דיסקברי טיול עולמי | ביקור בשמורת טורס דל פנייה


אנחנו מזמינים אתכם לבקר איתנו בשמורת טורס דל פנייה , מהשמורות היפות בעולם  

אחת החוויות המעניינות ביותר שנחווה במהלך הטיול שלנו לדרום אמריקה יהיה הביקור בשמורת טורס דל פנייה. פארק לאומי שנמצא בצ'ילה, ומשתרע על פני 2,400 קמ"ר. הפארק נחשב לאחד המקומות הפופולאריים ביותר בטיולים שלנו לדרום אמריקה ובכלל מטיילים רבים שמגיעים לאיזור נוהגים להגיע אליו, לעשות בו טארקים של מספר ימים (בין 75 ל-120 ק"מ) וליהנות ממה שמציע הפארק.

 

הפארק כולל צוקי גרניט, אגמים וקרחונים, הוא כולל מספר מסלולי טארקים, מסלול של יום אחד, מסלול בן 5 ימים (בנוי בצורת W) ומסלול מעגלי שנמשך קרוב ל-10 ימים. מבחינה גיאוגרפית נהנה הפארק משילוב, כאשר בצידו האחד חולש עליו מסיב הפיינה שהוא חלק מהרי האנדים, את הפארק חוצים מספר גאיות ועמקים, ובתוך הפארק עצמו אפשר למצוא הרים שונים וכן מגדלי טורס, שעל שמם נקרא הפארק, צוקי גרניט ייחודים ומלהיבים. כמו כן בפארק אפשר למצוא קרחונים משדה הקרח של דרום פטגוניה, אגמים כולל אגמי קרח (דוגמא אגמי גריי ודיקסון) וכן נהרות דוגמא נהר פיינה לאורך 15 ק"מ. שיוצר בין את המפל הגדול , אחד האתרים המרשימים ביותר בפארק. הפארק גם מכיל סלעים ייחודים סלעי משקע שעברו תהליכים שונים במשך מאות שנים מה שייצר להם מראה בלתי נשכח.

 

סיפורו של הפארק מתחיל כבר במאה ה-19 אז החלו חוקרים ומטיילים שונים להגיע לאיזור, והחלו לתעד את הצוקים שבמקום. הפארק עצמו נפתח בשנת 1959 בעקבות דרישה גוברת לשמור על הטבע שבמקום. במהלך השנים פרצו מספר שריפות במקום, חלקן בגלל רשלנות של מטיילים שביקרו באיזור.

פארק טורס .

 

מי שמבקר בפארק נהנה לא רק מנוף מרהיב אלא גם ממינים שונים של יונקים, עופות ומיני עופות (למעלה מ-100 סוגים), כמו כן נהנה הפארק מאזורי צמחייה שונים בהם צומחים צמחיות מסוגים שונים שמקשטים כל אזור בצבעים וצמחיות מסוגים שונים.   

 

חברת דיסקברי מוציאה מדי שנה מספר קבוצות לדרום אמריקה, כולן נהנות מביקורים מקיפים בשמורת טורס דל פנייה, אנחנו מזמינים אתכם להירשם לאחד הטיולים הקרובים שלנו וליהנות גם מביקור בשמורה.