טיול מאורגן לאיחוד האמירויות מלון 5* | 8 ימים 7 לילות

טיולים, נופשונים ובתי מלון בארץ ובעולם

טיולים, חבילות ושייט בעולם

טיולים ואירועים בארץ

בתי מלון ווילות בארץ

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

טיול לאמירויות של דיסקברי, הטיול כולל: נסיעה בג'יפים במדבר, מופע פולקלור, שייט בסירה, ביקורים באטרקציות המעניינות באבו דאבי, דובאי, פוג'יירה, שארג'ה , ראס אל ח'יימה ועוד.
דובאי:
תצפית מקומה 124 בבניין הגבוה בעולם "בורג' חליפה", שייט בסירה מסורתית כולל מופע פולקלור וארוחת ערב , נסיעה ברכבת המונורייל , ביקור בגנים של דובאי ובפארק הפרפרים , ביקור במסגרת של דובאי , ביקור בעין דובאי , , ביקור בקניון דובאי ובקניון " האמירויות", ספארי ג'יפים במדבר עם מופע פולקלור, תערוכת אקספו ועוד.
אבו דאבי :
סיור פנורמי, ביקור בלובר , בקסאר אל וואטן , במסגד שייח זאיד, ביקור באי יאס.
שארג'ה:
סיור פנורמי, טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים.
ראס אל ח'יימה:
ג'בל ג'איס, העיר ראס ח'יימה
פוג'יירה
סיור בעיר, רחת מסגד אל - בידיה
* עקב תנאי תחלואה במדינת היעד יתכנו שינויים במסלול, במקרים כאלה יינתנו ביקורים, באתרים חלופיים ראויים

למה דיסקברי?


חברת "דיסקברי טיול עולמי" מתמחה בהוצאת טיולים לאמירויות, טיולים מאורגנים לאמירויות, טיולים למשפחות לאמירויות, טיולי מסורת לאמירויות  עם אוכל כשר, טיולי ג'יפים לאמירויות ועוד. לכל טיול מוצמד אוטובוס מהתחלה עד לסיום הטיול, ימי הטיול מלאים, אין כניסות בתשלום נוסף.

הטיול לאמירויות מלווה במדריכי דיסקברי בעלי ידע רחב שיעשירו את החוויה ביעד החדש והמאתגר, שעד כה רק חלמנו לבקר בו.

הטיול כולל :

בית מלון Elite Byblos ברמת 5*  צמוד לקניון האמירויות מיקום מנצח

ספארי בגי'פים במדבר כולל ארוחת ערב ומופע פולקלור

שייט בסירה מסורתית בנהר דובאי כולל ארוחת ערב ומופע פולקלור

ביקורים ב:עין של דובאי , המסגרת , הגנים המופלאים , פאר הפרפרים , הפארק הגלובאלי

תצפית מקומה 124 בבורג אל חליפה  ועוד

ביקורים באבו דאבי ב: קאסר אל ואטן , מוזיאון הלובר , המסגד הגדול ובעיר אל עין

, ביקורים בנסיכויות הקטנות: שארג'ה,אום אל קוידאן , עגמאן , ראס אל ח'יימה ופוג'יירה  והפתעות רבות נוספות.

חצי פנסיון
 
**הערות חשובות:
 
*המחיר אינו כולל- בדיקת קורונה פרטית גם למחוסנים לפני החזרה לארץ. עלות הבדיקה 55$ תשולם בנפרד במקום. ו

* עקב מצב התחלואה, ייתכן ולא ניתן יהיה לבקר בחלק מהאתרים.

