דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לצפון אמריקה, טיולי משפחות לצפון אמריקה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לצפון אמריקה, טיולי תרבות לצפון אמריקה, חבילות ספורט כדורגל לצפון אמריקה, טיולי שייט לצפון אמריקה, טיולי ג'יפים לצפון אמריקה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים במקסיקו.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים במקסיקו, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר במקסיקו, טיולים מאורגנים עם ג'יפים במקסיקו, טיולים אישיים למשפחות ויחידים במקסיקו. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שאלות ומידע נוסף

 

מתי כדי לטייל במקסיקו?

מקסיקו היא מדינה ענקית עם מספר אזורי אקלים והדבר משפיע על זמני הביקור המומלצים בכל אזור, למשל הזמן הטוב ביותר לטייל בחצי האי יוקטן(קנקון\פלאיה\טולום\קוזומל) הוא בחודשים דצמבר עד מרץ.

הזמן הטוב ביותר לטייל באזור באחה קליפורניה הוא בחודשים דצמבר עד מאי.

הזמן הטוב ביותר לטייל באזור פורטו-ויארטה\וואחקה הוא מאפריל עד מאי ומספטמבר עד אוקטובר.

מה המטבע במקסיקו?

פסו מקסיקני (Peso Mexicano סמל: $; קוד: MXN) הוא ההילך החוקי של מקסיקו. נכון להיום שקל שווה כ 4.65 פסו מקסיקני

כמה זמן הטיסה מישראל למקסיקו?

מקסיקו היא מדינה עצומה ויש בה שדות תעופה רבים מאוד, נכון להיום אין טיסות ישירות למקסיקו והטיסות מגיעות לבירה מקסיקו סיטי, קנקון ועוד. זמן הטיסה הממוצע כולל עצירה באחת מערי אירופה ייקח בסביבות ה24 שעות. תלוי באורך העצירה במהלך הטיסה.

 

מה העיר בירה של מקסיקו?

מקסיקו סיטי (בספרדית: Ciudad de México, סְיוּדָד דֶה מֵחִיקוֹ) היא בירתה של פדרציית מקסיקו ואחת ממדינות מקסיקו. העיר מהווה את מרכזה המסחרי, התעשייתי, החברתי והתרבותי של מקסיקו, והיא העיר הגדולה והמאוכלסת ביותר במדינה ובכל צפון אמריקה. בעיר עצמה 9,209,944 תושבים (נכון ל-2020) ובמטרופולין שלה, ששטחה 4,979 קמ"ר, יש כ-23.3 מיליון תושבים. המטרופולין של מקסיקו סיטי היא השלישית בעולם בגודל אוכלוסייתה אחרי טוקיו וסיאול

איפה רוכשים חבילת גלישה למקסיקו (eSIM)?

במקסיקו יש מספר חברות תקשורת שבכל אחת מהן ניתן לרכוש כרטיס סים מקומי בשדה התעופה ובחנויות לאורך המדינה.

הראשונה – Telcel- שהיא גם הטובה ביותר ועם הכיסוי המקיף ביותר במקסיקו, שיחות נכנסות ללא עלות ואפשרות נדידה לארה"ב.

השניה – Movistar – נחשבת כחברת הסלולר השניה במקסיקו אבל נחשבת לגרועה ביותר עם ניתוקים ושלל בעיות.

השלישית – AT&T – חברת הענק מצפון אמריקה שגם מאפשרת לנדוד בין מקסיקו, ארה"ב ואפילו קנדה, שירות הלקוחות באנגלית.

מה הוא המאכל המאפיין את מקסיקו?

המטבח המקסיקני מפורסם בחריפות שבו ובמאכלים הטעימים והמעניינים שניתן למצוא בו. למקסיקו אין מאכל לאומי אחד אלא כמה מאכלים. המאכלים הבולטים שכדאי לטעום הם הבוריטו- מאין לאפה ממולאת בבשר, הטאקו שהוא דומה לבוריטו, רוטב הצ'ילי בכל מגוון סוגיו החריף ולא חריף ועוד רבים אחרים. מבחינת משקאות למקסיקנים יש את הבירה המפורסמת קורונה וכמובן את המשקה האלכוהולי טקילה.

 

מהי הדת הנפוצה במקסיקו?

מקסיקו היא מדינה חילונית ואין בה דת רשמית. עם זאת, הדת הנפוצה ביותר היא הנצרות הקתולית (83%). הדתות האחרות מהוות 0.2% מהאוכלוסייה ו-5% מגדירים עצמם חסרי דת.

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול למקסיקו?

קנדה היא מדינה עצמוה ומדהימה וכך גם האטרקציות שניתן למצוא בשטחה, מהחוף המזרחי וביקור בכל האיים קוזומל, איסלה מוחרס, איסלה הולבוש, שבהן ניתן להינות מאתרי צלילה מדהימים ביופים ושנירקול עם כרישי לוויתן!! לערים פאלייה דל כרמן שהיא בירת המסיבות של מקסיקו, לעיר קנקון שהיא בירת הקניות של מקסיקו וביתו של מועדון הקוקו בונגו המפורסם, לעיר טולום וחוף אקומל שבו ניתן לצלול עם צבי ים ועד לביקור במערות מים תת קרקעיות הנקראות סנטות, מומלץ להגיע לבקלאר וללגונה המדהימה שנמצאת שם. לא רק החוף המזרחי במקסיקו שווה ביקור, גם החוף המערבי והערים אקפולקו שהיא ברירת הגלישה במקסיקו, מזטלאן, האי גוודאלופה ששם ניתן לצלול עם כרישים לבנים גדולים, מקסיקו סיטי שיש בה המון מה לעשות.

כל מקום שתבחרו יהיה מהנה.