טיול מאורגן לאזרבייג'ן , 8 ימים |

טיול מאורגן לאזרבייג'ן 5 ימים| 4 לילות

5 ימים
/
4 לילות

אתרים ואטרקציות

  באקו:

  העיר העתיקה

  איצ'רי שיהר

  ארמון שירוואנשה

  מגדל הבתולה

  מסגד מוחמד השישי

  מוזיאון השטיחים

  מופע פולקלור

  קובה:

  בית הכנסת היהודי

  בית הקברות היהודי

  הרובע המוסלמי

  מסגד שאה עבאס

  מסגד סקינה

  גבאלה

  מאראזה:

  מאוזוליאום "דיר באבא"

  שמאחי:

  מאוזוליאום "שבע הכיפות" | מסגד ג'ומע

למה דיסקברי?

באקו בירת אזרבייג'ן היא עיר מדהימה ומלאת קסם שנשארה יחסית חבויה עם המון מה להציע!! היסטוריה מרתקת, אוכל נהדר, תרבות קסומה ויופי עירוני הן רק חלק מועט מהדברים שיש לה להציע!! בטיול מאורגן של דיסקברי לבאקו והאזור ניקח אותכם לעמקיה של העיר המסקרנת הזו והאזור מדהים שהיא שוכנת בו בין כפרים אותנטיים למסגדים עתיקים. רק אצלנו בדיסקברי ניקח אותכם לאטרקציות ולנקודות הכי מעניינות שיש לעיר זו להציע ולמקומות שלא תרצו לפספס ולא תמצאו בשום חברה אחרת!! ההנאה אצלנו היא מובטחת!!!!!!! 

טיול מאורגן לאזרבייג'ן וגיאורגיה עם דיסקברי כולל:
טיסות ישירות הלוך חזור לבאקו
בתי מלון בדרגת תיירות טובה
חצי פנסיון
מדריך מקצועי ומנוסה מטעם חברת דיסקברי
למה דיסקברי?

תאריכי יציאה ומחירים

תאריך יציאה
תאריך חזרה

המסלול

 1. יום 1 | תל אביב - באקו

  ניפגש בשדה התעופה בשעות הבוקר ונטוס בטיסה ישירה לבאקו, בירת אזרבייג'אן, ומשם ניסע למלוננו בעיר. מאוחר יותר נצא לארוחת ערב במסעדה ולאחריה נצא באוטובוס לסיור פנורמי לילי בעיר ונשוב למלוננו למנוחת לילה.

 2. יום 2 | סיור בבאקו

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר העתיקה של באקו - איצ'רי שיהר, עיר מימי הביניים. העיר המוקפת חומה הוכרזה בשנת 2000 כאתר מורשת עולמית של אונסקו. נראה את ארמון שירוואנשה, שריד לממלכה האזארית מימי הביניים. נבקר במגדל הבתולה, יצירה אדריכלית ייחודית אשר אף היא מהווה אתר מורשת עולמית. נמשיך ונראה מגוון של מסגדים עתיקים, ביניהם מסגד מוחמד השישי, חמאם, כיכרות ושרידי מבנים עתיקים אשר שימשו למגורים ולמסחר. נבקר במוזיאון השטיחים בבאקו, מוזיאון המוקדש לאמנות אריגת השטיחים, גאוות אזרבייג'ן. המבנה ייחודי בצורתו ונראה כמו שטיח חצי מגולגל. מלבד צורתו, בתוך המוזיאון מצפות לנו שלוש קומות מרהיבות של תצוגות שטיחים בכל הצבעים ומכל התקופות. נוכל ללמוד מן הנשים המקומיות על אריגת שטיחים בשיטה המסורתית, החל מעבודות יד מצמר נקי, שטיחים פרסיים וקילים ועד תצוגת השטיח הגדול בעולם. בערב נצא למסעדה מקומית, שם נאכל ארוחת ערב ונצפה במופע פולקלור, ובסיום הערב נשוב למלוננו למנוחת לילה.

 3. יום 3 | קובה

  לאחר ארוחת הבוקר, נצא ממלוננו וניסע צפונה לאורך הים הכספי אל העיר קובה, המצויה למרגלות הקווקז הגבוה. העיירה הסמוכה, קרסנייה סלובודה ("הכפר האדום" ברוסית), שימשה במשך מאות שנים כמקום מושבה של אחת מקהילות "יהודי ההרים" המפורסמות. גם כיום עיירה זו כולה יהודים, 3,000-4,000 איש, אשר מנהלים אותה ברשות המדינה כישות עצמאית. נבקר בבית הכנסת ובבית הקברות היהודי. נמשיך אל הרובע המוסלמי שם נראה בין השאר את מסגד שאה עבאס המרשים ואת מסגד סקינה. נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ואחריה ניסע חזרה אל מלוננו בבאקו.

