טיול במילאנו - איטליה

נופש מילאנו, אחת מבירות האופנה של אירופה ומן החשובות שבערי איטליה, יגלה לתייר עולם שלם של סגנונות. אם תוסיפו לעניין גם את הארכיטקטורה המדהימה של מילאנו ואת ההווי שוקק החיים שבה, תגלו שהכיף האדיר שתעשו במהלך החופשה בעיר היה בהחלט שווה את מחיר כרטיס הטיסה


מאת: צוות דיסקברי


מילאנו Milan היא אחת הערים החשובות באיטליה Italy, שהיא אחת המדינות החשובות באירופה. איטליה, המאכלסת קרוב ל-58 מיליון תושבים, הייתה אחת ממייסדות האיחוד האירופי, ארגון השואף לאיחוד פוליטי וכלכלי של מערב אירופה. איטליה תחומה מצפון על-ידי ערי האלפים ועל המפה שלה נמצאים שני איים גדולים בים התיכון: סיציליה וסרדיניה.


ארכיטקטורה מפוארת במילאנו. צילום: בני וליאור חן
ארכיטקטורה מפוארת במילאנו. צילום: בני וליאור חן

 

מילאנו היא העיר השנייה בגודלה באיטליה במספר תושביה (1.3 מיליון) ובחשיבותה המדינית והתרבותית. במטרופולין סביבה חיים כ-7.5 מיליון תושבים. בתי קפה מסוגננים, חלונות ראווה מצוחצחים ומבנים מרשימים הם חלק ממאפייניה של מילאנו, שהפכה עם השנים ליעד מועדף על תיירים לחופשה ונופש. אבל מילאנו היא לא רק בירתו השוקקת של חבל לומברדיה, המחוז העשיר והמיושב ביותר באיטליה, אלא גם בירתה הכלכלית, המסחרית והבנקאית של איטליה.

מידע על נופשונים, מלונות, השכרת רכב, טיסות שכר, חבילות משפחתיות, חבילות נופש בארץ ובחו"ל, נסיעה לח"ול, טיסות ברגע האחרון, מבצעי נופש, מבצעים ברגע האחרון, דילים ברגע האחרון, טיולים מאורגנים וכרטיסי טיסה ניתן להשיג אצל מיטב חברות התיירות ובאתר. כל הזכויות שמורות לאתר Discoveryt מבית מגזין דיסקברי טיול עולמי.