דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה, טיולי משפחות לדרום אמריקה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לדרום אמריקה, טיולי תרבות לדרום אמריקה, חבילות ספורט כדורגל לדרום אמריקה, טיולי שייט לדרום אמריקה, טיולי ג'יפים לדרום אמריקה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בקולומביה.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בקולומביה, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בקולומביה, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בקולומביה, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בקולומביה. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דיסקברי טיול לקולומביה

 

טיול לקולומביה. תמונות הטלוויזיה של שנות ה-1980 וה-90 של נערים ונערות צעירים בבגדי הסוואה עדיין טבועות על הרשתית. במשך כל ילדותי, אני זוכר שהקשבתי למילים כמו קוקאין, גרילה ו-FARC. כילד קיבלתי את ההרגשה שלעולם לא אזכה לבקר את המדינה הלא נודעת הגדולה ההיא בדרום אמריקה שנקראת קולומביה. זה היה מסוכן מדי. בזמנו התרשמתי שיש כל כך הרבה בעיות וכל כך מסוכן להישאר שזה לעולם לא ייפתר.

 

טיול מאורגן לקולומביה. כתבתי את זה על מפת העולם וחיברתי את זה לא ללכת. עם זאת, שינויים מתרחשים לאורך זמן. ולפני כמה שנים התחלתי לפגוש יותר ויותר מטיילים שביקרו במדינה הלא נודעת קולומביה. הם דיברו בהתלהבות בקולותיהם על ארץ נהדרת, אנשים ידידותיים, חיות בר פנטסטיות ומעט מאוד תיירים. זה היה מיוחד ב-2016 כשביקרתי במדינה השכנה אקוודור, שהבנתי עד כמה קולומביה הפכה פופולרית.

 

 

קולומביה - בוגוטה - אמנות רחוב - נסיעה לקולומביה - נסיעה

היעדים החמים של דרום אמריקה

טיול משפחות לקולומביה. ובאמת חלו שינויים גדולים. קולומביה הפכה בשנים האחרונות לאחת החמות שבהן יעדים בדרום אמריקה. לאחר הסכם שלום עם FARC ו"ניקיון" גדול של המשטרה, קולומביה הפכה בזמן שיא למקום שבו אפשר לטייל כתייר עם שכל ישר בכבודה. כאן תוכלו לחוות חופים פנטסטיים, יערות גשם וחיות בר, אמנות רחוב ברמה עולמית והמון ערים יפות. לקולומביה באמת יש הרבה מה להציע.

 

טיול לשומרי מסורת לקולומביה. כשתשמעו על מטיילים שנסעו לקולומביה, סביר להניח שהם יספרו לכם סיפורים על העיר היפה קרטחנה, הפארק הלאומי טיירונה, המטרופולין הירוק של מדיין ודקלי השעווה הגבוהים ליד העיר סלנטו. אבל יש כמובן עוד הרבה הרבה מקומות ששווה לבקר במדינה היפה קולומביה – וגם יותר ממה שאפשר להזכיר כאן.

בחרתי ארבעה מקומות פנטסטיים, שהמשותף להם הוא שכולם רחוקים מהמסלול. זה כמובן אומר שלוקח זמן להגיע לשם, אבל גם שעד עכשיו הם היו מוגנים מתיירות המונית. עם זאת, זה בהחלט עשוי להשתנות תוך מספר שנים צפוי, מכיוון שיותר ויותר אנשים פוקחים את עיניהם בפני אבני החן הללו. בנוסף, אני רוצה להכות מכה גם עבור בירת קולומביה בוגוטה, שעם השנים זכתה למוניטין מוכתם במקצת, אך כעת היא שוב מעניינת ובטוחה למדי לבקר בה.

 

אמזון, ג'ונגל אמזון, תוכי - טיול

אמזון - יער הגשם הגדול בעולם

דיסקברי טיולים מאורגנים לקולומביה. קולומביה מורכבת מ-100.000 קמ"ר של יער גשם. אין כבישים דרך הג'ונגל האמזונס העצום והבלתי עביר, שתופס כל כך הרבה מדרום אמריקה. ואז אם תרצו לבקר ביער, תצטרכו לטוס לעיירה הקטנה לטיסיה. זה גובל בברזיל, ופרו נמצא ממש בצד השני של נהר האמזונס. העיירה עצמה היא לא המקום הכי מרגש, אבל מכאן אפשר לקחת את המעבורת במעלה הנהר לעיירות ג'ונגל שונות, שהן נקודות מוצא טובות להמשך תחבורה לתוך יער הגשם עצמו.

 

בילינו שלושה ימים בג'ונגל עם שני אינדיאנים מקומיים של טיקונה. הם הראו לנו איך לחיות ולשרוד ביער גשם. זה היה טיול מעניין להפליא, שהציע חוויות רבות לאורך הדרך.

