טיול מאורגן למדריד וברצלונה עם ביקור באצטדיוני כדורגל וכרטיס למשחק כדורגל (בעונה) | 15.10, 24.12 | 7 ימים

7 ימים 6 לילות

אתרים ואטרקציות

ברצלונה
מתנה מדיסקברי: כרטיס כניסה למשחק כדורגל בברצלונה או במדריד
שדרות הראמבלה - "התאטרון הפתוח הגדול בעולם".
מוזיאון של קבוצת הכדורגל FCBARCELONA באצטדיון הקאמפ נואו.
המתקנים האולימפיים, כולל באצטדיון האולימפי בברצלונה.
פארק גואל - יצירתו המונומנטלית של גאודי.
הר היהודים.
מדריד
מוזיאון של קבוצת הכדורגל ריאל מדריד באצטדיון הברנבאו.
ארמון המלך, שוק האוכל של "סן מיגל".
טולדו
העיר העתיקה, בית הכנסת אל טראנזיטו.

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי מזמינה אתכם לטיול משפחות בלתי נשכח - ברצלונה מדריד וטעימה גם מהעיר טולדו אשר היוותה במשך שנים כעיר חשוב ליהודים בגולה. הטיול כולל את אטרקציות המרכזיות של הערים, שווקים, פארקים וגולת הכותרת - אצטדיון הברנבאו ואצטדיון הקאמפ נואו, שני האצטדיונים של מדריד וברצלונה. מדובר בטיול שיהיה מהנה לכל המשפחה ויכלול בתוכו היסטוריה, מורשת יהודית וסיורים באצטדיוני כדורגל.

טיול לברצלונה ומדריד למשפחות כולל:
  • ביקור בארמון המלך של ספרד במדריד.
  • ביקור בטולדו.
  • ביקור בשדרות הרמבלה בברצלונה בהר היהודים ובפארק גואל. 
  • ביקור בשוק האוכל "סן מיגל" במדריד. 
  • ביקור באיצטדיונים ובמוזיאונים של קבוצות הכדורגל המפוארות בעולם: ברצלונה וריאל מדריד.
  • כרטיס כניסה למשחק כדורגל בברצלונה או במדריד (בעונת המשחקים).

תאריכי יציאה ומחירים

המסלול

מעודכן נכון ל- 20.2.19

יום 1 | מדריד

נפגש בשדה התעופה ונטוס למדריד. לאחר הנחיתה העברה אל המלון. בהתאם לשעת הנחיתה יצאו המעוניינים עם המדריך.

יום 2 | מדריד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר מהיפות ביותר באירופה, נראה את הארמון המלכותי הארמון הגדול בעולם כיכר ספרד וסיפור דון קישוט, תחנת הרכבת אטוצ'ה והגן הבוטני בתוך מבנה התחנה, כיכר קולומבוס וסיפור גילוי אמריקה ששינה את פני העולם. נחלוף על פני השדרות הרחבות paseo del prado וכיכר סיבלס. נטייל ב"puerta del sol " שער השמש כיכר העיר ממנה נמשכים המדרחובים של מרכז העיר. נסיים את הסיור בביקור באצטדיון הבארנבאו, וקבוצת הפאר ריאל מדריד, המתחרה העיקרית של ברצלונה על תואר הקבוצה הטובה בעולם. נבקר במוזיאון וגם באצטדיון.

יום 3 | טולדו

נצא לבקר בעיר טולדו "ירושלים אשר בספרד", העיר היהודית החשובה ביותר בגולה אחרי חורבן בית שני. העיר העתיקה בנויה בראש גבעה בעיקול נהר הטאחו שסובב את העיר משלושת צידיה. העיר נבנתה לראשונה על ידי הרומאים בשנת 711 לספירה נכבשה על ידי המוסלמים ולאחר הכיבוש מחדש בידי הספרדים שימשה גם כבירת האזור ששוחרר מידי המוסלמים. במשך 900 שנה טולדו הייתה בירת ספרד. יש עדויות על יישוב יהודי בעיר עוד במאה העשירית תחת שלטון המוסלמים. בשיא פריחתה הגיעה הקהילה היהודית במאה ה -15 לפני גירוש ספרד, עת מנו היהודים כמעט שליש מתושבי העיר. לטייל בטולדו זה כמו לחזור אחורה 1000 שנה והעיר נשתמרה כך. נבקר בבית הכנסת אל טראנזיטו (המוסב) מאחר והוסב לכנסייה אחרי הגירוש, כיום משמש בית הכנסת כמוזיאון לתולדות יהדות ספרד. נבקר בבית הכנסת ובסמטאות העיר. לאחר החזרה למדריד נצא לשוק האוכל סן מיגל ונשוטט בעיר.

יום 4 | מוסאראט- ברצלונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל מונסראט, ההר הקדוש לקטאלנים תצורת נוף מיוחדת במינה, "ההר החתוך" התרוממות של פני כדור הארץ בתקופה גיאולוגית קדומה יצרה הר שמורכב משכבות שונות של גיר וגרניט תהליך האירוזיה גרם להיווצרות צורות בסלע כאילו מעשה ידי אדם. פסגת ההר היא גם מקום קדוש לנצרות הקטלנית, כאן באחת המערות נמצא פסל עתיק של המדונה הבתולה השחורה וכנסיית ההר הפכה למוקד עלייה לרגל מכל רחבי ספרד וקטלוניה, הכנסייה שפסגת ההר הפכה גם סמל ללאומיות הקטלנית (ההתנגדות לנפוליון ולפראנקו). מההר יש תצפיות מרהיבות על קטלוניה עד הרי הפירנאים הרחוקים. בתום הסיור ניסע אל ברצלונה.

