טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת | 3.8.20, 17.8.20 | 8 ימים

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

הולנד
אמסטרדם: סיור בעיר, כיכר הדאם, ארמון המלכה, זאנסה סחאנס, מפעל קבקבי עץ.
זאנסה סחאנס - וולנדאם: טחנות רוח, ייצור הגבינות ההולנדיות, קבקבי עץ, כפר הדייגים וולנדאם.
אפטלינג - פארק שעשועים, חיטהורן כפר ציורי, דולפינריום.
בלגיה
ברוז': סיור בעיר העתיקה, כיכר השוק.
צרפת
פריז: סיור בעיר, כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אויברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, רובע הלטיני פריז, שער הניצחון, שדרת שאנז אליזה, פארק יורודיסני.

למה דיסקברי?

טיול משפחות מאורגן לאירופה של דיסקבר, הוכן בדיוק בשבילכם. בחרנו את האטרקציות המהנות ביותר שיש להולנד ולצרפת להציע. נבקר בפארקי שעשועים הטובים ביותר שראינו: יורדיסני ואפטלינג, נבקר בדולפינריום ובארץ המיניאטוריות ונשוט בתעלות בין בתי הכפר חיטהורן. הנוסף נבקר במפעלי גבינות וקבקבי עץ ונטייל בערים המפורסמות בעולם, אמסטרדם ופריז. נבקר גם בעיר ברוז', בקיצור הכנו לכם חוויה שאתם וילדיכם תיהנו ממנה מאוד. 

 טיול משפחות לאירופה כולל:

  • שייט בנהר הסיין בפריז
  • שייט תעלות בחיטהורן
  • ביקורים במפעל גבינות ומפעל לקבקבי עץ
  • 4 פארקי שעשועים: ממלכת הקסמים יורודיסני, אתר המיניאטורות מדורודם, פארק שעשועים אפטלינג, דולפינריום
  • סיורים מיוחדים בפריז ובאמסטרדם
  • ערים ומקומות: פריז, ברוז', אמסטרדם, חיטהורן, זאנסה סחאנס ועוד

שימו לב: כל האטרקציות כלולות במחיר הטיול!!!

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 03/08/2020
חזרה: 10/08/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,790
תוקף המבצע: 31.1.20
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $2090
הנחות לילדים: $100 לילדים עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות:
יציאה: 17/08/2020
חזרה: 24/08/2020
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,790
תוקף המבצע: 31.1.20
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 2090 $
הנחות לילדים: 150$ לילדים עד גיל 12, 3-4 בחדר הורים
הערות:

המסלול

מעודכן נכון ל - 28.3.19

יום 1 | יום ראשון 12.8 תל אביב – אמסטרדם

נפגש בשעות לפני הצהריים בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לאמסטרדם עיר התעלות והבתים הצרים והארוכים . ננחת אחה"צ בבירה ההולנדית , אמסטרדם , נפגוש את האוטובוס שלנו לסיור הכרות ראשוני עם אמסטרדם. בסיום הסיור ניסע לבית המלון למנוחה והתארגנות ליום המחר.

יום 2 | יום שני 13.8 פארק שעשועים לכל המשפחה - אפטלינג

היום מחכה לנו יום שכולו כייף מבוקר עד ערב ! נצא לכיוון פארק ההרפתקאות אפטלינג . זהו אחד הפרקים הגדולים ביותר בהולנד ומדי שנה מבקרים בו כ – 3 מיליון מבקרים . בפארק ניתן לשוט בגונדולות לאורכם של גני הפארק ,לעלות על מגלשות שאורכן 524 מטרים ולגלוש במהירות 60 קמ"ש ( לאמיצים שביננו ) ,לנסוע ברכבות הרים מסעירות ומרגשות שיעלו לכם את האדרנלין כמו רכבת ההרים " דה פגאסוס " הנוסעת במהירות נסיעה של 55 קמ"ש ויורדת מגובה של 20מטרים מעל פני האדמה – חוויה מסעירה בת 2 דקות סכ"ה שלא תשכח במהרה ! וחוויות אקסטרים נוספות . לרגועים מבינכם ניתן להנות מפארק הפיות החלומי, ביקור בבית הרוחות או בבתי הקפה והמסעדות. בתום יום בילוי זה ניסע למלוננו, באמסטרדם , עייפים ומרוצים.

