דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לאירופה, טיולי משפחות לאירופה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לאירופה, טיולי תרבות לאירופה, חבילות ספורט כדורגל לאירופה, טיולי שייט לאירופה, טיולי ג'יפים לאירופה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בסקוטלנד.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בסקוטלנד, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בסקוטלנד, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בסקוטלנד, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בסקוטלנד. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות ומידע נוסף

 

 

מתי כדי לטייל סקוטלנד?

באופן כללי, תנאי האקלים של סקוטלנד מתאפיינים בטמפרטורות קרירות לאורך לוח השנה, כאשר הלחות גבוהה וכמות ימי הגשם והסערות היא גדולה מאוד. כמעט בכל יום לאורך השנה, יש היתכנות לגשם ובתקופת החורף גם לשלג. אין תקופה מסוימת שכדאי לטייל בסקטולנד.

מה המטבע בסקוטלנד?

לירה שטרלינג היא המטבע הרשמי בסקוטלנד שהיא מהממלכה המאוחדת. הליש"ט מתחלקת ל-100 פני. הליש"ט הוא המטבע הרביעי הכי נסחר בעולם. הסימן המקובל של ליש"ט הוא £, וסימונה לפי תקן ISO 4217 הוא GBP. נכון להיום לירה שטרליגנ אחת שווה כ4.70 שקלים

כמה זמן הטיסה מישראל לסקוטלנד?

לסקוטלנד יש כמה שדות תעופה ותלוי בהתאם ליעד שרוצים להגיע אליו. אין טיסות ישירות למדינה. משך זמן הטיסה הממוצע מישראל לגלזגו עם עצירה אחת הוא 10 שעות. לאדינבורו עיר הבירה  משך הטיסה עם עצירה אחת הוא כ8 שעות ו15 דקות. כמובן שזמן הטיסה יכול להשתנות

מהי בירת סקוטלנד?

אדינבורו היא עיר מרכזית והיסטורית בחוף המזרחי של סקוטלנד, על הגדה הדרומית של לשון הים של פורת'. היא הייתה בירת סקוטלנד מאז 1492, ומשנת 1999 חזרה להיות בירת האוטונומיה הסקוטית של בריטניה ומקום מושבו של הפרלמנט הסקוטי, שנוסד מחדש. אדינבורו הייתה אחד המרכזים של "תקופת ההשכלה", או עידן הנאורות, בהנהגת אוניברסיטת אדינבורו.

 

איפה רוכשים חבילת גלישה לסקוטלנד (eSIM)?

ניתן לקנות סים באדינבורו ובמקומות מרכזיים ברחבי סקוטלנד במגוון חנויות נוחות, כמו למשל WHsmith. בנוסף, ביעדים מרכזיים בעיקר, ניתן למצוא חנויות סלולר שמוכרות סים מקומי בסקוטלנד כמו O2, Vodafone ועוד.

מה הוא המאכל המאפיין את סקוטלנד?

נכון להיום האגיס נחשב כמאכל הלאומי הסקוטי. הוא מורכב מקיבה של כבש שממולאת בחלקי פנים ושומן כבש

מהי הדת הנפוצה בסקוטלנד?

ההתפלגות הדתית היא: 32% משתייכים לכנסייה של סקוטלנד, 16% קתולים, 5.5% זרמים נוצרים אחרים, 36.7% חסרי דת, 1.4% מוסלמים, 1.2% דתות אחרות (יהדות, בודהיזם, הינדואיזם וסיקיזם).

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול לסקוטלנד?

סקוטלנד היא מדינה עם היסטוריה עשירה, טבע משכר ונופים מדהימים. רוב האטרקציות במדינה קשורות לנושאים אלו. במהלך ביקור במדינה מומלץ לבקר ב The Kelpies, The Helix פסל ענק מפלדה בגובה 30 מטרים, טירת סטירלינג, מפלי קילין, Loch Lomond Shores,הכפר לאס, גלנקו לוכן, מפלי אינצ'רי, ביקור בערים אדינבורו וגלזגו, וכמובן גולת הכותרת אגם לוך נס המפורסם.