טיול מאורגן כשר למשפחות לתאילנד | 14 ימים

14 ימים 12 לילות

אתרים ואטרקציות

בנגקוק:
כיכר הדמוקרטיה, הר הזהב, מתחם מגורי המלך צ'יטראלדה, בניין הפרלמנט, רובע קאו סאן, שוק הפרחים הלילי, ואט טרימיט בו נמצא פסל בודהה ענק מזהב, ארמון המלך, פסל בודהה השוכב, השוק הצף (דאמנון סאדוק)
פארקי שעשועים:
'עולם החלומות' ו'עיר השלג', עולם הספארי.
אזור צ'אנג מאי:
מקדש דוי סוטופ, ביקור בכפרי האמנים, מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי, פארק פילים, ביקור בחוות סחלבים.
האי פוקט:
מפרץ פאנג נה כולל ביקור בחוות גומי, מקדש מערת הקופים, האי של ג'יימס בונד, כפר דייגים, ביקור בחנות מקומית לייצור אגוזי קשיו.
האי קופיפי:
כלול במחיר הטיול - רק בדיסקברי!!!

למה דיסקברי?

·           ללא סיורי בחירה בתשלום

·        חצי פנסיון

·        פארק חבלים – צ'אנג מאי

·        עולם האוקיינוס בבנגקוק

·        ביקור בחוות הסחלבים

·        ביקור בפארקי שעשועים 'עולם החלומות'

·        עיר השלג

·        עולם הספארי

·        עולם המים

·        מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי - קוטוק

·        ביקור בפארק פילים

·        שיט חוויתי במשולש הגבולות – לאוס, תאילנד ובורמה

·        שייט לאי של ג'יימס בונד ואיים נוספים באזור פוקט

·        שייט לאי קופיפי - כלול במחיר הטיול - רק בדיסקברי!!!

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | תל אביב - צ'אנג מאי

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לתאילנד.

יום 2 | צ'אנג מאי

ננחת בבירת תאילנד ונטוס אל צפון המדינה אל העיר צ'אנג מאי. לאחר הנחיתה, נעבור למלוננו. בהתאם לשעת הטיסה נצא לסיור באזור. לינה בצ'אנג מאי

יום 3 | צ'אנג מאי - שבט ארוכות הצוואר

את היום נקדיש לביקור מיוחד באזור העיירה טאטון שבה חיות נשות שבט "ארוכות הצוואר" הנקראות גם "נשות הג'ירף". נצפה בטבעות הפליז הכבדות המקיפות את צווארן, נצטלם איתן למזכרת ואף נוכל לרכוש מהן עבודות יד. נמשיך לביקור במפעל לעיבוד אורז ונקבל הסברים על תהליך היצור. ניסע בדרך העולה אל וואט פראטאט דוי סוטפ – שם נבקר באחד מארבעת המקדשים החשובים בתאילנד שמהווה מוקד עליה לרגל. נצפה על העיר מראש ההר, נסייר במתחם המקדש ונאזין להסברים על הארכיטקטורה הבודהיסטית. נמשיך בטיולנו לביקור בכפרי האומנים המתמחים בעבודות יד משובחות מעץ, כסף, עור, משי ומייצרים גם מטריות ותכשיטים איכותיים. בערב נצא לבילוי הכולל ארוחה במסעדה מקומית כשברקע מופע פולקלור קנטוק. לינה בצ'אנג מאי.

יום 4 | צ'אנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכבים מיוחדים לשמורת פילים, בה נוכל ללמוד על השמורה והפילים החיים בה, נתוודע אליהם, נבלה איתם, נאכיל ונבריש אותם ולאחר מכן נמשיך לחוות סחלבים צבעונית ונתארח לארוחת צהריים. לאחר מכך, מחכה לנו חוויה ייחודית – ביקור בפארק חבלים וגלישה באומגות מעל צמרות עצים והליכה בין גשרים תלויים בליווי מדריכי הפארק. עם סיום החוויה נעשה דרכנו חזרה למלון. לינה בצ'אנג מאי.