יום 3 | יום שלישי 14.8 דולפינריום - כפר חיטהורן

היום מצפה לנו יום גדוש חוויות בצפונה של הולנד בתחילה נעבור בעיר ליילסטאד . העיר הוקמה על שטחי ים שיובשו ע"י העם ההולנדי ונקראת על שם ממציא שיטת הייבוש. נשמע את אגדת נס הילד הקטן שהציל את עירו משיטפון . עם סיום הסיור נמשיך לכיוון הדולפינריום, הנמצא בעיר הרדוויק שבהולנד זהו גן החיות הימי הגדול ביותר באירופה, חוויה לכל המשפחה. בדולפינריום מתקיימים מידי שעה מופעים של דולפינים והופעות של אריות ים וכלבי ים. לאחר הביקור בדולפינריום ,ניסע אל הכפר המיוחד חיטהורן, כפר ציורי בנוי כולו על תעלות מים ונטול מכוניות, שם נוכל לראות את חיי המקומיים המתנהלים בסירות בין תעלות המים . ננהג מנהג המקומיים ונחווה שיט בסירה בתעלות בין בתי תושבי הכפר. בסיום יום עמוס חוויות נחזור לבית המלון באמסטרדם .

יום 4 | יום רביעי 15.08 הולנד הכפרית – אמסטרדם

נפתח את היום בטיול בכפר "וולנדאם " בו נוכל להתרשם כיצד מכינים הדייגים ההולנדים את רשתות הדייג שלהם , באגם "אסלמייר " נשמע על הקמת הסכרים באגם ועל המאבק המתמשך של תושבי הולנד בסכנת ההצפה של הים את היבשה. נתרשם מהבתים המצוירים ומהלבוש ההולנדי המסורתי. נבקר במפעל לייצור קבקבי עץ המאפיינים את הלבוש המסורתי, משם נמשיך לביקור ב " זאנסה סחאנס " נראה תחנת רוח ונלמד כיצד היא פועלת וכיצד פועלות הטחנות מזה 300 שנים . נקנח בלימוד התהליכים של ייצור הגבינות ההולנדיות המפורסמות. בסיום החלק הכפרי נחזור לאמסטרדם ונסייר באחת הערים היפות באירופה , נתרשם מתעלות המים והגשרים , מהבתים הצרים והארוכים בעלי חלונות הענק . נראה את המדרחוב המציע שלל חנויות, את כיכר דאם וכמובן את ארמון המלוכה המפורסם. לעת ערב ניסע לבית המלון.

יום 5 | יום חמישי 16.08 מדורודאם – ברוז' – בריסל

היום נתחיל את טיולנו בעיר המיניאטורית "מדורודאם " עיר עם דגמים מוקטנים של הולנד נסייר בין המבנים, תחנות הרכבת, נמל התעופה, תחנות הרוח והעיירות העתיקות . העיר נבנתה בשנת 1952 ונקראת על שמו של ג'ורג' מדורו סטודנט יהודי שנלחם כקצין בצבע הולנד במלחמת העולם השנייה ומת במחנה הריכוז דכאו. הוריו של מדורו תרמו את הכסף להקמת מדורודאם להנצחת זכרו.

יום 6 | יום שישי 17.08 מערות האן סור לס

עם בוקר ניסע למערות הנטיפים "האן סור לס " שברכס הרי הארדנים החוצים את בלגיה, אלו מערות גיר גדולות בנות כאלף שנים בהן אולמות אדירים עם נטיפים וזקיפים בשלל גדלים וצורות. הדרך לפנים המערות מיוחדת במינה , נוסעים עם ברכבת כורים עתיקה ממרכז הכפר ועד פתח המערה משם ממשיכים בסיור רגלי בין האולמות . במהלך הסיור נצפה במופע אור קולי מרשים . עם סיום הסיור במערות ניסע לכיוון פריס " עיר האורות " ועיר הבירה של צרפת. בהגיענו לעיר נערוך סיור פנורמי באתרים המפורסמים של פריז ונסיים את היום במלון.

