דיסקברי טיול עולמי מוציאה טיולים מאורגנים לאפריקה, טיולי משפחות לאפריקה, טיולים לשומרי מסורת, כשרים לאפריקה, טיולי תרבות לאפריקה, חבילות ספורט כדורגל לאפריקה, טיולי שייט לאפריקה, טיולי ג'יפים לאפריקה.

"דיסקברי טיול עולמי" 03-5627248 מוציאה טיולים מאורגנים ליעדים רבים בטנזניה.
בדיסקברי תמצאו טיולים מאורגנים בטנזניה, טיולים מאורגנים לשומרי מסורת/כשר בטנזניה, טיולים מאורגנים עם ג'יפים בטנזניה, טיולים אישיים למשפחות ויחידים בטנזניה. את הטיולים תארגן דיסקברי כולל : טיסות, מלונות, מדריכים, רכב וכרטיס כניסה לאתרים ואטרקציות. הטיולים מקיפים ביותר, ללא ימים חופשיים, בדרך כלל בתנאי חצי פנסיון וללא סיורי בחירה בתשלום, מדריכים מנוסים ואיכותיים.
אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים מלאים לגבי הטיול המאורגן שמעניין אתכם ואנו נחזור אליכם בהקדם.

דיסקברי טיול לטנזניה


טיול לטנזניה, טיול מאורגן לטנזניה שהיא מפנינות יבשת אפריקה שעדיין ממתינה לגילוי. זוהי ארץ פלאות המחביאה בתוכה מרחבי טבע קסומים ומוגנים שיד אדם לא הצליחה לקלקל. טנזניה מהווה בית גידול לצמחים ובעלי חיים ייחודיים רק לה.

הר הקילימנג'רו, הגבוה באפריקה מביט בכיפתו המושלגת על מרחבי הסוואנה האין סופיים, האי האקזוטי זנזיבר, שמורות הטבע "ספארי" הטובות והעשירות שישנן כדוגמת הסרנגטי, שמורת הסאלו הפראית והגדולה בעולם, טרנגירי, אגם מניארה, מכתש הנגורונגורו מפלאי הטבע בעולם, שמורת הרואהה, והשמורה הימית של האי מאפיה, כל אלו הם רק חלק ממה שיש לטבע הטנזני להציע.

הנוף האנושי הטנזני לא פחות מרתק מעושרו של הטבע בו בורכה. שבטי המסאים הידידותיים, תמירי הקומה הנראים בכל רכבי הארץ, לבושים בבגדיהם המסורתיים מובילים את עדריהם אחר שטחי מרעה.

טיול משפחות לטנזניה יראה את רבגוניותו של הנוף, העושר הנדיר בבעלי חיים, והנוף האנושי ממקמים את טנזניה בשורה הראשונה בעולם כמדינה בה ניתן לחוות את הטבע הבראשיתי מתוכו ומבלי לפגוע בו ואחת מיעדי התיירות המועדפים בעולם כולו שכל מי שחווה עם משפחתו הגדיר כחוויה המשפחתית המרגשת ביותר שלהם.

בטנזניה יש את הכול, 38 שומרות טבע פראי (ספארי), ומספר שמורות טבע ימי.

לאוהבי חופים קסומים טנזניה מציעה חופים ואיים עוצרי נשימה אם לאורך האוקיאנוס או באגמים המהווים גן עדן לטיילים שמעדיפים לחקור את ההר הגבוה.

מקור המילה ספארי מסווהילית ופירושה המדויק הוא מסע. התיירים  שינו את המושג והפכו אותו לשמורות ופארקים אפריקאים פתוחים בהם ניתן לפגוש בעלי חיים בסביבתם הטבעית.

הטיסות לטנזניה: הטיסות לטנזניה הן לעיתים ישירות ולעיתים דרך יעד ביניים, שטיסה ישירה לוקחת כ8 שעות ואילו טיסה דרך יעד ביניים תיקח מין הסתם יותר זמן.

את מסעות הספארי בטנזניה ניתן לעשות במספר דרכים:

ספארי ברכבי שטח ייעודיים – הדרך הפופולרית ביותר לחוות את הספארי, מתאים לכל אחד ואחת, למשפחות ולקבוצות.

ספארי על אופני שטח ואו על אופנועים – לבעלי הכושר ולאוהבי האתגרים.