* הטיול הינו למחזיקי תו ירוק בלבד

יציאה - חזרה
08/10/2022
16/10/2022
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
1,990 $
מחיר לאדם יחיד
2,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
2,090 $
תוקף המבצע
0 $
15.12.2021
הנחות לילדים
0 $
הערות
0 $
יציאה - חזרה
09/10/2022
17/10/2022
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי
1,990 $
מחיר לאדם יחיד
2,490 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי
2,090 $
תוקף המבצע
0 $
הנחות לילדים
0 $
הערות
0 $

המסלול

יום 1- ת"א - דובאי,

 נפגש נרגשים בשדה התעופה בן גוריון לקראת הטיול לאמירויות ונטוס בטיסה ישירה במשך כ – 3 שעות ובמהלכה נחצה את שמי ערב הסעודית. לאחר הנחיתה נסע למלוננו לארוחת בוקר.
 
דובאי ,  העיר הגדולה ביותר באמירויות ובה למעלה מ 3- מיליון תושבים. העיר התפתחה מכפר דייגים ושולי פנינים לעיר מודרנית וחדשה, מטרופולין תוסס, בניינים גבוהים וחדישים, מרכזיי קניות עצומים ואינסוף אטרקציות. 
 
לאחר ארוחת הבוקר ומנוחה  נסייר בדובאי העתיקה (רק מהמאה הקודמת...), המכונה גם רובע אל פהידי,  נראה בתים קטנים, בתי קפה ציוריים וגלריות. נתחיל בסיור רגלי בין החנויות והסמטאות העתיקות, נכנס לשוק הטקסטיל, לאחר מכן, נעבור את ערוץ נחל דובאי בסירות abre אל הגדה השנייה אל שווקי הזהב והתבלינים. בהמשך נצפה במוזיאון העיר ובמסגדים החשובים כולל במסגד המרשים "מסג'ד גו'מרייה" , ג'ומיירה הוא המסגד הגדול ביותר בדובאי ואחד המבנים הדתיים הגדולים באיחוד. הוא המסגד הראשון שפתח את שעריו לביקור ל "לא מוסלמים".

ניסע אל מלונינו לארוחת הערב ובלילה נצא ן לביקור בקניון האמירויות הענק הנמצא בסמוך למלון. בקניון האמירויות שפע של מותגים וחנויות אך גם הרבה יותר מכך.  בקניון יש מספר אטרקציות מרשימות  ובהן מתחם הסקי המקורה הגדול בעולם. מתי הפעם האחרונה שראיתם שלג באמצע המדבר? בדובאי הכל אפשרי.

יום 2 - דובאי , הגן הקסום וגן הפרפרים, קניון דובאי ומגדל בורג' אל חליפה

בשעות הבוקר ניסע   לבקר בגן הקסום: אחד מגני הפרחים הגדולים בעולם ובו למעלה מ45 מיליון פרחים מעוצבים בסגנונות שונים ומרהיבים על פני יותר מ70 אלף מטר מרובע. נצפה במטוס ענקי, ציפור ענקית, פילים, דמויות דיסני ועוד. המקום שבר שיא גינס עולמי בעיצוב וסידור פרחים.

נבקר גם בגן הפרפרים , הסמוך לגן הקסום. הגן מכיל כ- 15,000 פרפרים ולמעלה מ -50 זנים של פרפרים בגדלים וצבעים שונים. גן הפרפרים של דובאי נותן לנו את האפשרות לראות את "הגלגול המלא" של הפרפר, כלומר את שלבי ההתפתחות שלו : גולם, זחל ופרפר. גן פרפרים זה הוא המקורה הגדול ביותר בעולם. לצד הגן יש גם מוזיאון פרפרים, גן שופע שבו תוכלו לצפות בצמחים, פרחים, מזרקות וציפורים.

