טיול משפחות להולנד, בלגיה וצרפת 14.8 | 8 ימים

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

הולנד
אמסטרדם: סיור בעיר, כיכר הדאם, ארמון המלוכה, עיר המיניאטורית מדורודאם.
אפטלינג - פארק שעשועים, חיטהורן כפר ציורי, דולפינריום.
בלגיה
ברוז': סיור בעיר העתיקה, כיכר השוק, מערות הנטיפים האן סור לס.
צרפת
פריז: סיור בעיר, כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אויברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג, רובע הלטיני פריז, שער הניצחון, שדרת שאנז אליזה, פארק יורודיסני

למה דיסקברי?

טיול משפחות מאורגן לאירופה של דיסקבר, הוכן בדיוק בשבילכם. בחרנו את האטרקציות המהנות ביותר שיש להולנד ולצרפת להציע. נבקר בפארקי שעשועים הטובים ביותר שראינו: יורדיסני ואפטלינג, נבקר בדולפינריום ובארץ המיניאטוריות ונשוט בתעלות בין בתי הכפר חיטהורן. נטייל בערים המפורסמות בעולם, אמסטרדם ופריז. נבקר גם בעיר ברוז ובמערות נטיפים מרהיבות. בקיצור הכנו לכם חוויה שאתם וילדיכם תיהנו ממנה מאוד. 

 טיול משפחות לאירופה כולל:

  • שייט בנהר הסיין בפריז.
  • 4 פארקי שעשועים: ממלכת הקסמים יורודיסני, אתר המיניאטורות מדורודאם, פארק שעשועים אפטלינג, דולפינריום.
  • סיורים מיוחדים בפריז ובאמסטרדם.
  • מערות הנטיפים האן סור לס.
  • ערים ומקומות: פריז, ברוז', אמסטרדם, חיטהורן ועוד.

שימו לב: כל האטרקציות כלולות במחיר הטיול!!!

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 14/08/2019
חזרה: 21/08/2019
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690
תוקף המבצע: 10.5.19
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: $1890
הנחות לילדים: $100 הנחה לילד עד גיל 12 בחדר ההורים (3 או 4 בחדר)
הערות:

המסלול

מעודכן נכון ל - 28.3.19

יום 1 | יום שלישי 14.08 תל אביב – אמסטרדם

נפגש בשעות הלילה בנמל התעופה בן גוריון ונטוס בטיסה ישירה לאמסטרדם עיר התעלות המיוחדת. עם בוקר ננחת בשדה התעופה סכיפהול ומיד נסע אל העיר המיניאטורית מדורודאם. מדורודאם הינה העתק מוקטן של עיר שלמה על כל מוסדותיה כמו : שדה תעופה ,תחנות רכבת ,טחנות רוח, עיירות עתיקות וכד'. העיר נבנתה בשנת 1952ונקראת על שמו של ג'ורג' מדורו סטודנט יהודי שנלחם במלחמת העולם השנייה בצבא הולנד ומת במחנה הריכוז דכאו. הוריו של מדורו תרמו את סכום הראשוני להקמת העיר – להנצחת זכרו של בנם – מדורו. בסיום הסיור במדורודאם נסע חזרה לאמסטרדם ליהנות ממראות העיר על תעלותיה, בתיה המלבניים המוזאונים , ככר דאם וכמובן ארמון המלוכה. לקראת שעות אחה"צ המאוחרות עייפים ומרוצים נסע לבית המלון למנוחה והתארגנות ליום המחר.

יום 2 | יום רביעי 15.08 פארק שעשועים לכל המשפחה – אפטלינג

היום מחכה לנו יום שכולו כייף מבוקר עד ערב ! נצא לכיוון פארק ההרפתקאות אפטלינג . זהו אחד הפרקים הגדולים ביותר בהולנד ומדי שנה מבקרים בו כ – 3 מיליון מבקרים . בפארק ניתן לשוט בגונדולות לאורכם של גני הפארק ,לעלות על מגלשות שאורכן 524 מטרים ולגלוש במהירות 60 קמ"ש ( לאמיצים שביננו ) ,לנסוע ברכבות הרים מסעירות ומרגשות שיעלו לכם את האדרנלין כמו רכבת ההרים " דה פגאסוס " הנוסעת במהירות נסיעה של 55 קמ"ש ויורדת מגובה של 20מטרים מעל פני האדמה – ללא ספק זו חוויה שלא תשכח במהרה ! לרגועים מבינכם ניתן ליהנות מפארק הפיות החלומי, ביקור בבית הרוחות או בבתי הקפה והמסעדות. בתום יום בילוי זה ניסע למלוננו, באמסטרדם, עייפים ומרוצים.

