טיול משפחות מאורגן להולנד וגרמניה | 7 ימים

7 ימים 6 לילות

אתרים ואטרקציות

2 פארקי שעשועים
פנטזיה לנד בגרמניה
אפטלינג בהולנד
הולנד הכפרית והמסורתית:
פרים וטחנות רוח
מוזיאון ריפליס
מערת הנטיפים אטא
סולינגר
טירת בורג
בון - מוזיאון השוקולד
גן החיות בורחרס
זאנסה סכאנס
וולנדם
ביקור בעיר קלן על גדות נהר הריין

למה דיסקברי?

  • ללא ימים חופשיים – ימי טיול מלאים
  • ללא אופשונלים
  • בתי מלון בדרגת תיירות גבוהה - ראשונה
  • מדריך מקצועי ומנוסה מטעם חברת דיסקברי

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב – אמסטרדם

נתאסף בשדה התעופה לטיסה אל אמסטרדם בירת הולנד. לאחר הנחיתה נצא לביקור באחד מגני החיות העשירים באירופה – בורחרס. בגן בעלי חיים מכל חלקי העולם: פילים קופי ענק ובעלי כנף נדירים. בתום הביקור נגיע אל בית המלון ללינה. בשעות הערב ניתן לטייל ברחובות הסואנים של העיר: כיכר ארמון המלוכה והמדרחוב.

יום 2 | אמסטרדם - כפרי הדייגים - זאנסה סכאנס

את הבוקר נבלה במוזיאון ריפליס: ריכוז ענק של קומיקס, סרטים, קלטות ומוזרויות שונות. ריפלי הוא אספן שהקים מרכז באורלנדו שבארצות הברית. לאור ההצלחה, הוקם מתחם ריפליס באמסטרדם. נקיים סיור פנורמי בעיר הציורית, שמרושתת בתעלות לאורכה ורוחבה. נחלוף על פני ארמון המלוכה והבניינים הקלאסיים על גדות התעלות. נצא אל מחוץ לעיר: נראה את הסוללות שמגינות על פנים הארץ מגאות הים (רוב שטחה של הולנד מצוי מתחת לגובה פני הים) וההיסטוריה ההולנדית מאופיינת במציאת פתרונות להגנה מפני גאות הים. נראה את טחנות הרוח המפורסמות, שנועדו למעשה לשאוב מים מהשדות לתעלות מוגבהות. נגיע אל עיירת הדיג וולנדם - עיירה בצביון מסורתי, שנשתמרה בצורה יוצאת מהכלל. נבקר בנמל הדייג הציורי, בו פזורים דוכנים רבים של מזון מהיר כולו משלל הים. חלק מתושבי העיירה עדיין לבושים בתלבושת מסורתית. לאחר הטיול הכפרי, נמשיך לעבר כפר הולנדי טיפוסי ומיוחד שיושב על גדות תעלות והוא שמורת אונסק"ו - זאנסה סכאנס. נשוטט בין בתי הכפר המיוחד הזה. בתום הביקור נחזור ללינה באמסטרדם.

יום 3 | אפטלינג

"ספר האגדות היחיד בעולם שניתן לטייל בתוכו" ואכן כך, פארק השעשועים אפטלינג נחשב לפארק העשיר והיפה ביותר באירופה ואחד מהמובילים בעולם כולו, נקדיש את כל היום לבילוי בפארק הנהדר הזה. בתום הביקור נחזור אל בית המלון באמסטרדם.

יום 4 | מערות אטא - טירת בורג - קלן

לאחר ארוחת הבוקר נסע לכוון גרמניה נבקר באחת ממערות הנטיפים היפות באירופה - Atta Cave. מעבר לזקיפים והנטיפים בצורות מרהיבות, עשירה המערה בבריכות מים בצבע טורקיז בוהק. נקיים סיור במערות. לאחר מכן נגיע לביקור בטירת בורג. בתקופת ימי הביניים שלטו בגרמניה ה"ברונים השודדים" - פיאודלים ששלטו על חלקים מהארץ בהתאם לכוחם. להגנתם בנו טירות ומהן שלטו על הדרכים וגבו מס מדרכי המסחר. נבקר בטירה כזו - טירת בורג, נטייל על החומות ובחדרי הארמון. לאחר הביקור נגיע ללינה בעיר קלן. העיר קלן על גדות נהר הריין היא העיר העתיקה ביותר בגרמניה נוסדה בידי הרומאים ונקראה קולוניה (מושבה). כיום קלן היא אחת הערים החשובות בגרמניה.

יום 5 | פנטזיה לנד

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום שלם של בילויים בפארק השעשועים הגדול ביותר בגרמניה. הפארק הוא ביקור באפריקה, ברלין, מקסיקו, סין, מסתורין ופנטזיה. בפארק גם מתקני שעשועים מסוגים שונים: מגלשות קרח ורכבות. בתום הביקור נחזור אל בית המלון בקלן.

יום 6 | בון - אמסטרדם

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר בון, העיר בה וחי ויצר המלחין לודויג בטהובן. בון גם שימשה בירתה של גרמניה המערבית לאחר מלחמת העולם השנייה. בון היא עיר גנים על שפת הנהר, נטייל בעיר. נערוך סיור בעיר, נצפה בכנסייה הגותית ובפסלו של בטהובן הניצב בסמוך אליה. בסיום הסיור, ניסע לביקור במוזיאון השוקולד המתאר את תהליך הכנת השוקולד. נלמד על ההיסטוריה של הקקאו ונזכה ליהנות מטעמו של השוקולד. לאחר הביקור נצא לעבר הולנד לאמסטרדם.

יום 7 | אמסטרדם תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נשלים סיורים וקניות בעיר נצא אל שדה התעופה לטיסה אל תל אביב.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול. מסי נמל והיטל בטחון. בתי מלון מדרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה. כלכלה: ארוחות בוקר מדי יום. סיורים וביקורים כמפורט בתכנית הטיול. אוטובוס ממוזג ונוח לביצוע תכנית הטיול. תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות וטיפ למדריך הישראלי) מלווה קבוצה - מדריך מקצועי ומנוסה מטעם חברת דיסקברי.

המחיר אינו כולל

תוספות מיסי נמל ודלק לאחר 1.1.17 דמי סבלות. ביטוחים. טיפ למדריך הישראלי. הוצאות בעלות אופי אישי. במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום. תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.