טיול מאורגן לאיחוד האמירויות | מלון 5* | 8 ימים 7 לילות | 7 אמירויות

8 ימים 7 לילות

אתרים ואטרקציות

טיול לאמירויות של דיסקברי, נבקר ב- 7 האמירויות שמרכיבות את האיחוד. הטיול כולל נסיעה בג'יפים במדבר, מופע פולקלור, שייט בסירה, ביקורים באטרקציות המעניינות באבו דאבי, דובאי, פוג'יירה, שארג'ה , ראס אל ח'יימה, עג'אמן, אום אל קיוין ועוד.
1. דובאי:
סיור פנורמי , תצפית מקומה 124 בבניין הגבוה בעולם "בורג' חליפה", ביקור בשוק מדינת גומ'יירה, נסיעה ברכבת המונורייל, ביקור בכפר הגלובלי, הגנים המופלאים ופארק הפרפרים, ספארי במדבר עם מופע מסורתי, ביקור בקניון דובאי ובקניון " האמירויות" ושייט בסירת דאו מסורתית.
2. אבו דאבי
מוזיאון מורשת הכפר, סיור פנורמי, ביקור במסגד שייח זאיד, ביקור באי יאס.
3. שארג'ה:
סיור פנורמי, טיול חוף מזרחי, מבצר שארג'ה, רחבת מסגד המלך פייסל ושווקים.
אל עין :
שוק הגמלים המפורסם, מוזיאון הלאומי, הר "ג'בל חאפת ".
4. ראס אל ח'יימה:
ג'בל ג'איס, העיר ראס ח'יימה
5. פוג'יירה
מצודת פוג'יירה, מוזיאון פוג'יירה
6. עג'אמן :
מצודת עג'אמן, השוק המקומי
7. אום אל קיוין
מבצר אום אל קיוין
הערה: עכב תנאי תחלואה במדינת היעד יתכנו שינויים במסלול, במקרים כאלה יינתנו ביקורים, באתרים חלופיים ראויים.

למה דיסקברי?

חברת "דיסקברי טיול עולמי" מתמחה בהוצאת טיולים לאמירויות, טיולים מאורגנים לאמירויות, טיולים למשפחות לאמירויות, טיולי מסורת לאמירויות  עם אוכל כשר, טיולי ג'יפים לאמירויות ועוד. לכל טיול מוצמד אוטובוס מהתחלה עד לסיום הטיול, ימי הטיול מלאים, אין כניסות בתשלום נוסף.

הטיול לאמירויות מלווה במדריכים בעלי ידע רחב שיעשירו את החוויה ביעד החדש והמאתגר, שעד כה רק חלמנו לבקר בו.

החברה מתמחה גם בחבילות נופש לדובאי, חבילות למשפחות לדובאי, חבילות נופש לכל הנסיכויות, טיולי ג'יפים לדובאי ולשאר האמירויות, טיולים לדובאי מאורגן אישי, טיול לדובאי פרטי ועוד.


אודות הטיול:
 
* הטיול בתנאי חצי פנסיון.
* מלון בדרגת 5*
*מדריכים מקומיים ומדריך מצוות דיסקברי
* מים מינרליים באוטובוס
*ספארי ג'יפים+ מופע פולקלור במדבר
* תצפית מקומה 124 במגדל בורג' חליפה
* ביקור במסגד שייח' זאיד
* ביקור במזויאון מורשת הכפר
* ביקור בגנים המופלאים ובפארק הפרפרים
*ביקור במצודת אל ג'אהלי
* ביקור במוזיאון הלאומי באל עין
* הרי החג'אר
* ביקור בכפר הגלובאלי
*ביקור במוזיאון איתיחאד
* מופע מזרקות ואורות
* שוק הגמלים באל עין
* ביקור ב-7 נסיכויות: דובאי, אבו דאבי, שארג'ה, עג'אמן, אום אל קיווין, ראס אל ח'יימה ופוג'יירה.
 
פעילות ערב:
1. ספארי ג'יפים במדבר, מופע פולקלור וארוחה.
2. שייט בספינה דאו עם מופע וארוחה.
3. תצפית לילית מקיפה מקומה 124 של  מגדל בורג' חליפה ומופע מזרקות.
4. קניון דובאי
5. קניון האמירויות
6. הכפר הגלובאלי (אקספו)

תאריכי יציאה ומחירים

יציאה: 03/01/2021
חזרה: 10/01/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 10/01/2021
חזרה: 17/01/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 17/01/2021
חזרה: 24/01/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 24/01/2021
חזרה: 31/01/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 31/01/2021
חזרה: 07/02/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 07/02/2021
חזרה: 14/02/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 28/02/2021
חזרה: 07/03/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 07/03/2021
חזרה: 14/03/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:
יציאה: 14/03/2021
חזרה: 21/03/2021
מחיר מבצע לאדם בחדר זוגי: 1,690 $
מחיר רגיל לאדם בחדר זוגי: 1,890 $
מחיר לאדם יחיד: 350 $
תוקף המבצע:
הערות:

המסלול

יום 1- בן גוריון, דובאי

נפגש נרגשים בשדה התעופה בן גוריון לקראת הטיול לאמירויות ונטוס בטיסה ישירה במשך כ – 3 שעות ובמהלכה נחצה את שמי ערב הסעודית. לאחר ההגעה לאמירויות נעבור את נהלי הכניסה של רשויות ההגירה בשדה התעופה ונפגש עם הנציג המקומי והאוטובוס שימתינו לנו. לאחר מכן נתחיל את טיולינו בדובאי. דובאי העיר הגדולה ביותר באמירויות ובה למעלה מ 3- מיליון תושבים. התפתחה מכפר דייגים ושולי פנינים לעיר מודרנית וחדשה, מטרופולין תוסס, בניינים גבוהים וחדישים, מרכזיי קניות עצומים ואינסוף אטרקציות. בהתאם לנהלים נערוך סיור פנורמי בעיר ונגיע אל מלוננו. * יש לבצע בדיקת קורונה ( לא כלול במחיר) לאחר הנחיתה בדובאי ולהמתין במלון עד לקבלת תוצאות.

יום 2-דובאי- כפר גלובאלי

הטיול בדובאי מתחיל בעיר העתיקה (מהמאה הקודמת)-רובע אל פהידי בו נראה בתים קטנים, בתי קפה ציוריים וגלריות. נתחיל בסיור רגלי בין החנויות והסמטאות העתיקות, נכנס לשוק הטקסטיל, לאחר מכן, נעבור את ערוץ נחל דובאי בסירות abre אל הגדה השנייה אל שווקי הזהב והתבלינים. בהמשך נצפה במוזיאון העיר ובמסגדים החשובים כולל במסגד המרשים "מסג'ד גו'מרייה" , ג'ומיירה הוא המסגד הגדול ביותר בדובאי ואחד המבנים הדתיים הגדולים באיחוד. הוא המסגד הראשון שפתח את שעריו לביקור ל "לא מוסלמים". נבקר במוזיאון "איתיחאד" המציג מורשת של מדינות האיחוד, לפני שהתאחדו. מבנה המוזיאון מפואר ומרשים מאוד מבחינה אדריכלית. כמו כן, נצפה במלון המפואר ביותר בעולם : "בורג' אל ערב", הבנוי בצורת מפרש. המלון המדורג 7 כוכבים, וגובהו מעל 300 מטרים. הגישה אל המלון היא דרך גשר מעבר פרטי. המלון נחשב למלון הטוב ביותר בצפון אמריקה ובמזרח התיכון. נעלה אל רכבת המונורייאל , רכבת עילית שנחנכה ב2009, המחברת את האי המלאכותי ליבשה ונצא לתצפית על אי התמרים המלאכותי "דקל ג'ומיירה", אחד מפלאי תבל- והאי המלאכותי הגדול ביותר על פני כדור הארץ (יש המתארים את האי כ"נס" שנוצר על ידי האדם). האי בצורת עץ דקל המוקף בשובר גלים בצורת סהר. נמצא בו גורדי שחקים, וילות יוקרתיות, פארקים, מועדוני גולף ועוד. נמשיך עד קצהו של האי שם נצפה במלון אטלנטיס המפואר הממוקם בדקל ג'ומיירה. בסיום הסיור נסע אל הכפר הגלובלי ובדרכנו נראה את המרינה ונצפה ביכטות המפוארות נחלוף על פני אזור מבנים של חוף ג'ומיירה והמרינה. לאחר מכן, נסע אל הכפר הגלובלי , אחד ממיזמי התיירות הגדולים והמושקעים בעולם. הכפר הוא אחד מיעדי הבילוי הפופולריים ביותר בדובאי המשלב חווית פסטיבל ופארק. הפארק נפתח מדי שנה בין נובמבר לאפריל ולוקח את המבקרים לסיור עולמי של ממש. בכפר ישנם אזורי תרבות מגוונים, מבנים אדריכליים מכל העולם, ביתני אוכל, שווקים , מופעים, מתקני אקסטרים ואפילו בית רדוף רוחות. האטרקציה המדוברת של הכפר הם 75 ביתני ענק ממדינות שונות. בכל אחד מהם נוכל להתרשם ממדינה אחרת בעולם. כל ביתן עם ארכיטקטורה ייחודית, הופעות, מסעדות ועוד. בין המדינות להן ביתנים: מצריים, תימן, איראן, אפגניסטן, הודו, לבנון , סוריה ועוד. המתחם מאגד בתוכו גם מתחמי קניות.

