טיול משפחות לצרפת, בלגיה והולנד 23.7 | 8 ימים

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

צרפת:
סיור בפריז, שייט בנהר הסיין, בניין האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, הרובע הלטיני, יורודיסני.
בלגיה:
סיור בברוז', סמטאות העיר וכיכר השוק.
הולנד:
מדורודם - אתר המיניאטורות.
ליילסטאד - דולפינריום, שייט בחיטהורן.
פארק שעשועים אפטלינג, ולנדאם כפר דייגים, מפעל לייצור קבקבי עץ.
זאנסה חאנס- ביקור בטחנת רוח, מפעל ייצור גבינות,
אמסטרדם - סיור בעיר, כיכר הדאם, ארמון המלכה.

למה דיסקברי?

 דיסקברי טיול עולמי מציגה טיול משפחות להולנד בלגיה וצרפת, טיול מיוחד במינו שמציע מגוון פעילויות לילדים, פארקי שעשועים, ואטרקציות מיוחדות. במהלך הטיול נבקר בארבעה פארקי שעשועים, ניכנס לממלכות קסומות מעולם הילדים ונכיר מקרוב את אמסטרדם, ברוז' ופריז. דיסקברי מזמינה אתכם לטיול מאורגן לאירופה, עמוס אטרקציות מהנות וממוקד במיוחד למשפחות. בנוסף, נטייל באמסטרדם, נראה את טחנות הרוח ההולנדיות, נבקר בכפרים ציורים ונסייר בפריז היפה, אשר זכתה לכינוי "עיר האורות"

 טיול מאורגן משפחות לאירופה כולל:

  • שייט בנהר הסיין בפריז
  •  שייט תעלות בחיטהורן
  • ביקורים במפעל גבינות ומפעל לקבקבי עץ
  • 4 פארקי שעשועים: ממלכת הקסמים יורודיסני, אתר המיניאטורות מדורודם, פארק שעשועים אפטלינג, דולפינריום.
  •  סיורים מיוחדים בפריז ובאמסטרדם
  • ערים ומקומות: פריז, ברוז', אמסטרדם, וולנדהם, חיטהורן, זאנסה סחאנס ועוד.

 

שימו לב: כל האטרקציות כלולות במחיר הטיול!!!

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 23/07/2019
חזרה: 30/07/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690
תוקף המבצע: 10.5.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $1890
הנחות לילדים: $100 לילדים עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות:

המסלול

מעודכן נכון ל - 28.3.19

יום 1 | יום שלשי 23.7 תל אביב –פריז

ניפגש בשעת לילה בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה אל עיר האורות- פריז. עם הגיענו, נצא ליום סיור בבירת צרפת. נראה את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג והרובע הלטיני. נשוטט ברובע האמנים מונפרנס השוכן בגדה השמאלית של נהר הסיין החוצה את פריז. נהלך גם בשדרה המפורסמת שאנז אליזה ונראה את כיכר הקונקורד ואת שער הניצחון. בשעות אחה"צ נצא לשייט בנהר הסיין, דרך נוספת לחוות את יופייה של פריז. לאחר השייט ניסע אל בית המלון.

יום 2 | יום רביעי 24.7 פריז - פארק שעשועים יורודיסני

היום נבקר בפארק השעשועים המפורסם בעולם: דיסנילנד פריז או בשמו הישן - יורודיסני. ניפגש עם דמויות ילדות אהובות כמו: מיקי מאוס, שלגיה ושבעת הגמדים, סינדרלה, גופי ועוד דמויות דיסני מפורסמות שאפשר להצטלם איתן. נשיר את השיר "עולם קטן" כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה, בה הדמיון והמציאות הופכים לישות אחת. שלל דמויות צבעוניות, אורות וצלילים קסומים החל ממלכת הפיראטים ועד נסיעה מסעירה ברכבת ההרים בממלכת המערב הפרוע - חוויה לקטנים ולגדולים. חזרה למלון לאחר התהלוכה המסיימת.

