תאילנד לפסטיבל הפרחים 5.2.2020 | טיסות אל על | 15 ימים

15 ימים 12 לילות

אתרים ואטרקציות

*צ'אנג מאי
*בנגקוק: כיכר הדמוקרטיה, הר הזהב, ארמון המלך, בניין הפרלמנט, אתר ההנצחה לזכר המלך ראמה, שוק פאט פונג, מקדש ואט פו, ואט טרמיט, המקדש הסיני,רובע קוואסאן, רובע נא – נא, שוק הפרחים הלילי .
*"השוק הצף בדמנון סאדואק" * הגשר על נהר קוואי * מוזיאון המלחמה
* פטאייה * גני נונג נוץ'
*גני דוי טונג *משולש הזהב * שיט על המקונג וביקור באי דון סאו * שבט ארוכות הצוואר *מקדש דוי סטופ * כפרי אמנים * שיט בסירת קאנו *ביקור בחוות גומי ומפעל לעיבוד קשיו
פוקט
מופעי פולקלור
*רכיבה על פילים
*פסטיבל הפרחים מתקיים בצ'אנג מאי ובו יתקיימו אירועים הקשורים לפרחים שיצבעו את העיר בצבעים עזים .

למה דיסקברי?

  • טיול מאורגן לתאילנד עם דיסקברי כולל את המקומות המדהימים בתאילנד:

  • צ'אנג מאי, בנגקוק, פוקט.
  • ואטרקציות מהנות במיוחד: מופעי פולקלור ורכיבה על פילים ועוד..
  • טיסות אל על ישירות 
  • חצי פנסיון 
  • ***פסטיבל הפרחים ***


תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 05/02/2020
חזרה: 19/02/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 2,890
תוקף המבצע: 15.4.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $3190
הנחות לילדים:
הערות:

המסלול

יום 1+ 2: 5.2 + 6.2 יום ד' - ה' בנגקוק - צ'אנג מאי

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה אלעל אל בנגקוק. עם נחיתתנו נטוס אל צ'אנג מאי, העיר השניה בגודלה הנמצאת בצפון המדינה. נאכל ארוחת ערב ונעבור למלוננו.

יום 3: 7.2 יום ו' צ'אנג מאי

היום נבקר באחד השבטים המרתקים: שבט ארוכות הצוואר. בנות השבט קרויות כך עקב מנהגן לענוד טבעות מתכת כבדות על צווארן ובכך להאריך אותו. מדובר במסורת ארוכת שנים שנשמרת כיום בעיקר לצרכי תיירות. נבקר בעיר צ'אנג מאי – בירת הצפון ובשעות הערב מחכה לנו בילוי מהנה: ארוחת ערב טיפוסית ומופע פולקלור בסגנון קנטוק.

יום 4: 8.2 יום שבת פסטיבל הפרחים

נשתתף בפסטיבל הפרחים בצ'אנג מאי. מידי שנה בחודש פברואר, מתקשטות רחובותיה של צפון תאילנד בפסלי פרחים בצורות מגוונות, תצוגת הפרחים והתהלוכות הפרחוניות הופכות את החוויה ליפה וצבעונית במיוחד.

יום 5: 9.2 יום א' דוי טונג – מה סאי – משולש הזהב, שיט על המקונג, דונסאו לאוס- צ'אנג ריי

ניסע למשולש הזהב – מפגש הגבולות בין תאילנד, בורמה ולאוס. האזור זכה לכינוי משולש הזהב מאחר ושימש מרכז גידול אופיום שנסחר בכסף וזהב. נבקר בעיירה מה סאי הגובלת עם בורמה . לאחר מכן נשוט על נהר המקונג ונבקר באי דון סאו, שם נראה את השוק הבורמזי המקומי. לאחר מכן ניסע לצ'אנג ריי.

יום 6: 10.2 יום ב' צ'אנג ריי

נצא לביקור מיוחד ב"שבטי ההרים" אקא ויאהו ונלמד על אורח חייהם. בתום הביקור נשוב לבית המלון בצ'אנג ראי. לעת ערב, נצא לסיור בשוק הלילה.

יום 7: 11.2 יום ג' צ'אנג ריי- פוקט

מצ'אנג ריי נטוס אל אי הנופש פוקט בו נשהה 3 לילות. האי פוקט נחשב לפנינת איי הדרום עם חופים זהובים, ים בצבע אזמרגד, עיר תוססת ושדות אננס. נהנה מחופשת בטן גב מול חופים רחבי ידיים ומים בצבעי טורקיז. המעוניינים להתפנק יוכלו לבלות בבריכה במלון, לשוטט בין דוכני הקניות והמציאות ועוד.

יום 8: 12.2 יום ד' פוקט – קופיפי

היום נצא עם המדריך לאי קופיפי. קופיפי נחשב המפרץ היפה בעולם. הטיול כולל שיט, ארוחת צהריים, וזמן חופשי לבילוי על האי. בשעות אחר הצהריים נחזור לפוקט.