אחה"צ נצא לביקור בקניון דובאי , הקניון החמישי בגודלו בעולם, בו עשרות חנויות יוקרה, מאות אלפי מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע ומתחמי אוכל. בקניון דובאי נמצא גם אקווריום ענקי שהוא אחד ממכלי האקווריומים הגדולים בעולם עם מיכל של כ-10 מיליון ליטר מים! המיכל ממוקם בקומת הקרקע של קניון דובאי ומשמש כביתם של אלפי בעלי חיים ימיים הכוללים מעל ל300 כרישים וחתולי ים מרשימים. נוכל לצפות באקווריום מיוחד זה במהלך הביקור בקניון. לאחר מכן, נצפה במופע המזרקות המפורסם והחדש של דובאי הכולל תאורה ומוסיקה. מכאן נמשיך לביקור בסמל של דובאי מגדל " בורג' אל חליפה". זהו  גורד שחקים והבניין הגבוה בעולם, המתנשא לגובה של 828 מטרים (2,717 רגל), והוא המבנה בעל מספר הקומות הגדול ביותר מאז ומעולם, עם 163 קומות. עלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר.‎‎ כמו כן, הוקמו 194 עמודי יסודות עבור הבניין, בעומק של 15 מטרים. לא מפתיע אולי, שמספר סצנות של  סרטים מפורסמים כמו "מהיר ועצבני 7 " ו " משימה בלתי אפשרית 2" צולמו בגורד שחקים זה והוליווד עדיין לא מימשה את מלוא הפוטנציאל של הגבוה במגדלי העולם.  נעלה אל קומה 124 במעלית מהירה, משם נצפה על כל העיר דובאי מהמפרץ הפרסי ועד המדבר.

יום 3- המסגרת של דובאי, דקל ג'ומרייה, תצפית 360 והכפר הגלובלי

בבוקר ניסע נסע לראות את ארמון שליט דובאי- ארמון זביל. הארמון שאינו פתוח לציבור הוא מבנה מרשים שבכניסה אליו פארק ירוק ומרהיב. נעצור להתרשמות ומשם נמשיך אל  המסגרת של דובאי. זוהי מסגרת תמונה הענקית , בגובה של  150 מטר, היושבת סמוך לשכונותיה העתיקות של דובאי. בתוך המסגרת ניתן למצוא מוזיאון המציג הסברים על ההיסטוריה של דובאי, התרבות בדובאי ועל המטרה להקמת המבנה השאפתני הזה. כמובן גם שישנה נקודת תצפית מרהיבה על העיר.

לאחר מכן ניסע לסיור באי המלאכותי המרשים "דקל גומרייה".  נעלה אל רכבת המונורייל , רכבת עילית שנחנכה ב2009, המחברת את האי המלאכותי ליבשה ונצא לתצפית על אי התמרים המלאכותי שנחשב לאחד מפלאי תבל- והאי המלאכותי הגדול ביותר על פני כדור הארץ (יש המתארים את האי כ"נס" שנוצר על ידי האדם). האי בצורת עץ דקל המוקף בשובר גלים בצורת סהר. נמצא בו גורדי שחקים, וילות יוקרתיות, פארקים, מועדוני גולף ועוד. נמשיך עד קצהו של האי שם נצפה במלון אטלנטיס המפואר הממוקם בדקל ג'ומיירה. נצפה גם במלון המפואר בעולם בורג' אל ערב שהפך לסמל לעושרה המופלג של דובאי ושל הבאים בשעריה.

נמשיך לביקור במגדל תצפית חדש THE VIEW שמעניק תצפית פנורמית של 360 מעלות על הדקל ועל הסביבה.  מכאן נלך לסיור בשוק מדינת ג'ומיירה.  זהו שוק פופולרי המעוצב בסגנון מזרח תיכון מסורתי, עם מבני אבן טבעית בצבע חול בהיר. בשוק ניתן לרכוש ולהתרשם מבשמים, בדים, מזכרות ועוד.

לאחר ארוחת הערב במלון, ניסע לבקר בכפר הגלובלי. נסע אל הכפר הגלובלי , אחד ממיזמי התיירות הגדולים והמושקעים בעולם. הכפר הוא אחד מיעדי הבילוי הפופולריים ביותר בדובאי המשלב חווית פסטיבל ופארק. המתחם נפתח מדי שנה בין נובמבר לאפריל ולוקח את המבקרים לסיור עולמי של ממש. בכפר ישנם אזורי תרבות מגוונים, מבנים אדריכליים מכל העולם, ביתני אוכל, שווקים , מופעים, מתקני אקסטרים ואפילו בית רדוף רוחות. האטרקציה המדוברת של הכפר הם 75 ביתני ענק ממדינות שונות. בכל אחד מהם נוכל להתרשם ממדינה אחרת בעולם. כל ביתן עם ארכיטקטורה ייחודית, הופעות, מסעדות ועוד. בין המדינות להן ביתנים: מצריים, תימן, איראן, אפגניסטן, הודו, לבנון , סוריה ועוד. המתחם מאגד בתוכו גם מתחמי קניות.

