בילויים בורנה - בולגריה

עד שנות ה-90, חיי לילה בבולגריה היו מוגבלים מאד. היזמות הפרטית שינתה את המגמה בכל המדינה. חיי לילה בוארנה עצמה עברו גם הם התפתחות ועיקרם הדיסקוטקים הפזורים לאורך החוף


מאת: צוות דיסקברי


 

עד שנות ה-90 היו חיי הלילה בבולגריה מוגבלים מאד. מועדוני דיסקו בבתי מלון, שירה על חוף הים וקזינו. היזמות הפרטית בבולגריה שינתה את המגמה, במדינה כולה ואת חיי הלילה של וארנה בפרט. עיקר ההתרחשות היא ליד חוף הים, תוכלו למצוא בטיול לאורך החוף מועדונים מצוינים:

ארוגאנס (Arrogance), מועדון לילה מומלץ שנמצא במלון אסטרה (Astera). ברצועת החוף שמתחת לעיר, פועלים דיסקוטקים שמלאים במקומיים והאווירה שם תוססת.

  

חוף הים בוארנה, לאורך החוף תוכלו למצוא מועדונים מצוינים, צילום אלכס יוסיפוב, ויקפדיה
חוף הים בוארנה, לאורך החוף תוכלו למצוא מועדונים מצוינים, צילום אלכס יוסיפוב, ויקפדיהקפה "קלאסיק" נמצא בסוף הטיילת שבעיר מצד ימין, הוא מקום מצוין להכיר את בנות המקום. לאורך הטיילת, בסמוך לפארק פרימורסקי, יש מגוון בתי קפה וברים, עקב בתחרות הגדולה בין המקומות, נהנים התיירים שם ממחירים זולים של משקאות.

אפשרות נוספת לבילוי בעיר, היא הצפייה בסרטים:
בית הקולנוע הנח והיקר בעיר קולנוע מוסטנג Mustang, בבולברד ולאדיסלאב וארנצ'יק. מקום נוסף בו תוכלו לצפות בסרטים הוא אולם הפסטיבלים באוליצה סליבניצה.
 

למידע נוסף על מועדונים בוארנה היכנסו לאתר:

 www.blackseavillas.net/varna/Varna-Nightlife.html

 מידע נוסף על טיולים, אתרי תיירות ונופש בורנה- בולגריה, ניתן למצוא בכתבות נוספות באתר דיסקברי טיול עולמי Discovery.