יום 3 | יום חמישי 16.08 ליילסטאד - דולפינריום – הכפר חיטהורן

היום מצפה לנו יום גדוש חוויות בצפונה של הולנד בתחילה נעבור בעיר ליילסטאד שהוקמה על שטחי ים שיובשו ונקראת על שם ממציא שיטת הייבוש קורנליס ליילי. נשמע את האגדה המפורסמת על הילד ההולנדי הקטן שהציל את עירו משיטפון .עם סיום הסיור נמשיך לכיוון הדולפינריום, הנמצא בעיר הרדוויק. זהו גן החיות הימי הגדול ביותר באירופה, חוויה לכל המשפחה. בדולפינריום מתקיימים מידי שעה מופעים של דולפינים והופעות של אריות ים וכלבי ים לאחר הביקור בדולפינריום ,ניסע אל הכפר המיוחד חיטהורן, כפר ציורי הבנוי כולו על תעלות מים ונטול מכוניות. נסייר בכפר ונוכל להתרשם כיצד המקומיים מנהלים את חייהם בסירות בין תעלות המים . ננהג מנהג המקומיים ונחווה שיט בסירה בתעלות בין בתי תושבי הכפר. בסיום יום עמוס חוויות נחזור לבית המלון באמסטרדם לנוח ולאגור כוחות ליום המחר.

יום 4 | יום שישי 17.08 ברוז' ובריסל

הבוקר נעזוב את הולנד וניסע למדינה השכנה, בלגיה. נגיע אל העיר ברוז' עיר בלגית יפיפייה מימי הביניים, עתיקה וציורית. העיר נקראת " ונציה של הצפון " בעיר תעלות מים רבות, סמטאות אבן עתיקות ומבנים עתיקים וכמובן שוקולד טעים להפליא שאין שני לו. ברוז' נחשבת לעיר העתיקה השמורה ביותר באירופה ואין זה פלא שרבבות תיירים גודשים את רחובותיה המקסימים, מידי שנה. נטייל בסמטאות העיר העתיקה ונחוש כאילו הזמן עצר מלכת. נראה את כיכר השוק, מגדל השעון והקתדרלה ונצפה בבניינים נוספים מרהיבים הבנויים בסגנון גותי המאפיין את העיר. לאחר הסיור ניסע אל בריסל, בירת בלגיה ובירת האיחוד האירופי ונערוך סיור פנורמי בו נראה את בניני הציבור המרשימים ואת שדרותיה הרחבות של העיר. נטייל בכיכר המרכזית מהיפות באירופה ה"גראן פאלס" שהוכרזה כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. זוהי כיכר מלבנית המוקפת בנינים עתיקים המעוטרים בפסלים וגמלונים כאשר הבניין הבולט ביותר הינו בניין העיריה. משם נלך לבקר את "התושב" המפורסם ביותר בבלגיה, פסל הברונזה של "הילד המשתין" - מניקן פיס". פסל מיניאטורי ושובה לב זה הינו סמלה של בריסל ,המסמל את עצמאות המחשבה וההומור של תושבי העיר. בסיום הסיור נשים פעמינו לבית המלון .

יום 5 | יום שבת 18.08 מערות האן סור לס ופריז

נפתח את הבוקר בביקור במערות הנטיפים האן סור לס שברכס הרי הארדנים החוצים את בלגיה , אלו מערות גיר גדולות בנות כאלף שנה בהן אולמות אדירים עם נטיפים וזקיפים בשלל גדלים וצורות . גם הדרך למערה הינה מיוחדת וכוללת נסיעה ברכבת כורים עתיקה ממרכז הכפר ועד לפתח המערה. משם נמשיך בסיור רגלי בין האולמות ובמהלך הסיור נצפה במופע אור קולי מרשים. בסיום סיורנו נפרד מבלגיה וניסע לפריס בירת צרפת . עם הגיענו לפריס וכדי שנתחיל לטעום מיופייה של העיר, נערוך סיור פנורמי בין אתריה המרכזיים של עיר האורות. בתום הסיור נגיע למלוננו.

יום 6 | יום ראשון 19.08 פריז - פארק שעשועים יורודיסני

היום נבקר בפארק השעשועים המפורסם בעולם: דיסנילנד פריז או בשמו הישן - יורודיסני. ניפגש עם דמויות ילדות אהובות כמו: מיקי מאוס, שלגיה ושבעת הגמדים, סינדרלה, גופי ועוד דמויות דיסני מפורסמות שאפשר להצטלם איתן. נשיר את השיר "עולם קטן" כאשר נשוט בסירות קטנות במנהרה קסומה, בה הדמיון והמציאות הופכים לישות אחת. שלל דמויות צבעוניות, אורות וצלילים קסומים החל מממלכת הפיראטים ועד נסיעה מסעירה ברכבת ההרים בממלכת המערב הפרוע - חוויה לקטנים ולגדולים. נשאר עד לתהלוכה המסיימת הססגונית ולאחר מכן נחזור אל מלוננו.

