אטרקציות לילדים במילאנו - איטליה

כיאה לאחת הערים המובילות באיטליה Italy מבחינה תרבותית, מילאנו מספקת פעילות שוטפת גם לילדים. הנה מספר הצעות לאתרי תיירות במילאנו המיועדים גם (ולעיתים בעיקר) לילדים
 
מאת: צוות דיסקברי


 

פסטיבל המצוירים - מדי שנה נערך במילאנו פסטיבל המצוירים בתחילת חודש פברואר. בפסטיבל הילדים יוכלו לפגוש פנים מול פנים את כל הדמויות המצוירות האהובות עליהם.

האקוואריום במילאנו – www.verdeacqua.eu

 

אחד הגדולים מסוגו באיטליה. המקום מאכלס 6 בריכות ענקיות המכילות למעלה מ-100 זנים של דגים. מקום בילוי מושלם למטיילים עם ילדים, שבוודאי ייהנו במיוחד ממכלי הענק והזנים הנדירים של הדגים הנמצאים במקום.

צילום: ויקיפדיה. Giovani dall
צילום: ויקיפדיה. Giovani dall

 

אידרופארק פילה – temi.provincia.milano.it/idropark

מקום המכונה גם על ידי התושבים המקומיים "חוף מילאנו". הפארק מארח לעיתים קרובות שלל אירועים ותחרויות ספורט למיניהם. במקום ניתן לטבול במים הצלולים, לטפס על קיר טיפוס ואף לשכור ציוד מתאים לשם החלקה במשטחים במקום או לטיול אופניים בהרים הקרובים.


מידע על נופשונים, מלונות, השכרת רכב, טיסות שכר, חבילות משפחתיות, חבילות נופש בארץ ובחו"ל, נסיעה לח"ול, טיסות ברגע האחרון, מבצעי נופש, מבצעים ברגע האחרון, דילים ברגע האחרון, טיולים מאורגנים וכרטיסי טיסה ניתן להשיג אצל מיטב חברות התיירות ובאתר. כל הזכויות שמורות לאתר Discoveryt מבית מגזין דיסקברי טיול עולמי.