בילויים במנצ'סטר - אנגליה

האחות החורגת של לונדון, מפתיעה בשעות הלילה את כל אלה הסבורים כי היא אפרורית. חיי הלילה התוססים שלה אמנם אינם משתווים לאלה של אחותה הגדולה, אך הם כוללים מגוון נרחב של מסעדות, בתי קפה פאבים, מועדונים דאנס-ברים וכמובן ההופעות באולמות של תיאטרון ה-Lowry


מאת: צוות דיסקברי


 

להלן כמה ממקומות הבילוי המומלצים:

Barca
בר רגוע ואופנתי עם מבחר משקאות טוב ועם טאפאסים לנשנוש. מיקומו אטרקטיבי בעיקר בימות הקיץ שכן הוא יושב למרגלות התעלה, מתחת לגשר.
כתובת: Arches 8 & 9 Catalan Square Castlefield

Matt & Phred`s Jazz Club

 www.mattandphreds.com

 

המקום המרכזי לאוהבי הג'ז בעיר. בכל ערב ניתן ליהנות מהופעות חיות של מיטב אמני הג'ז בבריטניה. אם כי זה אינו בר אירי, המקום מציע מבחר גדול יחסית של בירות. הקהל מונה בעיקר צעירים והאווירה תוססת. גילו לנו שבאמצע השבוע הכניסה חופשית אז נא להזדרז לפני שזה ישתנה. כתובת: 24 Tib street

  

רחוב קאנאל. צילום: ויקימדיה
רחוב קאנאל. צילום: ויקימדיה

 
Teasers
 
דאנס-בר בסגנון שנות ה70, שמתהדר במלצריות, שהן גם רקדניות, אך לא מהסוג שרוקד על עמוד - כלומר זהו אינו מועדון חשפנות. יחכו לכם כאן מסכי טלוויזיה עם שידורי ספורט, מבחר משקאות ואווירה רועשת. 
כתובת: 231-233 Deansgate

Tribeca

www.tribeca-bar.co.uk

 

בר בסגנון ניו יורקי, בו הערב מתחיל במוסיקת צ'יל אאוט וכשהקהל מתחמם מתחלפת המוסיקה למיינסטרים. בימי רביעי ניתן לצפות בהופעות חיות. מי שיטרח לחקור את המקום ולרדת קומה יגלה שבימי חמישי עד שבת פועל במקום מועדון - B.E.D.. הליין המומלץ הינו ליין הקריוקי שפועל בימ ראשון.
שעות הפתיחה: 16:00-20:00
כתובת: Sackville St.

Band on the Wall

 www.bandonthewall.org

מקום שהתחיל את דרכו כבפאב שמח במאה ה-19 וכיום מפורסם ומארח מגוון של היצע מוסיקלי ולהקות שונות. ניתן לשמוע בו מוסיקת רוק, מוסיקת עולם ואפילו פה ושם קצת ג´אז. 
כתובת: 25 Swan St.

 
ברים "גאים":

Hollywood Showbar
מועדון קברט מפורסם, בו ניתן לצפות בהופעות דראג ובחשפנים. בקומה העליונה ישנו בר אינטימי ואף פסנתר.
כתובת: 46 Canal St.

Vanilla
בר לסבי פתוח עד 2 בלילה, כל לילה. מתקיימים בו ערבים לפי נושא.
כתובת: Richmond St.

Paradise Factory
אחד המועדונים הגאים המפורסמים יותר. במהלך השבוע הקהל מורכב ברובו מסטרייטים ובסופי השבוע יש ערבים שונים המיועדים לאוכלוסיה הגאה. 
כתובת: 112-116 Princess St.
 

מידע נוסף על טיולים, אתרי תיירות ונופש במנצ'סטר - אנגליה ניתן למצוא בכתבות נוספות באתר דיסקברי טיול עולמי Discovery.