טיול מאורגן לבודפשט, וינה, פראג | 8 ימים -כשר לשומרי מסורת

טיול מאורגן לפראג | 5 ימים

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  ביקור במצודת פראג,

  גשר קארל,

  הרובע היהודי כולל ביקור בבית הכנסת העתיק ובבית הקברות העתיק,

  העיר העתיקה,

  הארמון המלכותי,

  המצודה הגבוהה.

  מגדל האבקה,

  מצודת פראג,

  מאלה סטרנה,

  כיכר ואצלב ושייט נהר הוולטאבה

  העיר קרלוב וארי ומפעל הבירה בפלז'ן

  ביקור בעיר דרזדן

  גבעת פטרין ועוד!!!!!!

למה דיסקברי?

פראג, היא עיר מהפנטות ומדהימה ביופיה, עם המון אטרקציות שמלאות ביופי, היסטוריה, תרבות ואווירה מיוחדת. חברת דיסקברי מציעה לכם טיול ייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר המשלב את מיטב האטרקציות בעיר המיוחדות הזו בטיול אחד!!! בטיול זה ניקח אותכן ללב ליבה של  העיר ולכל האתרים והאטרקציות שאסור לפספס, ובנוסף לכך לנקודות שלא תמצאו בשום חברה אחרת. מדובר בטיול ייחודי ומהנה אשר ההנאה בו מובטחת!!!  
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם)
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
תוקף המבצע
יציאה: 05/05/2024
חזרה: 09/05/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 1,390 €
מחיר לאדם יחיד 1,690 €
מחיר לשלושה אנשים בחדר (המחיר לאדם) 1,390 €
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי 1,590 €
תוקף המבצע 1.5.2024 0 €

המסלול

 1. יום 1 נחיתה בפראג, העיר העתיקה, מגדל האבקה, גשר קארל והרובע היהודי.

  ניפגש נרגשים בשדה התעופה בן גוריון ונמריא לפראג בירת צ'כיה. לאחר טיסה קצרה של כמה שעות ננחת בבירה הצ'כית. לאחר הנחיתה לעיר העתיקה של פראג. ראשית נבקר בכיכר העיר העתיקה, שהיא אחד ממוקדי התיירות העיקריים של העיר ונחשבת לדעת רבים כאחת מבין הכיכרות היפות ביותר באירופה. בדרך לגשר קארל נצפה במגדל האבקה. מגדל זה גם נקרא מגדל אבק השרפה ושימש בעבר כאחד משערי הכניסה הרשמיים לעיר. לאחר מגדל האבקה נמשיך אל גשר קארל. גשר זה הוא הגשר המפורסם ביותר בפראג. הגשר הוא נקודת תצפית נפלאה על כל אתריה הבולטים של העיר. על הגשר עצמו ישנם מגוון פסלים, דוכני תכשיטים וציירים. משם נמשיך אל הרובע היהודי של העיר, וניכנס למוזיאון היהודי. במוזיאון נעבור דרך כל האתרים החשובים כגון בתי הכנסת, אולם הזיכרון לזכר היהודים, שהומתו בשואה ובית הקברות היהודי, שהוא בית הקברות העתיק ביותר בעולם. במוזיאון עצמו מוצג אוסף נדיר של אמנות יהודית, המעיד על המסורת העשירה וההיסטוריה הארוכה של היהודים באזור. לבסוף נבקר בבית הכנסת הישן-חדש, שנבנה במאה ה-13 בסגנון בארוקי, שנחשב לבית הכנסת הפעיל והעתיק ביותר באירופה. בסיום יומינו העמוס ניסע למלוננו לארוחת ערב ולינה.

 2. יום 2 מצודת פראג, מאלה סטרנה, כיכר ואצלב האי קמפה ושייט

  לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר מצודת פראג, בכניסה למצודה נראה את צריחיה של קתדרלת סנט ויטוס שאליה נגיע בהמשך. ברחבי המצודה ישנן מגוון של תערוכות אומנות שחובבי האומנות. המצודה העתיקה של פראג, שימשה בעבר כמשכנם של שליטי צ’כיה ומוזכרת לא פעם כטירה העתיקה הגדולה ביותר בעולם. המצודה המרשימה מורכבת ממתחם של: גנים, קתדרלות, ארמונות, וסימטה עתיקה בשם “סמטת האלכימאים”, ונחשבת לאחת מהאטרקציות הבולטות ביותר של העיר. לאחר המצודה נגיע לביקור ברובע מאלה סטרנה שפירושו מצ'כית הוא "הרובע הקטן" או העיר הקטנה. נבקר בקתדרלת סנט ניקולאס מבנה בארוקי יוצא מהכלל, שהוקמה במאה ה- 13 לאחר מכן נסייר בכיכר ואצלב, כיכר זו היא כיכר מרכזית ופופולרית בקרב תושבי פראג אשר קונים בחנויות הרבות הנמצאות שם ומבלים במקומות הבילוי. בדרכנו נעבור את פסל וצלאב הקדוש שהיה מלך צ'כי מפורסם מהמאה ה10 בדרכנו אל וישהרד. לאחר ארוחת הערב נצא לשייט חוויתי על נהר הוולטאבה. ממימי הנהר נוכל לראות את כל אתריה ונופיה המדהימים של העיר פראג.

