סיור במישור חוף הכרמל

סיור במישור חוף הכרמל

אתרים ואטרקציות

  פגישה בכניסה לגן הלאומי קיסריה, הצגה עצמית והסבר על הסיור.

  סיור בגן הלאומי קיסריה - הורדוס הבנאי הגדול.

  סיור בגן לאומי קיסריה - סדנת זכוכית הדגמה.

  נסיעה לגני הנדיב, סיור וסרט.

  נסיעה לזיכרון יעקב וארוחת צהרים.

  סיור בזיכרון יעקב גן טיול בית הפקידות, בית הכנסת, בריכת בנימין,

  מוזיאון נילי, יד למייסדים, בית הקברות.

  שאלות וסיכום.

למה דיסקברי?

למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
יציאה: 04/01/2024
חזרה: 04/01/2024
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי 0 ₪

המסלול

 1. יום 1 - סיור במישור חוף הכרמל
  • 9:00 - 10:30
   נפגשים בגן הלאומי קיסריה נפגוש את גדול הבנאים של ארץ ישראל בתקופת בית המקדש השני – הורדוס. קיסריה נבנתה כעיר רומית שהוקדשה על ידי הורדוס לקיסר רומי (אוגוסטוס), ומכאן שמה. נבקר באתרים היחודיים שנבנו בעיר, התיאטרון, ארמון השונית, היפודרום והנמל המהווה את גולת הכותרת של גאוניותו של הורדוס המהנדס והבנאי. בנמל קיסרייה נחווה ונחשף לאחת המלאכות העתיקות והיא ניפוח זכוכית - נשתתף בסדנת הדגמה. מקיסרייה נסע ונבקר בגני הנדיב, על שם מי קרויים הגנים, מה היא תרומתו המכרעת של אבי הישוב להקמתה של מדינת ישראל, מה הם הקשיים שהיו למתישבים הראשונים ואיך הברון הידוע נדרש לאתגרים האלה. נחלוק כבוש לברון ואשתו עדה ונבקר באחוזת הקבר שלהם. נערוך סיור בחמשת הגנים ונספר את הסיפור הייחודי לגל אחד מהגנים. נסע לזכרון יעקב לארוחת צהריים במדרחוב הציורי של המושבה. את הסיור בזכרון נתחיל בגינת טיול מול המוזיאון לעלייה הראשונה, מי בנה את הגן, למה הוא שימש ומה היה תפקידו הקודם של המוזיאון לעליה הראשונה. ננסה להבין את הלך הרוח של החלוצים שהגיעו לכאן בחוסר כל ועשו את הבלתי יאומן. נלך ברחוב המייסדים ונלמד את סיפורה של זכרון יעקב – אחת המושבות שנבנו בעלייה הראשונה ונתמכו על ידי הברון רוטשילד. נבקר בבית הכנסת אוהל יעקב ונעמוד על הייחוד שלו. נתרשם מהחצרות, מבריכת-בינימין הייחודית. נעבור ליד בית אהרונסון ונספר את סיפורה של מחתרת נילי, שרה גיבורת נילי ואיך דקל אבשלום והשיר 1000 נשיקות מתקשר לסיפורה של המחתרת. נסיים בגן המייסדים החולק כבוד למייסדים של זכרון יעקב.
  • 10:30 - 11:00
   בנמל קיסריה נחווה ונחשף לאחת המלאכות העתיקות והיא ניפוח זכוכית - נשתתף בסדנת הדגמה.
  • 11:00 - 13:00
   מקיסריה נסע ונבקר בגני הנדיב, על שם מי קרויים הגנים, מה היא תרומתו המכרעת של אבי הישוב להקמתה של מדינת ישראל, מה הם הקשיים שהיו למתיישבים הראשונים ואיך הברון הידוע נדרש לאתגרים האלה. נחלוק כבוש לברון ואשתו עדה ונבקר באחוזת הקבר שלהם. נערוך סיור בחמשת הגנים ונספר את הסיפור הייחודי לגל אחד מהגנים.
  • 13:00 - 14:30
   נסע לזיכרון יעקב לארוחת צהרים במדרחוב הציורי של המושבה.
  • 14:30 - 16:30
   את הסיור בזיכרון נתחיל בגינת טיול מול המוזיאון לעליית הראשונה, מי בנה את הגן, למה הוא שימש ומה היה תפקידו הקודם של המוזיאון לעליה הראשונה. ננסה להבין את הלך הרוח של החלוצים שהגיעו לכאן בחוסר כל ועשו את הבלתי יאומן. נלך ברחוב המייסדים ונלמד את סיפורה של זיכרון יעקב – אחת המושבות שנבנו בעלייה הראשונה ונתמכו על ידי הברון רוטשילד. נבקר בבית הכנסת אוהל יעקב ונעמוד על הייחוד שלו. נתרשם מהחצרות, מבריכת-בנימין הייחודית. נעבור ליד בית אהרונסון ונספר את סיפורה של מחתרת נילי, שרה גיבורת נילי ואיך דקל אבשלום והשיר 1000 נשיקות מתקשר לסיפורה של המחתרת. נסיים בגן המייסדים החולק כבוד למייסדים של זיכרון יעקב.

הערות

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.