טיול גאו-פוליטי – הגליל וגבול הצפון | טיול יום עם אוטובוס

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

1 יום ימים 0 לילות

אתרים ואטרקציות

מערת קשת| מנהרת הטרור בלבנון אתר "קירות מדברים "|ארוחת צהריים באזור שתולה | המצפור המיוחד בהר אדיר| ביקור ביקב מקומי

למה דיסקברי?

דיסקברי' מזמינה אתכם לטיול חווייתי עם דגש גאו-פוליטי בצפון בארץ. יופייה של מדינת ישראל בולט במיוחד בצפון הארץ - ההרים הירוקים והנחלים הזורמים, המערות והנהרות, ושלל הנופים המרהיבים של חיק הטבע הישראלי - מראות נפלאים שכולנו רוצים וצריכים לראות לאחר החודשים האחרונים. לצד הטבע הישראלי אנו נתעמק גם במציאות הביטחונית בישראל, ונגיע אל אתרים שונים המספרים את סיפורי הקרב והמאורעות הביטחוניים בגזרה הצפונית.  הטיול יועבר בהדרכתו של מורה דרך מוסמך שידאג להעשיר את החוויה שלנו עם ידע מקצועי, באווירה נעימה וחברתית. 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות
יציאה: 24/06/2020
חזרה: 24/06/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר לאדם יחיד: 0 ש''ח
תוקף המבצע:
הנחות לילדים:
הערות:
יציאה: 11/07/2020
חזרה: 11/07/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר לאדם יחיד: 280 ש''ח
תוקף המבצע:
הנחות לילדים:
הערות: נקודת מפגש בתל אביב
יציאה: 08/07/2020
חזרה: 08/07/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר לאדם יחיד: 280 ש''ח
תוקף המבצע:
הנחות לילדים:
הערות: נקודת מפגש בתל אביב
יציאה: 15/07/2020
חזרה: 15/07/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר לאדם יחיד: 280 ש''ח
תוקף המבצע:
הנחות לילדים:
הערות: נקודת מפגש בתל אביב
יציאה: 22/07/2020
חזרה: 22/07/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 0 ש''ח
מחיר לאדם יחיד: 280 ש''ח
תוקף המבצע:
הנחות לילדים:
הערות: נקודת מפגש בתל אביב

המסלול

8:00

נתכנס בנקודת המפגש בתל אביב ומשם ניסע דרך כביש הצפון לכיוון פארק אדמית.

10:30

נגיע אל מערת קשת, מערה היא בעצם קשת ענקית תלויה, ותחתיה תהום. אם נשמור על שקט ונמתין בסבלנות, נוכל לראות בתחתית המערה שפני סלע מגיחים ממאורותיהם.

תהיה הפסקה לארוחת בוקר קלה- כל נוסע יקבל כריך ובקבוק שתייה.

12:00

ממערת קשת נעשה את הדרך לאזור זרעית. בדרך נסייר בכפר עכאמשה הנמצא חציו בישראל וחציו בלבנון ולו סיפור מיוחד.

13:00

נגיע לנקודה שבה נחטפו חיילינו בשנת 2006 ("קו דיווח 105") במהלך שהוביל למלחמת לבנון השנייה, ולאחר מכן נגיע גם לנקודה שאליה נחפרה מנהרת הטרור מלבנון. בהמשך היום ננסה לצייר תמונה מעט אופטימית באתר "קירות מדברים" שמושב שתולה. נביט על ציורי הגרפיטי הגדולים שמשדרים מסר של שלום וסובלנות בין שני הצדדים, ציורים המציגים אפשרות למציאות שלווה יותר.

14:30

נערוך הפסקה באזור שתולה ונהנה מארוחת צהריים מקומית טיפוסית, ולאחר מכן נעשה את הדרך לכיון הר אדיר.

16:00

נעלה אל המצפור המיוחד בהר אדיר שהוקדם לזכרם של הנופלים במלחמת לבנון השנייה. המצפור משקיף ממרומי ההר, בגובה 1008 מ', על השטח המיוער של שמורת הרי מרון. נלמד על ההתרחשויות המלחמה ונכבד את זכר הנופלים ששמותיהם חקוקים על מעקה המצפור. נקבל סקירה גאו- פוליטית תוך כדי תצפית אל הנוף הנפלא מפסגת ההר לכיוון לבנון.

17:00

נגיע לאטרקציה (יקב/מחלבות/בית בד), שם נהנה מסקירה קצרה, אפשרות לקניות ולאחר מכן יסתיים הטיול ונחזור עצמאית הביתה

18:00.

לאחר שנהנינו - חוזרים הבייתה

המחיר כולל

תחבורה, אוטובוס תיירים ממוזג סיורים וביקורים כמפורט בתוכנית הדרכה מורה דרך מוסמך מצוות 'דיסקברי' כלכלה ארוחת בוקר קלה: כריך ובקבוק שתייה, ארוחת צהריים מקומית באזור שתולה.

המחיר אינו כולל

טיפ למורה הדרך הטיפ למדריך אינו כלול במחיר חדר במלון אין

הערות

1. מחיר הטיול מותנה בהשתתפות של 40 נוסעים מבוגרים.
2. מומלץ להגיע בלבוש המתאים לעונה ובנעליים נוחות.
3. הנכם מתבקשים להגיע לפני שעת האיסוף- לא תהיה המתנה.
4. זמני יציאה, חזרה, ביטול, קשורים לתנאי התחבורה ולהוראות.
5. ביטול – עד 7 ימים לפני מועד יציאת הטיול 

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.