ספארי רגלי – יש שמורות בהן ניתן לחוות את החיות תוך הליכה רגלית מאובטחת כמובן. בספארי רגלי אין חוצץ בין האדם לטבע. שילוב טוב עם רכבי השטח.

שייט ספארי – פארק הסלוס בדרום מזמן מסעות ספארי בנהרות. חוויה שונה לראות את גבות ההיפופוטמים, את תניני הענק והפיפים המשכשכים במים ממש  לידך כמו גם לצפות בחיות הבאות לרוות את צימאונן בנהר.

כל שתבקשו לו יהי.

 

טיול לשומרי מסורת לטנזניה הוא גם משהו שאנחנו מציעים, אבל מכיוון שהיא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות בכל הנוגע לחוויית הבראשיתיות ולחיות הבר  ומרוב המגוון זה עשוי להיות קצת מבלבל לבחור במסלול הנכון לכם.

דיסקברי טיולים מאורגנים לטנזניה, אנחנו מתכננים בשבילכם את המינון הנכון לכם אם זה ספארי בלבד, נופש חופים בלבד ו/או שילוב בין חופיהם הקסומים של זנזיבר, וטנזניה לבין מסע ספארי מרתק. ברגע שהוחלט המסלול כל שלכם נותר זה להנות מהנופש ומהספארי לא לדאוג לדבר, אנחנו כבר נדאג לכל הלוגיסטיקה והחוויות מאלף ועד תו.

 

איך מגיעים לשמורות?

לשמורות ניתן להגיע הן עם ג'יפ הספארי והן עם מטוסים קלים החל משני מושבים ומעלה ואשר נוחתים במנחתי שטח שלפעמים ניתן לראות עדרים של ג'ירפות פילים או אנטילופות בהנמכה ובסמיכות לרצועת הנחיתה. בנחיתה תמיד יחכה לכם ג'יפ ספארי עם מדריך.

 

מה כולל רכב ספארי?

רכב ספארי אופיני המצוייד במקרר ושקעים להטענה של מכשירים חשמליים סוללות וניידים.

בג'יפ ספארי נכנסים בין 5  ל 7  מטיילים עם נהג/מדריך בעל ניסיון עשיר בנהיגת שטח והכרת כל בעל חיים וצמח באזור, כזה שיכול לזהות זנב ברדלס משתלשל מעץ במרחק. הגג של הגיפ נפתח ונותן תצפית טובה על בעלי החיים תוך הגנה מוחלטת. בג'יפ מקרר ושקעי הטענה. כל מטייל מקבל כל בוקר למסע ארגז אוכל לארוחת צהריים ולנשנושים, כולל אספקה בלתי מוגבלת של מי שתייה צוננים.

 

מה להצטייד לספארי?

בגדים קלים לחום היום ובגדים חמים יותר לערבים. נעלים גבוהות ונעלי גומי לשכשוך ושחייה. כל אמצעי המגן נגד יתושים יהיו לעזר (ראו צרור עצות בסוף המאמר). קרם שיזוף חובה! היום כבר לא צריך לומר מצלמה כל איפון עם מצלמה איכותית תעשה את העבודה. דגש על איכותית. בכל זאת לאוהבי הצילום ביניכם מיותר לציין להביא את המצלמה עם עדשות הזום למיניהם, תמצאו בהם שימוש רב.

 

מתי לנסוע?

כל השנה! מה שמדהים בטנזניה זה שלכל אזור המאפיינים שלו, העדרים ואיתם הטורפים נודדים במהלך השנה על פי המצאות המזון, כך שבכל עונה ונכל למצוא אותם בריכוזים גדולים בדיוק במקומות בו הם ניזונים על פי העונה לכל שמורה ופארק העונה האידיאלית שלו.. המדריכים של סימה ספארי מומחים היכן למצוא את בעלי החיים בכל זמן נתון.

 

אף בחודשים הגושמים והזולים יותר אפריל ומאי מירב הימים הם יפים והפריחה והנופים יפים ומוסיפים לספארי יופי שלא ניתן לחוות בעונות אחרות.