יום 3- דובאי- המסגרת של דובאי ,הגן הקסום, גן הפרפרים וספארי במדבר

לאחר ארוחת הבוקר נסע לראות את המסגרת של דובאי, מסגרת התמונה הענקית הזו בגובה 150 מטר, היושבת סמוך לשכונותיה העתיקות של דובאי. בתוך המסגרת ניתן למצוא מוזיאון המציג הסברים על ההיסטוריה של דובאי, התרבות בדובאי ועל המטרה להקמת המבנה השאפתני הזה. כמובן גם שישנה נקודת תצפית מרהיבה על העיר. לאחר מכן, נסע לביקור בגן הקסום: אחד מגני הפרחים הגדולים בעולם ובו למעלה מ45 מיליון פרחים מעוצבים בסגנונות שונים ומרהיבים על פני יותר מ70 אלף מטר מרובע. נצפה במטוס ענקי, ציפור ענקית, פילים, דמויות דיסני ועוד. המקום שבר שיא גינס עולמי בעיצוב וסידור פרחים. נבקר גם בגן הפרפרים , הסמוך לגן הקסום. הגן מכיל כ- 15,000 פרפרים ולמעלה מ -50 זנים של פרפרים בגדלים וצבעים שונים. גן הפרפרים של דובאי נותן לנו את האפשרות לראות את "הגלול המלא " של הפרפר, כלומר את שלבי ההתפתחות שלו : גולם, זחל ופרפר. גן פרפרים זה הוא הגן המקורה הגדול ביותר בעולם. לצד הגן יש גם מוזיאון פרפרים, גן שופע שבו תוכלו לצפות בצמחים, פרחים, מזרקות וציפורים. פעילות אחה"צ וערב: בשעות אחה"צ נסע לחוות " ספארי במדבר" חגיגה מדברית ברכבי שטח , במהלכה נחווה את העוצמה של המדבריות בחצי האי ערב , האירוע כולל: רכיבה על גמלים, אירוח במאהל בדואי, ארוחת ערב ומופע פולקלור מסורתי, בו תוכלו לנסות את התלבושות המסורתיות. בנוסף, תוכלו לקבל קעקוע חינה ולשתות קפה ערבי בדואי אסלי. לאחר מכן נחזור למלון בדובאי.

יום 4- אום אל קיוין, עג'מאן ושארג'ה

לאחר ארוחת הבוקר נסע אל הנסיכות "אום אל קיוין", המונה כ- 65,000 נפש. נצפה במבצר עתיק מ- 1786 שנועד להגן על העיר. המבצר משמש כיום כמוזיאון. כמו כן, בעיר נמל ישן ובו סירות דייגים ומסביב , בתים ישנים ואתרים ארכיאולוגיים המתוארכים ליותר מ1500 שנה. משם נסע לעג'מאן, עיר הבירה של הנסיכות "עג'מאן ". נבקר שם במצודת עג'אמן , אשר נבנה על ידי השייח 'חומייד בן ראשיד , ששלט משנת 1838 עד 1841 באזור. המבצר שימש כבית מגורים מלכותי עד 1970 ויותר מאוחר שימש כתחנה משטרה של משטרת עג'אמן, מאז שוחזר מספר פעמים. לאחר מכן נבקר בשוק המקומי של העיר. משם נמשיך אל שארג'ה, הנסיכות השלישית בגודלה באמירויות ובירת התרבות של האיחוד. נבקר ברחבת מסגד המלך פייסל, אחד המסגדים הגדולים באמירויות. המסגד המרשים הזה היה למעשה מתנה של המלך הסעודי פייסל עבור האמירויות. הוא נפתח ב- 1987 ויש בו ספריה אסלאמית, אחת מהגדולות בעולם עם יותר מ- 7.000 ספרים. הכניסה למוסלמים בלבד. נבקר במבצר הנושא את שם הנסיכות המשמש גם מוזיאון המקבץ תצלומים וחפצים ארכיאולוגיים, במוזיאון יש גם בית כלא עתיק . לאחר מכן נגיע לשווקים, כולל שוק הזהב ובו נבקר אצל סוחרי תכשיטים מזהב, פלטינה, יהלומים וכסף. בהמשך נבקר במוזיאון המורשת של שארג'ה, בו נלמד על ענפי המסחר המסורתיים של האזור: פנינים, זהב ועוד אבל לא רק. המוזיאון מציג גם אובייקטים עכשוויים המשקפים את החוויה של תושבי האמירויות, החל מדת, תרבות והשילוב עם החיים המודרניים. לאחר מכן נבקר בשוק "אל ארסה", Souk Al Arsah, שם נלמד על אופן הכנת החלבה המיוחדת במקום. נחזור למלוננו בדובאי. בשעות הערב נצא לשייט בסירת דאו מסורתית כולל מופע פולקלור וארוחה בנהר דובאי.

