טיול משפחות לתאילנד | 14 ימים

14 ימים 12 לילות

אתרים ואטרקציות

בנגקוק:
כיכר הדמוקרטיה, הר הזהב, מתחם מגורי המלך צ'יטראלדה, בניין הפרלמנט, רובע קאו סאן, שוק הפרחים הלילי, ואט טרימיט בו נמצא פסל בודהה ענק מזהב, ארמון המלך, פסל בודהה השוכב, השוק הצף (דאמנון סאדוק)
פארקי שעשועים:
'עולם החלומות' ו'עיר השלג', עולם הספארי, עולם המים ועולם האוקיינוס.
צ'אנג ראי:
ביקור ב'שבטי ההרים', מאי סאי, משולש הזהב, שיט בין גבולות המשולש, כפר שבט ארוכות הצוואר, ביקור במפעל לעיבוד אורז, שוק הלילה.
אזור צ'אנג מאי:
מקדש דוי סוטופ, ביקור בכפרי האמנים, מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי, פארק פילים, ביקור בחוות סחלבים.
האי פוקט:
מפרץ פאנג נה כולל ביקור בחוות גומי, מקדש מערת הקופים, האי של ג'יימס בונד, כפר דייגים, ביקור בחנות מקומית לייצור אגוזי קשיו.
האי קופיפי:
כלול במחיר הטיול - רק בדיסקברי!!!

למה דיסקברי?

·        ללא סיורי בחירה בתשלום

·        חצי פנסיון

·        פארק חבלים – צ'אנג מאי

·        עולם האוקיינוס בבנגקוק

·        ביקור בחוות הסחלבים

·        ביקור בפארקי שעשועים 'עולם החלומות

·        עיר השלג

·        עולם הספארי

·        עולם המים

·        מופע וארוחת ערב טיפוסית בצ'אנג מאי - קוטוק

·        ביקור בפארק פילים

·        שיט חוויתי במשולש הגבולות – לאוס, תאילנד ובורמה

·        שייט לאי של ג'יימס בונד ואיים נוספים באזור פוקט

·        שייט לאי קופיפי - כלול במחיר הטיול - רק בדיסקברי!!!

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 2+1 ת"א - בנגקוק

נמריא מנמל התעופה בן גוריון דרך יעד ביניים לבנגקוק. לאחר ההגעה לבנגקוק נטוס לצ'אנג ראי בצפונה של תאילנד. לאחר הנחיתה בצ'אנג ראי העברה אל המלון.

יום 3 צ'אנג ראי, מאי סאיי, מפגש הגבולות, שוק הלילה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע למאי-סאיי, העיר הצפונית ביותר בתאילנד המשמשת כנקודת גבול בין תאילנד למיאנמר (בורמה). נסייר בשוק הססגוני של העיירה ונמשיך לאזור "משולש הזהב", מפגש הגבולות בין תאילנד, מיאנמר ולאוס שהיה בעבר מרכז לגידול וסחר של פרחי הפרג לצורך הפקת האופיום. נבקר בעיירת הגבול ובשוק המפורסם של מאי-סאיי. לאחר מכן ניסע לשייט על נהר המקונג המפורסם. בין גבולות ה"משולש" נעצור באי דונג סאו השייך למדינת לאוס. בערב נחזור למלון בצ'אנג ראי ונצא לסיור בשוק הלילה המפורסם.

יום 4 שבט ארוכות הצוואר, צ'אנג מאי

בבוקר נקדיש את היום לביקור מיוחד באזור העיירה טאטון בה חיות נשות שבט "ארוכות הצוואר" הנקראות גם "נשות הג'ירף". נצפה בטבעות הפליז הכבדות המקיפות את צווארן, נצטלם איתן למזכרת ואף נוכל לרכוש מהן עבודות יד. נמשיך לביקור במפעל לעיבוד אורז ונקבל הסברים על תהליך היצור. ניסע לצ'אנג מאי בדרך העולה אל וואט פראטאט דוי סוטפ – נבקר באחד מארבעת המקדשים החשובים בתאילנד המהווה מוקד עליה לרגל. נצפה על העיר מראש ההר, נסייר במתחם המקדש ונקבל הסברים על הארכיטקטורה הבודהיסטית. נמשיך בטיולנו לביקור בכפרי האומנים המתמחים בעבודות יד משובחות מעץ, כסף, עור, משי ומייצרים גם מטריות ותכשיטים איכותיים. בערב נצא לבילוי הכולל ארוחה במסעדה מקומית כשברקע מופע פולקלור קנטוק. לינה בצ'אנג ראי.

