דיסקברי טיולים חוות דעת - טיול למרוקו עם המדריך אלי ממן, אוגוסט 2018

f50#

הבעת תודה 

לאלי ממן מדריך בטיול למרוקו 

הקבוצה שלנו התברכה במדריך עם ניסיון וידע רב אודות הערים והאתרים של ההיסטוריה היהודית של יהודי מרוקו. 

אחד המרכיבים להצלחה של הטיול הוא הידע הרחב שלך וההשכלה בתחומים שונים ומגוונים בהסברים ברמה אינטלקטואלית מאוד גבוהה, דאגת להעשירינו באוצר ידיעותך הרחב והצלחת להמחיש לנו את הידע שלח ההיסטוריה, המקומות והאתרים הקדושים לעם היהודי ועמים אחרים והתמצאות במרחב ובזמן שבהם ביקרנו. 

למרות כל הקשיים שהתעוררו בשטח עם קבוצה הטרוגנית של אנשים ממקומות, מרקעים וגילאים שונים וכמובן עם ציפיות שונות וחשפת יחס אנושי ומכבד רגישות לכל אחד ואחת מאתנו ונתת מענה בזכות התנהלותך ניתן לומר שהמכשולים שצצו לא העיבו על הצלחתו של הטיול, גילית לרגישות לביקורת שהועלת בקרב חברים על בעיות שצצות בשטח ודאגת לפתור את הבעיות שהועלו. נדרש כשרון כדי לאפשר לכל פרט בקבוצה ליהנות ככל האפשר, עיקר החוויה היא מכך שהצלחת להמחיש את הזמן החולף של ההיסטוריה באמצעות המקומות והאתרים ערים גדולות ועשירות מול קסבות עניות ועלובות, עמקים, נחלים, הרים ופסגות נפלאות הבריאה שראינו. ובמיוחד אהבנו את השווקים התוססים והמלאים. 

בשמי ובשם כל הקבוצה, מודים לך מקרב לב על ההדרכה האיכותית ותמשיך להגשים חלומות לאנשים. אנו מאחלים לך שפע של בריאות ואושר ותמשיך את השליחות למען תרבות ומורשת העם היהודי. 

מעריכים מאוד

שושנה סימה שרה ובשם הקבוצה מחזור אב תשע"ח