טיפים לטיול למרוקו טיול מאורגן למרוקו, דיסקברי טיול למרוקו

מרוקו מהווה אתר תיירות מבוקש ומועדף על ישראלים רבים, בהם מי שנוסעים לשם לטיול שורשים, כדי לשוב ולהתרפק על ארץ מולדתם לשוב ולחוות את הזיכרונות והטעמים של בית אבא ואימא.

זה מכבר הופכת מרוקו ליעד תיירותי מרכזי. העונה המתאימה ביותר לטיולים היא בחורף וזאת כדי ליהנות מהטבע והנוף המרהיבים של מרוקו בכלל ומהרי האטלס הסמוכים אליה בפרט. כמו כן החורף מתאים ונוח לסיור במדבר סהרה שאף הוא צמוד למרוקו.

טיולים למרוקו משלבים טבע ותרבות, אמנות ואוכל, פולקלור ומסורת. בשל היותה מדינה תוססת, אטרקטיבית, בעלת צביון תיירותי מובהק, תיירים רבים מכל רחבי העולם מרבים  לטוס אליה ולבקר בה.

אמרתם מרוקו- אמרתם רבאט, מרקש, טנג'יר, קזבלנקה, פאס ועוד ערים ומקומות פחות מוכרים אבל לא פחות יפים ואטרקטיביים לתיירים.

על מנת להפיק ולנצל מהטיול את המרב והמיטב יש המעדיפים לנסוע למרוקו בטיולים מאורגנים. מדריך המלווה את הקבוצה ומביא אותה אל כל המקומות שאסור להחמיץ מאפשרת לטעום לפחות על קצה המזלג משהו מהטעמים המרוקניים.

 

טיול למרוקו הוא הזדמנות להתוודע אל הקהילה היהודית החמה במקום ולהיווכח כיצד היא משמרת מסורת יהודית בת דורות וממשיכה לקיים אורח חיים מסורתי. לעומת טיול עם מאפיינים ודגשים יהודיים ועדתיים, יש מי שבוחרים לערוך טיול ג'יפים שמאפשר ליהנות ממסע אתגרי בטבע ובנוף המלהיבים שמזמנת מרוקו.

העושר והמגוון שקיימים במרוקו בכל אחד מההיבטים התיירותיים מאפשר לכל תייר למצוא את מבוקשו. גם זוגות רומנטיים הרוצים לבלות ירח דבש או חופשה זוגית רומנטית להעשרת הזוגיות ולהעצמתה ימצאו במרוקו מקום מתאים מאין כמוהו לבלות בו.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע שאתם זקוקים לו על מנת לבחור מסלול ממגוון המסלולים המוצעים לכם.

הוא אחת המתנות היותר מרגשות שאתם עשויים להעניק לעצמכם.