מלונות בים המלח

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

אתרים ואטרקציות

דוגמאות למלונות:
מלון "הוד המדבר" בים המלח:
המלון המפואר השוכן לחוף ים המלח באזור עין בוקק, מזמין אתכם לנופש באווירה אינטימית, משפחתית ומפנקת שתהפוך את הנופש שלכם לחוויה שלא תרצו שתסתיים.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
מלון "אואזיס" בים המלח (פרימה):
מיקומו של מלון "אואזיס" בים המלח מעניק לאורחיו את חוויית המדבר הקסום ביחד עם חוף ים המלח. הצטרפו לנופש מהנה במיוחד בו תוכלו להתפנק בספא היוקרתי, לשכב על חוף ים פרטי ושליו ולהשתתף במגוון טיולים ופעילויות כמו ערב מאהל בדואי או שיעור טאי צ'י בזריחה.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
דיוויד ריזורט & ספא (גרנד):
הנופש שלכם מתחיל במלון "דיוויד ריזורט & ספא", הגדול ביותר מבין שלל המלונות בים המלח - למעלה מ - 600 חדרים מרווחים, נינוחים ואלגנטיים עם מרפסת ממנה ניתן להשקיף אל הנוף הקסום של ים המלח.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
מלון "דניאל" בים המלח (טמרס):
מלון "דניאל" בים המלח מזמין אתכם להתארח באחד מחדרי המלון האלגנטיים שלו, וליהנות מנופש מפנק במיוחד בו תוכלו להשתכשך באחת מבריכות השחייה שבמלון, להתפנק בספא אשר מעניק טיפולי יופי ולשבת לסעודה כיד המלך בשלל מסעדות המלון .
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
מלון "הרודס" בים המלח:
מלון "הרודס" שוכן בפתחה של שדרת המלונות לאורך חוף ים המלח. במלון למעלה מ- 220 חדרים וסוויטות - כולם פונים לכיוון הים ומעניקים לאורחיהם נוף נפלא.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
מלון ישרוטל "גנים" בים המלח (ישרוטל):
ישרוטל "גנים" בים המלח מוצב על צלעו של הר, אל מול הטיילת החדשה והמקסימה.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |
מלון ישרוטל ים המלח (ישרוטל):
הצטרפו לנופש במלון נופש וספא מפואר ובו מגוון חדרים עם נוף אל הים, 2 בריכות שחייה, קולינריה משובחת ואווירה חמימה.
| מינ' 2 לילות, חצי פנסיון |

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.