טיול משפחות לאירופה: הולנד, בלגיה וצרפת | 8 ימים | תאריכי יציאה: 12.8, 14.8

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

הולנד
אמסטרדם: סיור בעיר, כיכר הדאם, ארמון המלכה, זאנסה סחאנס, מפעל קבקבי עץ.
זאנסה סחאנס - וולנדאם: טחנות רוח, ייצור הגבינות ההולנדיות, קבקבי עץ, כפר הדייגים וולנדאם.
אפטלינג - פארק שעשועים, חיטהורן כפר ציורי, דולפינריום.
בלגיה
ברוז': סיור בעיר העתיקה, כיכר השוק.
צרפת
פריז: סיור בעיר, כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אויברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, רובע הלטיני פריז, שער הניצחון, שדרות שאנז אליזה, פארק יורודיסני.

למה דיסקברי?

טיול משפחות מאורגן לאירופה של דיסקבר, הוכן בדיוק בשבילכם. בחרנו את האטרקציות המהנות ביותר שיש להולנד ולצרפת להציע. נבקר בפארקי שעשועים הטובים ביותר שראינו: יורדיסני ואפטלינג, נבקר בדולפינריום ובארץ המיניאטוריות ונשוט בתעלות בין בתי הכפר חיטהורן. הנוסף נבקר במפעלי גבינות וקבקבי עץ ונטייל בערים המפורסמות בעולם, אמסטרדם ופריז. נבקר גם בעיר ברוז', בקיצור הכנו לכם חוויה שאתם וילדיכם תיהנו ממנה מאוד. 

 טיול משפחות לאירופה כולל:

  • שייט בנהר הסיין בפריז.
  • שייט תעלות בחיטהורן.
  • ביקורים במפעל גבינות ומפעל לקבקבי עץ.
  • 4 פארקי שעשועים: ממלכת הקסמים יורודיסני, אתר המיניאטורות מדורודם, פארק שעשועים אפטלינג, דולפינריום.
  • סיורים מיוחדים בפריז ובאמסטרדם.
  • ערים ומקומות: פריז, ברוז', אמסטרדם, וולנדהם, חיטהורן, זאנסה סחאנס ועוד.

שימו לב: כל האטרקציות כלולות במחיר הטיול!!!

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 12/08/2019
חזרה: 19/08/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,790
תוקף המבצע: 1.4.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1990$
הנחות לילדים: 150$ לילדים עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות: הנחה לשלישי בחדר 75$
יציאה: 14/08/2019
חזרה: 21/08/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,790
תוקף המבצע: 1.4.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1990$
הנחות לילדים: 150$ לילדים עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות: הנחה לשלישי בחדר 75$

המסלול

מעודכן נכון ל - 25.1.19

יום 1 | תל אביב – אמסטרדם

ניפגש בנתב''ג. משם נטוס לאמסטרדם. לאחר הנחיתה נסע אל בית המלון.

יום 2 | אמסטרדם - זאנסה סחאנס

היום נתחיל את טיולנו באמסטרדם, אחת הערים היפות באירופה. נערוך סיור בעיר, נתרשם מהתעלות, הבתים המיוחדים בעלי מבנה צר וארוך ומהגשרים הקצרים האופייניים לעיר ולהולנד בכלל. נראה את המדרחוב המציע שלל חנויות מרהיבות, נראה את כיכר הדאם וארמון המלכה המפורסם. יהיה גם זמן לקניות. לאחר מכן נסע אל זאנסה סחאנס, שם נראה ונלמד כיצד פועלות טחנות רוח בהולנד מזה כ-300 שנה. ניכנס לבקר באחת התחנות. בהמשך נלמד ונתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות המשובחות ומתהליך ייצור בקבקבי עץ. לאחר מכן נמשיך לביקור ב כפר הדייגים וולנדאם, בו נוכל ללמוד כיצד מכינים הדייגים רשתות , כמו כן נלמד על מערכת הסכרים שבאגם אסלמייר ונשמע את הסיפור על המאבק המתמשך של תושבי הולנד בסכנת ההצפה. נתרשם מהבתים המצוירים והלבוש ההולנדי הטיפוסי.

יום 3 | פארק שעשועים לכל המשפחה אפטלינג

היום מחכה לנו יום שכולו כיף מתמשך מבוקר עד ערב! נצא לכיוון פארק ההרפתקאות אפטלינג. זהו אחד מפארקים הגדולים ביותר בהולנד ומדי שנה מבקרים בו כ- 3 מיליון מבקרים! בפארק מספר אטרקציות מהנות במיוחד : שייט על גונדולות בין גני הפארק ומסלול אבובים ינעימו את זמנכם לכ-20 דקות. אם תרצו גם אטרקציות מסעירות יותר, המיועדות לאלו שאוהבים ריגושים גם אטרקציות כאלו קיימות בפארק בשפע: באטרקציית הברון 1898 תוכלו ליפול ב 90 מעלות עם הפנים למטה מגובה 37.5 מ' במהירות של 90 קמ"ש ואם לא הספיק לכם לכו לרכבת ההרים על המים שנקראית "ההולנדי המעופף" . שתי רכבות הרים מסחררות ביותר נמצאות בפארק ומתאימות לאמיצים בלבד: מגלשת הרים הנוסעת במהירות של 60 קמ"ש על מזחלת הרים והשניה נקראית "ווגל רוק" (הנשר), נסיעה במהירות של 65 קמ"ש בחושך ! נחשבת לאחת האטרקציות הפופולריות באפטלינג. בבריכה הגדולה שליד הכניסה ממוקמות כ 200 מזרקות וסילוני מים, ו 900 אמצעי תאורה צבעוניים היוצרים חוויה של מים, אש, אור ומוזיקה . ישנן הופעות שונות בפארק: מופע האבירים, תיאטרון הבובות וכמובן דמויות אפטלינג המשוטטות ברחבי הפארק ומצטלמות עם הילדים. לאחר שנסדיר את קצב הנשימה נוכל להירגע וליהנות באחת האטרקציות כגון: פארק הפיות החלומי, ביקור בבית הרוחות, או בבתי הקפה והמסעדות. בתום יום בילוי מהנה זה, ניסע למלוננו עייפים אך מרוצים.