יום 3 | יום חמישי 25.7 מערות האן סור לס- בריסל

הבוקר נעזוב את היפה בערים, פריז וניסע אל בלגיה, המדינה השכנה. נבקר במערות הנטיפים האן סור לס שברכס הרי הארדנים החוצים את בלגיה , אלו מערות גיר גדולות בנות כאלף שנה בהן אולמות אדירים עם נטיפים וזקיפים בשלל גדלים וצורות . הדרך למערה מיוחדת במינה : ראשית נוסעים ברכבת כורים עתיקה ממרכז הכפר ועד פתח המערה משם ממשיכים בסיור רגלי בין האולמות . במהלך הסיור נצפה במופע אור קולי מרשים . לאחר חוויה מיוחדת זו ניסע אל בריסל , בירת בלגיה ובירת האיחוד האירופי . נערוך סיור פנורמי ונראה את בניני הציבור המרשימים ואת שדרותיה הרחבות של העיר. נטייל בכיכר המרכזית מהיפות באירופה ה"גראן פאלס" שהוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. זוהי כיכר מלבנית המוקפת בנינים עתיקים המעוטרים בפסלים וגמלונים כאשר הבניין הבולט ביותר הינו בניין העיריה . משם נלך לבקר את "התושב" המפורסם ביותר בבלגיה, פסל הברונזה של "הילד המשתין" - מניקן פיס". פסל מיניאטורי ושובה לב זה הינו סמלה של בריסל, המסמל את עצמאות המחשבה וההומור של תושבי העיר. בסיום הסיור נשים פעמינו לבית המלון.

יום 4 | יום שישי 26.7 | ברוז' - מדורודם

הבוקר ניסע אל העיר ברוז' - עיר בלגית יפיפייה מימי הביניים, עתיקה וציורית. העיר נקראת " ונציה של הצפון " בעיר תעלות מים רבות , סמטאות אבן עתיקות ומבנים עתיקים וכמובן שוקולד טעים להפליא שאין שני לו. ברוז' נחשבת לעיר העתיקה השמורה ביותר באירופה ואין זה פלא שרבבות תיירים גודשים את רחובותיה המקסימים, מידי שנה. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונחוש כאילו הזמן עצר מלכת. נראה את כיכר השוק, מגדל השעון והקתדרלה ונצפה בבניינים נוספים מרהיבים בסגנון גותי המאפיינים את העיר. בסיום הסיור נעלה לאוטובוס ונסע להולנד לבלות בעיר המיניאטורות המפורסמת - מדורודם . מדורודם - אתר המיניאטורות ובו דגמים מוקטנים של הולנד נמצא בעיר האג . נסייר בין הסמטאות והמבנים המיניאטוריים ונהנה מהמראות . העיר המיניאטורית הכוללת תחנות רכבת נמל תעופה , טחנות רוח ועיירות עתיקות, נבנתה בשנת 1925 ונקראת על שמו של ג'ורג' מדורו סטודנט יהודי שנלחם כקצין בצבא ההולנדי במלחמת העולם השנייה ומת במחנה הריכוז דכאו. הוריו של מדורו תרמו את הכסף להקמת מדורודם להנצחת זכרו. בסיום הסיור במדורודם נעלה על האוטובוס ונסע לכיוון אמסטרדם לבית המלון.

יום 5 | יום שבת 27.7 ליילסטאד ( ייבוש הים ) - דולפינריום - שייט בחיטהורן

היום מצפה לנו יום גדוש חוויות הצפונה של הולנד בתחילה נעבור בעיר ליילסטאד . העיר הוקמה על שטחי ים שיובשו ע"י העם ההולנדי ונקראת על שם ממציא שיטת הייבוש. נשמע את אגדת נס הילד הקטן שהציל את עירו משיטפון עם סיום הסיור נמשיך לכיוון הדולפינריום, הנמצא בעיר הרדוויק שבהולנד, גן החיות הימי הגדול ביותר באירופה, חוויה לכל המשפחה. בדולפינריום מתקיימים מופעים מידי שעה של דולפינים והופעות של אריות ים וכלבי ים לאחר הביקור בדולפינריום ניסע אל הכפר המיוחד חיטהורן, כפר ציורי בנוי כולו על תעלות מים ונטול מכוניות, שם נוכל לראות את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות המים . ננהג מנהג המקומיים ונחווה שיט בסירה בתעלות בין בתי תושבי הכפר . בסיום יום עמוס חוויות נחזור לבית המלון באמסטרדם לנוח ולאגור כוחות ליום המחר.