יום 9: 13.2 יום ה' פוקט – פאנג נגה, האי של ג'יימס בונד – שיט בסירות קאנו

היום נצא לביקור במפרץ פנג נגה היפהפה. נבקר בחווה לייצור גומי, שהוא אחד הענפים המרכזיים באי. נמשיך לביקור במקדש הקופים המפורסם ונערוך שייט קצר ומהנה בשמורת המונגרובים. נגיע לאזור קרסטי בו יצר הטבע צורות מופלאות. נשוט ל-4 האיים במפרץ פאנג - נגה: האי קו - פאנג, האי קו - הונג, האי קו - נארה וכמובן ונבקר באי קו טא פו (אי המסמר) הידוע בשמו האי של ג'יימס בונד בו צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב". נשוט בסירות קאנו ונסעד בכפר דייגים אותנטי ארוחת צהריים. בדרכנו חזרה למלון נבקר גם במפעל לעיבוד אגוזי קשיו – המככב במנות תאיות רבות. בשעות הערב נבלה באזור הבילויים בנגלה.

יום 10: 14.2 : יום ו' בנקוק

מיד לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה של פוקט ונטוס אל בירת תאילנד, בנקוק. עם נחיתתנו, נסייר בעיר הסואנת והמרתקת ובערב יוכלו המעוניינים לצאת לסיור באזור קאווסאן המפורסם עם שלל בתי הקפה, המועדונים והפאבים שבו. נשוטט בין מוקדי הבילוי ונטעם מעט מחיי הלילה התוססים של הבירה התאילנדית.

יום 11: 15.2: יום שבת בנקוק - סיור ארמונות ומקדשים

את היום נקדיש להשלמת ביקורים באתריה השונים של העיר וכמובן לקניות באחד מהקניונים היפים של העיר.

יום 12: 16.2 יום א' השוק הצף - קאצ'נבורי – הגשר על נהר קוואי

בבוקר נשוט אל דמנון סאדוק ובו השוק הצף הגדול בתאילנד. נתוודע אל 'החיים על המים' אל חיי המסחר הענפים המתנהלים על התעלות והמים מזה מאות בשנים ונתוודע לאורח החיים המקומי. משם נמשיך לעיירה קאצ'נבורי שקנתה את פרסומה בזכות הגשר רחב הידיים, הידוע בשמו "הגשר על נהר קוואי". סיפור בניית הגשר שנבנה ע"י מאות שבויי מלחמה בתנאים קשים עד בלתי אפשריים, עובד לסרט מצליח (1957) שאף זכה באוסקר. נשלים את הביקור בעיירה בסיור במוזיאון המלחמה ובבית הקברות בו נקברו חיילים רבים מצבאות בנות הברית.

יום 13: 17.2 יום ב' פטאייה - גני נונג נוץ'

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל לפטאייה- עיירת הנופש הגדולה בתאילנד השוכנת על חוף מפרץ סיאם. נבקר בגנים הטרופיים נונג נוץ'- פארק יפהפייה ובו מאות מיני צמחיה טרופית, שיחים ופרחים, המעוצבים להפליא בגינות ענק. בפארק הגדול יש גן סחלבים מרהיב, קופים שובבים שמסתובבים באופן חופשי בין העצים ורקדנים תאילנדים מופיעים במקום בשלל ריקודים מסורתיים. נבלה במקום ולעת ערב נגיע למלוננו בפאטייה.

יום 14: 18.2 יום ג' בנגקוק- תל אביב

עם בוקר נעזוב את פטאייה היפה וניסע בחזרה אל בנקוק . יום זה יוקדש לסיור מקיף בבנקוק נבקר במקדש ואט פו בו ממוקם פסל ענק בדמותו של בודהה השוכב, לאחר מכן נבקר בואט טירמיט – מקדש בודהה העשוי כולו זהב טהור. נמשיך למקדש הסיני המוקדש לאלת הרחמים. נטייל לאורך הנהר ונבקר באחד המקדשים המפורסמים בתאילנד ואט ארון. נראה גם את ארמון המלך ונטייל כככל שהזמן יותיר לנו. לעת ערב ניסע לשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה לתל אביב.

יום 15: 19.2 יום ד' תל אביב

נחיתה בתל אביב. תם ונשלם טיולינו.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות. העברות מיסי נמל והיטל ביטחון . בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים. חצי פנסיון בימים בהם מתקיים סיור המדריך יהיה מקומי דובר אנגלית. אוטובוס מתאים הערות: *חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול. *בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות.

המחיר אינו כולל

תוספת ליחיד בחדר 490$ מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.6.2019 ועד למועד הכרטוס. ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען. הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד. דמי סבלות: במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול. *** במקרה של לילה נוסף - יחויבו הנוסעים ב- 100 $ נוספים לאדם.

מלונות

להלן מבחר מלונות במהלך טיול לתאילנד, בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים.
רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה.

(BANGKOK: CENTURY PARK HOTEL (SUP
(CHIANG RAI: WIANG INN HOTEL (SUP
(CHIANG MAI: IMPERIAL MAE PING HOTEL (SUP
(PHUKET: DUSIT D2 PHUKET (DELUXE  

הערות


1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. 
את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. 
דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. 
חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

טיסות

טיסות אל על

 5.2.2020-19.2.2020

המראה בשעה 23:30 מתל אביב, נחיתה בבנקוק בשעה 15:30

המראה מבנקוק בשעה 00:20 ב 19.2.19, נחיתה בשעה 6:40

 

 


מידע כללי

הבהרות:
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.