טיול מאורגן כשר לרוסיה | 8 ימים

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

מוסקבה:
קרמלין, מוזיאון הנשק, בית הכנסת, מגדל הפעמונים, מנזר נובודוויצ'י ,גני אלכסנדר, הכיכר האדומה, מרכז הקניות המפואר והממותג "גום", מדרחוב ארבט, גלריית טריטיקוב, סיורי לילה בעיר
סרגייב פוסאד:
לאוורת השילוש-סרגייב, ודנ"ח
סנט פטרסבורג:
סיור הכרות בעיר, שדרות נייבסקי, קתדרלת קזן, מצודת פטר ופול, מוזיאון הרמיטאג', ארמון משפחת יוסופוב, וכנסיית הדם השפוך, סיור לילי ותצפית על פתיחת גשרי "הנייבה"
פטרהוף:
גני ארמון הקיץ של פטר הגדול השוכנים לחוף פינלנד של הים הבלטי
פושקין:
ארמון וגנים של יקטרינה, אנדרטת הגבורה

למה דיסקברי?

הטיול המאורגן לרוסיה של 'דיסקברי טיול עולמי' הוא טיול מקיף ומלא ללא ימים חופשיים וללא סיורי בחירה, כלכלה על בסיס חצי פנסיון ותכנית גדושה ומלאה מידי יום בליווי מדריך מקצועי ומנוסה. בטיול המאורגן לרוסיה של דיסקברי תיהנו ממופעים ואטרקציות שכלולים במחיר, אותם לא תקבלו בחברות אחרות.

הטיול המאורגן לרוסיה עם דיסקברי לא ישאיר אתכם אדישים ובכל פינה תוכלו למצוא משהו חדש ולא מוכר. נבקר במוסקבה, אחת מהערים בעלי ההיסטוריה והמורשת התרבותית מהעשירות והמרתקות שיש, נסייר בסנט פטרסבורג שנחשבת ליפה בערי רוסיה ונבקר בשפע של אתרים ומקומות קסומים ומהנים ברוסיה -  מופע פולקלור, מופע מוסיקה ווקאלית, שני סיורי לילה במוסקבה וסנט. פטרסבורג, שייט ברחפת לפטרהוף ועוד אינספור הפתעות. 

טיול מאורגן לרוסיה הוא מסע אל הנפש, הצצה לנשמה, מפגש עם תרבות מוכרת ואהודה, גם אם מרחוק. הצטרפו אלינו וביחד נצא למסע מרתק ברוסיה הגדולה והקסומה.

 

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

יום 1 | תל אביב - מוסקבה

נפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה למוסקבה, בירת פדרציה הרוסית. עיר השוכנת על גדות נהר מוסקבה. זוהי עיר עשירה בתרבות, באמנות, במרכזי בילוי, במוזיאונים ובתיאטראות. לאחר נחיתה נצא לסיור היכרות עם העיר: נבקר בכיכר האדומה שלצד הקרמלין. מאז ימי שלטונם של הצארים ועד ימינו, הקרמלין הוא סמל לחוזקה ועוצמתה של רוסיה. נתרשם מהכיכר האדומה שבשוליה המאוזוליאום בו קברו של מנהיג המהפכה הרוסית, ולדימיר איליץ' לנין. אחר כך נגיע למתחם הקניות "גום" הוותיק, שם נאכל ארוחת ערב משותפת בבית חב"ד. בסיום הערב נעשה דרכנו למלוננו בעיר. לינה במוסקבה.

יום 2 | מוסקבה

לאחר ארוחת הבוקר נסע לביקור במתחם הקרמלין. נתרשם מהגודל והעוצמה של מתחם השלטון. נסייר בכיכר הקתדרלות ואף נבקר באחת מהן. נצטלם ליד צאר-תותח וצאר-פעמון, התותח והפעמון הגדולים בעולם. נמשיך אל מוזיאון הנשקייה, בעל אוסף מרשים ויקר ביותר של מתנות מלכותיות שהוענקו לכס הצארים הרוסי. לפני שנחזור למלון, נבקר בבית הכנסת כוראלי הגדול של הקהילה היהודית במוסקבה. בערב, נצא לסיור לילי בין האתרים המעניינים ביותר של מוסקבה המוארת ונסיים בכיכר האדומה לצלילי החצות של שעון מגדלי הקרמלין. לינה במוסקבה.

