טיול מאורגן לארמניה | 5 ימים | 4 לילות

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

5 ימים 4 לילות

אתרים ואטרקציות

ארמניה
ירואן - פסל אמא ארמניה, סיור בשווקים מקומיים
אצ'מידאן - הכנסייה המרכזית, תצפית על הר אררט
מקדש גארני
קשרת ח'רנץ
מקדש סנט גחרד
מנזר קור ויראפ
סיור ביקב וטעימת יין מקומי
אגם סבאן - סוואנוואנק
דיליג'ן
מנזר החרצין
מנזר נורווק
אחמיאדזין - כנסיית סנט חריפסים, קתדרלת אמא אחמיאדזין, קתדרלת זברנוטס

למה דיסקברי?

טיול לארמניה עם דיסקברי טיול עולמי מציע חוויה ייחודי למטייל המנוסה, ערב פולקלור אותנטי, חצי פנסיון, הדרכה מקצועית ונופים מרהיבים. טיול מאורגן לפרטי פרטים אשר מוביל אתכם דרך האתרים החשובים בארמניה.

טיול מאורגן לארמניה כולל:

  • ארמניה- פארק לאומי דיליז`אן, אגם סוואן, מנזר המפורסם סוואנבאנק, תצפית פנורמית  
  • דיליז'אן -"אמא ארמניה", תצפית פנורמית, בנין האופרה, ארמון הנשיא, שווקים הססגוניים, ערב פולקלור 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

יום 1 תל אביב - יירוואן

ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס ליירוואן, בירתה של ארמניה אשר נוסדה לפני 2,800 שנה בתקופת מלכות בבל ונחשבת לאחת הערים העתיקות בעולם. העיר מתפארת ברחובות גדולים ורחבים, בבניינים ובכיכרות מעוצבים ומרשימים ואפשר למצוא שפע של פארקים, גינות ופסלים עתיקים ומודרניים המעטרים כל קרן רחוב. העיר הגדולה ביותר בארמניה, הוקמה בשנת 782 לפני הספירה וסיפורה שזור בקרבות ומלחמות. למרות שכבר מהמאה ה – 7 נחשבה העיר כבירתה של ארמניה, עברה העיר תהפוכות רבות ואף נפלה גם בידי הכוחות הסובייטים בשנת 1921. רק לאחר נפילתה של ברית המועצות, הוכרזה ירוואן, בשנת 1991, כבירתה הבלתי מעורערת של ארמניה העצמאית וצברה תאוצה וגם כוח. מאז התפתחה העיר באופן משמעותי והחלה גם למשוך אליה לא מעט מבקרים, המעוניינים לפגוש מקרוב את כל היופי שיש לה להציע. לינה ביירוואן

יום 2 יירוואן - קשת חרנץ - גארני - גחרד

לאחר ארוחת הבוקר במלון, נפתח את היום בנסיעה למקדש הפגאני היחידי שנותר בארמניה כיום, מקדש גארני, אשר נבנה לכבודו של אל השמש - מירת', בשנת 77 לספירה על ידי המלך תרדת. בדרך למקדש נעזור לתמונות בקשת ח'ארנץ. נמשיך בנסיעתנו למקדש סנט גחרד הייחודי שנמצא במערה, משמעות השם היא "חנית קדושה" לזכר החנית אשר שיפדה את גופו של ישו הצלוב. נחזור לסיור עירוני ביירוואן הכולל את כיכר הרפובליקה, שדרה צפונית, בית האופרה, מפל, אנדרטת רצח העם ופסל אמא ארמניה. ארוחות כלולות: בוקר וצהריים לינה ביירוואן.

