מסעדות במנצ'סטר - אנגליה

מנצ'סטר מציעה לסועד הרעב מגוון נרחב של סוגי מסעדות, החל ממזון טרי בשווקים וכלה בארוחת גורמה יוקרתית. מגוון התרבויות המשתקף בסוגי המסעדות שלה בהחלט מרשים – אוכל סיני, הודי, תאילנדי, יפני, מקסיקני וכדומה


מאת: צוות דיסקברי


 

Mash & Air
מסעדה בת ארבע קומות, שהיא גם מבשלת בירה. המסעדה נחשבת למקום לאנשים יפים, הבאים ליהנות ממנות אטרקטיביות במחירים קצת פחות אטרקטיביים.
כתובת: 40 Chorlton St.
 

Yang Sing

 www.yang-sing.com/restaurant/index.html

 המסעדה הסינית המפורסמת ביותר במנצ'סטר. המבנה מעוצב בסגנון שנחאי של שנות ה30. המבנה מורכב מכמה קומות ומסוגל לאכל בין 30 ל220 סועדים. ניתן לסעוד בו הכול מארוחת אינטימית לשניים ועד לאירוע רב משתתפים ואף לערוך בו כנסים ומסיבות.

כתובת: 34 Princess Street.

 
Little Yang Sing

www.littleyangsing.co.uk

 בת דודתה הבכורה של מסעדת Yang Sing המפורסמת הנזכרת מטה. המסעדה ממוקמת בצ'יינה-טאון שבמרכז העיר ומתמחה במטבח סיני של מחוז קנטון 

כתובת:George st. 17.

Chiang Rai
מסעדה המתמחה במזון תאילנדי ובאופן ספציפי במנות המאפיינות את אזור צפון תאילנד. המקום מציע מגוון רחב של מנות צמחוניות.
כתובת: 16 Princess Street.

Kailash
 מסעדה המגישה מגוון מנות מהמטבח ההודי ומהמטבח הנפאלי.
כתובת: 34 Charlotte Street.

The Lowry Restaurant 
מסעדה המתאימה הן למגשים חברתיים והן למפגשים עסקיים. במסעדה מגישים יחד עם התפריט את לוח הזמנים של ההצגות ומאפשרים לסועדים ארוחה לפני ההצגה מלווה בקינוח לאחר ההצגה. 

Tampopo
מסעדה יפנית המגישה מגוון רחב של מנות אוריינטליות מיפן, סינגפור, תאילנד וכדומה. שמה נגזר מהסרט "טמפופו", בו קבוצת אנשים שמטרתם למצוא את האטריות המושלמות, אך הם אינם מוצאים אותן. בסופו של דבר, הם מגיעים למסקנה כי מה שמשנה זה הדרך. 

מידע נוסף על טיולים, אתרי תיירות ונופש במנצ'סטר - אנגליה ניתן למצוא בכתבות נוספות באתר דיסקברי טיול עולמי Discovery.