טיול לסקוטלנד ואנגליה בתקופת פסטיבל אדינבורו | 8 ימים

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

בטיול המאורגן של "דיסקברי טיול עולמי" לסקוטלנד וצפון אנגליה נבקר באתרים הבאים :
צפון אנגליה:
ליברפול - פארק הקרוורן, ה"אלברט דוק".
יורק - החומות, השערים והאנדרטה לזכר תושביה היהודים, רחוב "הקצבים", ה"מינסטר", טירת ריפלי, קתדרלה הגדולה.
מנצ'סטר - סיור פנורמי בעיר.
סקוטלנד:
גרטנה גרין - טקס חתונה סקוטי (במידה ויתקיים)
אדינבורו: עיר העתיקה, ארמון המלכה, מצודת העיר, רחוב הנסיכים המפורסם.
ג'אדבורו- מעבר הגבול – קארטר בר
ביקור בפסטיבל אדינבורו

למה דיסקברי?

דיסקברי טיול עולמי מציגה טיול מאורגן לצפון אנגליה ולסקוטלנד. במהלך טיולנו אנו נבקר בין היתר בטירות ואגמים, מקומות היסטוריים וערים עתיקות. הטיול המאורגן לאנגליה וסקוטלנד של צוות 'דיסקבריכולל בתוכו את הערים הגדולות של צפון אנגליה כמו ליברפול, יורק ומנצ'סטר, בנוסף לביקור בערים הגדולות והיפהפיות בסקוטלנד דוגמת גלזגו ואדינבורו.

אוגוסט הוא חודש הפסטיבל הבינלאומי באדינבורו, כך היה ב-70 השנים האחרונות. תחילה הפסטיבל נפתח עם טקס מפואר, שלאחריו במשך כ-3 שבועות ישנן אינספור מופעים, הצגות, אופרות ועוד אינספור אטרקציות שמתקיימות בעיר. המוני מבקרים מכל קצוות העולם מגיעים לאדינבורו במהלך הפסטיבל, שיוצרים אווירת חג בעיר לאורך כל החודש. נסייר בסמטאות מיוחדות, נתצפת על נופים מרהיבים ונתוודע לתרבות המקומית יחד עם מדריך מקצועי מטעם דיסקברי. הצטרפו לטיול של 'דיסקברי' לצפון אנגליה וסקוטלנד - 8 ימים של קסם וריגוש שיישארו אתכם לנצח

טיול מאורגן לצפון אנגליה וסקוטלנד כולל:

ביקור בליברפול – העיר של הביטלס

נצפה בטקס מסורתי של חתונה סקוטית.

ביקור בפסטיבל אדינבורו.

ביקור באדינבורו בעיר העתיקה ובטירה.

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה
חזרה
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
מחיר לאדם יחיד
תוקף המבצע
הנחות לילדים
הערות

המסלול

מעודכן ל 20.7.19

יום 1 | תל אביב - יורק

נפגש בנתב"ג ונטוס למנצ'סטר. לאחר הנחיתה בשעות הצהריים, נשים פעמינו לכיוון העיר יורק, עיר אשר תרבותה עוצבה לאורך השנים על ידי הוויקינגים שכבשו אותה בימי הביניים. כשנגיע, נערוך סיור בעיר שיכלול ביקור בשערי העיר העתיקה, באנדרטה המפורסמת לזכר תושביה היהודים של העיר וברחוב "הקצבים" המיוחד. נבקר גם בקתדרלה הגדולה שנמצאת ב"מיניסטר", קתדרלה בסגנון גותי-אנגליקני שהיא גם הכנסייה הגדולה באנגליה ובחבר העמים הבריטי כולו .באם יאפשר לנו לוח הזמנים, נבקר במפעל השוקולד של יורק ונערוך סיור לאורך היסטוריית ייצור השוקולד העשירה והמתוקה של משפחות יורק המפורסמות. לינה ביורק.