 

לינה

הרעיון בלינה הן בשמורות והן בקרבתן הוא לחוות את הטבע לא רק במסע היומי אלא גם לפנות ערב וברדת החשכה בהכנות לקראת השינה. לחוות את שאגות החיות מתוך הסבך הקרוב ולהיות מוגנים מהן, להתערבב עם קופים חצופים שחודרים אל המתחם בחיפוש אחר חטיף טעים שנשכח. מכיוון שהלינה היא בלודג'ים, באוהלים נוחים ומהודרים או בקמפינג. חל איסור על המלונות והלודגים בשמורות לגדר את עצמם. הבחירה בצורת הלינה היא שלכם כמובן. לודג'ים, כמו צימר הם על הקרקע ומשתלבים היטב בנוף הפראי. אוהלים, אל דאגה גם בהם יש מקלחות והם נראים ומצוידים כמו כל חדר איכותי במלון. במרבית השמורות מקומות לינה המתאימים לכל כיס.

 

 

כמה זמן להקדיש לספארי?

ישנן שמורות הקרובות לעיר או לזנזיבר אליהן ניתן להגיע למספר שעות בלבד וליהנות מעושר בעלי החיים ומהחוויה. אם אין לכם הרבה זמן ואו אם אתם רוצים את טיול הספארי כתבלין לנופש בזנזיבר אתם יכולים לצאת לאחת משמורות הדרום הסמוכות לאי ליום ספארי בודד שמורת הסאלוס או שמורת הסאדאאני. כך שספארי ניתן לעשות החל מיום אחד ועד מסעות טבע של שבוע שבועיים ואף יותר, כל אחד ואחת על פי מה שמתאים לו. ניתן גם לשלב שמורות שונות באותו מסע או לדלג בין שמורות במטוסים קלים.

 

למטילים המגיעים בעיקר לנפוש בזנזיבר הכנו 8 חבילות קצרות בין יום ל שתי לילות 3 ימים ספארי בשמורות שונות בטנזניה של יציאה וחזרה לזנזיבר ראו קישור

 

טנזניה, ארץ של נופים עוצרי נשימה ומורשת תרבותית עשירה, מציעה חוויה ייחודית למטיילים המחפשים חופשה בלתי נשכחת. דיסקברי טיולים מאורגנים לטנזניה, מתמחה בארגון טיולים המספקים העדפות מגוונות.

החבילות המקיפות שלנו מבטיחות מסע ללא טרחה, ומספקות אירוח ברמה הגבוהה ביותר, טיסות, מדריכים מיומנים ותחבורה נוחה. בין אם זה טיול משפחתי, טיול כשר או טיול מאורגן, אנו מציעים הרפתקה טנזנית בלתי נשכחת.

 

טיול מאורגן לטנזניה

דיסקברי טיולים מאורגנים מצטיינים ביצירת טיולים מאורגנים לטנזניה, ומציע חווית טיול חלקה. החבילות שלנו כוללות טיסות נוחות, מקומות לינה מפוארים ותחבורה אמינה, מה שמבטיח שכל היבט של הטיול מתוכנן בקפידה.

מדריכים מנוסים מעשירים את המסע בתובנות מקומיות, מה שהופך את החקירה הטנזנית לחינוכית ומהנה כאחד. טיולים אלו מושלמים עבור אלה המחפשים לטבול את עצמם ביופיה של טנזניה מבלי לדאוג למורכבות של תכנון נסיעות.

 

 

טיול כשר לטנזניה

למטיילים המקפידים על כשרות, דיסקברי טיולים מאורגנים מציע לשומרי המסורת טיולים כשרים לטנזניה. טיולים אלו מספקים את אותם שירותים איכותיים כמו החבילות הסטנדרטיות שלנו , לרבות טיסות, לינה והסעות, אך בתוספת הבטחה של ארוחות כשרות לאורך כל הטיול.

מדריכים מומחים הבקיאים בדרישות הכשרות משפרים את חווית הטיול, ומבטיחים שהאורחים יוכלו ליהנות מפלאי טנזניה תוך הקפדה על מצוות ושמירה על מסורת היהודית.

 

 

טיול משפחתי לטנזניה

משפחות שמחפשות חופשה הרפתקנית אך נוחה ימצאו את טיולי משפחות של דיסקברי טיולים מאורגנים לטנזניה אידיאליים במיוחד למשפחות. טיולים אלו מתוכננים מתוך מחשבה על משפחות, ומציעים אירוח בטוח ונוח, טיסות נוחות ואפשרויות תחבורה ידידותיות למשפחות.

 

מדריכים בקיאים הופכים את המסע ללימודי ומרתק עבור כל הגילאים, ומבטיחים שלכל בן משפחה תהיה חוויה בלתי נשכחת בנופים המדהימים של טנזניה.

