אטרקציות לילדים בבייג'ינג - סין

אטרקציות לילדים בבייג'ינג יש בשפע. להלן מספר המלצות לבילוי חביב עם הילדים בבייג'ינג Beijing, דברים שיגרמו הנאה לכל המשפחה במהלך טיול בסין


מאת: צוות דיסקברי

 

סין בכלל ובייג'ינג בפרט אינן נתפסות כיעד תיירות מומלץ לביקור משותף עם הילדים. עם זאת, אין להסיק מכך שהעיר שוממה מהצעות ומדילים מפתים המיוחדים לסיטואציה. התרבות הסינית, אורח החיים בבייג'ינג ואפילו אתרי התיירות והטיולים הידועים והמוכרים לא ישעממו את הילדים.

נהפוך הוא, עם מעט תושייה הורית יכולה ההיסטוריה להתעורר לחיים ולהעשיר את עולם הילדים. אחרי זה, ניתן יהיה להתפנות למוקדי תיירות הילדים הקונבנציונאליים יותר.

גן החיות בבייגינג. צילום מהאתר הרשמי של הגן
גן החיות בבייג'ינג. צילום מהאתר הרשמי של הגן


גן החיות של בייג'ינג

כתובת:  137 Xizhimenwei Dajie, Haidian District 

ילדים בדרך-כלל אוהבים חיות, ולמען האמת, קשה שלא לאהוב את החיות שנמצאות בגן החיות המופלא של בייג'ינג. המקום ידוע בדוב הפנדה הענקי שלו ובאסופת הקופים הזהובים והמיוחדים שקבעו בו משכנם.

עוד בגן: פארקים ומדשאות רחבות ידיים, בריכות ואגמי לוטוס, אקווריום מרשים, מתחם גורילות וחיות רבות נוספות, אשר ישמחו את הילדים ועשויות להוות אטרקציה תיירותית גם עבור המבוגרים המתיירים בעיר.

דמי כניסה: 15 יוהן (לא כולל חמישה יוהן עבור מתחם הגורילות)

זמן מומלץ לביקור עם הילדים: כשעה לפחות.

גן החיות פתוח בכל יום בין 7:30 בבוקר ל-18:00 בערב.

פארק גינגסן. צילום: לשכת התיירות של סין
פארק ג'ינגסן. צילום: לשכת התיירות של סין


פארק ג'ינגסן

פארק ג'ינגסן, ה-"מתחבא" מאחורי העיר האסורה, יכול להוות אתר טוב לבקר בו עם הילדים אחרי מסלול החובה בעיר האסורה ובכיכר טייאנאמן. הנוף המדהים שנשקף אל עבר העיר האסורה הוא עוצר נשימה ממש, וכבונוס ניתן גם להשקיף לנופים הסובבים את העיר. מי שרוצה מוזמן גם לשכור כרכרה ולעשות סיבוב רכוב בפארק המרשים.

פארק התרבות האתנית הסינית

מי שרוצה להנחיל לילדיו קצת מערכי התרבות הסינית יכול לקחת אותם לחזות בפארק התרבות המיוחד, שחושף טפח ואף טפחיים מהמגוון והפסיפס האנושי שבסין. הפארק, הממוקם בצפון בייג'ינג, טומן בחובו 55 גנים קטנים המעוצבים בסגנונות של 55 הקבוצות האתניות הסיניות. כמעט בכל יום מתקיימות בפארק הופעות ולעיתים אף פסטיבלים, כגון פסטיבל המים שמתקיים שם בחודשים יולי-אוגוסט.

מידע על טיולים ואתרי תיירות בסין ובבייג'ינג ניתן למצוא בכתבות נוספות באתר דיסקברי טיול עולמי Discovery.