יום 5 | ברצלונה

בשעות הבוקר נצא לסיור רגלי במרכז העיר ברצלונה, נטייל ברובע הגוטי הישן, בכיכר קטלוניה מרכזה של העיר מדרחוב הרמבלה השוקק חיים והעיקר שוק ה"בוקריה" שוק האוכל המקורה של ברצלונה שכולו חגיגה לעיניים של צבעים וטעמים מפרות ירקות לפרחים, בשר ודגים, ומסעדות שוק מהטובות בעיר, לפנות ערב ניסע לאצטדיון המפורסם של קבוצת "ברסה", הקאמפ נואו אצטדיון הכדורגל הגדול באירופה נצא לסיור באצטדיון שעובר בחדרי השחקנים וביציאה העיתונות נרד עד כר הדשא של האיצטדיון נמשיך לביקור במוזיאון של הקבוצה.

יום 6 | ברצלונה - קוסטה ברבה (החוף הפראי)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר, נבקר בפארק גואל, שטחים ציבוריים של שכונת מגורים שתוכננה על ידי הארכיטקט הקטלני גאודי בתחילת המאה. מיצירותיו של גאודי עוד נראה בהמשך היום. נצפה על העיר מהכיכר המרכזית של הפארק. נמשיך לעבר כנסיית" המשפחה הקדושה", הכנסייה שבנייתה החלה על ידי גאודי ב-1882 והפכה לסמלה של העיר. הכנסייה עדיין בתהליך בנייה, ומועד מתוכנן לסיום הבנייה הוא 2026 במלאת 100 שנה להולדתו של הארכיטקט גאודי. נתרשם משלושת החזיתות של הכנסייה וממגדלי האבן בגובה של 99 מטרים, עליהם חרוטים סיפורי המיתוגלוגיה הנוצרית. נמשיך בשדרת גרסיאס paseo de grasias שדרת קניות היוקרה ונתרשם מהבנייה המטורפת והצבעונית של העיר ברצלונה. נצפה בבניינים שתכנן האמן והאריכטקט גאודי - קאסה מילה וקאסה באטיו שכמו נלקחו מהסרט עליזה בארץ הפלאות. נבקר בנמל האולימפי, אזור תעשייה על שפת הים שהפך לכפר האולימפי וכיום מרינה יפהפייה מוקפת במסעדות ומועדונים. בצוהריים נצא לטיול בקוסטה ברווה, רצועת של חופים מרהיבים ומפרצים פראיים בצבע טורקיז. כפרי נופש וכפרי דייגים. נבקר בטוסה דל מר, עיירה ציורית וקסומה מימי הביניים ששוכנת על למרגלות מפרץ יפיפה. נעלה למבצר העתיק ממנו נשקף נוף של כל רצועת החוף. נבקר גם בעיר הצעירים והקניות תוססת החיים יורט דל מר , נטייל בטיילת היפהפייה לאורך חוף הים. נחזור לברצלונה. בערב, בתחבורה ציבורית, נגיע אל פלאסה אספניה, כאן הפכה זירת השוורים לקניון ענק שממנו תצפית מרהיבה אל העיר. נצפה במופע במזרקות המופלא והמרתק של ברצלונה המזרקות המוזיקליות והצבעונית פועלות בסופי שבוע בלבד, נכוון את הביקור בהתאם.

יום 7 | ברצלונה - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את ביקורנו בעיר בהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה ונחזור הביתה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

o טיסות בינלאומיות. o מלונות מדרגת תיירות טובה. o אוטובוס תיירים ממוזג נוח על פי התכנית. o מדריך מקצועי ומנוסה מצוות דיסקברי. o ביקורים וכניסות לאתרים על פי תכנית הטיול. o תשר לנותני השירות בחו"ל. o סיורים וכניסות לאתרים כמפורט בתכנית הטיול. o אירוח בתנאי לינה וארוחות בוקר.

המחיר אינו כולל

o ביטוח רפואי ומטען. o הוצאות אישיות. o תוספת ליחיד בחדר $390. o כל מה שלא כלול בסעיף "המחיר כולל.' o תוספת במיסי נמל ודלק שתהיה לאחר 1.1.19 o דמי סבלות. o במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול. o הוצאות ביטוח וכל הוצאות אישיות אחרות.

מלונות

דוגמאות של מלונות בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה - אין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. 

הערות

חלק מהמסלולים מתחילים בברצלונה ומסתיימים במדריד. 

טיסות

15.10-22.10.19
 
הלוך
המראה מתל אביב ב - 15.10  בשעה 17:05 נחיתה במדריד בשעה 21:25
חזור
המראה מברצלונה ב - 22.10 בשעה 14:25 נחיתה בתל אביב בשעה 19:30
 
 
24.12-30.12.19
 
הלוך
המראה מתל אביב ב - 24.12 בשעה 06:15 נחיתה במדריד בשעה 10:45
חזור
המראה מברצלונה ב - 30.12 בשעה 11:30 נחיתה בתל אביב בשעה 16:35

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכול בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק 'תנאים כלליים' באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.