דיסקברי טיול עולמי | איי גלפגוס הקטנים


אנחנו מגיעים לסיור באיי גלפגוס הקטנה, ואתם מוזמנים לקבל טעימה מהביקור במקום  

לאלה שמעוניינים להגיע לאיי גלפגוס המוכרים ולא יכולים לעמוד במחיר הטיול הגבוה, אנחנו מציעים סיור בין יום באיי בייסטס, המכונים גלפגוס הקטנה אשר בפרו. לסיור זה נצא במסגרת הטיול שלנו לדרום אמריקה שנמשך 31 יום וכולל 5 מדינות , ארגנטינה, בוליביה, ברזיל, צ'ילה וכאמור פרו.

 

הסיור באיי גלפגוס הקטנה, אומנם נמשך פחות זמן אך הוא מעניין לא פחות מהביקור בשמורה המקורית. מדובר באיים שנמצאים בסמוך לעיר הדייגים פיסקו, ונעשה בסירה סביב איי בייסטס המהווים את ליבם של השמורה. במהלך השמורה נפגוש עופות מים, קורמורנים, פינגוונים וכן נוכל לראות מושבות אריות ים. המקום נהנה ממינים וזנים שונים של בעלי חיים וצמחייה, ומנופים מדהימים סביב.

 

בעיניי מטיילים רבים גלפגוס הקטנה הוא גן עדן לחיות , בפרט ציפורים, עופות וחיות ים, וכן גן עדן מבחינת נופים. חיות המים נהנים מזרם הומבלוט הקר, שזורם לאורך חופי אמריקה.

 

במהלך ביקורנו בפרו, נהנה גם מסיורים בעיר הבירה לימה, בעיירת הדיג פאראקס, ובהמשך הביקור נגיע לקוסקו בירת האינקה, שם נראה את מקדשי השמש ומצודת סקסהואמאן המפוארת. שיא הביקור שלנו בפרו יהיה בעמק הקדוש ומאצ'ו פיצ'ו. במהלך ביקורנו בפרו נגיע לאריקפה העיר הלבנה, העיר ממוקמת למרגלות הר געש ונמצא בגובה של 2,380 מטר מעל פני הים. יופייה של העיר זיכה אותה בכניסה המכובדת של אתרי מורשת עולמים של אונסק"ו.

 

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מיופייה המרהיב של פרו, אז אתם מוזמנים להיכנס למסלול שלנו לדרום אמריקה 5 מדינות ולהירשם לטיול הקרוב של דיסקברי