יום 5- אל עין, שוק הגמלים ובורג' חליפה

בשעות הבוקר המוקדמות נוכל לצפות בזריחה, לאכול ארוחת בוקר ולאחר מכן נצא אל העיר אל עין- העיר השנייה בגודלה באמירות באבו דאבי, העיר שוכנת בנווה מדבר במזרח המדינה. אל עין היא מקום מגוריהם המסורתי של שליטי אבו דאבי, והיא משלבת בין עיר מסורתית לעיר מודרנית. מקומה סמוך לגבול עם עומאן והיא והרביעית בגודלה במדינה. אל עין הינה אחת הערים העתיקות ביותר בעולם הערבי, מצויה על דרך מסחר עתיקה ומסביב לה שרידים ארכאולוגיים רבים הכוללים קברים מלפני יותר מ- 5,000 שנה (תקופת הברונזה). אתרים שהוכרו כאתרי מורשת עולמית על ידי אונסקו- בחלקם נבקר ומהם נצפה אל העיר. בנוסף, העיר ידועה כאזור שחקלאות השילחין גם בעת העתיקה וגם מאוחר יותר הייתה מפותחת בה מאוד להבדיל מחלקים אחרים באזור חצי האי ערב. נצפה במצודת "אל ג'אהילי", מבצר מיוחד במינו באזור שהיה מוקד פעילויות הקשורות לפילוסופיה, לתרבות ולמורשת בעיקר של האמירות אבו דאבי. אל ג'אהילי הוא אחד המבצרים הגדולים ביותר באיחוד האמירויות, שנבנה בשנות ה -90 של המאה העשרים בהוראת השייח 'זאיד בן ח'ליפה, כביתם של בני משפחת אל נהיאן השלטת. בין 2007 ל -2008 שוחזר ללא דופי על ידי מחלקת התרבות והתיירות של אבו דאבי. נבקר בשוק בגמלים המפורסם, בו מצויים גמלים ערביים, צעירים וכאלה המיועדים למרוצים. גמלים תופסים מקום חשוב בלב מורשת האמירויות ובכלל בתרבות הערבית בדואית. נוכל לראות את מסלול מרוצי הגמלים ואם יתמזל מזלנו, נוכל לצפות במרוץ כזה. מרוצים אלו התקיימו באיחוד האמירויות הערביות במשך מאות שנים, והמסלול הגדול באורך עשרה קילומטר אכן מארח מרוצים קבועים גם כיום. בהמשך, נבקר במרכז העיר בו נמצא מטע התמרים ונתרשם משיטות השקיה עתיקות. לאחר הפסקת הצהריים נעבור ליד גן החיות של אל עין אשר נפתח בשנת 1969. גן החיות הזה הוא גן החיות הגדול ביותר של איחוד האמירויות. נמצאים בו יונקים כמו את האנטילופה הערבית, ג'ירפות ואיילים. במתחם החתולים נמצאים אריות, נמרים, פומות, נמרים שחורים ויגוארים. גן החיות מפורסם במתקני המחקר שלו, במיוחד בתוכנית הרבייה של בעלי חיים המסומנים בסכנת הכחדה המהווים יותר מ30% מכלל גן החיות. נגיע לביקור במוזיאון הלאומי שבו מוצגים ממצאים מרתקים החל מתקופת האבן עד להקמת האיחוד. המוזיאון שם דגש על חיי היומיום של תושבי האזור, באמצעות שחזורים ותערוכות הכוללים בגדים מסורתיים ותכשיטים בדואים. בחלק הארכיאולוגי של המוזיאון מוצגות תגליות המתוארכות לתקופת הברונזה וברזל, כולל תליונים אוסף מטבעות וקברים עתיקים. נצפה בארמון האמיר זיאד המשמש גם כמוזיאון, בו נולד יורש העצר של הנסיכות. מוזיאון ארמון אל-עין הוא מעונו לשעבר של שייח זייד בן סולטן ומשפחתו, שהפך לשליט הראשון של אמירות אבו דאבי. הארמון שוחזר היטב מבפנים ומבחוץ על מנת לשקף במדויק את האוירה בארמון בזמן מגוריי השייח'. בהמשך, נסע אל "ג'בל חאפת " Jebel Hafeet, הר שגובהו 1,240 מטר, נגיע לפסגה השנייה בגובהה באיחוד האמירויות (הגבוהה ביותר היא ג'בל ג'ייס בראס אל-ח'יימה) והגבוהה ביותר באבו דאבי. בדרכינו נעצור בנקודות תצפית נוף רבות מהן נצלם תמונות פנורמיות של האי עין והמדבר שמסביב. בסוף הביקור נחזור למלוננו בדובאי. פעילות ערב: לאחר ארוחת הערב, נסע לתצפית ממגדל - "בורג' אל חליפה" גורד שחקים, הבניין והמבנה הגבוה בעולם, הבניין מתנשא לגובה של 828 מטרים (2,717 רגל), והוא המבנה בעל מספר הקומות הגדול ביותר מאז ומעולם, עם 163 קומות. עלות הקמתו מוערכת בכ-1.5 מיליארד דולר.‎‎ כמו כן, הוקמו 194 עמודי יסודות עבור הבניין, בעומק של 15 מטרים . סרטים מפורסמים כמו "מהיר ועצבני 7 " ו " משימה בלתי אפשרית 2" צילמו מספר סצנות בבניין. נעלה אל קומה 124 במעלית מהירה, משם נצפה על כל העיר דובאי מהמפרץ הפרסי ועד המדבר. לאחר מכן, נצפה במופע המזרקות המפורסם והחדש של דובאי הכולל תאורה ומוסיקה.