יום 4- אל עין, המזרקות בדקל ג'ומרייה

היום נצא אל העיר אל עין- העיר השנייה בגודלה באמירות באבו דאבי, העיר שוכנת בנווה מדבר במזרח המדינה. אל עין היא מקום מגוריהם המסורתי של שליטי אבו דאבי, והיא משלבת בין עיר מסורתית לעיר מודרנית. מקומה סמוך לגבול עם עומאן והיא והרביעית בגודלה במדינה.

אל עין היא אחת הערים העתיקות ביותר בעולם הערבי, מצויה על דרך מסחר עתיקה ומסביב לה שרידים ארכאולוגיים רבים הכוללים קברים מלפני יותר מ- 5,000 שנה (תקופת הברונזה). אתרים שהוכרו כאתרי מורשת עולמית על ידי אונסקו- בחלקם נבקר ומהם נצפה אל העיר. בנוסף, העיר ידועה כאזור שחקלאות השלחין גם בעת העתיקה וגם מאוחר יותר הייתה מפותחת בה מאוד להבדיל מחלקים אחרים באזור חצי האי ערב.

נצפה במצודת "אל ג'אהילי", מבצר מיוחד במינו באזור שהיה מוקד פעילויות הקשורות לפילוסופיה, לתרבות ולמורשת בעיקר של האמירות אבו דאבי. אל ג'אהילי הוא אחד המבצרים הגדולים ביותר באיחוד האמירויות, שנבנה בשנות ה -90 של המאה העשרים בהוראת השייח 'זאיד בן ח'ליפה, כביתם של בני משפחת אל נהיאן השלטת. בין 2007 ל -2008 שוחזר ללא דופי על ידי מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי. בהמשך, נבקר גם במרכז העיר בו נמצא מטע התמרים ונתרשם משיטות השקייה העתיקות.

נגיע לביקור במוזיאון הלאומי שבו מוצגים ממצאים מרתקים החל מתקופת האבן עד להקמת האיחוד. המוזיאון שם דגש על חיי היומיום של תושבי האזור, באמצעות שחזורים ותערוכות הכוללים בגדים מסורתיים ותכשיטים בדואים. בחלק הארכיאולוגי של המוזיאון מוצגות תגליות המתוארכות לתקופת הברונזה וברזל, כולל תליונים אוסף מטבעות וקברים עתיקים.

נצפה בארמון האמיר זיאד המשמש גם כמוזיאון, בו נולד יורש העצר של הנסיכות. מוזיאון ארמון אל-עין הוא מעונו לשעבר של שייח זייד בן סולטן ומשפחתו, שהפך לשליט הראשון של אמירות אבו דאבי. הארמון שוחזר היטב מבפנים ומבחוץ על מנת לשקף במדויק את האוירה בארמון בזמן מגוריי השייח'.

לקראת סוף היום, נסע אל "ג'בל חאפת " Jebel Hafeet, הר שגובהו 1,240 מטר, והשני בגובהו באיחוד האמירויות (ההר הגבוה ביותר הוא ג'בל ג'ייס בראס אל-ח'יימה) והגבוה ביותר באבו דאבי. נעלה באטוטבוס עד לנקודה הגבוהה ביותר שבה האוטובוס יכול להגיע ונעצור לתצפית נוף מרהיבה ונוכל  נצלם תמונות פנורמיות של האי עין והמדבר שמסביב. נסע חזרה אל העיר דובאי. לפני שנחזור אל המלון נעצור בטיילת של דובאי ונראה את המזרקות המרהיבות ומופע האורות שבדקל גו'מרייה.