יום 5 פארק פילים, חוות סחלבים, פארק חבלים (אומגות)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע ברכבים מיוחדים לשמורת פילים, בה נוכל ללמוד על השמורה והפילים החיים בה, נתוודע אליהם, נבלה איתם, נאכיל ונבריש אותם ולאחר מכן נמשיך לחוות סחלבים צבעונית ונתארח לארוחת צהריים. לאחר ארוחת הצהריים ממתינה לנו חוויה ייחודית – ביקור בפארק חבלים וגלישה באומגות מעל צמרות עצים והליכה בין גשרים תלויים בליווי מדריכי הפארק. לינה בצ'אנג מאי.

יום 6 פוקט

ניסע לשדה התעופה ונטוס לפוקט, "גן העדן התאילנדי". לאחר הנחיתה הסעה למלון, שם נוכל להתחיל מיד בנופש תוך שימוש במתקני המלון המפנקים ומוקדי הבילוי שבאזור. פוקט הוא אי השוכן במחוז הדרומי של תאילנד ונחשב לגדול שביניהם. לאי חיבור יבשתי בדמות שני גשרים. הייחוד של האי הוא באקלים הטרופי שלו, והעובדה שמדובר באי מיוער. תעשיית התיירות שלו מפותחת מאוד, למרות שבשנת 2004 הוא נפגע בצונאמי, ומאז הוא משתקם.

יום 7 קופיפי (ייחודי לדיסקברי – ברוב החברות יבקשו מכם תשלום נוסף)

היום נשוט ליום מלא חוויות באי קופיפי, אחד מפלאי תבל, שילוב של נופים ירוקים טרופיים עם חופים מדהימים ומים כחולים, עם אפשרות לצלילת שנורקלים. קופיפי מחולק לשני חלקים, קו פי פי דון וקו פי פי לה - שם צולם הסרט "החוף" עם ליאונרדו דה-קפריו. באי תיהנו מנופים מרהיבים, חופים כמו בחלומות, עם עצי דקל מסביב, חול נקי וים כחול. בערב נחזור למלון בפוקט. קופיפי - נחשב לאחד האיים הפופולאריים ביותר בתאילנד. מדובר באי טרופי, שמשך אליו במשך שנים תרמילאים רבים, אך בשנים האחרונות, האי הרומנטי והקסום הזה מושך אליו תיירים יותר מבוססים, שלנים בבתי המלון היוקרתיים באי. המבקרים בו נהנים מחופים טרופיים עם עצי קוקוס, ים כחול טורקיז בין צוקי ענק שמקנים למקום אווירה פסטורלית ושקטה, שקט שנשמר בזכות חוק מקומי שמונע תנועת רכבים באי.

יום 8 פוקט - מפרץ פאנג נה - האי של ג'יימס בונד

לאחר ארוחת בוקר נצא למפרץ פאנג נה, בדרכנו לשם נערוך ביקור בחוות גומי בו נלמד את תהליך ייצור הגומי, נעבור במקדש מערת הקופים , נשוט לאי של ג'יימס בונד, שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב", נמשיך בשייט אל כפר הדייגים שם נאכל ארוחת צהרים ונסייר בישוב המוסלמי בדרך חזרה נבקר בחנות מפעל מקומי לייצור אגוזי קשיו.

יום 9 פוקט - בנגקוק - "עולם האוקיינוס"

נטוס לבנגקוק ואחרי הגעה נבקר ב"עולם האוקיינוס" אקווריום הגדול באסיה בו נחשף לעולם תת ימי מדהים, כולל יצורי ים זעירים ועד כרישים גדולים. לאחר מכן יוכלו המעוניינים להנות ממגוון מסעדות, בהן סוגי מאכלים מכל העולם.

יום 10 בנגקוק, ארמון המלך, המקדשים

נצא לסיור מודרך בבנגקוק. נבקר בוואט טראימיט בו נצפה בפסל בודהה העשוי זהב, הכבד בתאילנד, שמשקלו חמישה וחצי טון. נבקר בארמון המלך המרשים בארכיטקטורה הייחודית שלו, בו נמצא המקדש המלכותי ומתחם המגורים הישן של משפחת המלוכה. מכאן נלך לוואט פו בו נראה את "בודהה השוכב", שאורכו 56 מטרים! לאחר ארוחת הצהריים, נשוט לאורך נהר הצ'או פראיה ובתוך התעלות העתיקות של בנגקוק (הקלונגס) המתפצלות ממנו.