 3. יום 3 העיר קרלוב וארי ומפעל הבירה בפלז'ן

  לאחר ארוחת הבוקר נעזוב מעט את הנוף של פראג ונצא לנסיעה אל העיר קרלוב וארי. עיר זו הנחשבת לעיירת מרפא ידועה בזכות נופיה המדהימים והמים הבריאותיים שהיא מספקת. נערוך סיור רגלי בעיירה הציורית. לאחר מכן נמשיך למפעל הבירה בפלז'ן היות ואין חובב בירה שלא מכיר את הבירה המפורסמת שמגיעה מהמקום. לאחר שנגיע למבשלה עצמה (שבו ישנו מרכז מבקרים גדול) ניוודא לנוף התעשייתי של המקום. נצא לסיור מודרך ברחבי המפעל שבו נלמד על אודות יצירת הבירה הצ'כית, על הקמתה של המבשלה, קו התפוצה שלה ברחבי העולם וכמובן שנזכה ללגום את הבירה המפורסמת והנהדרת. לאחר יום של ריגושים נחזור אל מלוננו למנוחה.

 4. יום 4 העיר דרזדן

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל העיר דרזדן בגרמניה. עיר זו שנחשבת לאחת הערים היפות בגרמניה, מציעה מגוון של ארכיטקטורה מדהימה, מסורת מפותחת ותרבות עשירה. עד למלחמת העולם השנייה נבנתה בסגנון ארכיטקטוני מאוד מפואר והפכה למרכז תרבות. בין 1806 ל-1918 הייתה בירתה של ממלכת סקסוניה ומקום מושבם של הנסיכים הבוחרים ואת מלכי סקסוניה. בזמן מלחמת העולם השנייה, במשך שלושה ימים מעל 10 אלף טון של פצצות תבערה הוטלו על העיר והיא נהרסה ברובה. התחנה הראשונה בסיורינו בעיר תהיה טירת דרזדן. טירה זו נקראת הבית הלבן של תקופת המלוכה, משום שהמלוכה של סקסוניה ישבה בדרזדן וזה היה הארמון בו הם התגוררו. רוב המבנה משוחזר. ניתן לזהות אילו מהאבנים הם מקוריות ואלו חדשות לפי צבעם. נמשיך לקיר המלכים, יצירת אמנות שהיא בעצם ציור קיר של תהלוכת שליטי סקסוניה רכובים על סוסים. ציור תהלוכת הנסיכים מופיע על הקיר החיצוני של חצר האורוות של ארמון צווינגר. רובה מקורית ושרדה את ההפצצה במלחמת העולם השנייה. הציור המקורי (1879–1871) דהה במשך השנים, והוחלף (1907–1904) באריחי חרסינה. יש המון סממנים שהיצירה מציגה. לאחר מכן נטייל בכיכר העיר העתיקה. בתקופות קדומות שימשה הכיכר הן לשוק העירוני והן כמקום כינוס לאירועים וחגיגות לתושבי העיר וכזירת תחרויות לנסיכי העיר ואביריה. במהלך סיורינו בעיר נחלוף ליד בית האופרה המפורסם ונתפאר מהמבנה המרשים הזה ממבט חוץ. לאחר יום מרתק נחזור אל מלוננו לארוחת ערב ולינה.

 5. יום 5 גבעת פטרין וקניות

  לאחר ארוחת הבוקר אל ניסע גבעת פטרין ובה ממוקמת נקודת תצפית. בפסגה נוכל לראות העתק של מגדל אייפל. בסמוך למגדל נתבונן במצפה הכוכבים ונבקר בגנים הירוקים. משם נצא לקניות בפראג. לאחר הקניות ניפרד מפראג המדהימה וניסע אל שדה התעופה, שם נמריא בחזרה לארץ. אנחנו מקווים שנהניתם מהטיול ונשמח לראותכם באחד מטיולינו הבאים.

טיול מאורגן לפראג | 5 ימים

המחיר כולל

אירוח בתנאי חצי פנסיון

• כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול.

• מדריך ישראלי מצוות דיסקברי.

• אוטובוס תיירים ממוזג.

• תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי).

המחיר אינו כולל

• הוצאות אישיות.

• תשר למדריך הישראלי (נהוג לתת $5 לאדם ליום טיול).

• שינויים במיסי נמל ודלק שייקבעו ע"י חברות התעופה לאחר 1.5.24.

• כל מה שאינו מצוי בסעיף "הטיול כולל".

מלונות

מלונות בדרגת תיירות טובה

טיסות

ישירות

מידע כללי

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה- אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה... יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.