יום 6- אבו דאבי

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל אבו דאבי, בירת איחוד האמירויות והעיר השנייה בגודלה במדינה. בעיר נמצאים מרכזי השלטון ומשרדי ממשלת האמירויות וכמובן משכנו של נשיא האמירויות. העיר מפוארת מאוד וכוללת בניינים ייחודים, מסגדים, ארמונות וחופי ים. העיר בנויה על קצהו של אי הנמצא כ- 250 מטר מהיבשת. אוכלוסיית העיר מונה כ1.4 מיליון תושבים, מתוכם 80% זרים. באבו דאבי תוכלו למצוא מוזיאונים מפורסמים, שלל אטרקציות למשפחות ובכלל לתיירים. נתחיל את הסיור במוזיאון מורשת הכפר, אשר מהווה העתק אותנטי של כפר בדואי טיפוסי הנותן למבקרים מושג על חיי האמירויות לפני "עידן הנפט". המוזיאון כולל תערוכות מחיי היום-יום המסורתיים של הבדואים ,וכן תערוכות המציגות את החקלאות המקומית ולסחר בצלילת פנינים - הכלכלות העיקריות שמהן התפרסנו הבדואים באזור לפני מציאת הנפט. נערוך סיור פנורמי בעיר, שיתחיל לאורך החוף והטיילת ( הקורניש ) המרשימה וזרועה בבתי מלון, בתי קפה, מסעדות, גנים נאים ואתרי בילוי שונים לאורך 8 ק"מ. נצפה במהלך הסיור בארמון השליט המקומי "קסר אל וואטאן", הארמון הנשיאותי של איחוד האמירויות, שם נמצא משכנם של נשיא האמירויות והאמיר של אבו דאבי ח'ליפה בן זאייד ושל יורש העצר מוחמד בן זאיד, השליט בפועל והאיש החזק. הארמון נקרא בלשון העם "המצודה הלבנה". בהמשך נצפה במוזיאון הלובר של אבו דאבי שהינו שלוחת המוזיאון המפורסם בעולם ומוצגות בו תערוכות מתחלפות וקבועות המשלבות תרבות, היסטוריה ויצירות של ציירים מפורסמים כגון פיקאסו ואחרים. במוזיאון נמצא גם ספר תנ"ך עתיק המתוארך ליותר מ 500 שנים שנמצא בתימן. עיצוב המוזיאון מרתק והוא מכוסה בכיפה מעוצבת הנראית כאילו צפה מעליו. השלוחה של המוזיאון הצרפתי באבו דאבי הוא סמל לחזון של איחוד האמירויות הערביות בנוגע לקדמה תרבותית , מחשבתית ופתיחות. לאחר מכן נערוך סיור במרכז העסקים של העיר אבו דאבי, הכולל ריכוז גדול של גורדי שחקים כמו מגדלי "איתיחאד". עלותו המשוערת של בניית קומפלקס המגדלים עומדת על 2.5 מיליארד דירהם. המגדל השני מבין המגדלים הוא המגדל הגבוה ביותר באבו דאבי. במגדלים יש משרדים, קומת בידור, הסעדה ואפילו מצפה כוכבים. נראה שם את מלון הפאר "ארמון האמירויות". לאחר מכן נסע אל האי יאס המכונה פארק השעשועים של אבו דאבי בו נמצאות האטרקציות התיירותיות של אבו דאבי כגון "עולם הפרארי ", "עולם המים" ו"אולפני האחים וורנר" שהוא הפארק המקורה הגדול בעולם. בנוסף נראה את מסלול המרוצים בו מתקיים מדי שנה במשך 4 ימים, גמר מרוץ המכוניות מסוג הפורמולה 1. בהמשך נסע לביקור במסגד הגדול על שם אבי האומה השייח' זאיד, אחד מהמסגדים הגדולים והמרהיבים ביופיים בעולם, הבנוי שיש וכולל קישוטים רבים. המסגד יכול להכיל עד 40,000 מתפללים. מלאכת התכנון והבנייה של המסגד הוטלה על מספר רב של אומנים ובעלי מקצוע מרחבי העולם מהודו עד ניו זילנד ויותר מ3,000 עובדים עסקו במלאכת הבנייה. לאחר שנתרשם מהמסגד, נחזור למלוננו בדובאי. פעילות ערב: נבקר ב"קניון האמירויות", קניון המכיל כ-630 חנויות ועשרות בתי קפה ומסעדות.