 

 

יום 5 - הנסיכות פוג'ירה ושייט במרינה של דובאי

נסע אל הנסיכות פוג'ירה, גודלה 1165 קמ"ר, ומהווה כ- 1.5% משטח איחוד האמירויות. מתגוררים בה כ-225,000 תושבים, ושליטה הוא שייח' חמד בן מוחמד א- שארקי. הנסיכות שוכנת לחופי מפרץ עומאן והיא נקודת יציאה למייצרי הורמוז.
 
פוג'יירה עיר חוף ונופש ובהמצודות אסלאמיות מאוחרות. אמירות זו היא משכנו של המסגד העתיק ביותר שנמצא בשימוש האיחוד. (הארכיטקטורה שלו דומה לסגנון של המסגדים שנמצאים בתימן). לאחר הגיענו לעיר, 

לעת ערב נצא לבילוי לילי מיוחד: נצא לשייט מהנה בנהר דובאי  הכולל ארוחת ערב ומופע . ולאחר השייט נבלה במרינה היפה והשוקקת של דובאי.  נראה את המרינה, נצפה ביכטות המפוארות ונראה את הבניינים המרשימים שעל קו החוף.


יום 6- אבו דאבי

היום נסע אל אבו דאבי, שהיא שם האמירות הגדולה בממלכה וגם שמה של עיר הבירה. באבו דאבי נמצאים מרכזי השלטון ומשרדי ממשלת האמירויות וכמובן משכנו של נשיא האמירויות. העיר מפוארת מאוד וכוללת בניינים ייחודים, מסגדים, ארמונות וחופי ים. העיר בנויה על קצהו של אי הנמצא כ- 250 מטר מהיבשת. אוכלוסיית העיר מונה כ1.4 מיליון תושבים, מתוכם 80% זרים. באבו דאבי תוכלו למצוא מוזיאונים מפורסמים, שלל אטרקציות למשפחות ובכלל לתיירים.

נערוך סיור פנורמי בעיר, שיתחיל לאורך החוף והטיילת ( הקורניש ) המרשימה וזרועה בבתי מלון, בתי קפה, מסעדות, גנים נאים ואתרי בילוי שונים לאורך 8 ק"מ.

לאחר מכן נבקר במוזיאון הלובר של אבו דאבי שהינו שלוחת המוזיאון המפורסם בעולם ומוצגות בו תערוכות מתחלפות וקבועות המשלבות תרבות, היסטוריה ויצירות של ציירים מפורסמים כגון פיקאסו ואחרים. במוזיאון נמצא גם ספר תנ"ך עתיק המתוארך ליותר מ 500 שנים שנמצא בתימן. עיצוב המוזיאון מרתק והוא מכוסה בכיפה מעוצבת הנראית כאילו צפה מעליו. השלוחה של המוזיאון הצרפתי באבו דאבי הוא סמל לחזון של איחוד האמירויות הערביות בנוגע לקדמה תרבותית , מחשבתית ופתיחות. לאחר הביקור במוזיאון נערוך סיור במרכז העסקים של העיר אבו דאבי, הכולל ריכוז גדול של גורדי שחקים כמו מגדלי "איתיחאד". עלותו המשוערת של בניית קומפלקס המגדלים עומדת על 2.5 מיליארד דירהם. המגדל השני מבין המגדלים הוא המגדל הגבוה ביותר באבו דאבי. במגדלים יש משרדים, קומת בידור, הסעדה ואפילו מצפה כוכבים. נראה שם את מלון הפאר "ארמון האמירויות". לאחר מכן ניסע לתצפית אל עבר האי יאס המכונה פארק השעשועים של אבו דאבי בו נמצאות מספר אטרקציות תיירותיות של אבו דאבי כגון "עולם הפרארי ", "עולם המים"  וגם מסלול המרוצים בו מתקיים  גמר מרוץ המכוניות מסוג הפורמולה 1.