יום 7 | יום שני 20.08 יום סיור בפריז

נצא ליום סיור בבירת צרפת ,פריז. נראה את כיכר האופרה, כיכר הקונקורד, אוניברסיטת סורבון, גני לוקסמבורג והרובע הלטיני. נשוטט ברובע האמנים מונפרנס השוכן בגדה השמאלית של נהר הסיין החוצה את פריז. נהלך גם בשדרה המפורסמת שאנז אליזה ונראה את כיכר הקונקורד ואת שער הניצחון. בשעות אחה"צ נצא לשייט בנהר הסיין , דרך נוספת לחוות את יופייה של פריז. בסיום סיורנו נחזור למלון להתארגנות לקראת חזרתנו לארץ ולמנוחה.

יום 8 | יום שלישי 21.8 פריז - תל אביב

היום בשעת בוקר נעזוב את בית המלון ואת פריז וניסע לשדה התעופה לקראת טיסתנו לארץ. בשעות הצהריים ננחת בתל אביב. תם ונשלם הטיול המאורגן שלנו!

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות מסים: מסי נמל והיטל דלק ובטחון בארץ נכונים לתאריך הנסיעה לינה בבתי מלון בדרגת תיירות ראשונה טיפים: מתן תשר לנותני השירותים בחו"ל מדריך מצוות המדריכים של דיסקברי כלכלה: ארוחת בוקר מדי יום

המחיר אינו כולל

תוספת במחיר המסים כל עליה עתידית שתחול אצל חברות התעופה הנובעת משינוי מיסים ודלק, לפי תאריכי הנסיעה. כל תוספת כזאת תגבה מהנוסעים כמקובל. ביטוח: ביטוח נסיעות, רפואי ומטען. מומלץ לעשות ביטוח מורחב. דמי סבלות הוצאות אישיות בזמן טיול מאורגן לאירופה יציאה ו/או חזרה שלא במסגרת הקבוצתית תחויב ב-דמי טיפול + עלות השינוי עצמו במקרה של טיסות פנים ייתכן וחברות התעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים. הנ"ל אינו חלק ממחיר הטיול במקרה של לילה נוסף תחול תוספת של 100$ לאדם תוספת ליחיד בחדר: 390$

הערות

הערות
1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.

טיסות

14.8-21.8.19
 
הלוך
המראה בתאריך 14.8 מתל אביב בשעה  04:45 נחיתה בשעה 08:45 באמסטרדם
חזור
המראה בתאריך 21.8 מפריז בשעה 09:45 נחיתה בשעה 15:20 בתל אביב  

מידע כללי

הבהרות
כל שינוי הקשור במועדי הטיסות ו/או מחדל אחר הקשור לחברת התעופה, הנו באחריותה בלבד ואינו מהווה בשום אופן עילה לתביעה כנגד חברת דיסקברי ומתן פיצויים.
בשל שינויים אופציונליים בלו"ז הטיסות, עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים – הכל בהתאם ללוח הזמנים.
דמי הרשמה ותנאי ביטול
הרשמה באמצעות טופס הרשמה ובתשלום של דמי רישום . תנאי ביטול כמפורט בפרק תנאים כלליים באתר.
ביטוח
חובת כל נוסע לבטח עצמו בביטוח רפואי מתאים, כולל הרחבה להיטס אווירי. מומלץ להפעיל את הביטוח בהתאם לתנאי הביטול בתוכנית הטיול, כדי להיות מכוסים במקרים של ביטול הטיול בתנאים המכוסים ע"י פוליסת הביטוח. במידה ואתם בוחרים לבטח ציוד יקר, ביציאה מישראל כדאי להצהיר במכס על תכולת הכבודה. ניתן לעשות את הביטוח באמצעות חברת "דיסקברי".
בריאות וחיסונים
חלה חובת דיווח על כל נוסע, למארגני הטיול ומוביליו על הבעיות הרפואיות מהן הוא סובל (במידה ויש כאלה). במסע מושקע מאמץ רב ויש להבטיח ככל שניתן, את הצלחתו. עלינו להכיר את אמצעי הזהירות למניעת הידבקות במחלות ואת הדרישות בנוגע לחיסונים. יש להתייעץ עם רופא מומחה למחלות גיאוגרפיות ורופא שיניים, לפחות 4 שבועות לפני הטיול.
הבהרה
ככלל, מסלול הטיול מתוכנן עד לפרט האחרון בהתאם לידע ולניסיון שנצבר בחברה. אולם, מעת לעת עלולות להתרחש 'תקלות' לא צפויות שאינן תלויות בנו, העלולות לגרום לשינוי קל בתוכנית או לפגוע ברמת השירותים המובטחת. מומלץ לקבל זאת בהבנה וברוח טובה – אחרי הכול זה גם חלק מהחוויה...יחד עם זאת אנו מבטיחים לעשות הכול כדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.
מחיר הטיול הוא למשלמים במזומן או בהעברה בנקאית.
חברת דיסקברי שומרת לעצמה את הזכות לשנות את סדר הביקורים באתרים בעקבות סיבות הקשורות לטיסות או מסיבות אחרות. כמו כן החברה רשאית להחליף אתרים הנמנים במסלול הרגיל באתרים ראויים אחרים, אם לא ניתן לבקר באתרים אלו כתוצאה מאילוצים שונים.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.