יום 7 - הנסיכויות ראס אל ח'יימה, פוגיי'רה ורכס הרי החג'אר

נתעורר בשעות הבוקר המוקדמות ונסע אל רכס הרי החג'אר, שחלקם באמירויות וחלק שייכים למדינה השכנה עומאן. הרכס נחלק להרי חג'אר המערביים ולהרי חג'אר המזרחיים, וחלקו המרכזי, המכונה ג'בל אח'דר הוא רכס ההרים הגבוה ביותר בעומאן ובחצי האי ערב כולו. נבקר באמירות ראס אל ח'יימה, הסמוכה לגבול עם עומאן. נבקר בג'בל ג'איס שפסגתו בעומאן. ההר הוא חלק משרשרת הרי חג'אר, וההר הגבוה ביותר של איחוד האמירויות הערביות, פסגתו 1,934 מטר. לאורך ההר, ישנן נקודות תצפית בהן נחשף לנופים מרהיבים. נבקר במקום בו נמצאת האומגה הארוכה בעולם לאורך 3 ק"מ איתה מגיעים הגולשים עד למהירות של 150 קמ"ש. האמיצים שבינינו יוכלו לנסות לגלוש בה (בתשלום). אטרקציה זאת הפכה לאחת מפעילויות ההרפתקאות הגדולות של איחוד האמירויות. לאחר הפסקת הצהריים נצא לסיור בעיר הבירה של האמירות ראס אל ח'יימה הנושאת את אותו שם , העיר היא אחד מהיישובים העתיקים באמירויות ובה אתרים ארכיאולוגים והיסטוריים. אזור זה חשוב מאוד, בגלל חפירות ארכיאולוגיות שגילו כי אזור זה יושב מאז האלף השלישי לפני הספירה. העיר אל ח'יימה היא שילוב של עיר מודרנית, ואטרקציה תיירותית ומסורתית הנותנת טעימה מחיי האמירתיים בימים קדומים בהם התפרסנו משליית פנינים, דייג, וחיו חיים כפריים ופשוטים לפני ה"בום" הכלכלי. נמשיך אל פוג'ירה, הנסיכות הקטנה ביותר באיחוד האמירויות, גודלה 1165 קמ"ר, ומהווה כ- 1.5% משטח איחוד האמירויות. מתגוררים בה כ-225,000 תושבים, ושליטה הוא שייח' חמד בן מוחמד א- שארקי. הנסיכות שוכנת לחופי מפרץ עומאן . בירתה של האמירות פוג'יירה היא נושאת את שם הנסיכות והיא האמירות הכי מזרחית באיחוד. היא נקודת יציאה למייצרי הורמוז. פוג'יירה עשירה במסגדים, ומצודות אסלאמיות מאוחרות. אמירות זו היא משכנו של המסגד העתיק ביותר שנמצא בשימוש האיחוד. (הארכיטקטורה שלו דומה לסגנון של המסגדים שנמצאים בתימן). לאחר הגיענו לעיר, נבקר ברחבת מסגד אל בידיה המסגד העתיק ביותר באמירויות שנקרא על שם העיירה שהקיפה אותו בעבר. התכונות ההנדסיות של המבנה הוא הישג של ממש לאותה התקופה. המסגד מורכב מאולם תפילה, מעוטר בקשתות וכולל פתחי אוורור ונישת תפילה המפנה למכה. עמוד מרכזי מחלק את החלל הפנימי לארבעה רבעים שווים. מסגד נוסף שנחשף אליו הוא מסגד שייח זייד המודרני של פוג'יירה המשתרע על שטח בגודל של שלושה מגרשי כדורגל, נבקר ברחבת המסגד. באולם התפילה ישנו מקום לאלפי מתפללים. החזית הלבנה המרשימה של המבנה, הפכה את המסגד לאחד מציוני הדרך העיקריים בעיר והוא מדורג כמסגד השני בגודלו באיחוד האמירויות הערביות אחרי המסגד הגדול של שייח זייד באבו דאבי.

יום 8 - קניון דובאי - חזרה לישראל

לאחר ארוחת הבוקר נסע לביקור בקניון דובאי , הקניון החמישי בגודלו בעולם, בו עשרות חנויות יוקרה ומסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע ומתחמי אוכל, שם תמצאו אזור אתר סקי מלאכותי ואקווריום (כניסה לאקווריום בתשלום נפרד) . לאחר סיום הביקור נסע אל שדה התעופה ונחזור ארצה.

