"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה: טיולים מאורגנים לוייטנאם, טיולי כשר מאורגן לוייטנאם לשומרי מסורת, מהדרין, טיולי משפחות מאורגנים לוייטנאם, טיול לוייטנאם פרימיום, טיול נשים לוייטנאם, טיולים אישיים לוייטנאם ועוד.

הטיולים לוייטנאם של דיסקברי מקיפים ביותר, חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום.


טיול לוייטנאם עם דיסקברי

וייטנאם, ארץ של נופים עוצרי נשימה והיסטוריה עשירה, מציעה מגוון חוויות לכל סוג של מטייל.

דיסקברי מובילה בחוויות נסיעות שנאספו עבורכם , מבטיחה שבין אם אתם בהרפתקה משפחתית, טיול קבוצתי מאורגן או טיול לשומרי מסורת/ כשר הביקור שלכם בוייטנאם יהיה חלק ובלתי נשכח. החבילות המיוחדות שלנו נותנות מענה לצרכים מגוונים, ומבטיחות מסע בלתי נשכח של יופי התרבות והטבע הייחודי של וייטנאם.

 

טיול מאורגן לוייטנאם

חקר וייטנאם באמצעות טיול מאורגן עם Discovery World Travel

דיסקברי טיולים מאורגנים מציע שילוב ייחודי של טבילה תרבותית ונוחות. סיורים אלה, מתוכננים ומבוצעים בקפידה, מבטיחים שהנוסעים יחוו את המהות של וייטנאם בצורה מובנית אך נינוחה. מרגע ההגעה דואגים לכל פרט מלינה ועד הובלה. הטיולים לוייטנאם של דיסקברי מושלמים למי שרוצה להתעמק בהיסטוריה העשירה של וייטנאם ובתרבות התוססת ללא הטרחה של תכנון כל שלב.

 

טיול כשר לוייטנאם

טיול מאורגן לשומרי מסורת של דיסקברי בווייטנאם פונים לאלו שמקפידים על שמירת המצוות, טיול כשר לוייטנאם משלבים חקר תרבות עם שמירה על דרישות הכשרות. סיורים אלה הם עדות למחויבות דיסקברי לחוויות נסיעות מותאמות אישית. אנו מבטיחים שבזמן שאתם חוצים בין הנופים המרהיבים ומעורבים בתרבות המקומית, למטיילים שלנו תהיה גישה לארוחות כשרות, ובכך מאזנים את ההרפתקה שבטיול עם דרישות הכשרות המוכרות.

 

טיול משפחתי לווייטנאם

טיולי משפחות לווייטנאם עם דיסקברי הם הרפתקה בקשר המשפחתי וחקירה תרבותית. טיולים אלו מותאמים על מנת לתת מענה לתחומי העניין והצרכים של ילדים ומבוגרים כאחד, מה שמבטיח חווית טיול הרמונית ומעשירה. עם התמקדות בבטיחות, נוחות ומעורבות, הטיולים המשפחתיים של שיסקברי מספקים איזון אידיאלי בין פעילויות חינוכיות ופנאי, ומאפשרים למשפחות ליצור זיכרונות מתמשכים תוך גילוי היופי והגיוון של וייטנאם.

טיול לקמבודיה

מעבר לווייטנאם, דיסקברי מציע טיול לקמבודיה ויאטנם. תוספת זו מעשירה את חווית הטיול, ומאפשרת להרפתקנים לחקור את הפלאים העתיקים והנופים השלווים בטיול לקמבודיה לצד התרבות התוססת של וייטנאם. הטיול המשולב לקמבודיה וויאטנם יוצר נרטיב מסע שאין שני לו, השוזר יחד את ההיסטוריות המגוונות והיופי הטבעי של שתי המדינות, כל זאת תוך הבטחת חוויה מהנה ומאורגנת היטב באמצעות תכנון המומחים של דיסקברי.