות בחוויה זאת) - הכינו את המצלמות! בסיום היום החווייתי נגיע למלוננו שבאזור, לינה בשמורת איגואסו.

יום 11 | 26.2 | ד' מפלי איגואסו: הצד הארגנטינאי - שייט בסירה מתחת למפלים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הארגנטינאי של המפלים שם נמצאים 80% משטחם הכולל. עוד לפני שנספוג מהקסם העצמתי של המפלים, נעבור דרך כפרים קטנים וג'ונגלים טבעיים, חוות אקזוטיות ויערות עבות. דרכנו אל המפלים מתפתלת בין שלל אוצרות טבע ומקושטת בבעלי חיים אקזוטיים דוגמת פרפרי ענק, נקרים שמקישים במקורם על העצים הגבוהים ועוד מינים אקזוטיים ומשובבי עין. נצא לשייט מסעיר ורטוב אל מתחת המפלים הגדולים ביותר מבין האוסף הגדול - 'גרון השטן' ו - 'סן סימון' כמו גם דרך מפלים קטנים יותר כגון מפלי 'אדם וחווה'. נשוט בין ענני אדי המים היוצרים ערפיליות רטובה, בסמוך לקשת הצבעונית שיוצרים השמש ורסיסי המים על מפל 'סן סימון', שם נתמוגג ממראה עצמת המים הגועשים אשר מתרסקים לעומק של 80 מטרים אל הנהר. לאחר החוויה המסמרת שיער הזו, ניסע לבקר בסכר איטייפו, (אם ישאר מספיק זמן לכך) אחד המפעלים ההידרו- אלקטריים הגדולים והמרשימים בעולם, המשותף לברזיל ופראגוואי. לעת ערב, נחתום את היום הקסום שלנו במפלי איגואסו עם ארוחת ערב ומופע פולקלור מרהיב במועדון 'רפאין': נצפה בהופעות ריקודים המייצגות לא פחות מ-8 מדינות שונות (כולם כמובן ברוח הלטינית התוססת) וגם על מופע "גאוצ'ו" אותנטי, נאזין למוזיקה קצבית ונהנה ממגוון מאכלים עצום כמו שרק דרום אמריקה יכולה להציע. בסיום ערב הבילוי המהנה נגיע למלוננו שבשמורת איגואסו.

יום 12 | 27.2 | ה' ריו דה ז'נרו

בשעות הבוקר נטוס אל העיר ריו דה-ז'נרו בברזיל. רק שמה של העיר- ריו , מעורר ישר אסוציאציות של מוסיקה ברזילאית סוערת, חופים זהובים עם ים תכול, שמחת חיים ,משכנות פאר לצד משכנות עוני, כדורגל ועוד. ואכן ריו דה ז'נרו היא כל אלה ואף יותר. זוהי עיר עולם ענקית ותוססת עם נופים מרהיבים ונוף אנושי יפה אף יותר. נערוך סיור הכרות ראשוני עם עיר מופלאה זו: נעפיל אל מרומי הר קורקובדו הצופה על העיר מגובה 709 מטר ועליו פסלו הענק והמפורסם של ישו. נצפה על העיר וחופיה ממעוף הציפור. נבקר בדאון טאון של ריו ובמרכז העסקים שלה. נצפה על אצטדיון הכדורגל המפורסם בעולם – אצטדיון "המרקנה" שגודלו העצום מהווה הוכחה נוספת לחשיבות הרבה שמיחסים הברזילאים לכדורגל ומעמדו בברזיל הוא כמו של דת. נראה גם את הקתדרלה הענקית של ריו, מקום מושבו של הארכיבישוף הרומי-קתולי של העיר. את בניית הקתדרלה תכנן האדריכל אדגר פונסקה, שהעניק למבנה סגנון מודרניסטי בהשראתן של הפירמידות המפורסמות של בני המאיה. היא נבנתה בין השנים 1964-1979 וקרויה על שמו של סבסטיאן הקדוש, מי ששימש כפטרונה של העיר.

יום 13 | 28.2 | ו' שייט אל האיים הטרופיים

כאילו לא די ביופי ובמראות המרהיבים שהעיר ריו המוגדרת ובצדק "כיפה בערי תבל" משופעת בהם, הרי שגם מול חופיה של העיר, בארכיפלג של המפרץ שוכן גן עדן של ממש. ביום זה נצא לשייט של כייף בטיול של דיסקברי אל האיים הטרופיים הסמוכים לעיר. נהנה מהנופים המיוחדים, מהצמחייה הטרופית השופעת, מרחצה בים למעוניינים בכך, לרבוץ על החול הזהוב ובעיקר נוכל להירגע ולנוח תחת שמי העיר והמפרץ. לאחר הבילוי באיים הטרופיים נשוב בהפלגה אל העיר. בשעות הערב נתכונן לארוחת שבת.

יום 14 | 29.2 | שבת ריו דה ז'נרו - שבת מנוחה

שבת מנוחה בריו. המעוניינים יוכלו לצאת עם המדריך לסיור רגלי בעיר. לאחר צאת השבת ניסע לצפות ב"מצעד המנצחות" - גולת הכותרת של טיולנו. תהלוכה תוססת וצבעונית שמציגה את הרקדניות מבתי הספר המובילים ביותר לריקוד ה'סמבה' הברזילאי. אלפי משתתפים חוגגים סביב הבמות הנעות הגדולות במסיבות רחוב ענקיות מבוקר עד לילה - תפאורה נוצצת, שלל תחפושות, נגנים, מתופפים ורקדניות שביחד צובעים את רחובות ריו דה ז'ניירו בצבעי הסמבה. נבלה במצעד התוסס של ריו עד לאחר חצות ולאחר מכן נחזור למלון.