מתעניין? רוצה לשמוע פרטים נוספים? נציגי דיסקברי ישמחו לענות על כל שאלה. אנא השאר את פרטים וניצור עמך קשר.

המחיר כולל

* טיסות ישירות בחברה סדירה- אל על או פליי דובאי * מיסי נמל והיטלים כפוך לשינויים מ 1.12.2020 * בתי מלון ברמת 5* *כלכלה- חצי פנסיון * דמי כניסה לאתרים בהתאם למסלול הטיול * תשר לנותני שירותים בחו"ל (למעט דמי סבלות והמדריך הישראלי) * מדריך ישראלי מצוות דיסקברי * אוטובוס תיירים ממוזג

המחיר אינו כולל

*בדיקת קורונה (הנוסעים מחויבים בבדיקה לפני היציאה ) * תוספת לחדר יחיד *כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל" *הוצאות אישיות במהלך הטיול לאמירויות *ביטוח רפואי ומטען- יש לעשות ביטוח מורחב, הכולל כיסוי רפואי דמי ביטול מפאת וירוס הקורונה. *שינויים במיסי נמל ודלק שיקבעו על ידי חברות התעופה לאחר 1.12.20 *דמי סבלות *כל מה שיקבע על ידי המדינות (ישראל, אמירויות), בנושא וירוס הקורונה.

מלונות

מלון 5*  

הערות

 

הטיול מופעל על פי תנאי התו הסגול. כפוך למגבלות הקורונה בישראל ובארץ היעד.

יתכנו שינויים באתרי הביקורים לאור מגבלות הקורונה הארץ היעד, במידה ויהיו שינויים יינתנו ביקורים 

חלופיים. 

להלן מידע שימושי ועדכני אודות הליך נסיעה לחו"ל וקורונה, כדאי לקרוא לפני שנוסעים (קישור לאתר משרד הבריאות):

לחצו כאן 

הסכם השלום והסכמי התעופה לביצוע טיסות ישירות לאמירויות נחתמו, אך טרם התקבלו אישורים סופיים לביצוע טיסות. ייתכן ויחולו שינויים בלוחות הזמנים ובמחירים לאדם בהרכב זוגי בחדר, מיסים, תשר ודמי הרשמה. עד גמר המלאי ט.ל.ח

יש לבצע בדיקת קורונה ( לא כלול במחיר) לאחר הנחיתה בדובאי ולהמתין במלון עד לקבלת תוצאות.

 דמי הרשמה- 100$ לאדם.

מפגש קבוצה ייערך בזום.


 

טיסות

סדירות

מידע כללי

איחוד האמירויות הערביות , UAE, היא מדינה מדברית בצפון מזרח חצי האי ערב, עשירה בנפט, לחופי המפרץ הפרסי. המדינה מאחדת בתוכה 7 אמירויות: אבו דאבי, דובאי, עג'מאן, פוג'ירה, ראס אל ח'ימה, שאר'יה ואם אל קיוין. הגדולה ביותר היא אבו דאבי. שליט כל האמירויות הוא שייח' היושב באבו דאבי והשלטון עובר בירושה. השייח' אחראי לענייני פנים, חוץ, הגנה וכדומה של כל המדינה. במדינה מתגוררים כ- 10 מיליון תושבים ומתוכם 1.2 מיליון אמירתיים והשאר מהגרי עבודה. הדת הרשמית אסלאם, חוקי השריעה תקפים לעניינים משפחתיים ואישיים.
המדינה הינה פדרציה הכוללת התאגדות של 7 נסיכויות שקיבלה עצמאות בשנת 1971. במשך שנים לפני קבלת העצמאות חיו באזור המקומיים בשבטים והתפרנסו בעיקר מדייג, שליית פנינים, חקלאות, צאן ועוד.
בשנות ה60 של המאה הקודמת התגלו מרבצי נפט עצומים ובתוך זמן קצר התעשרו תושבי המקום בקנה מידה עולמי. לאחר קבלת העצמאות מהבריטים וההתאגדות של הנסיכויות למדינה אחת, השכילו ראשיהן להפנות את התמלוגים העצומים שהתקבלו ממכירות הנפט לפיתוח מסיבי של המדינה ולהפניית משאבים ותקציבים לנושאים כגון: חינוך, תיירות, תשתיות, בנייה ועוד.
כיום ההכנסות מנפט מהוות פחות מ10% מכלל התל"ג. חברות התעופה המקומיות "איתיחאד אירוויז" ו "אמירטס" מהמובילות בעולם, נמלי התעופה והים של אבו דאבי ודובאי גדולים מאוד ומהווים נקודת ביניים בין אירופה למזרח הרחוק. מספר התיירים גדל מאוד ומדובר בעשרות מיליונים בשנה והמאזן המסחרי עומד על עודף של עשרות מיליארדים והמשפחות העשירות של המדינה משקיעות בעשרות מדינות בעולם.
רובה של המדינה מדבר, במזרחה מתנשא רכס חג'ר ( כ- 2500 מ'), ממנו משתרעת רמה מדברית המתפרשת צפונה ומערבה עד לגבולה של ערב הסעודית.
בקיץ הטמפ' מגיעות ל -450 מעלות ויותר. הטמפ' באביב, החורף והסתיו נעות בין 20-35 מעלות צלזיוס. אין כמעט גשמים (80 מילימטר בשנה), סופות חול שכיחות וחמסינים שכיחים כל השנה.
הטיולים לאמירויות חושפים את המטיילים לעושר בלתי נתפס, לאתרים מודרניים מדהימים, לאטרקציות תיירות ולבתי מלון מהרמה הגבוהה בעולם.