יום 4 | שייט בחיטהורן - ייבוש הים - "דולפינריום"

לאחר ארוחת בוקר ניסע אל הכפר חיטהורן, כפר ציורי בנוי כולו על תעלות מים ונטול מכוניות, שם נוכל לראות את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות המים .כאן יקבלו המטיילים מתנה, שיט בסירה בתעלות בין בתי תושבי הכפר, חוויה ייחודית מדהימה. נבקר בהמשך בדולפינריום, הנמצא בעיר הרדוויק שבהולנד, גן החיות הימי הגדול ביותר באירופה, חוויה לכל המשפחה. בדולפינריום מתקיימים מופעים מידי שעה של דולפינים שקופצים והופעות של אריות הים וכלבי ים. לאחר מכן ניסע אל שטחי הים שיובשו ע"י העם ההולנדי בעיר לייליסטאד, הנקראת על שם ממציא שיטת הייבוש. נשמע את אגדת נס הילד הקטן שהציל את עירו משיטפון.

יום 5 מדורודם - ברוז'

היום ניסע לביקור במדורודם - אתר המיניאטורות ובו דגמים מוקטנים של הולנד כולל תחנות רכבת, נמל תעופה, טחנות רוח ועיירות עתיקות. לאחר מכן ניסע אל העיר ברוז' - עיר בלגית עתיקה ציורית. נראה תעלות ומבנים עתיקים, נטייל בסמטאות העיר ובכיכר השוק. לאחר מכן נמשיך לפריז.

יום 6 | פריז - פארק שעשועים יורודיסני – דיסנילנד

היום נבקר בפארק השעשועים המפורסם בעולם: דיסנילנד פריז או בשמו הישן - יורודיסני. ניפגש עם דמויות ילדות אהובות כמו: מיקי מאוס, שלגיה ושבעת הגמדים, סינדרלה, גופי ועוד דמויות דיסני מפורסמות שאפשר להצטלם איתן. נשיר את השיר "עולם קטן" כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה, בה הדמיון והמציאות הופכים לישות אחת. שלל דמויות צבעוניות, אורות וצלילים קסומים החל ממלכת הפיראטים ועד נסיעה מסעירה ברכבת ההרים בממלכת המערב הפרוע - חוויה לקטנים ולגדולים. חזרה למלון לאחר התהלוכה המסיימת.

יום 7 | פריז

נתחיל את היום בסיור באתרים בעיר. נערוך סיור באתרים התיירותיים של פריז: במהלכו נראה את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג והרובע הלטיני. בשעות אחה"צ המאוחרות נצא לשייט קסום על הסיין, נצפה על כנסיית נוטר דאם המרשימה ולאחר מכן נסייר בשדרות השאנז אליזה עד לשער הניצחון.

יום 8 | גני ורסאי - פריז

לאחר ארוחת בוקר נשלים את ביקורנו בעיר ונסע לטיול בגני ארמונות ורסאי . ארמון ורסאי והגנים הסמוכים לו הם שריד מתקופת המלוכה בצרפת והסמל שממחיש בצורה בולטת את פער המעמדות בין השפע של אנשי האצולה והמלוכה למול השפל והעוני של בני המעמד הנמוך. עצם זה שהארמון המפואר ממוקם מחוץ לפריז מהווה עדות עזה לנתק של המלוכה מהעם שיצר בסופו של דבר את המהפכה הצרפתית. לאחר מכן נחזור אל מרכז קניות להשלמת הקניות שפספסנו ובשעות הערב נצא אל שדה התעופה, משם נמריא בטיסה לישראל.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסים: מסי נמל והיטל דלק ובטחון בארץ נכונים לתאריך הנסיעה לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה טיפים: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל מדריך מצוות המדריכים של דיסקברי כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום

המחיר אינו כולל

תוספת במחיר המסים כל עליה עתידית שתחול אצל חברות התעופה הנובעת משינוי מיסים ודלק, לפי תאריכי הנסיעה. כל תוספת כזאת תגבה מהנוסעים כמקובל. ביטוח: ביטוח נסיעות, רפואי ומטען. מומלץ לעשות ביטוח מורחב. דמי סבלות הוצאות אישיות בזמן טיול מאורגן לאירופה יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב ב-דמי טיפול + עלות השינוי עצמו במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם תוספת ליחיד בחדר: 390$

הערות

המלצה:
דרשו בחברות האחרות לקבל את רשימת האופשנלים (ביקורים עליהם יש לשלם בנפרד), הוסיפו את הסכומים הכספיים + סכום של 3 ארוחות נוספות ואז תקבלו את מחיר הטיול האמיתי אותו תשלמו בחברות אחרות (ושוב נציין שאצלנו אין בטיול אופשנלים וימי הטיול מלאים).

טיסות

 

12.8.19-19.8.19

הלוך

המראה בשעה 13:00, נחיתה באמסטרדם בשעה 17:05

חזור

המראה בשעה 22:00 מפריז, נחיתה בשעה 3:30 בתל אביב

 

14.8.19-21.8.19

הלוך

המראה בשעה 4:45, נחיתה בשעה 8:45 באמסטרדם

חזור

המראה מפריז בשעה 9:45, נחיתה בשעה 15:20


מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק תנאים כלליים באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.