 4. יום 4 | מאראזה – שמאחי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה לכיוון העיר גבאלה. נעצור בכפר מאראזה, שם נבקר במאוזוליאום "דירי באבא", על שמו של הקדוש הקבור פה על פי האגדה. המתחם בנוי בתוך סלע ויוצר מראה ארכיטקטוני מרשים. המבנה הוא דו קומתי כאשר בקומה השנייה נראה חדר עם כיפה מקומרת, עיטורים מגולפים באבן ומצבת זיכרון. נמשיך אל העיר שמאחי, מהערים הראשונות שהוקמו בצפון המדינה, המהווה מרכז תרבות ומסחר. נבקר במוזוליאום "שבע הכיפות”, שנבנה עבור משפחת החאן האחרון של העיר שמאחי. חלק מהכיפות נפגעו במהלך השנים אך שלוש מהן נשמרו ללא נזק עד ימינו. נבקר במסגד ג’ומה, הבניין היחידי בשאמחי ששרד שמונה מתוך 11 רעידות האדמה אשר פקדו את האזור. ברעידת האדמה האחרונה בתחילת המאה העשרים הוא נפגע קשה, אך נבנה מחדש, תוך שמירה על מאפייני המבנה המקורי לאחר מכן נחזור אל מלוננו בבאקו.

 5. יום 5 | באקו - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר ניהנה ממספר שעות חופשיות לשופינג ולסיור חופשי בעיר. מומלץ לבקר בשוק יאשיל, שוק מקורה, נקי, ואסתטי, בו הפירות והירקות מסודרים בצורה מעוצבת. התבלינים והממתקים ססגוניים ומפתים. ניתן לרכוש בשוק קוויאר בלוגה אמיתי מהים הכספי. אחר הצהריים ניסע לשדה התעופה של באקו, לטיסתנו לתל אביב.

טיול מאורגן לאזרבייג'ן  5 ימים| 4 לילות

המחיר כולל

• טיסות ישירות הלוך חזור לבאקו

• מיסי נמל ובטחון

• לינה בבתי מלון מדרגת תיירות טובה

• חשוב להדגיש כי רמת המלונות במדינה זו נמוכה מהמקובל במדינות מפותחות.

• בסיס האירוח כולל: חצי פנסיון

• הסעות והעברות באוטובוס/מיניבוס (ע"פ גודל הקבוצה).

• סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול

• מדריך ישראלי מקצועי ומנוסה

• תשר לנותני שירותים בחו"ל – מדריך מקומי, נהגים, מלצרים

המחיר אינו כולל

סבלות בבתי המלון ובתי הארחה

ביטוח אישי רפואי ומטען לנוסעים לחו"ל

תשר למדריך הקבוצה, נהוג לתת למדריך 4 דולר ליום לאדם, בהתאם לשביעות רצונכם

כל שאינו מופיע בתוכנית הטיול

הערה: יתכנו שינויים בתוכנית הטיול עכב תנאי מזג אויר

מלונות

מלונות מדרגת תיירות טובה

טיסות

טיסות ישירות

הערות


חשוב לציין: רמת השירותים והתשתיות באזרבייג'ן אינן מפותחות דיין ואינן ברמה מערבית מוכרת.
 
+          קיימת אפשרות כי עקב אילוצי מזג אוויר, יידרשו שינויים במסלול או מבנה הטיול, לרבות אפשרות כי תמנע הגעה או כניסה לאתרים.
+          לוח הזמנים והביקורים עשויים להשתנות או במקביל להידחות ויש לקבל זאת בהבנה.
+          מסלול הטיול כרוך בנסיעות ארוכות בדרכים וכבישים שרמתם הכללית נמוכה מהמקובל במערב.
+          קיימת אפשרות כי מסלול הטיול יהיה בסדר הפוך מהמסלול המוצג לעיל.
+          רמת השירותים והתשתיות בגאורגיה אינן מפותחות דיין, בייחוד מחוץ לטביליסי.
+          אופי הטיול הנו היסטורי ואנתרופולוגי מרתק ("טיול גיאוגרפי").
+          מיסי נמל ודלק נכונים ליום ה- 1.10.23 במידה ותחול עלייה במיסים אלו, יעודכן מחיר הטיול בהתאם.

מידע כללי

 • מידע כללי לנוסעים

 • הבהרות

 • כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.

  בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים. מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.

 • דמי הרשמה ותנאי ביטול

 • הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.

 • ויזה ודרכון

 • יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.

  ויזות מקבלים עם הכניסה למדינה תמורת תשלום.

 • ביטוח

 • חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת דיסקברי.

 • בריאות וחיסונים

 • חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.

 • הבהרה

 • ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

  חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

  1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
  2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
  3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
  4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
  5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות . החברה רשאית לשנות את סדרי  הביקורים .
  6.לאור האמור ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים.
  6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
  7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
  8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
  9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים במועדי הטיסות  על ידי חברות התעופה  או על ידי הרשויות ,עקב תקלות שונות בטיסות ו/או פגעי מזג האוויר. כמו כן אינה אחארית על נזקים כתוצא מ מלחמות , מגפות ,  
  10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
  11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
  12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
  13.עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
  14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
  15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.