יום 2 | אדינבורו - פסטיבל אדינבורו

הבוקר נחצה את הגבול עם סקוטלנד ונגיע לעיר שמככבת כאחת מהיפות ביותר בבריטניה - אדינבורו, בירתה של סקוטלנד. אדינבורו שוכנת במפרץ Forth, ויופייה טובל גם במודרני וגם בעתיק, בין ימי הביניים לבין המאה ה-21. העיר כולה נוטפת תרבות אירופאית קלאסית, ובסיור המודרך שלנו נספוג את התרבות הזו במלוא הדרה, זאת בשל הפסטיבל הבינלאומי המפורסם שמתקיים בעיר. תחילה נבקר בעיר העתיקה, שם נצפה על ארמון המלכה המרהיב. נעלה ב"מייל המלכותי" שבו ממוקמים מוזיאונים רבים, נבקר בעיר החדשה, שם נערוך סיור ברחוב הנסיכים המפורסם ובכיכרות העיר. נראה את טירת אניק, טירה שהייתה ועודנה מקום מושבם של מרבית דוכסי נורת'מברלנד ורוזניה. בשל עיצובה הכה ייחודי, שימשה הטירה כלוקיישן צילומים עבור מסדרות טלוויזיה וסרטים גדולים ונוצצים, כאשר הלוקיישן המפורסם ביותר בטירה שימש כבית הספר 'הוגוורטס' לכישוף ולקוסמות, מקום התרחשותם של חלק ניכר מהאירועים המרכזיים בסרטי הארי פוטר. אוגוסט הוא חודש הפסטיבל הבינלאומי באדינבורו, שהוא האירוע החשוב ביותר של חודשי הקיץ בסקוטלנד, וככל הנראה גם בבריטניה כולה. פסטיבל אדינבורו מתרחש מדי שנה בחודש אוגוסט, כבר במשך קרוב ל-70 שנים. תחילה הפסטיבל נפתח עם טקס מפואר, שלאחריו במשך כ-3 שבועות ישנן אינספור מופעים, הצגות, אופרות ועוד אינספור אטרקציות מתקיימות באדינבורו. הפסטיבל מושך אליו המוני מבקרים מכל קצוות העולם, שיוצרים אווירת חג בעיר לאורך כל חודש אוגוסט. בסיום הערב נעשה דרכנו למלוננו. לינה באדינבורו.

יום 3 | אדינבורו - פארק לאומי 'קאירגורמז' - עיירת פיטלוכרי - אדינבורו

לאחר ארוחת הבוקר נראה עוד מהנופים המרהיבים של סקוטלנד וניסע דרך הפארק הלאומי קאירגורמז, נבקר בחוות כבשים ונצפה ב"עבודתם" של כלבי מרעה. נמשיך דרך העיירה הציורית, פיטלוכרי, לביקור במזקקת וויסקי, שם נלמד על תהליך הייצור ונטעם מן המשקה הסקוטי הלאומי ומשם נחזור אל מלוננו באדינבורו. לינה באדינבורו.

יום 4 | אזור האגמים בסקוטלנד - גרטנה גרין (חתונה סקוטית) - טירת סטרלינג

הבוקר נשים פעמינו לאזור האגמים היפהפה ובדרכנו לשם נחלוף על פני עיירות ציוריות מרהיבות ונופים ירוקים. אזור האגמים שופע בטבע קסום ושרשרת נופים מרהיבים ביופיים, וכמובן, באוסף אגמים נהדרים ( 16 במספר). באזור זה ישנם שבילי הליכה קלילים למדי שיאפשרו לנו לספוג את כל קסמו ויופיו של אזור האגמים המפורסם, שהוכרז בשנת 2017 על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמי. לאחר מכן ניסע לעיירה הגובלת עם אנגליה, גרטנה גרין, כפר סקוטי ששמו יצא למרחקים בשל היסטוריה ארוכת שנים של חתונות רבות ורומנטיות שהתקיימו בו. בגרטנה גורין נוכל לצפות בטקס חתונה סקוטי מרגש (במידה וזה יתקיים בעת ביקורנו). משך נמשיך להליקס ונהנה מהמראה המדהים של הקלפי'ז (Kelpies) - פסלי ראשי הסוסים הגדולים בעולם, שעוצבו על ידי האמן אנדי סקוט. בהמשך נגיע לסטירלינג, עיר במרכז סקוטלנד, ונצפה בטירת סיטרלינג שהיא אחת מהטירות הגדולות והחשובות ביותר בסקוטלנד. טירת סטרלינג הוקמה בימי המאה ה-13. בטירה הותקנו מגורים עבור בית המלוכה, מגורים אשר מעוטרים בציורי תקרות מרהיבים. הטירה מהווה סמל לאומי בסקוטלנד כאשר ציורה מופיע על צדו האחורי של שטר ה-20 ליש"ט המונפק על ידי בנק קליידסדייל. לאחר מכן ניסע למעבר הגבול עם אנגליה ונגיע אל העיר ליברפול, שם נלון.

