סרילנקה והאיים המלדיביים | 11.10 | 12 יום

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

12 ימים 10 לילות

אתרים ואטרקציות

עיירת הדייגים נגומבו
פינוואלה- ביקור בבית מחסה לפילים יתומים
מצודת סיגירייה ועלייה לנקודת תצפית
רכיבה על פילים בהאברנה
מקדשי המערות של דמבולה
חוות התבלינים מאטלה
סיור בקנדי
גני פראדניה ותצפית על האזור
נווארה איליה
מטעי התה וביקור במפעל לייצור תה
פארק יאלה - ספארי ג'יפים
סיור בעיר גול
+ נופש באיים המלדיביים

למה דיסקברי?

"הדמעה של הודו"
כך מכונה האי סרילנקה המצוי מדרום להודו בלבו של האוקיאנוס ההודי. שרידיה של התרבות הסינהאלית הפזורים ברחבי האי הם עדות אילמת לעוצמתן ועושרן התרבותי של שושלות המלכים הסינהאלים. סיגיריה, היא ה"מצדה" של האי סרילנקה, מתנוססת על ראש מצוק תלול עטור בציורי סלע שהשתמרו להפליא ושרידים ארכיאולוגים של ארמונות ומקדשים הצופים אל נוף מרהיב. אליה מצטרפת דאמבולה, מקדש חצוב בסלע ובו מאות פסלי בודהה בגדלים שונים המעוטרים להפליא ומעוצבים בתנוחות שונות והמעידים על חשיבותו הפולחנית של המקום. סרי לנקה היא גם מולדת התה והתבלינים, הזעפרן והקינמון. מטעי התה הנטועים על מדרונותיה התלולים של העיירה נווארה אליה נראים כמשטחי קטיפה ירוקים ובשמורות הטבע העשירות במפלי מים, יערות גשם וביצות, מסתובבים עדיין טורפים באופן חופשי, לצד פילים, קופים ובעלי כנף נדירים. סרי לנקה ידועה גם בחופי הים המרהיבים המרוצפים במלונות מפוארים, נהרות שורצי תנינים באזור בנטוטה ותרבות עשירה המשלבת מאפיינים הינדואיסטיים ובודהיסטיים עם אנימיזם. השילוב שבין נוף אנושי ייחודי וטבע מרתק, הופך את המסע לסרי לנקה לקסום ורב גוני - טיול של "פעם בחיים".
 
בטיולי דיסקברי טיול עולמי :

  •      חצי פנסיון
  •      ביקור בספארי ג'יפים בפארק יאלה
  •      רכיבה על פילים
  •      מופע ריקודים ופולקלור  
  •      ביקור בחוות תבלינים
  •     צפייה בטקס דתי במקדש השן
  •     כולל נופש 3 לילות באיים המלדיביים!!!
  •      ואטרקציות נוספות
יציאה - חזרה
11/10/2020
22/10/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
2,990 ₪
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
0 ₪
3390$
תוקף המבצע
0 ₪
15.7.20

המסלול

1 | תל-אביב - קולומבו

ניפגש בנתב"ג ממנו נמריא דרך יעד ביניים אל קולמבו, בירת סרילנקה. ננחת למחרת בשעות הבוקר.

יום 2 | קולומבו - נגומבו - דמבולה

לאחר הנחיתה, בשעות הבוקר המוקדמות נצא לביקור בעיירת הדייגים היפה והציורית נגומבו, מיד לאחר מכן נצא נמשיך לכיוון פינוואלה - אתר ייחודי ומעניין המשמש בית מחסה לפילים יתומים. בתום הביקור נמשיך לאזור דמבולה ללינת לילה. בית המחסה לפילים יתומים - בלב העיירה פינוול, נמצא בית מחסה לפילים יתומים. מדובר על בית מחסה שמושך אליו פילים שנפצעו בדרכים ויש צורך לטפל בהם או פילים שנותרו ללא הורים. הפילים מוחזקים בחצרות קטנות, קשורים בשרשרות ומקבלים טיפול איכותי מאנשי המקום. המקום מושך אליו תיירים רבים, ואלה יכולים לצלם את הפילים ואת הטיפול שהם מקבלים.