 

בהמשך נסע לביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה השייח' זאיד, אחד מהמסגדים הגדולים והמרהיבים ביופיים בעולם, הבנוי שיש וכולל קישוטים רבים. המסגד יכול להכיל עד 40,000 מתפללים. מלאכת התכנון והבנייה של המסגד הוטלה על מספר רב של אומנים ובעלי מקצוע מרחבי העולם מהודו עד ניו זילנד ויותר מ3,000 עובדים עסקו במלאכת הבנייה. לאחר שנתרשם מהמסגד, נבקר  בארמון השליט המקומי "קסר אל וואטאן", הארמון הנשיאותי של איחוד האמירויות, שם נמצא משכנם של נשיא האמירויות והאמיר של אבו דאבי ח'ליפה בן זאייד ושל יורש העצר מוחמד בן זאיד, השליט בפועל והאיש החזק. בתום סיורינו בבירת האיחוד, נחזור לדובאי אל מלונינו.


 

יום 7- שארג'ה וספארי במדבר

לאחר  ארוחת הבוקר, נסע אל שארג'ה, הנסיכות השלישית בגודלה באמירויות ובירת התרבות של האיחוד. נבקר ברחבת מסגד המלך פייסל, אחד המסגדים הגדולים באמירויות. המסגד המרשים הזה היה למעשה מתנה של המלך הסעודי פייסל עבור האמירויות. הוא נפתח ב- 1987 ויש בו ספריה אסלאמית שהיא אחת מהגדולות בעולם . נבקר במבצר הנושא את שם הנסיכות המשמש גם מוזיאון המקבץ תצלומים וחפצים ארכיאולוגיים, ובתחומי המוזיאון נמצא גם בית כלא עתיק.

בשעות אחה"צ נסע לחוות " ספארי במדבר" חגיגה מדברית ברכבי שטח , במהלכה נחווה את העוצמה של המדבריות בחצי האי ערב . נהנה מאירוח במאהל בדואי, הכולל ארוחת ערב, מופע פולקלור מסורתי, בו תוכלו לנסות את התלבושות המסורתיות. בנוסף, תוכלו לקבל קעקוע חינה ולשתות קפה ערבי בדואי אסלי. לאחר מכן נחזור למלון בדובאי.

יום 8 דובאי - תל אביב

בהתאם למועד הטיסה יהיה זמן לקניות ולאחר מכן נסע אל שדה התעופה  ונטוס חזרה לתל אביב. תם ונשלם הטיול המרתק של דיסקברי לאיחוד האמירויות.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

* טיסות ישירות * מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.10.2021 * מלון 5* Elite בדובאי. או דומה לו ברמתו *כלכלה- חצי פנסיון * דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול * תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) * מדריך ישראלי מצוות דיסקברי * אוטובוס תיירים ממוזג

המחיר אינו כולל

*בדיקת קורונה (הנוסעים מחויבים בבדיקה לפני היציאה ) * תוספת לחדר יחיד *כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל" *הוצאות אישיות במהלך הטיול לאמירויות *ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה. *שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.10.2021 *דמי סבלות *כל מה שיקבע על ידי המדינות (ישראל, אמירויות), בנושא וירוס הקורונה.

מלונות

בית מלון Elite Byblos ברמת 5* בדובאי או דומה לו ברמתו

הערות


הטיול מופעל על פי תנאי התו הסגול. כפוך למגבלות הקורונה בישראל ובארץ היעד.

יתכנו שינויים באתרי הביקורים לאור מגבלות הקורונה הארץ היעד, במידה ויהיו שינויים יינתנו ביקורים 

חלופיים. 

להלן מידע שימושי ועדכני אודות הליך נסיעה לחו"ל וקורונה, כדאי לקרוא לפני שנוסעים (קישור לאתר משרד הבריאות):

לחצו כאן 


הטיול לבעלי תו ירוק בלבד. הנחיות בנושא קורונה יועברו לפני הטיול, ייתכן ותחול חובת בדיקת קורונה לפני הטיול ובהגעה ליעד.