 

ישנו בערסלים מתחת לכילות יתושים, שטנו על הנהר בחיפוש אחר דגים ויצאנו לטיולים בג'ונגל הצפוף עם דון ויקטור והמצ'טה שלו מלפנים. התמזל מזלנו גם לראות קופים, מקאו, טוקן נחמד ודולפיני הנהר הורודים הנדירים.

 

מהבית פחדתי משלושת הלילות בערסל, כי אני מאוד מעריכה מזרון טוב. אבל זו אמורה להתברר כחוויה מעניינת באמת. מהמחשבה שלא אשן שלושה ימים, זה הפך לי כמעט מדיטטיבי לשכב שם מתחת לכילה ולהקשיב לכל קולות הג'ונגל.

 

בגלל הרבה יתושים בשעת בין ערביים, הלכנו לישון מוקדם מאוד. אחרי זה נמנמנו לכמה שעות ולבסוף נרדמנו. למחרת בבוקר התעוררנו מוקדם ל-macaws, שעפו בטירוף מעל המחנה, במקביל שהאינדיאנים הדליקו את האש והתעסקו בארוחת הבוקר.

 

יום חדש בג'ונגל יכול להתחיל והמסע שלנו לקולומביה יכול להמשיך. כשחזרנו לחדר מלון נעים בעיר, התגעגענו מיד ללילות ביער ולערסלים שלנו.

 

קולומביה, לוס לאנוס, דרך ארץ, נסיעות - מדינה קולומביה

לוס ללנוס - המערב הפרוע של קולומביה

אזור לוס לאנוס ממזרח לבוגוטה פירושו המישורים והוא ארץ בוקרים אמיתית. יש הרבה חוות שבהן אתה יכול לבלות את הלילה, והחקלאים עדיין רוכבים על סוסים ומשתמשים בלאסו כשמטפלים בחווה שלהם.

 

קישרתי בעבר בוקרים עם המערב הפרוע ארה"ב, אבל כאן בקולומביה עדיין קיימים הבוקרים הכי מגניבים. וזה לא למען התיירים.

 

Los Llanos כל כך חדש ברדאר התיירים שהוא אפילו לא מוזכר במהדורה האחרונה של לונלי פלאנט קולומביה. בעבר, זה היה מקום ממש קשה עם סכסוכים מזוינים. לכן, לא מקומיים ולא זרים לא הצליחו לטייל בו, ומשמעות הדבר היא שהטבע וחיות הבר של האזור השתמרו בצורה מדהימה.

 

דרום אמריקה למעשה מלאה בחיות מדהימות ואקזוטיות.

 

Los Llanos - קפיברה - מסעות

חיות הבר העשירות של קולומביה

המטרה שלנו בטיול הייתה לחוות את 'המערב הפרוע' ולראות הרבה בעלי חיים וציפורים. קיבלנו את זה בשפע. טסנו לעיירה יופאל ומשם יצאנו באוטובוס המקומי לחווה בה הזמנו שלושה לילות.

 

תוך זמן קצר טיילנו באזור וראינו המון ציפורים מרגשות, קיימנים, קפיברים, קופי מייללים, איגואנות וצבים. ראינו גם אנקונדה שזחלה לתוך שקע באדמה.

 

אם גם אתם מתעניינים בסוסים, יש המון הזדמנויות לצאת לטיול רכיבה על סוסים.

 

Jardin Plaza, כיכר, נסיעה לקולומביה - טיול - ארץ קולומביה

התחנה הבאה בטיול בקולומביה היא Jardín - אולי המקום היפה ביותר עלי אדמות

תארו לעצמכם את העיירה הקטנה והיפה ביותר בצבעים הכי שמחים באמצע הרי האנדים. כאן, זקנים יושבים ושותים קפה בכיכר היפה, בעוד חקלאים מקומיים עם כובעי בוקרים חולפים על פניהם על סוסים. ומשהו מאוד מיוחד בריבוע הזה הוא שנהוג להטות את הכיסאות תוך כדי צפייה בחיים חולפים.

 

מצא באנר הצעה טובה 2023

קולומביה - ג'רדין - בית קפה, נסיעה לקולומביה - נסיעה

תוכלו לפגוש את בתי הקפה הטובים והצבעוניים בטיולכם בקולומביה

כסאות אלו צבועים בצבעים היפים ביותר ומלאים בשתיית קפה בכל יום. ה-Jardín הוא גם נקודת המוצא להרבה טיולים או רכיבה על סוסים באזור למערות, מפלים או מטעי קפה, רק כדי להזכיר כמה אפשרויות.

