דיסקברי טיול עולמי מסע לקייפטאון


קייפטאון היא לא רק בירתה החוקתית של דרום אפריקה אלא גם נחשבת לאחת הערים היפות בעולם, במאמר שלפנינו תבינו למה  

בצל שמורות טבע ופארקים מדהימים, שוכנת לה בדרום אפריקה אחת הערים היפות ביותר בעולם, קייפטאון, שהיא גם אחת מערי הבירה במדינה. קייפטאון נמצאת על חצי אי הכף שבקצה הדרומי שלו נמצא צוק כף התקווה הטובה. בעיני רבים מהמבקרים בה מדובר באחת הערים היפות בעולם, וכאשר תגיעו לשם עם הקבוצה של דיסקברי גם אתם בוודאי תחשבו כך. השילוב של אוקיינוס, חופים לבנים, הרים וטבע הופכים אותה לבלתי נשכחת.

 

העיר קייפטאון בנויה סביב מה שמכונה הר השולחן, הר עם פסגה שטוחה , אליו נפעיל כבר ביומנו הראשון בעיר בעזרת רכבת. מהפסגה של העיר ניתן לראות את פרבריה ורכסי הרים נוספים (גובה הר השולחן מתנשא ל-1086 מטר). מלבד ההרים וצוק כף התקווה הטובה, העיר נהנית גם מחופים מרהיבים מלאים, נמל שמשרת את כל האזור (בעבר שימש הנמל את האוניות שעברו מאירופה למזרח הרחוק), וכן מבנים בעלי אפיונים ארכיטקטוניים מרשימים. בין היתר אפשר למצוא במקום את הפרלמנט הדרום אפריקאי (קייפטאון נחשבת לבירה המחוקקת של דרום אפריקה)

 

מלבד הר השולחן, ממנו כאמור אפשר לראות את כל האיזור וכן לפגוש חיות שונות (שפנים, נמיות, נחשים, צבים ועוד) , מומלץ לבקר במרינה של קייפטאון המרשימה , רחוב לונג בו אפשר למצוא מסעדות ומועדונים רבים ונחשב לאזור המרכזי של העיר עבור תיירים ואזור הפרלמנט , קופמני גדרנס. אצלנו בדיסקברי גם תוכלו ליהנות מביקור בבית הכנסת והמוזיאון היהודי שליד.

 

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהמסלול שלנו לדרום אפריקה ומימי הטיול שלנו בקייפטאון. הסוכנים שלנו מזמינים אתכם להירשם כמה שיותר מהר על מנת לשמור לעצמכם מקום בטיול הקרוב שלנו.