הערות

1. המחיר אינו כולל תוספת מיסי נמל ודלק במידה ואלה יוטלו ע"י חברות התעופה לפני היציאה לטיול. המחיר אינו כולל גם דמי סבלות. 2. המחיר המצוין הוא לתשלום במזומן. 3. בנושא החיסונים לארץ היעד מומלץ לנוסעים לפנות למשרד הבריאות. 4. אנו ממליצים לכל הנוסעים לבטח את עצמם בביטוח רפואי ומטען מיום ההרשמה לטיול ועד לסיומו. 5.שימו לב: המסלול המוצע באתר מתאר את אתרי הביקור, אך לא בהכרח את סדר הביקורים וכן את סדר הימים והלינות. כמו כן, ייתכנו שינויים בסדר התוכנית, וזאת לאור שינויים תכופים בלוח הטיסות ושעות הטיסות וכן לאור ימי הפתיחה הקבועים של האתרים במסלול או שינויים החלים מפאת חגים או אירועים אחרים. 6.לאור האמור לעיל ייתכנו אף ויתורים על ביקורים בחלק מהאתרים והמקומות המוזכרים במסלול הטיול , במקומם יינתנו אתרים חליפיים וראויים, וכל זאת ייתכן גם לאחר יציאתנו מהארץ. 6. יציאה לטיול מותנית במינימום של 20 משתתפים לפחות,אלא אם הוחלט אחרת ע"י הנהלת החברה. 7. במידה ויהיו פחות משתתפים יתכן ותחול תוספת למחיר הטיול שתקבע ע"י דיסקברי. 8. תנאי הרישום והביטול מפורטים וברורים והם מופיעים באתר האינטרנט של חברת דיסקברי, תחת תנאים כלליים. לפני שהינכם נרשמים לטיול , יש לקרוא את תנאי ההרשמה והביטול כפי שמופיעים בעמוד הנ"ל. מי שאינו יכול ,מסיבות שונות, להוריד או לקרוא את התנאים הכלליים הכוללים תנאי רישום וביטול מהאתר, מוזמן לקבל אותם מאיתנו בפקס או במייל. 9. החברה אינה אחראית לנזקים שיגרמו לנוסעים כתוצאה משינויים הנעשים ע"י חברת התעופה,במועדי הטיסות עקב תקלות שונות ו/או פגעי מזג האוויר/או לנזקים הנגרמים מכח עליון. 10. החברה אינה אחראית לשינויים הנובעים מכח עליון,פגעי טבע ומזג אויר וכו' 11. בשל שינויים אופציונאליים בלו"ז הטיסות,עלול סדר הביקור באתרים להשתנות ויתכן כי אתרי ביקור ספורים יוחלפו באחרים- הכל בהתאם ללוח הזמנים. 12.מדי פעם מופיעים באינטרנט, דפי אינטרנט ישנים שנסרקו על ידי גוגל או מנועי חיפוש אחרים דפים שאינם מופיעים באתר החברה, מסלולי טיול ישנים או מסלולי טיול שאינם מעודכנים. לכן , בעת ההרשמה יש להיכנס אך ורק לאתר דיסקברי הרשמי, ולקרוא שם את המסלול המעודכן. עליכם לוודא לפני ההרשמה שהוא אכן המסלול הרלוונטי עבורכם. את המסלול ניתן לקבל גם בפקס וגם במייל. עליכם לוודא שאכן קיבלתם את המסלול העדכני והרלוונטי עבור המועד בו אתם מעוניינים או עומדים לצאת לטיול. דיסקברי אינה אחראית לפרסומים של מסלולים ישנים או כאלה שאינם מעודכנים כמפורט לעיל. חברת דיסקברי לא תהא אחראית למקרים בהם חברות תעופה ייגבו כספים נוספים עבור כבודה ו/או שירותים נוספים, בין אם מדובר בטיסות פנים או בטיסות בין מדינות, שאינן מישראל או בחזרה לישראל.