 

ראה גם  הצעות נסיעות מ Vitus Rejser

במקביל, יש גם כמה ציפורים מיוחדות, כמו תוכי צהוב בטן וזין סלע - הנקראים גם זין-של-הסלע - אם במקרה אתה מתעניין בציפורים.

 

לקחנו את האוטובוס המקומי ממדיין לג'רדין ומיד התאהבנו במקום. אוויר ההרים והשקט של העיר נותנים אווירה מאוד מיוחדת, ומתחשק לכם פשוט לעצור בזמן וליהנות מהרגע.

 

Providencia, Cayo Cangrejo, נסיעה לקולומביה - מים, נסיעות - ארץ קולומביה

פרובידנסיה - האיים הקריביים פוגשים את המדינה הלא ידועה של קולומביה

אם אי טרופי ירוק בקריביים מוקף במי טורקיז נשמע מפתה, אז פרובידנסיה היא התשובה. ביקור באי דורש כנראה טיסה של כ-800 ק"מ מקולומביה עצמה לאי סן אנדרס.

 

לאחר מכן יש להפליג עוד כמעט 4 שעות עם קטמרן או לעלות על מטוס אחר. בתמורה, על הטרחה של התחבורה, אתה מתוגמל בחוויה פנטסטית באיים הקאריביים הבתוליים - משהו שיכול להיות קשה למצוא בימים אלה.

 

בפרובידנסיה, אין אתרי נופש או רשתות מלונות גדולות עם הכל כלול. וזה לא חוקי לבנות גבוה משתי קומות. מצד שני, תוכלו למצוא מלונות קטנים ונעימים לאורך החוף, שכן אמצע האי הוא גוש הרים גדול.

 

כאן יש שילוב של קווי חוף מחוספסים וחופים יפים שבהם אפשר לטבול.

 

פרובידנסיה - צב ים - צלילה - טיול

ההזדמנויות לשנירקול רבות בטיולך לקולומביה

הזמנו טיול שייט אל שונית האלמוגים וכמה מהאיים הקטנים הלא מיושבים שבהם יש הזדמנויות טובות לשנירקול. כאן ראינו גם דגים צבעוניים, צבי ים וגם כריש. בימים האחרים שכרנו קטנוע ונסענו ברחבי האי עם עצירות בחלק מהחופים. אם אתה זקוק לנופים יפים ורגיעה טהורה, אז פרובידנסיה היא התשובה.

 

קולומביה - בוגוטה - אמנות רחוב - טיולים

בטיולך לקולומביה אתה חייב בגלל הבירה בוגוטה

בוגוטה היא כבר שנים רבות מקום אסור לתיירים. אבל למרבה המזל גם זה השתנה. העיר היא, כמובן, עיר של מיליונים, אבל הם מנסים להפוך את העיר לירוקה יותר בכמה דרכים שונות.

 

כך למשל יש כאן את הגן האנכי הגדול בעולם, התלוי מחוץ לבניין רב קומות, ובכמה מקומות צומחים צמחים על גבי מקלטי האוטובוסים. בסך הכל משהו שאמור לתרום לשיפור האוויר בעיר הגדולה.

 

בשנים אלה, בוגוטה היא אחד המקומות ההיפים ביותר לאמנות רחוב בדרום אמריקה. אמנים זרים רבים מתיישבים כאן כדי להפוך לחלק מהקהילה ולצייר על קירות בית העיירה.

 

יש סיור גרפיטי ממש מעניין שאפשר לצאת אליו. סיור זה גם לוקח אתכם דרך החלק העתיק ביותר של בוגוטה, המורכב מרחובות נעימים ובתים ישנים וצבעוניים.

 

מדינה של קולומביה, בוגוטה, בירה, בניינים, נסיעות

ירוק, ירוק יותר, בוגוטה.

בנוסף, העיר מציעה גם ציורים של האמן המפורסם בעולם פרננדו בוטרו וכן אחד מאוספי הזהב הגדולים ביותר בדרום אמריקה במוזיאון הזהב המפואר. תוכלו למצוא שפע של מסעדות בכל טווחי המחירים ומכל המאכלים העולמיים.

 

ראה גם  הצעות נסיעות מ Stjernegaard Rejser

בוגוטה היא אמנם עיר של מיליונים, אך היא מוקפת בהרים ופארקי טבע, שכדאי גם לבזבז יום בחקרם. טיפס על הר מונטסראט בעיר העתיקה עם עלות השחר ועמוד למעלה כשבוגוטה מתעוררת.

 

למדינה היפה קולומביה יש כל כך הרבה מה להציע, אז יש בסיס לאינספור טיולים אם תרצו לחוות את הכל. לא משנה מה תבחר, הרבה חוויות טיול טובות מחכות לך באחת ממדינות הטיול הכי לא מוערכות בדרום אמריקה.

