טיול מאורגן לצפון איטליה: אגמים, הדולומיטים, וונציה | 7 ימים

7 ימים 6 לילות

אתרים ואטרקציות

וונציה:
עיר התעלות והגונדולות העתיקה מהיפות בעולם. כולל ביקור בגטו היהודי הראשון בעולם.
אגם גארדה:
טיול סביב האגם
סרימיונה
עיר עתיקה מוקפת אגם, גנים וארמונות, והגלידה המופרסמת
ברדולינו:
העיירה העתיקה מוקפת הכרמים וידועה בייצור יין איכותי
ריבה דה גארדה:
בקצה אגם גארדה
לימונה:
עיר עתיקה ממנה נשקפים מראות מרהיבים של האגם וההרים
האלפים הדולומיטים:
עיירות הסקי קנאזיי ואורטיזיי, "מעבר סלע", העיר טרנטו
וורונה:
הארנה הרומית של וורונה, "ביתה של יוליה" מרומיאו ויוליה, מדרחוב העיר העתיקה
מילאנו:
הקתדרלה הגותית , בניין האופרה "לה סקאלה", בניין הצלב, מבצר העיר, רחוב האופנה "מונטה נפוליאונה"
ערי עמק הפו:
פררה ובולוניה

למה דיסקברי?

  • ונציה – עיר התעלות והגונדולות העתיקה מהיפות בעולם. כולל ביקור בגטו היהודי הראשון בעולם
  • אגם גארדה – מהיפים שבצפון איטליה
  • האלפים הדולמיטים באיטליה
  • וורונה - ה"ארנה", תיאטרון רומאי שהשתמר להפליא, "קאזה דה יוליה"  - ביתה של יוליה מהמחזה של שייקספיר רומיאו ויוליה
  • נבקר בעיירות יפהפיות – ברדולינו, סרימיונה, טרנטו, קאנאזיי ועוד
  • מילאנו - בירת האופנה האלגנטית, עם בניינים עתיקים יפהפיים

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

יום 1 | וורונה - סירימיונה - אגם גארדה

נתאסף בנמל התעופה בן גוריון ונמריא לוורונה. לאחר הנחיתה נצא לעבר אגם גארדה, שנחשב בעיני רבים לאגם היפה ביותר שבאגמי צפון איטליה. נבקר בעיירה סירימיונה, עיר עתיקה שיושבת על לשון יבשה מוקפת באגם בצבע טורקיז משלושת צדדיה, והיא משופעת בגנים וארמונות של אצילי אירופה במאה ה 17, נטייל בסמטאות העיירה ובגניה, זאת גם הזדמנות לטעום מהגלידה האיטלקית שהעיירה סירימיונה מצטיינת בה, בתום הסיור נגיע למלוננו בסביבות אגם גארדה.

יום 2 | האלפים הדולומיטיים

היום נצא לטיול באלפים הדולומיטים - אחד מאתרי הנוף המיוחדים של צפון איטליה ואוסטריה, שמאופיינים בצורתם המיוחדת והמסולעת. נטפס בדרך הררית אל עיירת ההרים קאנאזיי, ונטייל בעיירה היוקרתית. לאחר הביקור נקיף את אחת הפסגות הגבוהות באלפים הדולומיטים דרך מעבר "סלע" אל העיירה אורטיזיי. בהמשך נרד לעמק לביקור בעיר העתיקה טרנטו Trento וטייל בעיר. בתום הביקור נחזור למלוננו.

יום 3 | וונציה

על 300 איי חול בלב הלגונה נבנתה העיר וונציה שהייתה אימפריה ימית במשך מאות בשנים, מוגנת על ידי הים מכל עבריה וסוחרת עם נמלי הים התיכון באמצעות צי אוניות אדיר שהוונציאנים פיתחו. האיים מחוברים ביינהם במאות גשרים. נגיע אל ה"תחנה המרכזית" של העיר ממנה נפליג בתחבורה הציבורית אל העיר משופעת התעלות. נבקר בגטו היהודי העתיק, הראשון בעולם, ובבתי הכנסת. ניראה את גשר הריאלטו, כאן שכנה חנותו של שיילוק היהודי על פי הסיפור המפורסם של שייקספיר. נבקר בכיכר סן מרקו ונצפה ב"ארמון הדוג'ים" (שליטי וונציה). נראה את תעשיית הזכוכית המיוחדת לוונציה, אומנות עתיקה שעוברת מאב לבן. בתום הביקור נחזור למלוננו באזור גרדה.

