דיסקברי טיול עולמי | אטרקציות לילדים בצפון - איטליה

אטרקציות לילדים בצפון - איטליה לא חסרות. גם בצפון - איטליה הילדים יוכלו למצוא שעשועים, עם דמויות מצוירות, קרנבלים חגיגיים ומופע על קרח. נהנים ביחד עם ילדים במהלך נופש בצפון - איטליה

 מאת: אלעד זאבי

 

פסטיבל המצוירים:

באופן קבוע, בכל שנה, נערך פסטיבל המצוירים בתחילת חודש פברואר במילאנו. בפסטיבל הילדים יוכלו לפגוש פנים מול פנים את כל הדמויות המצוירות האהובות עליהם, החל ממיקי ומיני מאוס וכלה בדונלד דאק.

 

פסטיבל ילדים (צילום: אתי ישיב)
פסטיבל ילדים (צילום: אתי ישיב)

בפסטיבל, שנערך בפארקו דלה אספוזיסיוני נורבגנו Parco delle Esposizioni Norvegno, ניתן למצוא מספר אטרקציות שילדים ממש אוהבים, כגון חוברות וספרים מודפסים, משחקי וידאו וסרטים מצוירים קצרים.

אינפורמציה נוספת ניתן למצוא באתר הרשמי של הפסטיבל: www.festivaldelfumetto.com

 

הקרנבל בכיכר בקארי:

מדי שנה בחודש פברואר נערך קרנבל חגיגי בכיכר הונציאנית, שמציע הרבה מוסיקה וריקודים. הילדים יוכלו ליהנות מהרבה מאוד ממתקים בכל מיני צורות שונות ומשונות וממשחקים מיוחדים שנערכים במיוחד לכבודם. הפסטיבל נערך בכיכר בקארי, ממש ליד גשר ריאלטו.

 

חופשה על הקרח:

עוד אירוע שנתי שילדים בוודאי יאהבו לצפות בו הוא המופע של חופשה על הקרח, שנערך מדי שנה בפלאגיאצ'ו שברומא בין חודשים פברואר-מרץ.

המופע מציג מדי שנה 40 מחליקים בינלאומיים שמעלים מופע ססגוני ומיוחד על קרח, שמדי שנה מציג סיפור שונה. השנה, למשל, המופע מציג את באגס באני וחבריו והרפתקאותיהם בהשראת הספר "מסביב לעולם ב-80 יום" של ז'ול ורן. אין בכלל ספק כי במופע מסוג זה ההנאה מובטחת לא רק לילדים, אלא גם להורים.

אינפורמציה נוספת ניתן למצוא באתר הרשמי של המופע:

 www.holidayonice.com

  

טבע פראי בסגנון איטלקי (צילום: גיא נוימן)
טבע פראי בסגנון איטלקי (צילום: גיא נוימן)

 

גארדאלנד

פארק השעשועים גארדלנד הוא הגדול באיטליה. פארק המים משלב גם אטרקציות של לונה פארק מודרני. הפארק ממוקם בדרום אגם גארדה, מצפון מזרח לעיירה פשיירה דל גארדה (Peschiera del Garda). הכניסה היא מכביש A4 (ורונה-וונציה), אל כביש S249, המקיף את האגם(יש לצאת ביציאה של Peschiera ומשם, לאורך 4 ק"מ, לעקוב אחר השלטים החומים המכוונים לפארק).ניתן גם להגיע ברכבת בקו מילאנו-ונציה ולעצור בתחנת Peschiera (רק חלק מהקווים עוצרים שם) ולקחת הסעה חינם לפארק מהתחנה.

הפארק פתוח בין החודשים אפריל-ספטמבר בין 09:30-18:00.

  

מסוף יוני ועד סוף אוגוסט הפארק פתוח עד חצות.

בחודש אוקטובר הפארק פתוח בימי שבת וראשון בלבד בין 09:30-18:00.

מחיר כניסה יומי: 28 יורו למבוגר, 24 יורו לילד. הנחות ניתנות לכרטיס דו יומי או כרטיס ערב (החל מהשעה 18.30).

פרטים נוספים באתר האינטרנט של הפארק:

www.gardaland.it/en/home.php


מידע על אתרי תיירות ונופש בצפון איטליה ניתן למצוא בכתבות נוספות באתר דיסקברי טיול עולמי Discovery.