לסיכום קולומביה היא עולם ומלואו ונדמה שאפילו שנה לא תספיק כדי לראות את כל מה שנמצא בה,  טיול לקולומביה, טיול מאורגן לקולומביה טיול משפחות לקולומביה, טיול לשומרי מסורת לקולומביה של דיסקברי טיולים מאורגנים לקולומביה ולשאר העולם הוא הטיול המקיף ביותר שייקח אתכם לכל המקומות הכי שווים. אז קדימה למה אתם מחכים? 

 

טיול לקולומביה - שאלות ומידע נוסף

 

מתי כדי לטייל בקולומביה?

מתי שווה לבקר בקולומביה? העונות הטובות ביותר לבקר לקולומביה הן העונה היבשה (דצמבר עד מרץ) והעונה היבשה המשנית (יולי עד אוגוסט). העונה היבשה מתקיימת ברוב חלקי קולומביה, מה שהופך אותה לזמן האידיאלי לטיול בקולומביה. החוף הקריבי, במיוחד, הוא יעד פופולרי בתקופה זו, עם ימי שמש וטמפרטורות נעימות.

מה המטבע בקולומביה?

הפסו הקולומביאני הוא המטבע הרשמי של קולומביה. ברוב המקרים, הוא מוחלף בדולר ארה"ב (USD). קוד המטבע של הפסו הוא COP והסמל הרשמי שלו הוא $.

כמה זמן הטיסה מישראל לקולומביה?

אין טיסות ישירות מישראל לקולומביה, טיסה עם עצירת ביניים תיקח בממוצע כ18 וחצי שעות

מהי בירת קולומביה?

בוגוטה (בספרדית: Bogotá) היא עיר הבירה של קולומביה והיא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר בקולומביה.

איפה רוכשים חבילת גלישה לקולומביה (eSIM)?

ישנה חברת שנקראת קלארו שבה ניתן לקנות כרטיס סים מקומי של קולומביה, דוכנים שלה נמצאים בשדה התעופה בבוגטה ובכל הערים הגדולות.

 

 

 

 

מה הוא המאכל המאפיין את קולומביה?

Bandeja paisa הוא המאכל הלאומי הרשמי של קולומביה. השם מתורגם בערך כ"צלחת האיכר ". מנת מילוי זו כוללת אורז, שעועית, צמח מטוגן, ארפה (לחם תירס), ביצה מטוגנת, נקניקיית צ'וריסו, צ'יצ'רון (פצפוצי חזיר) כשהבשר עדיין מחובר.

מהי הדת הנפוצה בקולומביה?

על פי נתונים מ-2014, כ-79% מן התושבים הם קתולים, 13% הם פרוטסטנטים. 2% דתות אחרות (יהדות, אסלאם, בהאים ובודהיזם) ו-6% חסרי דת/ אתאיסטים / אגנוסטיקנים. קיימים מיעוטים קטנים של עדי יהוה ושל מורמונים, וכן מאמינים של דתות אנימיסטיות או של שילוב בין נצרות ודתות אפריקניות או אמריקניות-ילידיות.

קהילה מוסלמית קטנה מרוכזת באזור הקריבי. הקהילה היהודית מוערכת ב-5,000 עד 10,000 איש

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול לקולומביה?

ישנן כל כך הרבה אטרקציות בקולומביה הנה כמה מהן שלא כדאי להחמיץ: בוגוטה, - עיר הבירה של קולומביה והעיר הגדולה ביותר במדינה המכילה אתרים היסטורים, חיי לילה עשירים - מסיבות, ברים, פאבים, מסעדות, בתי קפה, פארקים שווקים ועוד.

וילה דה לייבה - עיירה ציורית הנמצאת 3.5 שעות צפונית לבוגוטה ולפני סן חיל וקוקוי. עיירת נופש המזכירה במעט את אנטיגואה גואטמלה או סן קריסטובל מקסיקו, ממוקמת בעמק ומסביבה הרים ענקיים וירוקים ובצדה מדבר אדמדם. ניתן לעשות טיולי אופנים, פארק אטרקציות אקסטרים, טיול לתצפית על העמק והעיר, טיול למפל מרהיב, פארק דינוזאורים, טיול טרקטורונים, ביקור בקאסה טרהקוטה שהוא בית הקרמיקה הגדול בעולם.

וישנן עוד אטרקציות רבות אחרות!!!!!

אל פניון (המערות המטורפות) - עיירה קטנה בדרך בין סן חיל לבוגוטה. יש להגיע לעיירה ברבוסה ומשם לאל פניון שם תמצאו סנפלינג וביקור במערות מהיפות בעולם. לחצו לפוסט עם פרטים.