יום 3 | סיגירייה

היום לאחר ארוחת בוקר נבקר במצודת סיגירייה, הממוקמת במרחק של 20 ק"מ צפונית לדמבולה. המצודה בנוייה על גבי סלע איתן ועל פי האמונה היא נבנתה על ידי מלך אכזר, לאחר שרצח את אביו וברח מפני אחיו. העלייה במדרגות אינה קלה, אך הנוף שיתגלה לעיני העולים למרומי המצודה שווה את המאמץ. בין הנקודות הראויות לציון בטיפוס ניתן למנות את העלייה בין שתי כפות רגלי אריה אדיר מימדים ואת קיר ציורי הנשים חשופות החזה אשר הפכו זה מכבר לסמל. משם נמשיך לרכיבה על פילים בהאברנה .(Habarana) לינה באזור דמבולה.

יום 4 | דמבולה - מאטלה - קנדי

היום נסייר במקדשי המערות של דמבולה - אחד האתרים המקודשים בסרילנקה. המקדש ממוקם על הר גבוה וממנו נשקף נוף ירוק ומרהיב של הסביבה כולה. בתוך המערות ישנם ציורי קיר צבעוניים ומורכבים של סמלים דתיים. משם נמשיך לעבר העיר קנדי כשבדרך נעצור להתרשם מחוות התבלינים של מטאלה - התבלינים מהווים מקור הכנסה חשוב בסרילנקה ואחד מענפי הייצוא שלה. לפנות ערב , נמשיך לעיר קנדי ונסייר בה. קנדי הוא המרכז התרבותי החשוב ביותר עבור הסינהליזים בסרי לנקה והוא מהווה גם אתר עלייה לרגל. לינה בקנדי. מקדש הזהב בדמבולה (מקדש המערות) - מקדש הזהב נחשב לאחד המקום הקדושים לבודהיסטים. המקדש נמצא במרכז סרילנקה והוא חלק ממערך המערות הבודהיסטיות הגדול ביותר שקיים בעולם. מדובר על מערות ששוכנות בסלע בגובה 150 מטר, ובסלע יש שמונים מגורי נזירים וחמש מערות שמשמשות למקדשים. בכולם יש פסלי בודהה ועיטורים ייחודים. כמו כן אפשר לראות במקום פסלים של מלכי סרילנקה מהעבר.

יום 5 | קנדי - תצפית על העיר - מרכז העיר/יער גשם - הגנים הבוטניים - מקדש השן - ערב פולקלור

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בגנים הבוטניים בפראדניה - המאופיינים בצמחיה מגוונת שהובאה לכאן מרחבי האימפריה הבריטית. נבקר במרכז אבני חן בו נתוודע לסוגי אבני החן יכרייתן - האי משופע באבנים הללו ואף קנה לו פרסום עולמי בשל כך. בשעת הצהרים, במידה ומזג האוויר יאפשר זאת, ניסע לביקור ביער הגשם המלכותי שלצד העיר, המאופיין בעצים גדולי הגזע והשורשים. היער שימש אתר צילום של הסרט 'טרזן' בכיכובה של בו דרק. אחר הצהרים נערוך ביקור במקדש השן - האתר המקודש ביותר לתושבים הסינהליים בסרילנקה, בו נמצאת לפי המסורת, אחת משיניו של בודהא. מיד לאחר מכן נצפה במופע פולקלור המשלב מוסיקה תלבושות מסורתיות, מופע אש והליכה על גחלים. לינה בקנדי.

יום 6 | נסיעה לנוארה איליה - מטעי תה

עם בוקר ניסע בדרך נופית והררית המתפתלת בין כפרים ציוריים וקטנים אל עיר קטנה ויפה הנקראת נווארה איליה שפירושו "עיר האור". העיר בנויה בגובה של 1,900 מ' מעל פני הים ובה בתים בסגנון בריטי וויקטוריאני, שריד לתקופה בה שלטה הממלכה המאוחדת בסרילנקה. נצא לסיור במטעי התה שבסביבות נוארה אליה בהם עובדות נשים בקטיף העלים הטריים לתוך סלים מיוחדים. נשלים את היכרותנו עם התה המקומי בביקור במפעל תה בו נלמד על שיטות הייצור שלו ונוכל גם לטעום מס' סוגי תה. לינה בנוארה איליה.

