דיסקברי טיולים חוות דעת - טיול לגיאורגיה עם המדריך הרצל אברהם, יולי 2018

f50#

הרצל יקר, 

אני שמח לומר דברי תודה בשם כל חברי הקבוצה:

את הטיול עושים נופים, מוזיאונים, נסיעות, מלונות, בילויים וקניות, אך יותר מכל עושה אותם האדם, האדם הזה היית אתה, הרצל מדריכינו. אתה הוספת את הטעם המיוחד לטיול שלנו. 

הרצל - נהנינו לאורך ימי הטיול מהידע הרחב שגילית, מן המקצועיות שבהדרכה, מן הדאגה המתמדת לכל פרט ופרט בטיול, ומן ההרגשה שנתת לנו, שיש על מי לסמוך ובמי לבטוח.

להצלחת הטיול תרמה יכולתך ביחסי אנוש, ביחסך האישי לכל מטייל. ידעת בדרכך הנעימה להשרות רוגע ולהעמיד גבולות, ולתבל בחוש ההומור שלך את הדברים. לאורך כל הטיול שפעת מידיעותיך על כל מונומנט ועל כל כיכר, על כל הר ופסגה, ולתת גם את הזווית היהודית והישראלית  של גיאורגיה ואנשיה.

פרסת לפנינו את תולדותיה של גיאורגיה, את תרבותה ואת אורח חייה, ויום יום עוררת בנו מתח וסקרנות לשמוע את המשך הסיפורים שסיפרת, ואת סודות הארץ שגילית לנו. למדנו להעריץ את דויד הבנאי ולהתאהב במלכה תמר, ובכלל להתפעל מהארץ היפה, מן הנופים המרהיבים ןמן העם הצנוע והחם הזה ומגיבוריו בזכותך.

מדריך ניכר גם ביכולת לשנות את נקודת הראות והדעות של המטיילים על המדינה שבה הם מטיילים, ואת העשית את זה בכישרון רב ומקצועיות רבה, ועל כל אלה, נתונה לך תודתנו הגדולה. הרצל - בזכותך היה זה לא עוד טיול, בזכותך חוווינו חווויה מיוחדת שלא תישכח.

טיול מאורגן הוא פיס. והפעם זכינו בגדול בפיס. יצאנו עם קבוצה מדהימה, מפרגנת, נדיבה, אוהבת ומתחשבת, ובזכות האווירה והקבוצה היה לנו טיול מקסים, מאלף ומהנה. ועל כך תודה לכל חבר וחברה בקבוצה המטיילת. ותודה גדולה לך, הרצל, על החווויה המשותפת והמיוחדת שחווינו בזכותך.