יום 5 | טיסה לבנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל התעופה בצ'אנג מאי, ונמריא לכיוון בנגקוק. עם הגיענו נערוך סיור היכרות ראשוני בעיר שיכלול בתוכו כמה מהאתרים הבולטים של בנגקוק. נטייל ברובע צ'יינאטאון הפופולרי, אזור צבעוני וססגוני בעל אווירה חגיגית, דוכני מזון ומופעי רחוב אמנותיים. לאחר שנהנה מ'סין הקטנה' של בנגקוק, ניסע אל מלוננו בעיר ונתארגן לקראת השבת. לינה בבנגקוק.

יום 6 | בנגקוק

שבת מנוחה.

יום 7 | השוק הצף – שמורת אמפאווה – בנגקוק

עם שחר נצא מערבה לביקור בשוק הצף הגדול ביותר בתאילנד הנמצא ב- Damnoen Saduak. בדרכנו נעבור דרך שטחי יבוש מלח ונעצור בחוות דקלי קוקוס. את חלקה האחרון של הדרך נעשה בשיט תעלות מהנה, בסירות מנוע מהירות. נטייל לאורך רציפי השוק הצף, נתבונן בנשים הנעות בתעלות בסירות קטנות ומוכרות את מרכולתן ונוכל לטעום משלל הפירות והמאכלים המוצעים למכירה. נמשיך לביקור בעיירת דייגים ומשם לאחד האזורים המרתקים בתאילנד, שמורת אמפוואה. נצא לשיט ייחודי אל לב הים דרך יער המנגרובים זאת למראה קופי ים מקפצים בין העצים ושוחים בתעלות ואף נוכל להאכילם בננות ומיני פירות. נבקר בחוות צדפות, נתרשם מעבודת המקומיים בחווה ונהנה משחייה. נמשיך לביקור במקדש העתיק בן 400 שנה המכוסה בשלושה סוגים של עצי פיקוס, כאשר שיאו יתמקד במחזה מרהיב של ספארי גחליליות החיות על עצים ו"מתיזות" ניצוצות של אור. בתום יום הסיור ניסע חזרה אל בנגקוק אל מלוננו. לינה בבנגקוק.

יום 8 | פוקט

בשעות הבוקר ניסע אל שדה התעופה ונטוס אל האי הטרופי פוקט. האי מתפרש לאורך של - 50 ק"מ ולרוחב של 20 ק"מ, שמציבים את פוקט כאחד מהאיים הגדולים ביותר, לבטח גם מהמפנקים והאטרקטיביים ביותר. בפוקט נמצא הכול - חופים לבנים ומקושטים בעצי דקל לצד מי טורקיז צלולים, מרכזי שופינג, תרבות ואטרקציות לכל הגילאים, מינים אקזוטיים של בעלי חיים, סצנת חיי לילה תוססת ושרשרת בלתי נגמרת של נופים יוצאים מגדר הרגיל. לינה בפוקט.

יום 9 | קופיפי

לאחר ארוחת הבוקר נפליג אל האי קופיפי (בחברות אחרות יבקשו מכם תשלום נוסף), הנחשב בין היפים והמרשימים באיי תאילנד. קופיפי נמחק כליל בצונאמי שפקד את פוקט לפני מספר שנים והמלונות בו נבנו חדש. האיים ירוקים ומקשטים את הים התכול, כצוקים הצומחים מתוך הים. החופים מהפנטים עם חול לבן ומים שקטים אך מרהיבים בצבעם התכול בגוונים אשר משתנים בהתאם למזג האוויר. השם "קופיפי" מקורו בשפה המלזית, ולקוח מהשם "פאולו פי או פי", שפירושו עץ המנגרובים שנפוץ באזור. תיירים נוהרים אל חופי האי למנוחה ו"בריחה" מהשגרה, ועיקר הפעילויות באי סובבות שחייה וצלילה. האי הפך למוקד עליה לרגל במיוחד לאחר צילום הסרט "החוף" בקופיפי, בכיכובו של השחקן ליאונרדו די קפריו. בשעות הערב נחזור למלון בפוקט. לינה בפוקט.