יום 3 | סרגייב פוסאד (לא תמצאו אצל חברות התיירות אחרות) - מוסקבה

לאחר ארוחת הבוקר, נסע לסרגייב פוסאד, אחת מערי טבעת הזהב שמסביב למוסקבה ובה מספר אתרים בעלי ערך היסטורי. אנחנו נבקר בלאוורת השילוש-סרגייב, המנזר הגדול ביותר ברוסיה והוא הוקם במאה ה-14 על ידי סרגיי רדונז'סקי. אחר כך נמשיך לביקור במרכז הקונגרסים של ברית המועצות לשעבר - ודנ"ח (VDNKH) - מתחם ענק שמביא לידי ביטוי את עוצמתה של ברית המועצות לשעבר וגם את יופיו של סגנון העיצוב המקומי. ודנ"ח שופע בניינים מרהיבים, אינספור מזרקות ומונומנטים קומוניסטים מן העבר, פסלי זהב נוצצים ועוד אולמות תצוגה ואוסף של אטרקציות רבות ושונות. בתום הביקור נחזור למוסקבה ונסיים את יום הטיול עם ביקור במופע פולקלור שבו עשרות זמרים, רקדנים ולוליינים מספרים את ההיסטוריה של רוסיה בשירה ובריקוד. נעשה דרכנו חזרה למלון ונתארגן לקראת השבת. לינה במוסקבה.

יום 4 | מוסקבה

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לסיור באחד המוזיאונים הידועים והמרשימים ביותר במוסקבה וברוסיה בכלל, גלריית טרטיאקוב. הגלריה מציגה את האוסף החשוב ביותר של אמנים רוסיים לאורך השנים. נסייר בין היצירות שהם הסיפורים של האימפריה הרוסית. אחרי הצהריים, נסייר בפארק הניצחון על "הר ההשתחוות" - פוקלונאיה גורה. שם נצפה באנדרטה לציון הניצחון על הגרמנייה הנאצית. האנדרטה המרשימה עוצבה על ידי הפסל הלאומי זוראב צרטלי לזכר קורבנות השואה. נבקר במתחם מוזיאון הניצחון הסמוך, שביל "דמעות מבדולח", המיצגים המתארים את מערכות הקרב המכריעות ואירועי המפתח שבמלחמת העולם השנייה. לעת ערב נעשה דרכנו חזרה למלון ולאחר התפילה נתכנס לקבלת שבת בארוחת ערב. לינה במוסקבה.

יום 5 | שבת במוסקבה

שבת מנוחה. בצאת השבת, ארוחת ערב בבית חב"ד. לינה במוסקבה.

יום 6 | מוסקבה - סנט-פטרסבורג

בשעות הבוקר ניפרד ממוסקבה וניסע לסנט פטרסבורג היפהפייה. זוהי עיר ששוכנת על גדות נהר הנייבה ותעלותיו, כאשר הנהר מהווה עורק ראשי בחיי העיר. לאחר שנגיע נתחיל בסיור היכרות עם האתרים המרכזיים: נעלה לאי השפנים בו נמצאת מצודת פטר ופול, שם נמצאים קברי המשפחה הצארית מבית רומנוב כמו פיטר ה-I, ויקטרינה הגדולה, ניקולאי ה- II ובני משפחתו. נתרשם מהנוף על העיר שנשקף ונשמע את יריית התותח המסורתית. נמשיך לתצפית על סירת קרב "אורורה" אשר השתתפה במלחמת רוסיה-יפן והפכה לסמל מהפכת אוקטובר בשנת 1917. לאחר מכן, נחזור אל שדרת נייבסקי ונראה את המבנים המפוארים בעיר דוגמת שער הימיה (האדמירלות) ובית זינגר המפואר. בשעות הערב המאוחרות ולאחר שנאכל ארוחת ערב בחב"ד, נצא לסיור בסנט-פטרסבורג הקסומה, אשר יסתיים עמוק בתוך הלילה לאחר פתיחת הגשרים מעל נהר נייבה. לינה בסנט-פטרסבורג.

יום 7 | סנט-פטרסבורג - פטרודבורץ

הבוקר, נצא בנסיעה קצרה לרציפי הנייבה ונעלה על רחפת מהירה שתשיט אותנו לכיוון פטרודבורץ – מעון הקיץ של פיטר הגדול. פטרודבורץ, או בשמו הנרדף בלועזית פטרהוף, פנינת הארכיטקטורה תכנון הגנים של המאה ה 18. נתרשם מהארמון ובעיקר נטייל בשבילי הגנים הנושקים לחוף של המפרץ הפיני. שם נראה את הפסלים ומזרקות השעשועים, שחלק מהן תוכננו ע"י הקיסר פטר בעצמו. לאחר מכן ניסע דרך מערכת גשרים, שהיא חלק מכביש הטבעת של סנט פטרסבורג, לאי קוטלין בו עיר הנמל הרוסית קרונשטט. העיר הוקמה על ידי פטר הגדול, לאחר שבשנת 1703 כבש את האי מידי שוודיה. החל משנות ה-20 של המאה ה-18, העיר הייתה הבסיס הראשי של הצי הבלטי של האימפריה הרוסית והיא מלאה תפקיד חשוב במאורעות המהפכה ב-1917. בתום הסיור נחזור לסנט פטרסבורג. נמשיך את ההיכרות עם הארכיטקטורה המרשימה של העיר, נעבור ליד תיאטרון אלכסנדרינסקי בעל החזית המרשימה ביותר ונתרשם מפסלה של יקטרינה הגדולה. נמשיך לכיכר האמנויות שלצד תיאטרון מיכאילובסקי ומוזיאון לאמנות הרוסית אדיר הממדים. נצטלם ליד הפסל של א.ס. פושקין, המשורר הרוסי הגדול. לאחר ארוחת ערב בבית חב"ד נעשה דרכנו למלון. לינה בסנט פטרסבורג.