יום 7 | יום שבת 18.8 פריז – פארק שעשועים יורודיסני – דיסנילנד

היום נבלה בפרק השעשועים המפורסם בעולם : דיסנילד פריז או כפי שניקרא בעבר יורודיסני . נפגוש דמיות ילדות אהובות מיקי ונימי מאוס , שלגיה ושבעת הגמדים , סינדרלה , גופי ודמויות דיסני מפורסמות רבות נוספות , אין ניתן להצטלם למזכרת. נשיר את השיר "עולם קטן " כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה, בה המציאות והדמיון מתערבבים. נחווה שלל אורות , צבעים וצלילים קסומים מממלכת הפירטים ועד לנסיעה מסעירה ברכבת הרים בממלכת המערב הפרוע. חוויה לקטנים וגדולים, כאחד. לקראת ערב לאחר התהלוכה המסיימת נחזור לבית המלון.

יום 8 | יום ראשון 19.8 פריז – תל אביב

היום נטייל ונבלה בפריס נראה את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת הסורבון, ני לוקסמבורג והרובע הלטיני. נשוטט ברובע האמנים מונפרנס השוכן בגדה השמאלית של נהר הסיין החוצה את פריז. נהלך בשדרה המפורסמת שאנז אליזה ונראה את כיכר הקונקורד ושער הניצחון. כמובן שלא נפספס את אחד מסמליה המובהקים של פריס , מגדל אייפל . בשעות אחה"צ נצא לשייט בנהר הסיין , דרך נוספת לחוות את יופייה של פריז. לאחר השייט ויום מלא חוויות עירוניות ניסע לכיוון שדה התעופה בדרכנו חזרה לארץ. תם ונשלם טיולנו.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסים: מסי נמל והיטל דלק ובטחון בארץ נכונים לתאריך הנסיעה לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה טיפים: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל מדריך מצוות המדריכים של דיסקברי כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום

המחיר אינו כולל

תוספת במחיר המסים כל עליה עתידית שתחול אצל חברות התעופה הנובעת משינוי מיסים ודלק, לפי תאריכי הנסיעה. כל תוספת כזאת תגבה מהנוסעים כמקובל. ביטוח: ביטוח נסיעות, רפואי ומטען. מומלץ לעשות ביטוח מורחב. דמי סבלות הוצאות אישיות בזמן טיול מאורגן לאירופה יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב ב-דמי טיפול + עלות השינוי עצמו במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם תוספת ליחיד בחדר: 390$

הערות

המלצה:
דרשו בחברות האחרות לקבל את רשימת האופשנלים (ביקורים עליהם יש לשלם בנפרד), הוסיפו את הסכומים הכספיים + סכום של 3 ארוחות נוספות ואז תקבלו את מחיר הטיול האמיתי אותו תשלמו בחברות אחרות (ושוב נציין שאצלנו אין בטיול אופשנלים וימי הטיול מלאים).

טיסות

תאריך הטיול: 3.8.20-10.8.20

הלוך: 3.8 

המראה מנתב"ג בשעה 04:45, נחיתה באמסטרדם בשעה 08:45.

חזור: 10.8 

המראה מפריז בשעה 23:15, נחיתה בנתב"ג בתאריך ה-11.8 בשעה 04:50. 
 

תאריך הטיול: 17.8.20-24.8.20

הלוך: 17.8 

המראה מנתב"ג בשעה 04:45, נחיתה באמסטרדם בשעה 08:45.

חזור: 24.8 

המראה מפריז בשעה 23:15, נחיתה בנתב"ג בתאריך ה-25.8 בשעה 04:50. 

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק תנאים כלליים באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.