יום 10 | פוקט

לאחר ארוחת בוקר נצא לביקור במפרץ פנג נגה היפיפה. נבקר בחווה לייצור גומי, שהוא אחד הענפים המרכזיים באי, נמשיך לביקור במקדש הקופים המפורסם ונערוך שייט קצר ומהנה בשמורת המונגרובים. נגיע לאזור קרטי בו יצר הטבע צורות מופלאות. נשוט לאי קו טא פו (אי המסמר) הידוע כ-"האי של ג'יימס בונד" בו צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב". נשוט בסירות קאנו ונסעד בכפר דייגים אותנטי ארוחת צהרים. בדרכנו חזרה למלון נבקר גם במפעל לעיבוד אגוזי קשיו - המככב במנות תאיות רבות. בשעות הערב נבלה באזור הבילויים בנגלה. לינה בפוקט.

יום 11 | פוקט – בנגקוק

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל שדה התעופה של פוקט ונטוס אל בנגקוק. עם הגיענו נצא לסיור מודרך באתריה המרכזיים של העיר. נבקר בוואט טראימיט בו נצפה בפסל בודהה העשוי זהב, הכבד בתאילנד, שמשקלו חמישה וחצי טון. נבקר בארמון המלך המרשים בארכיטקטורה הייחודית שלו, בו נמצא המקדש המלכותי ומתחם המגורים הישן של משפחת המלוכה. מכאן נלך לוואט פו בו נראה את "בודהה השוכב", שאורכו 56 מטרים! לאחר ארוחת הצהריים, נשוט לאורך נהר הצ'או פראיה ובתוך התעלות העתיקות של בנגקוק (הקלונגס) המתפצלות ממנו. בשעות הערב ניסע אל מלוננו בבנגקוק. לינה בבנגקוק.

יום 12 | בנגקוק

היום יהיה לנו יום כיף שהילדים לא ישכחו, במסגרתו נבקר בממלכה הקסומה הכוללת בתוכה מספר עולמות: הכפר האקזוטי, גני החלומות והאהבה, ארץ הפנטזיות ועולם ההרפתקאות הכולל את "חווית הוליווד", "עיר השלג" (כן, שלג בתאילנד, שמעתם נכון), הכפר התאילנדי וכן דגם כפר טיפוסי והופעת פולקלור ססגונית. יום שכולו הנאה. מה מיוחד כל כך בממלכה הקסומה? היא כוללת מתקנים רבים שמתאימים לילדים קטנים וגדולים, כולל מתקנים הכוללים מים. מתחם עיר השלג הוא מתחם ייחודי בו ניתן להחליק על מדרונות מושלגים כמו היה זה אתר סקי לכל דבר! נחזור למלוננו ונתארגן לקראת שבת. לינה בבנגקוק.

יום 13 | בנגקוק

שבת מנוחה. בצאת השבת נצא לסייר ברובע קאו-סאן שוקק החיים. לינה בבנגקוק.

יום 14 | בנגקוק - תל אביב

בשעות הבוקר ניסע אל שדה התעופה בבנגקוק, משם נמריא דרך יעד ביניים חזרה לישראל. נחיתה בתל אביב באותו יום בשעות הלילה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול מיסי נמל והיטל ביטחון בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים חצי פנסיון סיורים מודרכים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול אוטובוס מתאים תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) מלווה קבוצה ישראלי בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.2.19 ועד למועד הכרטוס ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול. בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות תוספת יחיד בחדר- 490$

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.

דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.