יום 8 | סנט-פטרסבורג: ארמון החורף

הבוקר נצא לסיור במוזיאון ההרמיטאז' שממוקם בארמון החורף. זהו אחד מהמוזיאונים הגדולים והחשובים בעולם. נסייר במוזיאון ונתרשם מאוסף היצירות המעורר התפעלות של גדולי האמנים בעלי שם עולמי: רפאל, רמברנדט, מיכלאנג'לו, ליאונרדו דה וינצ'י, ורונזה, קרבג'ו וכמובן גם אמני סוף המאה ה 19 – תחילתה של המאה ה -20 כגון: מנה, מונה, דגה, ואן גוך, פיסרו, רנואר והרשימה עוד ארוכה ביותר. אחרי הסיור במוזיאון, נמשיך לכיכר הארמון, הכיכר המרכזית של העיר ובמרכזה עמוד אלכסנדר המרשים. נצא לטיול בארמון יקטרינה בעיירה פושקין ,בה למד התחנך המשורר אלכסנדר פושקין. במהלך של הסיור המודרך בין החדרים ואולמות הארמון, נתרשם משחזור מדוקדק של חדר הענבר המפואר ושתעלומת היעלמותו טרם פוענח. נטייל בגנים היפים ולאורך האגם המלכותי, נעצור ונאכיל סנאים. לא במקרה שומרים את אחד המקומות היפים ביותר לשעות האחרונות של ביקורנו בסנט פטרסבורג! בדרך חזרה אל העיר, נעצור ליד האנדרטה המנציחה את גבורתם של תושביה ומגניה של העיר במלחמת העולם השנייה. תשע מאות יום המצור הנאצי על העיר ההרג והחורבן כבר אינם מורגשים, אך נצורים בליבם של התושבים כולם. בתום היום ניסע ברכבת למוסקבה. לינה במוסקבה.

יום 9 | מוסקבה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור במטרו המוסקבאי. הרכבת התחתית במוסקבה קיימת החל מאז 1935 וכיום מידי יום מעבירה למעלה מ 8 מיליון! נוסעים. תחנות המטרו של מרכז העיר גם חלק ממערכת תעמולה בהתהוות התודעה של האזרח הסובייטי העובד. כך נוצרו מספר תחנות מעוטרות להפליא שנשמרות בקפדנות עד היום. לאחר הסיור במטרו, הגיע הזמן למלא את שקיות במתנות ומזכרות ממרכזי הקניות הגדולים של בירת מוסקבה. לקראת הערב ניסע אל שדה התעופה ונטוס בחזרה לישראל. מקווים שנהניתם בטיול שהרכיב עבורכם צוות 'דיסקברי' ואספתם חוויות בלתי נשכחות!
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מלונות ברמת אירוח אירוח טובה כלכלה - חצי פנסיון סיורים מודרכים עלי ידי מלווה קבוצה ומדריך מקומי אוטובוסים נוחים וממוזגים לביצוע התכנית מסי נמל, בטחון ודלק נכון לתאריך 1.1.19 טיפים לנותני השירותים בחו"ל (למעט המדריך הישראלי) תוספת סינגל - $490

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות תוספות דלק במידה ויהיו עד למועד הטיול - כל שינוי במסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.1.19 כל מה שלא נכלל תחת "המחיר אינו כולל" דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול

מלונות

להלן דוגמאות של מבחר מלונות (או דומים להם ברמתן), בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים רק לקראת הטיול.

מוסקבה - 4 לילות:

Novotel Kievskaya 4*

Or

Azimut Smolenskaya 4*

סנט פטרסבורג - 2 לילות:

Azimut SPB 4*

מוסקבה - לילה אחרון לפני חזרה לארץ:

Intourist Kolomenskoye 4*

הערות

***הערה חשובה -  מומלץ לבדוק היטב מסלולים של חברות אחרות: חלק מהן מציעות 'טיול מסגרת' במסגרתו יש ימים חופשיים, חצאי ימים חופשיים, סיורי בחירה בתשלום נוסף וכו'. כמו כן השוו את מספר ימי הטיול ואת מספר הלינות. אתם עשויים לגלות שה"בזול יוצא ביוקר!".

טיסות

הלוך

המראה בשעה 5:50, נחיתה ב 09:55 במוסקבה
 
חזור

המראה בשעה 21:55, נחיתה ב 02:05 בתל אביב 
 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.