יום 3 קור ויראפ - יקב ארני - מנזר נורוונק

נאכל ארוחת בוקר במלון ונצא ליום סיור. התחנה הראשונה בסיורנו הוא מנזר קור ויראפ, אשר משמעות השם בארמנית הוא "צינוק עמוק". כאן בהתאם לאגדה גרגורי המאיר הוחזק כאסיר במשך 13 שנים וממקום זה הנוצרות הארמנית התחילה את שורשיה. לאחר מכן נמשיך לאזור ואיוץ דזור מקום הולדתו של היין הארמני אשר לפי ממצאים ארכאולוגים אחרונים מתוארכת ללפני 600 שנים. כאן נבקר במנזר נורוונק, לאחר הפסקת צהריים ליד נהר ארפה נבקר ביקב ארני לטעימת יין מקומי העשוי מזנים שונים. נחזור ליירוואן להתארגנות וארוחת ערב במסעדה. ארוחות כוללת: בוקר וערב לינה ביירוואן

יום 4 אגם סבאן - סבאנוואנק - דיליג'ן

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לכיוון אגם סבאן, גוף המים הגדול ביותר בארמניה ואזור הקווקז. זהו אחד מהאגמים האלפינים המתוקים הגבוהים הגדולים באירואסיה. האגם נמצא בגובה של 1900 מטר מעל לפני הים. באגם נעשה שייט מהנה. נמשיך לסבאנוואנק, מתחם נזירותי הממוקם בחצי אי בצפון מערב האגם, לא הרחק מהעיירה סבאן. נמשיך בנסיעתנו לדיליג'ן, עיירת ספא באיזור הנקרא שוויץ הארמנית או שוויץ הקטנה על ידי המקומיים, זוהי אחת מעיירות הנופש החשובות ביותר בארמניה. נבקר במנזר החרצין. ארוחת ערב חגיגית עם מופע פולקלור לכבוד סיום הטיול. ארוחות כלולות: בוקר וערב לינה בירוואן

יום 5 יירוואן - ת"א

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא לאצ'מיאדזין, עיר הבירה הרוחנית של ארמניה, כאן נבקר בכנסיית סנט חריפסים אשר נבנתה במאה ה-7 ונחשבת כיצירת מופת של ארכיטקטורת ימי הביניים הארמנית. נמשיך לקתדרלת אמא אחמיאדצין אשר היא גם אתר מורשת עולמי של אונס"קו והקתדרלה הנוצרית הראשונה בעולם. נאכל ארוחת צהריים באחמיאדזין. בדרכנו חזרה ליירוואן נבקר בהריסות קתדרלת זברנוטס, אשר הייתה הקתדרלה העיקרית של ארמניה כ600 שנים אחרי הספירה והייתה אמורה לעבור את קתדרלת אחמיאדצין בגודלה. גם כהריסות קתדרלה זאת מרשימה, ורשומה כאתר מורשת עולמי של אונס"קו. נסיים את סיורנו וניסע לשדה תעופה לטיסה חזרה לארץ.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות סדירות בטיול המאורגן ליירוואן מיסי נמל ובטחון לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה. חשוב להדגיש כי רמת המלונות במדינה זו נמוכה מהמקובל במדינות מפותחות בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון (ארוחות בוקר + 4 ארוחות ערב + ארוחת צהריים) מופע פולקלור הפלגה באגם סבאן העברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה) חשוב לציין שרמת הכבישים והרכבים בגאורגיה נמוכה מזו המקובלת בארצות מפותחות סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה מדריך מקומי דובר אנגלית בקבוק מים ליום תשר לנותני שירותים בחו"ל - מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל ארוחות נוספות תשר למדריך הקבוצה מה שאינו מופיע בתוכנית הטיול ובקטגוריה של המחיר כלול אשרת כניסה לארמניה במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

דוגמא למלון, בו משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים לקראת הטיול:

יירוואן: Ani Central Inn 4*

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
הערה כללית :טיול בקובה אינו דומה לטיול במערב אירופה או בצפון אמריקה. יתכנו עיכובים ושינויים בלוחות הזמנים שאינם תלויים בחברה. כמו כן יש לקחת בחשבון שרמת בתי המלון ושרותי התיירות שונה מהרמה המקובלת במערב אירופה או בצפון אמריקה. מומלץ להתאזר בסבלנות למען הצלחת הטיול.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.