יום 15 | 1.3 | א' ריו דה ז'נרו - יער טיג'וקה

הבוקר נצא לסיור ביער טיג'וקה – היער העירוני הגדול בעולם שנמצא ממש בלב המטרופולין. טיג'וקה הוא יער גשם המהווה ריאה ירוקה לתושבי ריו. נשלב סיור רגלי וסיור בג'יפים ביער ענק זה בין מפלים וג'ונגל טרופי, כך נוכל לחוות את שלל הפינות החבויות, היפות והאהובות ביותר על המקומיים. נלמד על הצמחייה הייחודית של העיר וסביבתה ועל חשיבות יער הגשם הברזילאי לעולם כולו. בהמשך נצא לחוש רגלית שניים מחופי העיר המפורסמים ביותר, חוף קופה קבנה וחוף איפנמה. שמם של חופים אלו יצא למרחקים ולא בכדי: החול הצהוב, המים הצלולים, והאווירה המיוחדת - כל אלו מקנים לחופים האקזוטיים מראה קסום ואקזוטי עליו נוכל להתפנק. נתערבב בין המקומיים, נרגיש את אווירת החופים התוססת ואף נזכה לזמזם במקצב הבוסה-נובה את השיר המקסים של אנטוניו קרלוס ז'ובים, "הנערה מאיפנמה". לינה בריו.

יום 16 | 2.3 | ב' חצי יום סיור - רכבל ל"הר הסוכר" - חזרה לתל אביב

יום אחרון לטיול המאורגן של דיסקברי לדרום אמריקה. לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בריו ולאחר מכן נעפיל באמצעות רכבל לאחד מהאתרים האייקונים של העיר - "הר הסוכר" שגובהו 400 מטר וממנו נשקף נוף עוצר נשימה. ההר השוכן בסמוך למפרץ ריו, זכה לכינויו המיוחד בשל צורתו המזכירה כיכר סוכר מזוקק. ממרומי פסגתו של הר הסוכר נשקיף על העיר כולה, על מפרץ גואנאבארה ועל אוסף האיים הפזורים מסביב - הסיום המושלם לטיול המושלם. בשעה 16:00 לערך, ניסע לשדה התעופה ונטוס דרך יעד ביניים חזרה לתל אביב.

יום 17 | 3.3 | ג' נחיתה בתל אביב

מלאי חוויות, זיכרונות ומתנות, ננחת בנמל התעופה בן גוריון בשעות הערב ונסיים את מסענו הקסום בדרום אמריקה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים כלכלה: חצי פנסיון תחבורה: אוטובוס נוח לאורך המסלול הדרכה: מדריך מנוסה מצוות דיסקברי המומחה לאזור מסים: מסי נמל והיטל בטחון והיטל דלק בארץ ובחו"ל שהינו חלק ממחירי כרטיסי הטיסה נכון ל- 1.2.20 - במידה ויחול שינוי ו/או תוספת במחירים אלה , תתווסף התוספת על מחיר הטיול ביקורים וכניסות לאתרים: כמפורט במסלול תשר: לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי)

המחיר אינו כולל

ביטוח נסיעה רפואי ומטע. (מומלץ לעשות ביטוח רחב ומקיף – ניתן לקבל אצלנו הצעת מחיר) דמי הוצאת דרכון ו/או חידושו (יש צורך בדרכון בר תוקף לחצי שנה לפחות) הוצאות בעלות אופי אישי יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב בדמי טיפול של 50$ + תוספת השינוי עצמו טיפים למדריך הישראלי דמי סבלות עליות במיסי נמל ודלק שיחויבו על ידי חברות התעופה. מחירי מיסי נמל ודלק נכונים לתאריך 1.2.20 במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ על מחיר הטיול תוספת ליחיד בחדר: 1350$ ויזות ודמי כניסה למדינות בדרום אמריקה במקרה של טיסות פנים , ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

דוגמאות ממבחר מלונות, בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה לקראת הטיול: 

בואנוס איירס:
HOTEL NH CRILLON

ברילוצ'ה:
KENTON PALACE

פונטה ארנס:
WESKAR PATAGONIA LODGE

קלפטה:
HOTEL UNIQUE CALAFATE

איגואזו:
MABU INTERLUDIUM

ריו דה ז'נרו:
AMERICAS COPACABANA

הערות

***סדר הביקורים באתרים ובערים עלול להשתנות בהתאם ללוח הזמנים, תנאי מזג האוויר, בקשות המטיילים והחלטת המדריך בשטח.***

טיסות

הלוך: 16.2

המראה מנתב"ג בשעה 16:25, נחיתה בפרנקפורט בשעה 20:00.
המראה מפרנקפורט בשעה 22:15, נחיתה בבואנוס איירס בשעה 8:00 ביום למחרת.

חזור: 3.3 

המראה מריו דה ז'נרו בשעה 19:35, נחיתה בפרנקפורט בשעה 10:55 ביום למחרת.

המראה מפרנקפורט בשעה 14:05, נחיתה בנתב"ג בשעה 19:10. 


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה והשינויים בטיול שנגרמו כתוצאה מכך, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות או מסיבות אחרות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח אצלנו.
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.