יום 5 | מנצ'סטר

הבוקר נעשה דרכנו אל עבר מנצ'סטר, עיר השוכנת בצפון-מערב אנגליה שנחשבת לאחת הערים הבולטות והחשובות באנגליה, כמו גם אחת ממרכזי התרבות המובילים ביבשת. את דרכנו למנצ'סטר נעשה בנסיעה דרך רכסי הרים ירוקים ונופים פתוחים, כיאה למסלולים המאפיינים את אנגליה. כשנגיע למנצ'סטר נערוך סיור היכרות בעיר ולאחר מכן נגיע למלוננו. לינה במנצ'סטר.

יום 6 | ליברפול - יום סיור

היום נבלה בעיר ליברפול, מקום הולדתם של להקת "הביטלס" האלמותית, ומשכנו של מועדון הכדורגל ליברפול אשר זכה לאחרונה בגביע אירופה לאלופות. ליברפול זוהי עיר נמל (השנייה בגודלה באנגליה), שלאורך ההיסטוריה תרמה רבות להתפתחות תחום המסחר הימי. העיר ממוקמת במחוז מרסיסייד ממש על שפת האגם המדהים שבאזור. בעיר נמצא אתרים כמו גלריית טייט והגלריה לאמנות על שם 'וואקר', מוזיאון הביטלס ועוד. לאחר ארוחת הבוקר, נתחיל את סיורנו בעיר - נראה את הקתדרלה האנגלוקנית הבנויה בסגנון ניאו-גותי, קתדרלה שמגדל הפעמונים שלה הוא מהגבוהים והמרשימים בעולם. נגיע ל"אלברט דוק", רציף גדול אשר מקיף מעגן אוניות סמוך. באזור זה ישנם שלל בתי קפה, חנויות, מוזיאונים וכד'. בתום יום הסיור נעשה דרכנו למלון. לינה בליברפול.

יום 7 | מנצ'סטר

לאחר ארוחת הבוקר, נעשה דרכנו שוב אל מנצ'סטר, על אותה דרך קסומה שבה נסענו לפני. למנצ'סטר שורשים מתקופת ממלכת רומא הקדומה, בעוד המבנים הלבנים הרבים שבעיר חושפים את תקופת העושר הזוהרת מימי המאה ה-18. מגדלים מודרניים מרהיבים ביופיים ועוד שלל בתי מלון מהודרים מציבים את העיר כמרכז תרבות ייחודי באנגליה. לונדון של הצפון אם תרצו. נערוך סיור היכרות בעיר שם נראה את קתדרלת מנצ'סטר, מוזיאון הכדורגל הלאומי ואזור הרציפים. נתרשם מסגנון הבנייה העתיקה אל מול זו המודרנית, נתפעל משלל המוזיאונים שנמצאים בעיר, ובנוסף, נערוך מסע שופינג שלא נופל ברמתו מלונדון - רק זול יותר. במידה ולוח הזמנים יאפשר זאת, נערוך גם סיור ברובע צ'יינה-טאון המרהיב. בתום יום הסיור נגיע למלוננו. לינה במנצ'סטר.

יום 8 | מנצ'סטר - תל אביב

הבוקר מגיע לסיומו המסע המרתק שלנו לצפון אנגליה ולסקוטלנד. לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לשדה התעופה במנצ'סטר ומשם נמריא דרך יעד ביניים לתל אביב.
מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות לפי המסלול. מיסי נמל והיטל בטחון. בתי מלון דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם אמבטיה או מקלחת צמודה. ארוחות: ארוחות בוקר BB סיורים מודרכים כמפורט בתוכנית. אוטובוס נוח לתיירים. תשר (טיפים) לנותני השירותים בחו"ל,למעט דמי סבלות. מלווה קבוצה מצוות דיסקברי

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי ומטען הוצאות אישיות דמי סבלות כל תוספת מיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.4.19 כל מה שלא נכלל בסעיף 'המחיר כולל' תוספת סינגל $590

מלונות

להלן דוגמאות ממבחר מלונות ,בהם משכנת חברת דיסקברי את נוסעיה ואין בזאת משום הבטחה למלון מסוים. רשימת המלונות הסופית תימסר לנוסעים במפגש הקבוצה 


טיסות

הלוך:

המראה מתל אביב בשעה 8:30, נחיתה בשעה 12:10 במנצ'סטר.

חזור:

המראה ממנצ'סטר  בשעה 13:30, נחיתה בשעה 20:45 בתל אביב.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.