יום 6 | יום ראשון 28.7 פארק שעשועים לכל המשפחה אפטלינג

היום מחכה לנו יום שכולו כיף מבוקר עד ערב! נצא לכיוון פארק ההרפתקאות אפטלינג. זהו אחד הפארקים הגדולים ביותר בהולנד ומדי שנה מבקרים בו כ- 3 מילון מבקרים! שייט על גונדולות לאורכם של גני הפארק, נעלה על מגלשות שאורכן 524 מטר ונגלוש במהירות 60 קמ"ש (לאמיצים שבינינו). רכבות הרים מסעירות ומרגשות שיעלו לכם את האדרנלין . רכבת ההרים "דה פגאסוס" הנוסעת במהירות נסיעה של 55 קמ"ש ויורדת מגובה של 20 מ' מעל פני האדמה, חוויה מסעירה בת 2 דקות שלא תשכחו! אם טרם מילאתם את מכסת הריגושים אתם מוזמנים לרכבת הרים מהירה ומסחררת הנוסעת במהירות של 85 קמ"ש לאורך 750 מטר בזמן של 2 דקות בלבד! חוויה מרגשת בלתי נשכחת. לאחר שנסדיר את קצב הנשימה נוכל להירגע וליהנות באחת האטרקציות כגון: פארק הפיות החלומי, ביקור בבית הרוחות, או בבתי הקפה והמסעדות. בתום יום בילוי מהנה זה, ניסע למלוננו עייפים אך מרוצים.

יום 7 | יום שני 29.7 וולנדאם - זאנסה סחאנס

הולנד איננה רק אמסטרדם. הולנד היא גם כפרים קטנים וקסומים שתושביהם משמרים מסורות עתיקות יומין. ניסע לבקר בוולנדאם, כפר דייגים בו נוכל ללמוד כיצד מכינים הדייגים רשתות ,( מה עוד יש שם) משפט מקדים- נלמד על מערכת הסכרים שבאגם אסלמייר ונשמע את הסיפור על המאבק המתמשך של תושבי הולנד בסכנת ההצפה. נתרשם מהבתים המצוירים והלבוש ההולנדי הטיפוסי. נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ ונמשיך לביקור בזאנסה סחאנס, שם נראה ונלמד כיצד פועלות טחנות רוח בהולנד מזה כ-300 שנה. ניכנס לבקר באחת התחנות. בהמשך נלמד ונתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות המשובחות ומתהליך ייצור קבקבי עץ.

יום 8 | יום שלישי 30.7 | אמסטרדם – תל אביב

היום נסייר באמסטרדם, אחת הערים היפות באירופה. נערוך סיור בעיר, נתרשם מהתעלות, הבתים המיוחדים בעלי מבנה צר וארוך ומהגשרים הקצרים האופייניים לעיר ולהולנד בכלל. נראה את המדרחוב המציע שלל חנויות מרהיבות, נראה את כיכר הדאם וארמון המלכה המפורסם כמובן שנשאיר גם זמן לקניות. בסוף היום העברה לשדה התעופה ומשם נטוס לתל אביב. תם ונשלם טיולנו.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסים: מסי נמל והיטל דלק ובטחון בארץ נכונים לתאריך הנסיעה לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה טיפים: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל מדריך מצוות המדריכים של דיסקברי כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום

המחיר אינו כולל

תוספת במחיר המסים כל עליה עתידית שתחול אצל חברות התעופה הנובעת משינוי מיסים ודלק, לפי תאריכי הנסיעה. כל תוספת כזאת תגבה מהנוסעים כמקובל. ביטוח: ביטוח נסיעות, רפואי ומטען. מומלץ לעשות ביטוח מורחב. דמי סבלות הוצאות אישיות בזמן טיול מאורגן לאירופה יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב ב-דמי טיפול + עלות השינוי עצמו במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם תוספת ליחיד בחדר: 390$

הערות


טיסות

23.7.19-30.7.19

 

הלוך 


המראה מתל אביב בשעה 1:00, נחיתה בשעה 5:05 בפריז

חזור

המראה בשעה 21:05 מאמסטרדם, נחיתה בשעה 2:35 בתל אביב 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק תנאים כלליים באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.