יום 7 | ספארי בפארק יאלה

היום נערוך ספארי בפארק יאלה - הפארק הלאומי הגדול בסרי לנקה: בפארק שפע של פילים, מעט נמרים וכן חיות בר נוספות. כמו כן נמצאים מינים רבים של ציפורי מים ושל ציפורים אחרות. השמורה הירוקה נושקת למים הכחולים של האוקיינוס ההודי. הסיור בארץ בראשית זו מהווה אחת מגולות הכותרת של הטיול בשל יופי המקום, הטבע המתפרץ במלוא הדרו ובעלי החיים השוכנים בפארק. פארק הלאומי יאלה, הוא מקום מדהים ביופיו שכולל הרבה ירוק, חיות, ואוצרות טבע רבים. הפארק נמצא סמוך לעיירה טיסאמרהמה, ושמונה שעות מהעיר קולמבו. בפארק ניתן לראות זנים שונים של דגים, ציפורים, צבאים, תנינים, קופים, פילים ועוד.

יום 8 | פארק יאלה - העיר גול

לאחר ארוחת בוקר ניסע לאורך קו החוף הסרילנקי לכיוון העיר גול. בדרך נראה חופים בתוליים וציוריים, מפרצים קסומים ודייגים מקומיים. עם ההגעה לגול, שהייתה עד לא מזמן עיר נמל חשובה, נבקר בשרידי המבצר ההולנדי. לינה בקולומבו.

יום 9 | קולמבו

נערוך סיור בעיר ולאחר מכן נטוס למלדיבים.

יום 10-11-12 | מלדיביים

נהנה ממלון איכותי ומכל האפשרויות שיש לו להציע לאורחים. ביום ה 12 נטוס חזרה דרך יעד ביניים לישראל.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות על-פי המסלול מיסי נמל וביטחון בתי מלון מדרגת תיירות טובה כלכלה - חצי פנסיון סיורים מודרכים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית אוטובוס מתאים לתיירים, ממוזג לפי הצורך תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) מדריך טיולים בכיר ומנוסה

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות מיסי נמל ודלק נכונים ליום 1.1.20. במידה ותחול עלייה במיסים אלה יעודכן המחיר בהתאם תשלום בכרטיס אשראי יחוייב ב- 2.5% נוספים ממחיר הטיול ויזה: תיעשה בכניסה לסרילנקה (תשלום במקום) דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול. במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ ללילה לאדם. תוספת ליחיד בחדר: 890$.

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות בהם משכנת חברת 'דיסקברי' את נוסעיה. אין ברשימה זאת משום הבטחה למלון מסוים - רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה: (המלונות בדרגת תיירות טובה)

Jetwing Sea  -  Negombo

Amaya Lake  -   Dambulla

Amaya Hills   -   Kandy

Jetwing St Andrews   -   Nuwar Eliya

Cinnamon Wild   -  Yala

 paradise island resort & spa      maldivese

הערות

***סדר הביקורים עלול להשתנות עקב אירועים שאינם תלויים בחברה. כמו כן, בכל מקרה של שינוי, יתכנו אתרים חלופיים ראויים.

טיסות

הלוך

המראה בשעה 14:30, נחיתה במוסקבה בשעה 19:00
המראה בשעה 21:35, נחיתה בשעה 08:10 בסרילנקה

חזור
המראה בשעה 10:25 מהמלדיביים, נחיתה במוסקבה בשעה 17:15
המראה בשעה 18:25 ממוסקבה, נחיתה בשעה 22:50 בתל אביב

 

***שימו לב: יתכן כי בחלק מהטיסות לא יוגש אוכל על ידי חברת התעופה 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
הערה כללית: טיול בסרילנקה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה. יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה. כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה. מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום.
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.
הטיול בסרילנקה מומלץ מאוד לאוהבי הספארי, רכיבה על פילים ואטרקציות דומות, היכנסו לעמוד טיול מאורגן לסרילנקה ובחרו את הטיול המתאים עבורכם.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.