 

 

שאלות ומידע נוסף


מתי כדי לטייל בטנזניה?

בחודשים אוגוסט – ספטמבר, מזמנת למטייל חוויה יוצאת דופן, ונחשבת אף היא לתקופה מתויירת. בתקופה זו כ-2 מיליון בעלי חיים, בעיקר גנו, זברות ואנטילופות, נודדים בעדרים גדולים, שמונים מאות אלפי פרטים, מאזור הסרנגטי שבטנזניה לאזור המסאי מארה שבקניה. עונת ההמלטות, החלה בחודש פברואר בשמורת הסרנגטי, מהווה אף היא אטרקציה ייחודית, ומושכת לא מעט תיירים. בעונה זו נולדים כ-6,000 גורים מדי יום, כאשר הרוב הגדול שלהם הם גורים של גנו. בסכה”כ נולדים בעונה זו כ-200 אלף גורים.

 

מה המטבע בטנזניה?

השילינג הוא ההילך החוקי בטנזניה, מאז 1966, אז החליף את השילינג המזרח אפריקאי. סימונו לפי תקן ISO 4217הוא TZS. כל שילינג מתחלק ל-100 סנטים, אם כי בשל ערכו הנמוך של המטבע, לא נעשה עוד שימוש בסנטים. המטבעות המצויים במחזור הם בערכים של 50, 100 ו-200 שילינג. השטרות הם בערכים של 500, 1,000, 2,000, 5,000 ו-10,000 שילינג. נכון להיום שקל אחד שווה כ621.26 שילזינג טנזני

 

כמה זמן הטיסה מישראל לטנזניה?

אין טיסות ישירות לטנזניה נכון להיום אלא רק טיסות עם עצירות ביניים שהן מתבצעות בדרך כלל בבירת אתיופיה אדיס אבבה.  בדרך כלל זמן הטיסה לטנזניה עם עצירת ביניים יהיה כ 9 וחצי שעות

 

מהי בירת טנזניה?

דודומה היא עיר הבירה הרשמית של טנזניה והעיר הרביעית בגודלה. בעיר מתגוררים 410,956 תושבים. העיר מהווה גם את בירת מחוז דודומה. בעיר ממוקמים אצטדיון ג'מהורי ובית הפרלמנט של טנזניה.

 

איפה רוכשים חבילת גלישה לטנזניה (eSIM)?

ניתן לקנות סים מקומי בשדה התעופה בעלות של 15$ ל3 ג'יגה גלישה או ב20$ ל10 ג'יגה גלישה. במלונות בד"כ יש Wifi

 

מה הוא המאכל המאפיין את טנזניה?

אוגלי (Ugali) – אוגלי נחשב ובצדק למאכל הלאומי של טנזניה. מדובר בבצק עגול, שהטנזנים מכינים מקמח תירס, קמח קסאווה, קמח דורה או דוחן. את הבצק טובלים ברוטב עשיר שמורכב מבשר או דגים, שעועית לבנה או ירקות מבושלים. מנת האוגלי מוגשת בקערה גדולה למרכז השולחן וכל סועד לוקח ממנה לצלחת שלו.

 

מהי הדת הנפוצה בטנזניה?

מבחינה דתית, בטנזניה כולה: 61% הם נוצרים, 35% הם מוסלמים, 2% חסרי דת.[9] לעומת זאת, בזנזיבר 99% מהאוכלוסייה הם בני דת האסלאם.

 

מהן האטרקציות המרכזיות בטיול לטנזניה?

גולת של האטרקציות במדינה הן כמובן הספארי המרהיב והטבע רחב הידיים שקיים בה. אסור לפספס ספארי בשמורת הסרנגטי שבה במהלך הנדידה עוברים כ2 מיליון בעלי חיים בדרכם אל נהר המארה שבקניה לחיפוש שדה מרעה ירוקים יותר. אטרקציה נופסת מומלצת היא ספארי בשמורת נגורוגורו הממוקמת בתוך לוע של הר געש לא פעיל.

 

מבחינה תרבותית אל תפספסו את הערים ארושה והשווקים שבה ואת דאר א סאלאם עיר חוף נהדרת עם המון מה לעשות. עם בטן גב צלילות וספורט ימי מדברים אליכם, כדאי להמשיך לאי הסמוך זנזיבר שם אפשר להינות מחופים מהפנטים, צלילות מדהימות, וספורט ימ