כתבות     בתי מלון     מוזיאונים     אירועים     ילדים     כרטיס ביקור     מסעדות    

אטרקציות לילדים בפרובאנס - צרפת

אטרקציות לילדים בפרובאנס הן רבות ומגוונות. ליקטנו עבורכם מספר אפשרויות מהנות לילדים ולמבוגרים כאחד שניתן לעשות במהלך טיול בפרובאנס


מאת: צוות דיסקברי


 

מיקום: ANDUZE
במיוחד עם הילדים מומלצת מאוד הנסיעה ברכבת העמקים הזו, אשר מציעה תצפית נהדרת על הנוף המרהיב והנהר. כדאי מאוד להגיע יחסית מוקדם בבוקר בכדי לקבל קרון עם גג פתוח המאפשר חוויה מדליקה במיוחד לילדים. האוויר הפתוח והאדרנלין בשילוב הנוף הדרום צרפתי החמים מבטיח הנאה רבה.
הרכבות פועלות בין אפריל לנובמבר. המחיר למבוגר הוא 12 יורו ולילדים 7 יורו.

 

טיול עם הילדים בפרובאנס. צילום: אורי דביר
טיול עם הילדים בפרובאנס. צילום: אורי דביר

 

מיקום:  east of salon de-provence 
לאוהבי בעלי חיים בכל הגילאים כדאי מאוד להגיע. 120 מינים שונים של בע"ח נמצאים בגן החיות הגדול הזה הממוקם בפרובאנס, בינהם זוחלים נדירים ובעלי כנף מרחבי העולם. בשטחו הגדול של גן החיות ממוקם גם מגרש משחקים והפעלות גדול לילדים, דוכני אוכל מהיר ושטחי ישיבה נוחים תחת העצים. המתחם פתוח כל יום בין השעות 10:00-18:00. ניתן להחנות בקלות את הרכב בחניון עצמו.
מחיר הכניסה למבוגרים 13 יורו וילדים 7 יורו. 
 

מיקום: נהר ה- ceze 
ניתן להשכיר קאנו לשייט בנקודות שונות בנהר. חברה זו מציעה שירות בו אתם משכירים קאנו ומשייטים עד נקודה מסויימת עליה החלטתם מבעוד מועד וממנה תאספו על ידי רכב החברה חזרה לנקודת המוצא. נהר ה - ceze הוא נהר קלאסי לשייט עם הילדים, והזרם הוא עדין ורגוע במשך העונה החמה. מומלץ מאוד להגיע בשעה יחסית מוקדמת ביום בכדי שלא תצטרכו להזדרז במהלכו. קחו איתכם ציוד פיקניק לדרך ובגדי ים,ישנן נקודות רבות המתאימות לכך. הרחצה בנהר נעימה ומרעננת והילדים יתענגו על כל רגע. צפוי לכם יום מרגש, רטוב ומלא אדרנלין. מחירי ההשכרה משתנים על פי נקודת המוצא ומפורטים באתרי האינטרנט.

 

שיט בנהר ה-CEZE. צילום: האתר הרשמי
שיט בנהר ה-CEZE. צילום: האתר הרשמי

 

 
מיקום: על כבישd981 בין uzes וpogard nt du 
מוזיאון זה הוא גן עדן לילדים ומספק תעסוקה נהדרת לכמה שעות ביקור. הוא ממוקם באזור נעים בסמוך לתחנת מים עתיקה. הסיור בין האגפים מתחיל כשאתם מקבלים שקיות הפתעה תמורת כספכם וכרטיסים מגנטים להפעלת מכונות לייצור ממתקים בהם תתקלו במהלך סיורכם. ישנן הרבה הפעלות אינטראקטיביות החביבות על הילדים ונוער כאחד. מומלץ מאוד להגיע ביום גשום.
מחיר כניסה למבוגר – 5 יורו ולילדים בין הגילאים 5-15 - 3 יורו. בחודשים יולי ואוגוסט המקום פתוח בין השעות 10:00-19:00, ובשאר השנה בין 10:00-13:00 ומ 14:00-18:00.