יום 11 השוק הצף, גן השושנים

עם שחר נצא מערבה לביקור בשוק הצף הגדול ביותר בתאילנד הנמצא ב - Damnoen Saduak. בדרכנו נעבור דרך שטחי יבוש מלח ונעצור בחוות דקלי קוקוס, בה נוכל לקבל הסברים על העץ ומוצריו. את חלקה האחרון של הדרך נעשה בשייט מהנה בתעלות בסירות מנוע מהירות. נטייל לאורך רציפי השוק הצף, נתבונן במלאכתן של המוכרות הנעות בתעלות בסירות קטנות עם מרכולתן ונוכל לטעום משלל הפירות והמאכלים המוצעים למכירה. נמשיך לגן השושנים בו נאכל ארוחת צהריים ונהנה ממופעי פולקלור תאילנדים. לאחר מכן נשוב לבנגקוק.

יום 12 "עולם החלומות" ו"עיר השלג"

היום יהיה לנו יום כיף שהילדים לא ישכחו, במסגרתו נבקר בממלכה הקסומה הכוללת בתוכה מספר עולמות: הכפר האקזוטי, גני החלומות והאהבה, ארץ הפנטזיות ועולם ההרפתקאות הכולל את "חווית הוליווד", "עיר השלג" (כן, שלג בתאילנד שמעתם נכון), הכפר התאילנדי וכן דגם כפר טיפוסי והופעת פולקלור ססגונית. יום שכולו הנאה. מה מיוחד כל כך בממלכה הקסומה? היא כוללת מתקנים רבים שמתאימים לילדים קטנים וגדולים, כולל מתקנים שכוללים מים. מתחם עיר השלג, הוא מתחם ייחודי בו ניתן להחליק על מדרונות מושלגים כמו היה זה אתר סקי לכל דבר!

יום 13 עולם הספארי" ו"עולם המים"

היום נצא ליום של כיף אמיתי בעולם הספארי, המשלב בתוכו את עולם הים – מופעי דולפינים, היפופוטמים ואריות ים, מופע ציפורים מאולפות ועוד שלל מופעים, שייט בג'ונגל, ביקור בממלכת החיות ועוד הפתעות רבות. ארוחת צהריים נאכל בפארק. בתום היום המהנה נשוב למלוננו בבנגקוק.

יום 14 בנגקוק – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה ונחזור הביתה דרך יעד ביניים.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות וטיסות פנים לפי המסלול מיסי נמל והיטל ביטחון בתי מלון מדרגת תיירות טובה ודרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים חצי פנסיון סיורים מודרכים כולל דמי כניסה כמפורט בתכנית הטיול אוטובוס מתאים תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) מלווה קבוצה ישראלי בכיר ומנוסה בטיולים למזרח הרחוק

המחיר אינו כולל

מיסים: כל תוספת במסי הנמל והיטל הדלק שיתווספו למחיר לאחר ה-1.2.19 ועד למועד הכרטוס ביטוח: ביטוח נסיעה רפואי ומטען הוצאות אישיות: הוצאות בעלות אופי אישי לרבות תוספת חדר ליחיד דמי סבלות במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול חיסונים: בדבר פרטים יש לפנות ללשכת הבריאות המחוזית לפחות חודש לפני מועד יציאת הטיול. בתקופת ירידים, כנסים, תערוכות ופסטיבלים תיתכן לינה מחוץ לערים הראשיות תוספת יחיד בחדר- 490$

מלונות

להלן מבחר מלונות במהלך טיול לתאילנד, בהם משכנת חברת דיסקברי את קבוצותיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים.
רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה.

(BANGKOK: CENTURY PARK HOTEL (SUP
(CHIANG RAI: WIANG INN HOTEL (SUP
(CHIANG MAI: IMPERIAL MAE PING HOTEL (SUP
(PHUKET: DUSIT D2 PHUKET (DELUXE  

הערות

במקרה של לילה נוסף - יחויבו הנוסעים ב-100 $ נוספים לאדם.

טיסות

 
 

 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות או מסיבות שאינן קשורות לחברת דיסקברי, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באתרים ראויים אחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית. הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום .
תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
דרכון - יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.