טיולי ג'יפים בפסח- דיסקברי | 3 ימים, 2 לילות |טיול להר הנגב ומכתש רמון

טיולי ג'יפים בפסח- דיסקברי | 3 ימים, 2 לילות |טיול להר הנגב ומכתש רמון

אתרים ואטרקציות

 • טיול מודרך:
 • - מכתש רמון

  - נחל נקרות

  - מעלה דקלים

  -הרי ארדון וחרירים

  - עין סהרונים

  - ציר הבשמים

  - בורות לוץ

  -נסיעה אתגרית בנחל לוץ

  -מעלה ערוד

  - שדה בוקר

  - מעיינות: עין זיק ועין עקב

למה דיסקברי?

'דיסקברי' מזמינה אתכם לטיול ג'יפים חווייתי בנגב. מאז ומתמיד לטבע של ישראל היה מה להציע, ובמיוחד לאחר התקופה האחרונה איתה נאלצנו להתמודד - הטבע הישראלי הוא בדיוק מה שנחוץ לנו כרגע. הצטרפו אלינו אל טיול ג'יפים בין אוסף הנופים המרהיבים של חיק הטבע הישראלי.  ההדרכה בטיול תועבר על ידי מומחה בתחום, שידאג להעשיר את החוויה שלנו עם ידע מקצועי, באווירה נעימה וחברתית. 

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 -
  • יום 1 | מכתש רמון, נחל נקרות, הרי ארדון וחרירים, עין סהרונים וציר הבשמים -
   נפגש בכניסה למצפה רמון. היום נטייל באזור המזרחי של המכתש. נסע דרך נחל נקרות, בו נשלב נסיעות אתגריות כגון : מעלה דקלים. נמשיך לביקורים במרגלות הרי ארדון וחרירים. נבקר בעין סהרונים, מעיין הנובע מתחת למכתש. בהמשך נגיע לנקודת תצפית מדהימה אל תוך המכתש. דרך ציר הבשמים, נצא מהמכתש לכיוון מקום הלינה. קצת על מכתש רמון: מכתש רמון הוא מהמכתשים בעולם שהוא לא נוצר כתוצאה מפגית מטאוריט , אלא נוצר כתוצאה מכוחות סחיפה. אורכו של המכתש כ-40 ק"מ, רוחבו המרבי כ-9 ק"מ ועומקו המרבי כ-350 מטר. במזרח, מחולק המכתש על ידי הר ארדון לשתי בקעות: בקעת ארדון ובקעת מחמל. רוב שטחו של המכתש מנוקז על ידי נחל רמון. תוכלו למצוא בעלי חיים מגוונים במכתש החל מ: נחשים, לטאות ועד דורסי יום, יעלים, תנים, זאבים ועוד. בספטמבר 2017 הוכרז מכתש רמון כ"שמורת אור כוכבים" הכרה שנותנת תוקף לחשיבות זיהום אור הנמוך בסביבה . זהו האתר הראשון שהוכר ככזה במזרח התיכון.
  • יום 2 | בורות לוץ, נחל לוץ ומעלה ערוד -
   נגיע אל בורות לוץ, מקבץ של 17 בורות מים בהר הנגב המפוזרים על פני שטח של 2 קמ"ר,, שם נקבל הסבר מעמיק על החקלאות העתיקה שהייתה באזור לפני אלפי שנים ( יש הסבורים כי הבורות נחפרו בתקופת שלמה המלך ,המאה העשירית לפני הספירה,ו אף היו פעילים על גלות בבל). נבצע נסיעה אתגרית בנחל לוץ, נצא את מעלה ערוד ונראה את אפיק הנחל מקרוב. לאחר מכן נחזור למקום הלינה.
  • יום 3 | שדה בוקר, נחל צין, מעיינות עין זיק ועין עקב. -
   לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשדה בוקר , הקיבוץ השוכן בהר הנגב, כ-30 קילומטרים צפונית למכתש רמון וכ-40 קילומטרים דרומית לבאר שבע. נודע בין השאר כמקום מגוריו של דוד בן-גוריון. הקיבוץ הוקם על ידי מתיישב אמריקאי שהעתיק את מודל חוות הבוקרים שלו בטקסס. לאחר ההכרה של היישוב כקיבוץ באופן רשמי ב1952, הצטרפו לשדה בוקר גרעינים רבים של תנועות נוער, ב1963 בצטרף הקיבוץ ל" לאיחוד הקיבוץ והקיבוצים". ונערוך תצפית מקברו של דוד בן גוריון. לאחר מכן נרד אל נחל צין הגדול המרשים מבין נחלי האזור. הנחל אחד מנחלי האכזב הגדולים בנגב. הנחל זורם ממישור הרוחות שמצפון למכתש רמון, עובר מדרום ולמרגלות מדרשת בן-גוריון, ובצפון הערבה נשפך למערכות ניקוז המים של מפעלי ים המלח ומוסט אל האגן הצפוני של ים המלח. אורכו של הנחל כ-120 קילומטר, והוא נחל האכזב השני בגודלו בישראל אחרי נחל פארן. הנחל גם מוזכר במקרא, אבל ישנו ויכוח בין הפרשנים עם הכוונה לאותו נחל של היום. נבקר במעיינות : עין זיק עין עקב, מקוואות המים המתאימות לרחצה. בדרך חזרה למרכז נבקר בעיר עתיקה, כאן מסתיים טיולינו.

המחיר כולל

* טיול ג'יפים * מקום לינה *חצי מלא כולל פריסה אחת בצהריים *הטיול ברכבי 4*4 של המטיילים

הערות

הנהיגה הנה ברכביי הבעלים ועל אחריותם

על הרכבים להיות רכבים רבי מינוע 4*4 (ארבע על ארבע)

ידע בסיסי בנהיגת שטח 

הנהיגה הנה לפי הוראות המדריך המוביל ,כל סטיה מהציר או בניגוד להנחיות המדריך הנה באחריותכם המלאה

איסוף זבל לרכבים

כל רכב עם גלגל רזרבי ומגבה ומפתח גלגלים תואם , רכבים תקינים .

נהיגה בשטח הנה נהיגה המלווה בטלטולים בורות וכו אי לכך אנשים בעיות רפואיות כגון גב חוליות וכו אנא התייעצו עם רופא ההשתתפות הנה על אחריותכם .

התוכנית יכולה להשתנות על סמך החלטת המדריך ובהתאם ליכולת הנהיגה, יכולת הרכבים, אילוצי מזג אוויר ואילוצי עבירות שונים וכו.

 מידע כללי

  הטיול הינו בתנאי חצי פנסיון: בוקר וערב במקום הלינה. בנוסף, תהיה פריסה אחת בצהריים של פיתות, סלטים ושתייה.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.