המחיר אינו כולל בדיקת קורונה פרטית גם למחוסנים לפני המעבר לאבו דאבי. עלות הבדיקה 55$ תשולם בנפרד במקום.

 

טיסות

סדירות


 


 

מידע כללי

איחוד האמירויות הערביות , UAE, היא מדינה מדברית בצפון מזרח חצי האי ערב, עשירה בנפט, לחופי המפרץ הפרסי. המדינה מאחדת בתוכה 7 אמירויות: אבו דאבי, דובאי, עג'מאן, פוג'ירה, ראס אל ח'ימה, שאר'יה ואם אל קיוין. הגדולה ביותר היא אבו דאבי. שליט כל האמירויות הוא שייח' היושב באבו דאבי והשלטון עובר בירושה. השייח' אחראי לענייני פנים, חוץ, הגנה וכדומה של כל המדינה. במדינה מתגוררים כ- 10 מיליון תושבים ומתוכם 1.2 מיליון אמירתיים והשאר מהגרי עבודה. הדת הרשמית אסלאם, חוקי השריעה תקפים לעניינים משפחתיים ואישיים.
המדינה הינה פדרציה הכוללת התאגדות של 7 נסיכויות שקיבלה עצמאות בשנת 1971. במשך שנים לפני קבלת העצמאות חיו באזור המקומיים בשבטים והתפרנסו בעיקר מדייג, שליית פנינים, חקלאות, צאן ועוד.
בשנות ה60 של המאה הקודמת התגלו מרבצי נפט עצומים ובתוך זמן קצר התעשרו תושבי המקום בקנה מידה עולמי. לאחר קבלת העצמאות מהבריטים וההתאגדות של הנסיכויות למדינה אחת, השכילו ראשיהן להפנות את התמלוגים העצומים שהתקבלו ממכירות הנפט לפיתוח מסיבי של המדינה ולהפניית משאבים ותקציבים לנושאים כגון: חינוך, תיירות, תשתיות, בנייה ועוד.
כיום ההכנסות מנפט מהוות פחות מ10% מכלל התל"ג. חברות התעופה המקומיות "איתיחאד אירוויז" ו "אמירטס" מהמובילות בעולם, נמלי התעופה והים של אבו דאבי ודובאי גדולים מאוד ומהווים נקודת ביניים בין אירופה למזרח הרחוק. מספר התיירים גדל מאוד ומדובר בעשרות מיליונים בשנה והמאזן המסחרי עומד על עודף של עשרות מיליארדים והמשפחות העשירות של המדינה משקיעות בעשרות מדינות בעולם.
רובה של המדינה מדבר, במזרחה מתנשא רכס חג'ר ( כ- 2500 מ'), ממנו משתרעת רמה מדברית המתפרשת צפונה ומערבה עד לגבולה של ערב הסעודית.
בקיץ הטמפ' מגיעות ל -450 מעלות ויותר. הטמפ' באביב, החורף והסתיו נעות בין 20-35 מעלות צלזיוס. אין כמעט גשמים (80 מילימטר בשנה), סופות חול שכיחות וחמסינים שכיחים כל השנה.
הטיולים לאמירויות חושפים את המטיילים לעושר בלתי נתפס, לאתרים מודרניים מדהימים, לאטרקציות תיירות ולבתי מלון מהרמה הגבוהה בעולם.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות.
2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן.
3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות.
4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו.כולל תוספת לכיסוי מפאת קורונה.
5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת מסיבות שונות.
6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ.
6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה.
7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי.
8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהנכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. 
9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה, במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכוח עליון.
10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מסיבות הקשורות לכח עליון , פגעי טבע ומזג אויר וכו'
11. בשל סיבות שונות ,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים.
12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם.
13.את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול.
14.דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל.
15.חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.