יום 4 | סובב אגם גארדה

היום נצא לטיול מרתק מסביב לאגם גארדה. נבקר בעיירה העתיקה ברדולינו מוקפת הכרמים וידועה בייצור יין איכותי. נמשיך אל העיירה ריבה דה גארדה שבקצה האגם. נטייל בעיירה, נקיף את האגם מצדו המערבי וניסע דרך שרשרת מנהרות שנחצבו בהר, אל העיירה לימונה, עיר עתיקה ממנה נשקפים מראות מרהיבים של האגם וההרים המקיפים אותו, חלקם בתחום אוסטריה. נחזור ללינה בסביבות האגם.

יום 5 | מילאנו

הבוקר נצא לביקור באחת מהערים המרתקות והמיוחדות של איטליה, מילאנו - בירת הצפון ומרכז אופנה אירופית ועולמית. נבקר במרכז העיר, בקתדרלה הגותית האדירה מימי הביניים, ב"בניין הצלב" – שהוא ה"קניון" הראשון בעולם בן למעלה מ-140 שנה, בניין האופרה "לה סקאלה", מבצר העיר, ורחוב האופנה "מונטה נפוליאונה".

יום 6 | ערי עמק נהר הפו

נקדיש את היום לערים המיוחדות של עמק הפו בחבל אמיליה רומנה. עמק נהר הפו הוא האזור חקלאי של איטליה. כוכבי הקולינריה האיטלקית מקורן באזור הזה: גבינות, חומץ הבלסמי, רוטב ה"בולונז" מהעיר בולוניה. נבקר בעיר פררה ונתחקה על עברה של הקהילה היהודית המפוארת. נבקר ב"עיר הוורודה" היא בולוניה - כאן נוסדה האוניברסיטה הראשונה בעולם המערבי, כאן פעל גלילאו גליליי שנאלץ להתכחש לתגליותיו עקב לחצה של הכנסייה. נבקר במגדלים הנוטים של העיר ובמדרחוב המיוחד במינו.

יום 7 | ורונה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל העיר וורונה, העיר המשמרת את עברה הרומאי המפואר. ה"ארנה", תיאטרון רומאי שהשתמר להפליא ומשמש עד היום לפסטיבל האופרה היוקרתי ביותר בעולם מדי שנה. בימי הביניים הייתה העיר צומת מסחרי משגשג על דרך המסחר בין וונציה לחופי הים הליגורי, ותקופה ארוכה גם הייתה העיר תחת שלטונה של וונציה. וורונה שימשה השראה לסופר האלמותי ויליאם שייקספיר במחזה "רומאו ויוליה" - סיפור שהפך לסמל לאהבה עד מוות. נטייל בעיר נראה את המרפסת המפורסמת ב "קאזה דה יוליה" - ביתה של יוליה. נשוטט במדרחוב השוקק שלהעיר ככל שיאפשר הזמן עד למועד הטיסה ארצה. תם ונשלם טיולינו.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסי נמל, תוספת דלק והיטל בטחון * נכון ל-26.5.16 מלונות מדרגת תיירות טובה חצי פנסיון מדריך ישראלי מנוסה ובכיר צמוד לקבוצה כניסות לאתרים כמפורט בתכנית מדריכים מקומיים באתרים/ימי סיור כמתחייב בחוק המקומי אוטובוס תיירים, שיט, רכבת מהירה טיפים לנותני השירותים בחו"ל

המחיר אינו כולל

במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של $100 ללילה תוספת ליחיד בחדר כל תוספת למסי נמל ודלק שתיקבע על ידי חברות התעופה לאחר .30.6.15 ביטוח נסיעות רפואי ומטען (הנוסעים חייבים לבטח את עצמם לפני היציאה לטיול-מומלץ לעשות את הביטוח 60 ימים לפחות לפני היציאה) הערה: ניתן לקבל הצעת מחיר לביטוח מדיסקברי הוצאות אישיות כל מה שלא כלול בתכנית הטיול תשר למדריך הישראלי דמי סבלות

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים .
בשל שינויים אופציונאלים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים .
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט, בפרק תנאים כלליים באתר .
ויזה ואישורי כניסה
ישראלים אינם זקוקים לויזת תיור בכניסה ליפן. יש לוודא כי הדרכון בתוקף לפחות לחצי שנה עד הטיול ושישנם מספיק דפים פנויים בדרכון. מטיילים בעלי דרכונים זרים מתבקשים לבדוק מול נציגות מדינתם אם יש צורך בוויזה.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי ".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה( במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול .
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכל זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכל כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה .

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.